Večer u kysně

V nedělu sem byl přes den jakisyk utahany, enem sem si skočil na objed do centra do Rady, bo tam fajně vařa a odpoledně sem sebu bechnul v obyvaku na gauč a usnul jak děcko po rohipnolu. Zbudil sem se akurat na zpravy na čete. Tuž to se zas děju vjecy. Jacysik hňupi choďa po ulicy a mlaťa ludi a eště se u teho něchaju natačať na video. Tuž to je burdel. Takich hajzlu nakopať do řyti až by jich mama něpoznala. No celkem mi to zkazilo chuť na večeřu. Tuž sem si dal akurat zbytki ze Sylvestra (tu ambrozyju už si někupim a to cukrove od mamy už tež chutna inač jak na štědry den, asy sem ho mjel čimsy přykryť) a už sem přepinal na Novu, bo všecke gazety cely tyden něpsaly o ničim inym jak o nove Superstar. Tuž přyznam se, byl sem tež zvjedavy, co za hluši pazgřyvci se tam zas budu krutiť jak slimak v mikrovlnce.

Pravim vam, stalo to za guvno, rači sem mjel isť chrapať. Prvni pulhodinu ukazovali zabjery z prvni superstar, asy aby si spomjeli aji ti nejvěči sklerotycy na ty hruzy, co tam byly. Potem tam vřyskala a poskakovala jakasyk přykuřena bloncka, ale spiš si myslim, že ta se z kymsik vsadila, že se dostaně do tej hvězdnej pěchoty bo to inač neni možne, že by totok myslela doopravdy. Potem už ukazovali ten nabor v Ostravě. Tuž čučel sem, esli tam v tym Jindřychu něuvidim kerehosik znameho ze šichty, či jeho synka nebo děvuchu, ale nic. Akurat ten kašparek Martin v tym obleku, jak robil Gota, mi byl povjedomy. Myslim, že sem ho raz viděl pařyť ve Vegase na Nadražni. No a ta porota – čemu tam zas su ty stejne gzychty jak minule? Ten fantomas co hral kdysik, eště jak byl normalni v Pražskym vybjeru a ta jeho cimprlina uřechtana, co je rok od roku podobnějši rybičkove Halině. Fajne, že už tam něrobi vjeter tym svojim harem ten kovboj ze Žluteho psa. Ale něvim, esli to vyhrali s tu jeho nahražku, s tym Horačkem, bo mi přyšlo, že akurat machruje s tym klobukem a s tu svoju angličtinu.

Jediny dobry krk tam byl, jak ten moderator od te Laťki pravil, že nejvic si ludě vybiraju piseň „Dvě malá křídla“ a tancoval přy tym s tymi ufiknutymi kuřecymi křydlami. Tuž to sem se řezal jak cirkula.

Tuž to vam povim, tym děckam to sebevjedomi aji zavidim, bo ty hlašky „Ja sem nejlepši“, „Mě naša republika potřebuje“ a dalši cypoviny, no přy tym mi nadskakoval ohryzek. No ale nakoněc čemu ni? Ludě tam lezu, že budu slavni za každu cenu, ini na to čumja, zaviďa, nebo im to přeju a nakoněc buděme mjeť nove „osobnosti“ a Nova zas par milijonku navic. A včil mame co sme chtěli, no ni?

No comments yet to Večer u kysně

 • ad superstarhřbitovy jsou plné lidí, kteří si mysleli, že jsou nenahraditelní

 • Anonym

  porad lepsi chtit neco dokazat nez byt sedy prumer…..tech je na hrbitove daleko vice

 • ganja-marihuana

  omylvsechno je to otazka teologie a homeopatie

 • Petr

  Nejsmutnější je poslední odstavec z tohoto výzkumu7. ledna (ČTK, CVVM) – Většina Čechů považuje v lidském životě za nejdůležitější rodinu, nejmenší význam naopak přisuzuje politice a náboženství. Mezi nejvýznamnější hodnoty podle nich patří pravda a svoboda jednotlivce, až daleko za nimi je vlastenectví. Děti by si v životě měly osvojit především pracovitost a pocit odpovědnosti. Vyplývá to z listopadového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). CVVM oslovilo 1058 obyvatel ve věku od 15 let. Více než tři čtvrtiny z nich považují za nejdůležitější životní oblast rodinu, na druhém a třetím místě v hodnocení skončili přátelé a známí společně s prací a volný čas. Až poslední pozice obsadila politika, kterou mezi první tři priority zařadilo sedm procent dotázaných, a náboženství. Více než čtvrtina lidí považovala za nejvýznamnější hodnotu pravdu a svobodu jednotlivce, které řadila na první příčku v souboru osmi daných priorit. Svobodu podle výzkumu CVVM silněji akcentují lidé, kteří sympatizují s politickou pravicí, respondenti s dobrou životní úrovní, mladí lidé, studenti a muži. Na dalších příčkách se umístila humanita a vzájemná odpovědnost, rovnost mezi lidmi, spravedlnost sociálních rozdílů a solidarita s potřebnými. Poslední tři hodnoty zdůrazňovali především levicově orientovaní občané. Na posledním, osmém místě skončilo vlastenectví. Podle drtivé většiny respondentů (kolem 99 procent) by si děti, aby byly úspěšné v životě a byly přínosem pro společnost, měly osvojit pracovitost a pocit odpovědnosti. Prakticky všeobecný souhlas také CVVM zaznamenalo u snahy uplatnit své schopnosti navazovat kontakty a přátelství. Relativně nejmenší podporu měly vlastnosti jako prosazování vlastních názorů, soutěživost nebo snaha vyniknout.

 • medvěd

  Ale jo, už si zvykám na ten jazyk a vcelku se mi to začíná líbit. Takže – držím palce.

 • cancour

  No já po přečtení tohohle blogu mám vždycky tendence číst v duchu s ostravskym přízvukem i idnes :o)

 • ostravak

  Břuchaču, či ti jeblo v bedně? Co to su za kidy???

 • czech

  to Břuchačco to tu strasis s tim ostravsko ceskym slovnikem? si myslis ze sme ňaci hňupi či co? btw ja su z frydku-mistku

 • Eva

  No Tys taky ,taková blogáterská superstár,no né ?? :-))

 • hm

  ehufff proboha co to ma byt? vtipne?…trapne.

 • fajny blog ^_^bardzo fajny blog, jakich eszcze niewidziałem… jyny tak dali, fajnie sie to czyto… jeszcze by tak chcioło napisacz jaksi blog po naszymu, to by prażaci walili łoczami ^_^

 • SSSupr star rulezzz blbost…

 • Váňa

  No pražaci něpotřebujou ani psat po našimu bo hovno rozumi i tady temu takže pak už by se to ani nepokusili čist

 • Váňa

  mam s tym osobni zkušenost bo jak tu v praglu kde studuju přijdu do obchodu tak na mou objednavku štyry rohliky prodavačka nechapavě odpoví: Kolyk těch rohlykůůů?Joo táák, čtyřííí!

 • vlasta

  Dost dobrý……mě se to líbí, porád je to lepší, než kecy "našich" politiků. Ahoj vlasta

 • Petr.Ova

  KdyzKdyž se vam to nelibi, tak děte do řyti, chujopleti. Mě se to libi.

 • Petr

  :-)Tak teď se řežu jak cirkula já 😀

 • jirka

  jirka jílek

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>