S babama su enem problemy

Ve štvrtek, jak sem šel rano na lokalku do roboty, slyšim naraz salvu ze sapika. Bechnul sem sebu o zem a v duchu sakroval, kaj to žiju jak si kdejaki pazgřyvec može na venku beztrestně střylať ze samopalu. Eště že zrovna nasněžilo a namrzlo, tuž sem nevypadal napadně, jak sem sebu jebnul o chodnik, bo ludě sebu mlatili v jednym kuse na tych neposypanych chodnikach. Střelba něpřestavala, tuž sem stanul a rozhlednul se, esli si mě nikdo něvšimnul – rano před prvnim turkem na tym byvam psychicki všelijak – bo to byl muj tydlifon. Jak mi ten vul Karel na novy rok vylepšoval komputer, nahral mi do mobila z internetu pry jakesyk fajne vyzvaněni. Mi moc ludi něvola, tuž sem to pustil z hlavy. Ten hajzel, ty zesrane galaty mi zaplati! Tuž drapnu kecafon, čumim na dysplej – vola mi Maja. A do řyti, na tu sem uplně zapomjel.

Potkali sme se, jak mě partyja vytahla před svatkami do Koruny na dysku – pry aby mě trochu zkulturnili. Tuž tehdy sem se naštěsti celkem rychle dostal do fernetoveho nalevu, bo inač by mi tam z teho rachotu, svjetel a mladych nadrženych gzychtu asi brzo cvaklo v pale. Jak sem tak seděl u baru a slopal asi osmu odlivku, přyšel Laďa a přectavil mi jednu svoju kamošku. Tuž měl sem už dosť v kuli, ale zalibila se mi na prvni pohled. Fajna baba, pokecali sme fajně, chvilu zatrsali (no šak vitě, jak sem na tym s tancem), potem se přypiti trochu pocicmali, chvilu si povymjeňovali spluvy a nakoněc aji telefoni čisla, že si stopro zavolame. No koněc už si moc něpamatuju… Ja mamlas vypity, zapomjel sem na ňu jak Gros na stryka a to enem proto, že Jaruna slibila, že přydě na Sylvestra a ja už sem si přectavoval kdovico. Ona totiž Jaruna … no nic, o tym až indy.

Tuž sem Maju pozdravil, eště že ty chytre tydlifony ukazuju aji meno, bo robki dycki oslovim menem, no ale stejně mam v seznamu akurat štyry a to včetně Jaruny a segry. Čekal sem, že začně vyryvať, že sem se na ňu vysral a ona už myslela na svadbu, ale nic takeho. Začala jak poslaněc před volbami, pry jak se mam, esli nic něpotřebuju a podobne kidy. Tuž chvilu sem ju posluchal než mi došlo, že asi cosyk budě chceť. A tež ja! Jak sme tehdy kecali v te Koruně, tuž sem se pry pochlubil, že mam fajne auto. No a ona potřebuje přestěhovat paru bebechu z kvartyra od svoji mamy ku svojemu staremu. Do lokalki by se s tym něvlezla, ale muj kombik pry budě stačit. Chvilu sem rozmyšlal, esli mi to stoji za to v takim počasi ryskovať na kole do heřmanickeho kopca pro moju štyřkolku, šak ani zimni gumy němam, tuž to budě šklhať jak byk. No ale jak mi tam deset minut cvrlikala jak přyhřaty vrabec, začla mi byť kosa a ujela mi lokalka, tuž sem ji slibil, že ji zavolam ze šichty.

V robotě po turku se mi to rozleželo v pale a už sem ji chtěl volať, že mi vykradli garaž, ale samopal se ozval spiš, než sem stačil vytočiť z pevne linki jeji čislo na mobil. Ptala se, esli to odpoleďně plati, že spoliha enem na mě a že sem fajny chlop a podobne dřysty. Mrknul sem z okna a zrovna přestavalo sypať, tuž sem ji to vul slibil. Řekla cosyk o tym, že sem zlaty a zavěsyla. V tu chvilu venku začlo sypať jak v Mrazykovi. Kurec palec, jak z teho ven? Přece něbudu svoju krasavicu motorovu tahať do take sloty, no ni?

Vysral sem se na robotu a vymyšlal jakusyk vymluvu, ale moc mi to nešlo, tuž sem zavolal Laďovi, bo ten Maju zna a moh by vědět co na ňu plati. Ja si vlastně ani moc něpamatuju, jak vypadala, akurat mam před očami to obrovske ružove tryko s napisem WE ARE TWINS, ale v plne lokalce bych ju něpoznal. Laďa se zrovna poflakoval na jakesyk vystavě Refleksa v kulturaku, tož enem syknul že se ozve, ale jak slyšel o Maje, enem se blbě zařechtal a pravil, ať si dam bacha a zavěsyl. Pazgřyvec duležity – to su fšecy novinařy tacy? Jak ja teď možu vydělavať chechtaki podniku, když mam take dylema! Seděl sem a dumal a zas se ozvala střylačka. Kurnik šopa, musym sy to vyzvaněni změnit, bo Michal vedle v kumbale ohodil kafem zeď aji s vykresami, co robil od rana. Nechal sem to střylať, bo sem zatim neměl vymluvu, Ladik cosyk naznačoval a ani to velke tryko nestoji za to, aby se moja Fildina prodirala zavějami.

Zbytek dopoledňa sem už teho moc něporobil, bo sem furt čekal telefon od Ladi. Nakoněc zavolal – no kura, rači měl držet rypak. Maja pry se nestěhuje od mamy k staremu, ale naopak, stary ju vypral z bytu, bo je pry blba jak troki a tak včil hleda jakehosyk hňupa, ke keremu by se nastěhovala. Trvalo mi enem chvilu, než mi došlo, že ten hňup mam byt ja. Laďa musel ohluchnuť z mojeho řevu a Michal zlikfidoval dalši hrnek s kafem. Musym se krotit, bo on je hrozny cimprlich a honem se nasere jak male děcko, vul jeden. Tuž tak – a jak včil z tej sytuace ven? Co jak Laďa kecal, bo v te Koruně po Maje tež vyjižďal a ona se muckala se mnu? No, možna aji s nim. Kurnik, ten koněc mam jakysik zamlženy. Nejlepši budě zavolať ružovemu tryku a uvidime.

Do štajgrove řytě! Maja to zdvihla ubulena, že pry něvi, co ma robiť, že jeji stary ju vyvalil z kvartyra, vyměnil zamki a k mamě se ona němože vratit, bo ta je na ňu nasrana, že se dala do kupy s takim hňupem, co ma enem zakladku a sotva si umi spočitať, esli ma ve vyplatnim sačku to same, co je na nim napsane. Že pry ma bebechi na chodbě a něma kaj isť. Potem tydlifon vyznamně zmlknul – asy čekala, co ja na to. Už už sem mjel na jazyku, že može byť paru dni u mně, ale potem sem si uvědomil, co robim a malem sem si šel pluvnuť před zrcadlo do gzychtu. To tak, nacpať si do kvartyra jakusyk rebeku povětrnu a do smrti se ji nězbavim. Jak to ty roby robja, že dostanu chlopa skoro dycki tam, kaj chcu? Ale na mně sy něpřyjdě. Hned sem ji řeknul svuj plan:

„Ty Majo, klidně možeš u mě paru nocy přespať. Moja babka – ležak, co ju mam doma na chvilu z hospicu, budě určitě rada, že ma inu společnosť jak teho olysaleho čokla, co ma divny ekzem a semtam bezduvodně bluje. Vem ze sebu paru svetru navic, bo sy něchavam měnit okna, pry to je včil levnějši. A nezapomeň paru baliku mineralek, bo něteče voda – popraskaly stupački. Jo a eště…“

Tydlifon pipal a pipal a pipal… Tuž znamena to, že to bere?

Akurat mam včil problem v robotě, bo jak mi za pět minut zavolala aby mi řekla, že sem hovado a že mně nenavidi a ať zdechnu, zapomněl sem si v tym finskim bazmeku změnit tu melodyju a Michal rozerval jakesyk vykresy, co nes šefovi. Boračisko male, je taki urobeny a nervozni, ale nevim, čemu na mě musel tak řvat. Jak by sem neměl dosť teho řvani od te pipiny.

No comments yet to S babama su enem problemy

 • luckydb

  toz to jajak by ryk sixberk, baba to je cort :)

 • Kůrnik s tů bednu!!Už tak čumím do té bedny až až, ale že budu mít až "druhý příspěvek"… Tak to jsem nečekal.. Kruci snad příště… SiMiR OWA

 • Tak to máš recht!!!!Baby volají jen když s něčím potřebují pomoct…. a neni to sex….

 • Ale nějakou Máňu by sis moh nabrnknout. Mama bude ráda…

 • Za dveřmi je ženaJako dítě zavíral jsem před ženami dveře.Studem.Aniž bych co věděl o nevěře.Pak, co chlapec s nemorální siloupozoroval jsem je dveřmi.Škvírou.Pár let nato byl jsem statným mužem,a zavíral jsem dveře zevnitř.U žen!A když stal se ze mne starší pán,čekával jsem na ně , marně, s dveřmi dokořán.Teď mám dveře na petlici.Věřím svému nosu!Ta jistá, šmejdí po ulicia v ruce drží kosu.

 • Lukin

  Dobre si to udelal!Baby totiž nemaji rozum, ale jenom napady.

 • Reimen

  PeknyDost dobry:-). To fakt zvedne naladu. Jen tak dal…

 • Topí

  Si borec.Synku, mam tě nastaveneho mezi oblubenyma a každe rano u turka čitam ty tvoře dřisty. Posledně jsem smichem poplul kafem monitor. Rob dal.Topí

 • Eva

  Kdysi byla jedna žena,která pochopila muže !!! …. Bohužel zemřela smíchy dřív,než to stihla povědět ostatmím !!! :-)

 • Neva

  Smekám před Tebou, tak bezva výmluva by nenepadla ani mě, babu. Ale umíme být někdy řádně lstivé, jak dosáhnout svého, co? Jo, jo, jen se to nesmí přehánět. Nebo mít smůlu natrefit na takového chytráka, co se nedá…

 • Zuza

  noooo…..:)ty ostravaku, ja sem tez baba a tez z Ostravy, takze jednako my dva jsme ze stejneho kraja, ale aji tak….ty ostravaku, nemluf mi, ze fakt take baby ekzystujou. mi to pride take jako kapke….pribarvene, fakt se na me nehnivej:)

 • Eli

  :-))) No dneska jsi mne teda dostal :)

 • Petr.Ova

  Hu !Denně čtu, ale nekomentuju. No ale synku dneska jsem se fak řezal jak sfiňa.

 • já zapomnělnež sem jdu číst, nemít kafe v puse………no už je zase v klávesách…….:O)

 • Jeníček

  Stále lepšíJe to lepší a lepší. Jsem nadšený…

 • G.

  Ten začátek s kulometem mě tak odroval, že sem nebyl schopnej soustředit se na to ostatní – budu to muset přelouskat ještě jednou, až mi vyschnou oči :)

 • guha

  ostravak rulez!fakt hrubé!!!!!!!!!!! už sem myslel, že sem jaksi navykl, ale dneska mě to dostalo, jak bych to četl prvně.tož piš dál!

 • Vilda

  Nemá chybu! :)))

 • HaWran

  nestává se mi často abych se smál nahlas u komplu, ale u tohodle článku jsem se řezal hned několikrát… :) GREAT!

 • malika

  ostravakto fakt nemá chybu-každý den se těším na odpoledne až příjdu z rachoty a přečtu si tvůj článek -super

 • pinka.linka

  :-)))Náhodou jsem narazila na odkaz v Yfčině hlodníku a jsi můj oblíbený, ale dnes se Ti to neskutečně povedlo….při kulometu jsem málem umřela smíchy.Piš, uděláš mi každý den veselejší….

 • mi ryjaku HELE...

  :))Ja se zase tesim do rachoty, protoze si to ctu tam…

 • Rhapsody

  Ostravaku, máš dobré metody na baby :-))) a už jsi asi fakt i ten celer bryta. Mít komentář od Pepy Streichla, to je poklona! Hajcman blues a Džínová nevěsta – moje nejmilejší.

 • Sadlo-Maslo

  Spolubydlici se dneska smala jak ten kulomet. A ja pak taky…Diky tobě mam kazdy den po ranu dobrou naladu, pis dale:-) PS: O vikendu to fakt nejde? Bo je nuda jak cyp.

 • Rhapsody

  Jo a ještě si oprav to "přidání komentáře". Správně tam má být "přydani komentaře" nebo "kidu" nebo "dřistu"?. Ne, že bych ti chtěla do toho kecat, ale ať jsi komplet dokonaly :-))))

 • Tomáš

  To nemá chybuSmíchy jsem málem v práci zničil nějaké dokumenty :-) Ostravak bude brzy veden jako jedna z položek diagnózy závislost.

 • KiFi

  Je škoda, že se v práci nemůžu smát, si to tak moc neužiju. Ale ten kulomet mě dostal jak vibrační elektrikáře s holým drátem v ruce… Vono to občas brní stejně…

 • mulder

  Taki hňup,co sotva si umi spočitať, esli ma ve vyplatnim sačku to same, co je na nim napsane – tuž taka hlaška je fakt na posrani

 • Jenika

  SUperVýborný, hlavně vydrž!!!

 • poctivá čtenářka

  fajne, pěkne, fajne:-)) :-)) :-)) :-)) Ještě, že nejsi alergik a nenastavil ti vyzvánění včelího roje ….Chtěla bych být u toho, jak jsi sebou šlehnul na zem. Asi bych sebou od smíchu šlehla taky ….

 • ff

  NEKONČI!!!!to bude tragedie, az se tu jednou nic neobjevi tyden, mesic, rok… pokracuj!

 • jajinek

  tož dobré:)ale řeknu ti, že když mě taťa řekl, co znamená spluva, bo su z druhýho konca moravy a on tam odtáď jak ty pocházá, tož mě dobře natahlo…až se mě vole zvihlo:-))

 • Mala

  Kerfurhey tak fakt si borec…ja sice nemam moc co rikat protoze sem tez zenska ale jeste mlada a take napady zatim nemam…ucim se…ale tohle pise…nesnasim lidi co nadavaji ostravakum protoze nevi co mluvi a mas uplne silenbe moc sexy mluvu..mastne…zatima muzes mi pisnout i neco na mail…budu rada…

 • skvele :) Tvuj blog znam sice teprve tyden, ale o to nadseneji :) Tvoje vymluva na tu doternou divcinu me fakt dostala. Tak se na ty zensky musi ;)) Jen tak dal ! :)

 • Dobrá ojebávkaTakhle ojebat babu… Prostě dokonalá výmluva… :o)

 • macho

  supernova… taky brzo zhasneostraváku, je to bomba… necelý měsíc na netu a stal ses legendou. taky to tady moc rád čtu, ale obávám se, že to skončí jako s každým dobrým blogem… brzo zhasne. asi jako když čteš dobrou knížku na jeden zátah a víš, že do konce už zbývá jenom sto stránek. ale přesto seš rád, žes ji přečet. brzo se v diskuzích začne objevovat 100-200 komentářů, které budou off-topic – a jsem zvědav, jestli tě i pak bude těšit psát blog, resp. házet perly sviním… a ta ostravština je dokonalá. (a není to žádný pseudojazyk, jak se někteří domnívají. není to ani žádné prznění češtiny, které je rovněž oblíbené. dík za tuhle ostravštinu.) no nic… dávám ti tak ještě měsíc, maximálně dva 😉 a držím palce!!!

 • Neva

  MachoA proč dělat ukvapené závěry a předvídat konec? I kdyby Ostravak skončil třeba zítra, hlavně že se baví on sám a nás, nic není věčné…

 • Newman

  :))Tau u této věty jsem se už neudržel: "…teho olysaleho čokla, co ma divny ekzem a semtam bezduvodně bluje." Pokračuj v tom dál, neuvěřitelně se tím bavím!

 • tato

  fajne a pěknefajne a pěkne to tu maš, napišu celu adresu pražakum, oni budu z teho mit bordel v pale jak před kongresovym centrem při zasedani měnoveho fondu.. Chuj s nimamimochodem ten mail mi přišel z brna že jim pišou pražaci, že nevi co je "utřel sem pysk v ketrfuru" no adresu gde to pokradli nevěděli, ale dalo se to vygooglovattata

 • martin

  pekneeeahoj, s tou nasou slovencinou sa to trosku tazko lusti, ale da. Celkom ma to bavi a z chuti sa smejem. :-) diki

 • Zuza

  :))))))))) ja nemuzu ….. doufam ze ty kidy ppo nas ctes a ze te motivuji do dalsiho psani:) Nechces nam prozradit neco o sobe?? treba fotku nebo kolik ti je atd . By me zajimalo kdo TOHLE muze vymyslet:))

 • JO. To se dá číst.

 • mě řykaju fšelijak

  Tak to je hustý, jak zápasník suma tlustý.

 • nedělej to!

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! Jen tak dále!

 • Eli

  Šéf mi řika, to si přečti, řezal jsem se jak idiot.. Tak si to v práci ofic. čtu a řežu se jak další.. Jen ty kamery okolo:-)))

 • Ichtyl

  Zduř chlopeČus chlope. Kaj možu zehnať tvoju bichlu prvy dil? A byl vytisknuti už třeti? Dufam že ja, bo ta bichla je celkom husta a ja se u teho řehtam jak kobyla. :-)

 • viki

  konečně normální lidi…lidoví

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>