Pozval sem Jarunu do kina. A nebo ni?

Včera už mi bylo lepši po tym zelenobilym mliku od teho hňupa Ladi, tuž sem si v robotě dal aji oběd. S partyju sem moc někomunikoval, bo sem se snažil dohnať robotu, co sem dostal od šefa zkraja noveho roka. Jak sem šel z oběda, dodal sem sy odvahi a zoptal sem se Jaruny, esli ma v sobotu čas a esli by nechtěla se mnu zajit do kina na ty bombarďaki. Neřekla ja ani ni, enem se tak uchechtla, tuž to asi znamenalo, že ja. Řek sem ji, že kupim listki a v patek se domluvime.

Po šichtě sem valil hned dom, abych zehnal ten druhi listek a mamě kupil eště ten prašek. V Kinestaru sem musel chvilu přemluvať chachara za pokladnu aby mi dal druhi listek vedle teho, ce sem už měl. Bylo to složite jak žebř – musel prvni zrušit ten muj kupeny listek, potem mi prodať dva ine a nakoněc znovu založit ten muj puvodni. Na ty mista pokladnich asy musy mět člověk aspoň baňsku. No zmatek, ale sedime vedle sebe, bo inač by to asy nemjelo zmysel, no ni? V Kerfu bylo jaksyk malo ludi, tuž sem vzal prašek, kupil sem si paru rohliku, bo dyjeta a postavil sem se k pokladni pro pět bebechu za babu s plnym vuzkem žďorbu. No gdyby neměla taku pěknu řyť, tuž ji hned řeknu svoje, ale tak sem enem stal, čuměl a čekal až se dohada s robku za pokladnu, že v tym vuzku ma fakt enem pět věci. Jak potem odešla k ine pokladně, zaplatil sem a valil na lokalku. Než sem vyšel ven z Futura, spomjel sem sy, že mě už od Vodarny tlači scani, tuž honem na hajzel. Jak sem se potem umyl a chtěl si osušiť pazury, zas mě nasrali. Strčim ruki pod ten fen a nic. Posunu pracki mimo – spusti se a suši mi rukavy. Vratim ruki zpatky – vypně se. Chvilu sem tam maval rukami jak ožraly Koperfild a nakoněc sem se utřel do galat. Tuž do dupy s takym křapem.

Vystupil sem u Plynaren a pěšobusem došel k mamě s tym praškem. Prolez sem lednicu a špajzku a vzal si kusek bučka, no ten syce neni moc dyjetni, ale co, šak už mi bylo dobře. Bylo mi jasne, že jako přylohu dostanu k bučku hafo kecu od mamy o rodině, tajak dycki. Začla vyryvať na teho lempla, co si vzal segru, bo mama ho tež ma rada jak mravenec vysavač. No on zas neni uplny baraba, akurat neumi chlampať a eště to něpochopil. Mama mi ten buček naservirovala na letačkach z teska, abych nězgichal svatečni igelitovy ubrus, tuž sem vypnul uši a při žvykani sem se čuměl, kaj je co dobreho. Do oči mě trefila fajna cena za ten dyvidy stroj, kura ale tych kecu kolem teho, co to všecko umi, co je k temu, k čemu se to da přypojit, no to bylo na mě moc. Tuž aji bych si to kupil, ale musym se s kimsy o tym pokecať. Na partyju z roboty seru, něbudu se doprošovať. Že bych se zoptal svojiho upřymneho synovca? Ten temu určitě rozumi vic jak ja. Měl sem čas, tuž mě napadlo, že bych se za nim zastavil. Ale co, šak je mlady, ma zdrave nohi, tuž ať se stavi on. Chtěl sem mu zavolať od mamy, ale to sem neměl robit, bo mama zas měla blbe pindy o tym, jak je telefonovani drahe a jak je ten telekom na guvno. Furt na nich nadava, ale drži se jich jak psi guvno na pohorce a enem pyskuje, že to zruši a nic. Zežral sem posledni kusek bučka, zebral masne letaki a valil dom. Po cestě sem poslal mlademu ezemesku, že s nim potřebuju cosyk probrať.

Doma sem sy rozložil letaki po stole a pořadně si všecko přečital, dokonce aji vystřyžki sem si zrobil a čekal sem, až se mlady chachar ozve, bo take to R-RW-plus-minus-děleno-krat mi nešlo na rozum. Potem sem chvilu porozmyšlal, co si vemu v sobotu na sebe do teho Kinestaru. Tuž ne že by mi na tym moc zaleželo, ale němožu isť jak hastroš, bo by mě Jaruna v ponděli v robotě pomluvila a tež chcu na ňu trochu zrobit dojem, no ni? Tuž sem si před špiglem na skušku povolil ryfle a trochu jich stahnul dolu, aby byly vidět trencle, jak to nosa mladi syncy. No nevim, esli tym Jarunu ohromim, bo ty moje kostkovane trenki jak vykukovaly z galat moc erotycki něvypadaly.

Potem sem asy zalomil u sprav, bo mě po osme zbudil tydlifon. Mlady mě enem prozvaňal, tuž sem mu hned napsal, ať ide do řyti, že sem s nim potřeboval předtym pokecat, aby mi poradil. Hned volal a že pry přyde o vikendu, esli to stači. Nasrany jak jednonohi na vodnich lyžach sem se rozlučil, bo už sem si přectavoval jak si to zytra kupim a hned si zajdu do pučovni u Jindřycha cosyk fajneho pujčit. Šel sem spat. Jak už sem skoro hnipal, přyšla mi ezemeska (zas sem ten bazmek hňup zapomněl na noc vypnuť). Psala jakasyk Milena, že pry bysme sy to mohli zopakovať, že to bylo fajne. A do dupy! Kdo je Milena?

Pul hodiny sem dumal až mi nakoněc kolca v pale docvakly na spravne mista a ja sem si spomjel, že je to jedna z tych dvuch bloncek z teho Vegasa. Kura ale kdy sem ji daval čislo na mobil? Za dalši pulhoďku sem vydedukoval, že sme spolu asy kajsyk trsali a temu že mě chvali, bo co ineho? Venku je kosa jak cyp a dom sem šel sam. Aspoň myslim. No musym se ale zoptať Kamila, bo teho si pamatuju naposled, jak u Desperada vyřvaval, že ho kdosyk nědohoni. Ale vubec nevim kdo. No jedno vim stopro, že sem se rano doma zbudil sam.

No ale esli něodešla, nebo něodešli dřyv…

No comments yet to Pozval sem Jarunu do kina. A nebo ni?

 • Mirek

  Jak to delasKurva ja se chystam teprve spat a ty uz pise? kurva jak to delas?

 • To sem se zase nařechtal…No tak pěkně tem ženskejm dáváš… V sobotu Jaruna, tadydle zas Milena. S takovou v tom kvartýru dlouho sám nebudeš.

 • Anonym

  Jarunu nebrat, liska nelovi u sveho doupete a co je v dome, neni pro me,pekne Milenu na chvilku a pak sup s ni ven z kvartyru

 • Tomášek

  Hlavně nám nezapomeň napsat, jak se Ti a Jaruně líbili bombarďáci :-)

 • ginile

  sobotatoz do kina Jarunku a po kine Milenku :-)), hlavne ezapomen na hezke trencle, kostkovane teda nejsou nic moc

 • giinle

  jarunka se zlobitoz jsem skocila na jarunci blog, je nasrana,zes ju nazval,ze vypada jak Nahlovsky bez bryli, napis tez o ni cosik hezkeho synku, jinak s tebu do teho kina asi nepujde , a jdi si to precist http://jaruna.bloguje.cz./

 • Rintintin

  hláškyto fakt nemá chybu….bo mama ho tež ma rada jak mravenec vysavač. :-)))… , tuž sem vypnul uši :-)))

 • Pepe

  Nemá to chybubavím tím celou rodinu a ty tvoje hlášky mě vždycky málem potrhaj. Jen tak dál at se má národ čím bavit.

 • OSTRAVAK BODUJEKurnik, už ze par tvojich članku mi přišlo mejlem, ale až dneska sem zabrusyl sem na ten tvuj blog. Dufam, že ti to vydrži a naša řeč nězanikne!

 • Eva

  Zčínám pomalu ,ale jistě Jarunu litovat ..ha ha :-)

 • rennnie

  Ostravak v reflexuTak už o tobě psali aji v Reflexu, přejou ti ať ti to psaní dlouho vydrží!!! Já se připojuju. Užij si v sobotu kino!

 • G.

  Má cenu se opakovat? Ni :) … Guuut 😉

 • Kaj bydli mama?Hele, kaj bydli ta tvoja mama?…..volala mama, že pry měla…..přece kvuli jedneho prašku něbudu šlapať zas do Michalkovic a potem zpatki…….a ted: ….Vystupil sem u Plynaren a pěšobusem došel k mamě s tym praškem……..To ses musel hrubo projit?

 • macho

  ad 15) v Michalkovicach ma auto ;)jinak dneska opet spica…

 • Niajk..

  …..sednu na kolo, vypravim se do Heřmanic, kaj mam garaž na tu svoju krasavicu….?

 • jabuk

  Kdo je ostravak??Nerikejte mi, ze ostravak neni nejakej profik spisovatel nebo neco takovyho co to na nas jen tak zkousi.. Prazaci – vzpominate na to co predvedl Viiiveg v metru s tema dopisama… ostravak.. to bych videl… ze bude Jarek Nohavica…?? co vy na to? 😉

 • Libor z Prahy

  ad 18Abych řek pravdu, ta myšlenka s Nohavicou ve mně klíčí už pár dní.

 • je tu fajněZajimavy postřeh par hodin po přečtení článku mluvim ostravštinu mnohem vic něž normalně. Sam bych si teho nevšimnul, ale chlopi v robotě mi to řikali. Normálně mluvím spisovnou češtinou, ale doma se mluvilo ostravsky tve članky sou jak pohlazeni…… Doufam, že až se daš do kupy s Jarunu tak nepřestaneš psat.

 • Jenika

  VydržKaždý den, když kliknu na oblíbené "ostravak" tak si říkám, jestli tam něco bude. A je. Je to určitě záhul každý den takhle brzo psát, ale vydrž, stojí to za to.!!!!!!

 • G.

  To by mě zajímalo, jestli se na Ostravakovi projevuje profesionální deformace, když třeba v práci píše nějaký protokol :)

 • Martin

  18 a 19Krásně napsanej Víííveg … :-)) No abych pravdu řek, taky jsem kapánek podezíravej. Jednak dopisy v metru, a dvak: Nedávno na Slovensku udělala jedna rekl agentura úplně idiotský stránky nějakýmu namyšlenýmu …, kterej s tím souhlasil. Řekli to asi patnácti lidem a od těch se to pak jak lavina šířilo celým slovenským netem, i za hranice :-). Návštěvnost prudce stoupala, každý se chtěl pobavit – asi jako u Aničky Dajdou. Nevím už přesně, co tím ta agentura sledovala, ale účel to prý splnilo dokonale. Kromě Nohavici mě napadl ještě Dobeš, ten měl taky hezký texty – znáte "Štajgar vypsal ceny, dvě kože z hyeny, aby moh byt odměněny ten nejzdatnějši tym … "Ale nic to nemění na tom, že je to dobrá sranda a pokud to má být reklama na něco, tak udělaná hodně dobře a doufám, že bude i hodně dlouhá.

 • Hanička

  A co soboty a neděle?Byly doby, kdy jsem se na sobotu a neděli těšila. Dnes díky Tobě Ostravaku nikoliv. Máš Áčka, že v tyto dny nepíšeš. Měl by jsi se nad tím zamyslet. Ale na druhé straně, kolik lidí může říct že se v pondělí těší do práce jako já! (Kvůli Tobě). Jen tak dál! že bychom ten ostravský "jazyk" navrhli jako celostátní? Bylo by u nás veseleji. Už slyším kluka z plakátu jak "po našemu" kecá ve sněmovně.

 • Robi

  Kdo myslite ze je Ostravak?Dneska tady padly docela zajimavy napady, ze Ostravak muze byt Jarek Nohavica, Pavel Dobes… Kurna, na tom neco muze byt! Na takovy psani, texty a hlasky musi mit clovek talent od pana boha (jinak jsem zaprisahly ateista, diky bohu). To tihle 2 maji. Navic kdo by si dovolil takhle otevrene psat o kamaradech (jak jsou obcas hloupi, maji frigidni jehovistku za zenu…), o Jarune a jinych zenskych, ze zdrha z prace, ze ma kolegy blbce… Urcite si to ctou i oni a spis by se to obratilo proti Ostravakovi. Nevim, ale myslim, ze by mi pratele byli nastvani kdyby takove pravdy o nich cetla cela CR. Ale zas na druhou stranu takove pribehy co tady cteme muze vymyslet jen zivot. Navic Nohavica i Dobes jsou za ty roky urcite zvykli na blbe poznamky. Pripominky typu Rlavky (vzpominate, ne?) by je nechali v klidu. Ale Ostravak parkrat nastvane vylitl jak tchyna z vanocni navstevy. At uz je pravda kde chce, tak tohle je jeden z nejoriginalnjesich ceskych webu a vzdycky se tady pobavim. Btw uz se tesim na pondeli jak dopadlo kino. Ostravaku drzim Ti palce at uz pises pisnicky, jsi genialni spisovatel amater nebo rysujes ozubeny kolecka do Orloje. Kdo myslite ze je Ostravak?

 • abraxas

  Prdelko ostravská,nemohl bys zejtra v tom Kinestáru způsobit nějakou echt vostudu? A na pondělní ráno mi ji sem naservírovat? Díky. :o)

 • K.

  Tuz jesli ma oblibeneho Misza Uszatka tak to vypada na 30-40. A nevim ci se do toho Novavica vejde.

 • macho

  ad "kdo je ostavak"a není to proboha jedno??? někomu to holt dojde dříve někomu později, že to asi nebude čistá realita, ale PROČ do toho chcete šťourat? ostravak píše skvěle, zábavně a rád bych ho ještě viděl nějaký ten pátek na scéně, než ho roznesete svou "realitou".

 • poctivá čtenářka

  Mi osobně je fuk,jestli se Ostravak jmenuje Petr nebo Pavel. Takhle pohodový web se těžko hledá a já jsem vděčná, že existují lidé s takto inteligentním humorem. Ať už jsou povídky smyšlené, nebo z části pravdivé, jsou balzámem na nervovou soustavu.

 • Ctirad

  Tak se nám přiznej ostravaku, kdo jsi ? :)

 • ostravak

  Tuž nevim, esli jaruna.bloguje.cz je ta stejna Jaruna, keru myslim ja, bo ta moja něma děcka, teda esli jich před nami v robotě nětaji, aby lepši ulovila jakehosyk hňupa.

 • Lukyn.cz

  Re: Kdo je ostravak?Koukám, že ostravak má účet na Gmailu. Tzn., že mu někdo musel dát pozvánku. A možná dokonce věděl, komu jí dává. Hej, lidi! Kdo z vás posílal pozvánku někomu z Ostravy? 😉 Z toho Gmailu dále vyplývá, že ostravak asi nebude žádnej amatér. Píše tady, jako kdyby PC uměl jenom zapnout. Takovej člověk by IMHO neměl o Gmailu ani potuchy. :-)

 • ostravak

  Re: Kdo je ostravak?pro [32]..a myslis, ze je sem taky ostravak.. a mam email na ostravak.cz?? 😉 ale jinak by to bylo celkem logicky.. to uznavam.. 😉

 • !!! OSTRAVAKU !!!Tož nebylo by marne gdybys tu urobil jakusik rubriku o tobě. Taky životopis či cosik podobneho. At vime kajs chodil do školy,knajpy a tak.

 • Lukyn.cz

  Re: Kdo je ostravak?pro [33]… Ne, mně jde o to, že ten člověk se tady popisuje jako že PC a technice skoro nerozumí. Takovej člověk by asi nechtěl pozvánku na Gmail, si myslim. Z toho vyplývá, že už víme něco bližšího o ostravakovi – je to nejspíš chytrej člověk. :-) Taky mě napadlo, že by to mohl být Petr Staníček aka pixy. :-)) Ten by tu ostravštinu zvládnul v pohodě i když je Kladeňák. Jednou už si z nás taky vystřelil psaním jakéhosi blogu s názvem Epileptický křeček tady na bloguje.cz. :-)

 • kůže líná, dělaj neco!

  Nevím, asi to není normální, ale já se snad budu v pondělí těšit do práce…..divné…..

 • Kamila

  V sobotu zacpa v KinestaruTož si řikam, esli to v sobotu něbudě v Kinestaru jak v Karfuru na novy rok, bo davy fanoušku z cele republiky budu vyhližat, kery je ten ostravak s Jarunu, zvědavi Pražaci tam budu aj celyma rodinkama a řizkama na cestu, tož to budě mela. Myslim, že by tam měl připravit Standa Gross nějaku bezpečnostni akci, bo přijezd banikovcu proti temu budě hadra.

 • jana

  RE: Kdo je ostravak?Tipuju IVAN LANDSMANN /např. Pestré vrstvy/. Ať je to kdokoliv, je precizní práce! :))

 • cancour

  Re: Kdo je ostravak?Jasne, že to něbudě hňup, co nězvladně zapojiť hen to dyvidý, šak má vlastni blog, ni. Ja dyvidý zapojil (pravda, synek pomahal), no na zřyzeni blogu němam.

 • kika

  mě to je jedno,kdo je Ostravak, ale když už, tak bych spiš než aby to byl Nohavica (nic proti němu) a další známé lidi, co jste tu jemnovali, chtěla, aby to byl normální chytrý týpek z Ostravy. lukyn: kladeňák ne! to je Ostravák jak poleno.martin: myslíš, že by Nohavica nebo Dobeč vstávlai ve 4 ráno a sepisovali?poctivá čtenářka: Souhlas! chci si stejně jako ty každý den poctivě číst a ne aby se z něj stala nějaká další zas…á celebrita z časáku, se kterou pokud možno udělají zábavný pořad a pak už nebude mít čas nás tady obšťastňovat.

 • Shalina

  SkodaŠkoda že su teď v Brně, bo bych na ty Bombarďaky taky doma zašla…. Hele, Mileně se eště taky ozvi, co kdyby to s Jarunu něvyšlo? Jo a v kině bacha na popkorn a ty limonady, někdy to dokaže zrobiť pekne sfintvo….

 • pepin

  nohavica ne!!!tak panstvo jarek nohavica to není v žádném případě i když mě na ten blog osobně upozornil…je to asi 14 dní…krátce na to odjel do irska,kde bude cca 2 měsíce…tak asi těžko může být zítra s jarunu v kinestaru,no ni?

 • macho

  cože?tak s tím pixym jsi mě fakt pobavil :))) obávám se, že ten pochází z jiné části moravy. a krom toho _takhle_ zvládnout ostravštinu písmem, by nezvládla ani většina ostraváků.

 • Libor z Prahy

  ad42)A kdo tvrdí, že zítra skutečně bude ostravak v kině? To že to píše, aby nás pobavil ještě neznamená, že tam i půjde.

 • Zhnilaku liny

  hej mačoPravě, že většina Ostraváků ve věku 25 a více let by to zvládla. Může to být prostě kdokoliv z Ostravy.

 • Kamila

  pro 44tož pochybuješ že pepin 42 a ja jsme ostravakovi skočili na špek a že si ty fory jen tak taha z gati? Tež sem si to tak představovala. Ale jak sem tu četla o jeho prvni cestě do Kinestaru pro listky, uplně sem zustala jak opařena.Psal, že se tam v tu dobu potuloval ten gyzd z Dobreho rana – no a ja sem v tu dobu seděla v Kinestaru na tech Sametovych zabijakach a ten melirovany typek z televize tam v tu dobu fakt byl! Tož včil jak je to? Aspoň něco z těch ostavakovych hystorek asi bude pravdive, bo pak by je musel psat jedině sam ten typek z televize, a tomu neuvěřim.

 • mulder

  pučovna u Jindřycha ??– mam taky dojem, že tam už něni

 • taktidikacka

  Ostraváku, běda, jak přiznáš barvu s kama jsi. Jen to nechej, jak to je a piš dál raděj články, ať se člověk trošku odreaguje. Díky za články.

 • pepin

  to44liborlibor(nesi ty libor fogl ze zahradní?),ostravak dřista o tym,co može vjedět enem ten,kdo tu včil meška(akce kerfur apod),jarek to prostě neni,tak mě neser

 • Eithlinn

  Neřešte to…Teda lidi, vy máte nápady. Nohavica, Dobeš, za chvíli oživíte Petr Bezruče. Neřeště to, jen to čtěte a bavte se. A přestaňte se vyptávat, je jasné, že vám to stejně nepoví, bo by pak neměl chvilku pokoj.

 • Rosťa

  Kdo je Ostravak ?Podle mně je to jasne : Ostravak je tak genyjalni, že v občance nemože měť napsane nic jineho než Jaroslav Cimrman. Ale nemože s tym ven – lude by mu to beztak nevěřili…. Ostravaku, chcu ti enem vzkazat : něpolevuj v usili a piš ni enem jak Puškin, ale jak všeci rusi dohromady !!!! Už dluho sem se (aji s robum) tak fajně nězasmil. A eště k temu je to zadarmo !!!!!!

 • macho

  nezvládlaad 45) o tom silně pochybuji… už nějakou dobu sleduji v komentářích ty pokusy o rádoby-ostravštinu (od všech, tedy včetně ostraváků), některé jsou povedenější, ale s rostoucí délkou příspěvku nikdo neudrží tu konzistenci a kvalitu.. takže většina by to podle mě nezvládla.

 • PEPIN

  TO SI PIŠ,ŽE NEZVLÁDLACHCE TO VELKÝ TALENT!!!

 • tě péro

  Neprozrazujnikdy svou identitu. Díky

 • Honza(CHECHT!!!)

  Ostravaku,mas stesti zes me nezabil tim,ze bys koupil druhy listekna opacnem konci hlediste.To by byl MORD!!!

 • Ladislav

  Už toho mám dostTak zaprvé nejsem Laďa a nemluvím, jako kdybych se vrátil z Prahy, ale jsem Ladislav a původem Středočech. Před dvaceti lety jsem sloužil v Karviné u rakeťáků a oženil se tu. Ten ostravak si tu vymýšlí, jak Rudé Právo, a kecá jak Palacký. Zaprvé k jeho identitě. On už se vám, somáři, představil. Nevydržel být v anonymitě, když má takový úspěch, tak si sám (jeho druhé já, jeho svědomí), poslal "ohlas" pod svým pravým jménem. Ano, je to R. Lávka, ten z magistátu. Nákej pražák na to kápnul, když vyzval ostravaka, aby se RLavky zastal, což, jaksi, dost dobře udělat nemohl, že !? Zadruhé, jak vypadá. No, to bude řev. Tak dobře. Je takový krpatý, malý, připlešlý s velkým nosem, šilhá na obě oči a na jednu nohu kulhá. Kromě toho má nějak nemocné srdce, takže je vlastně v částečném invalidním důchodu, jinak by tu ani nedělal, protože kromě toho kecání a vymýšlení prd umí. Bere spoustu prášků, po kterých má tep 35 za minutu, vyšší tempo by ho zabilo, takže má skvělou výmluvu, že musí furt odpočívat. Odpočívá tak, že sepisuje ty své pomluvy v pracovní době, prokristapána, jak si někdo může myslet, že píše ráno ?! Ráno to jen aktivuje !! Zkoušeli jste někdy něco napsat ? To je tak na dvě-tři hodiny, ať už máte talent nebo ne. jenom to sepsat, přečíst, zkontrolovat, zkorigovat… Kromě toho věčně sedí na hajzlu, vytočí denně půlku role a nikdy tam nedá novou. Teď, jak mě pomlouval, tak jsme mu tam, milostpánovi, nedali celou novou, jako každý den, a on to takhle otočí! A žádný mlíko jsem mu nevyměnil, nejspíš večer slopal zas tu svojí ambróziji, protože na lepší pivo nemá, a pak se diví, že běhá. Zatřetí práce. Jakápak ozubená kolečka, má sice nějakou průmku, ale jakým zázrakem udělal maturitu, ??, vsadím se, že o evolventě v životě neslyšel. Jak už jsem zmínil, většinu práce za něj musí udělat kolegové, protože on je furt unavený, a pak roupama neví, coby. Začtvrté. Ty jeho vymyšlené tahy! Když v práci něco slavíme, nechá si nalít decku červeného, a než jí začne pít, lehne si na zem, aby to s ním nešvihlo z výšky. Jednou si dal asi pět panáků a skončil na záchytce, a to moh bejt rád, že ho nezavřeli do pakárny, protože tam na ně zkoušel mluvit latinsky.Zapáté. Jaruna! No, čumí po ženských, čumí, ale myslím, že je ještě panic se sbírkou porna. S tím jeho srdcem, kdyby nákou ulovil, tak se mu napřed zkroutí uši, a pak vypustí duši ! Jaruna má na rozdíl od něj rozum a určitě si ho neveme ani na svědomí. Zašesté. Nejhorší na tom je, že si ty jeho pomluvy nemůžeme vyřídit jako chlapi, na to totiž musí být dva, a jeho by mohla zabít facka. Tak mi kurnik někdo poraďte, jak toho bajkaře umlčet !Ten tak kecá, jako s tou felicií z roku 1990, když první byla vyrobena o čtyři roky později !! Laďa

 • PEPIN

  TAK KONEČNĚ !!!TEPRVE VČIL PANSTVO ZAČÍNÁ TA SPRÁVNÁ JÍZDA,JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

 • PEPIN

  odpověď!!!ostraváku,co ty na to???chceme to vědět!!!píše láďa pravdu???odpověz chlape!!!

 • Esterka

  YES!:-)))))) ať to pára tlačíííííííí…

 • Esterka

  :-)Pise Laďa pravdu, nebo je to jen dalši fikce? To se dovíte na konci pořadu :-))

 • Sadlo-Maslo

  JOOOOOOO!!!!Je mi jedno kdo kym je, hlavne ze to ma stavu! Lado, nedej se! Ostravaku, nedej se! Jaruno, co ty s tim? Pujdes do kina?

 • Meg

  At jsi kdo jsi, nenech se odradit a pis dal!!!

 • Piea

  No enom aby…No enom aby sa to tady pěkně neposralo. Já su rád za každé nové ráno, kdy sa tu neco urodí. A je mně načisto ukradené, kdo to píše. Hlavně, aby mu to eště vydržalo. Tak ho proboha nikdo neserte a radši mu fůkajte práškový cukr do řiti. Protože jak to půjde do ..pryč, tak mě to bude fakt líto.Pro ty vrtavé:Aj já sem bývál takový detektýv, co mosel fšecko rozdělat a na fšecko dojít, ale pak už to nefungovalo. Vy, co už nevěříte na toho atleta co vypadá jak tvrdé Y co nosí dárky, není vám to nekdy tak trochu líto? Tak si na ten pocit spomeňte. Aby ste tady potom prstečkem nehrabali, špendlíčkem nekopali, ale ono už bude pozdě. Sakra, tady sa dostávám fčil do nejaké špatné nálady. Tak pro ty vrtavé eště ráz: trochu pokory a úcty a možná aji trochu obdivu. Rozbůrat je jednodušší jak postavit. A pro ty ostatní: pěkně si to tu užijte. Ostraváku, dík a vydrž!!!

 • Robi

  Toz dobré!Tak ted jste si kvit:). Muzete si to tady vracet. To by mohlo byt zajimavy. Nechces si taky udelat blog? At uz je to cos napsal o Ostravakovi pravda nebo ne, tak je tady prdeeeel. Nejak me to neodrazuje k navstevam. Jen mi je jaksi divne, ze na magitratu neco konstruuji a potrebujes znat kinematickou geometrii. Btw Ty vis co je to evolventa? A jeste rozdil mezi evolventnim a tangencialnim pohybem. Jestli Ty taky nejsi RLavka!

 • Robi

  Pokracuj!Hlavne se Ostravaku nenech odradit. Bo by pak kazdy den bylo: "Dobre rano v prdeli III"

 • !!!!!A co když je (56) Ladislav taky Ostravak? :-)

 • Emil

  TAK PADAJI IDOLYale na druhou stranu NO A CO? akorat mohl zachovat vic anonymity akteru.I kdyby to nebyla 100x pravda tak je to supr a dobre se to cte. Az to vydaji knizne tak vytre spolupracovnikum zrak.

 • A nereknu....

  Kurna, pridu do dom, vytahnu ze schranky Jizni listy a v nich na strane 7 clanek:Jak to vidi Ostravak – Slalom v ostravskim Kaufsopu…

 • Anonym

  56 je pěkná píčovinana to vemte jed!

 • zMar

  Hezky pokusTak jako Ostravak používá gmail, tak údajný Laďa uvádí email jistého E. Jandy ze Starmans, kterážto firma sídli v Praze. Divné, ne? Ale rozhodně držím palce Ostravakovi, bo ten Laďa to je fakt cyp jak lampa.

 • wasil

  ostravaku, to sou fér kidy

 • anina

  proč to pořád řešíte vyserte se na toho hnupa no ni?

 • poctivá čtenářka

  Zdravím příznivce Ostravakaa rádoby vtipného Laďu a Jarunu, na které si vtipálci snaží hrát. Pro detektivy jedna rada klasika : Neřeš, nepřepínej, nepátrej :-)) Pro Ostravaka : Jsi skvělý a pokračuj v anonymitě dál :-))

 • řykaju mi hajzle

  no co…hey, ostravaku, je mi jedno kdo jsi, jestli jsi nejaky cyp z magistratu nebo kreslis kajsik ozubene kolca, mi je to uplne jedno, nejvic by me nasralo, gdybys byl jakasi reklamni agentura, bo to by to asi brzo skoncilo… jinak pis dal.. jo a dival sem se ti na ten letak z Teska, todle dyvydy nekupuj, za ty prachy byvaj obcas i lepsi, todle se nehodi ani k tej tvoji orave…

 • řykaju mi hajzle

  a esce trocha tech akt iksno a jak tu jak mulder se saklyjovou vysetrujete, tak jeste pridam neco: ostravak se ve clanku Dobre rano v prdeli priznal, ze robi na smeny (teda tvrdi to), no a vsechny clanky tu pise / aktivuje v 5 rano, toz to ma furt ranni ? to je picovina…a jeste treba neco dalsiho: jak by to moh byt nejaky kladenak nebo prazak, jak ten by vedel tolik veci (predevsim geografickych)….. i kdyz se v tom sam zamotava (auto v hermanicach, matka u plynaren a mu se nechce do michalkovic…)ALE: at je to jakyktery cyp (pro prazaky: cip), tak pise fajne, a to tu v ostrave potrebujem…

 • řykaju mi hajzle

  no a esce k jaruna.bloguje.cztoz tomu nigdo nemuze verit… snad jako dukaz staci clanek ktery ho krasne uvadi – Betonraka,n.p., ktery je temer rok stary… original je nekde z fcb.cz, jeho prepis se starsim datem, je napr. http://www.parime.cz/magazin.php?cod=26

 • franta

  ostravak je cyp jak lapaVazeni pratele,rad bych vam oznamil, ze Jura (vy mu rikate ostravak) je takovy dost chuj. Ja jsem obycejny clovek, zijici a tvrde pracujici v ostrave (hec, ja robim). Z knih mam doma tak mozna Kamasutru a televizni program, mam obycejnou 70cm televizi, jako dneska kazdy prumerny duchodce, bo ti sou slepi, jsem rad, ze o me Jura pise tak hezky jenom diky tomudle, ale co…Nejvic me tady stve, ze se chlubi tim, ze jede po Jarune, i kdyz vi, ze ja do ni valim kliny uz asi dva roky. Ale vpodstate i to je mi jedno, bo Jaruna si o nem tez mysli svoje. No a co Lada ? Reknu vam, proc ho nema rad. Vlezli ve stejnou dobu ze strojarny z banske, to bylo nejak v osmdesatempatem roce, nastoupili u nas ve Vitkovicach, ja uz tu chvilu robil a dostal sem je do kanclu, sem byl nadseny, ze tu mam nekoho, ve svojym veku. Chvilku to tu normalne fungovalo, ale pak prisla ta sametovka. Ja veril, ze se komunisti vrati, ale Ladik s Jurou byli pomerne mladi, tak se rozhodli podnikat. Zrobili si svoju firmu, robili vpodstate to same co normalne na sichtach, ale robili to jinde a za vetsi prachy. Celkem jim to slapalo, ale pak prisla jedna taka divna zakazka, na nejake projekty pro firmu XXX (nechcu menovat, bo je to celkem znama firma), no a ta firma jaxik platila se zpozdenim. Jura se tego zalek a celkem se s Ladikem pohadal, Vazeni pratele,rad bych vam oznamil, ze Jura (vy mu rikate ostravak) je takovy dost chuj. Ja jsem obycejny clovek, zijici a tvrde pracujici v ostrave (hec, ja robim). Z knih mam doma tak mozna Kamasutru a televizni program, mam obycejnou 70cm televizi, jako dneska kazdy prumerny duchodce, bo ti sou slepi, jsem rad, ze o me Jura pise tak hezky jenom diky tomudle, ale co…Nejvic me tady stve, ze se chlubi tim, ze jede po Jarune, i kdyz vi, ze ja do ni valim kliny uz asi dva roky. Ale vpodstate i to je mi jedno, bo Jaruna si o nem tez mysli svoje. No a co Lada ? Reknu vam, proc ho nema rad. Vlezli ve stejnou dobu ze strojarny z banske, to bylo nejak v osmdesatempatem roce, nastoupili u nas ve Vitkovicach, ja uz tu chvilu robil a dostal sem je do kanclu, sem byl nadseny, ze tu mam nekoho, ve svojym veku. Chvilku to tu normalne fungovalo, ale pak prisla ta sametovka. Ja veril, ze se komunisti vrati, ale Ladik s Jurou byli pomerne mladi, tak se rozhodli podnikat. Zrobili si svoju firmu, robili vpodstate to same co normalne na sichtach, ale robili to jinde a za vetsi prachy. Celkem jim to slapalo, ale pak prisla jedna taka divna zakazka, na nejake projekty pro firmu XXX (nechcu menovat, bo je to celkem znama firma), no a ta firma jaxik platila se zpozdenim. Jura se tego zalek a celkem se s Ladikem pohadal,

 • franta

  ostravak je cyp jak lapa, pokracovanino Ladik rikal, ze budou normalne pokracovat, ze se to nejak spravi, Jura rekl, ze je cyp no a rozhod se skoncit, jeste ho vzali zpatky do Vitkovic (a zas mi ho dali do kanclu, hajzli). Ladik vydrzel, sice mu celkem chybely prachy, ktere do toho daval sem tam i Jura, ale firma XXX pak zacala platit a Ladik byl za vodou, diky tomudle projektu se mu zacalo celkem darit (reference jsou reference), no a Jura je na neho nasrany, ze pry mu ma Ladik dat nejake prachy, pricemz si ta k*** nic nezaslouzi….PS: vim, ze se tu najde zas nejaky zastance ostravaka, co todle zdementuje, ale todle ej proste pravda, muzete s tim nesouhlasit, ale to je tak vsechno, co se s tim da delat…

 • akta iks

  k temu, jak ostravak pomlouva pratele…no, nevim, co se na tom da shledat divneho, kazdy prumerne inteligentni clovek narazi denne na 50 blbcu a 1 normalniho cloveka….. a kdybych ja byl ten, koho tu pomlouva ? dyt je to prdel, sak by se mi potom, jak to vyda knizne revanzoval, ni ?

 • NEMAM DOMOV

  todle byl cilpodle me, at je ostravak kdokoli, myslim, ze nas ma prave tam, kde nas chtel mit……

 • ty hajzle, zas jdes ozraly ?

  identifikacepokud todle neni nejaky reklamni trik (ale i pres to smekam nad tim, kdo todle pise), tak jsem prisel na zpusob, jak identifikovat ostravaka:1. sledujte presne jeho plany2. chodte tam, kam chodi on3. hledejte osobu, ktera se bude nachazet na techto mistech….podle me, kdyby todle byla nejaka reklama, tak to neni jeji cil, jelikoz ostravak navstevuje i kerfur i kaufsop, byl napr. i ve vegasu, v mde a dokonce i v dile…. todle neni cilem reklamy, jo a jen tak – pochybuju, ze by nejaka reklamni agentura pouzila texty, ve kterych pomlouva jine firmy (ruzne), to se proste nesmi, tudiz to doopravdy budou texty psane ciste obcanem teto sovetske… pradon, trochu jsem zavzpominal … republiky

 • Eithlinn

  zajímavé…Tak nejprve Rlavka, teď Jura, co si ještě vymyslí? Závist světem vládne. Ostravaku jeď!pro 76) Nechci se zastávat, ale kdyby sis to přečetl pořádně, ta "Jaruna" tam přímo uvádí, že uveřejnila několik fejetonů svého kamaráda, které jsou z baníkovského webu, aby to tam nebylo takové prázdné. Tomu, že to je kamarád, věřit můžeme nebo nemusíme, každopádně netvrdí, že to psala sama, takže to není důkaz proti ní.

 • nikolaj vasilijevič

  prkňácijo a jen tak:zitra sraz v 16:30 nebo 19:00 v kinestaru, musime ho najit, pod tlakem davu se urcite vzda…

 • řykaju mi hajzle

  to 82to je to, o cem jsem psal v prispevku 80 :) jo a frantu jsem si vymyslel, to je pravda :)

 • chuj

  kdo sem chodino a z tego toplistu.. gdo sem chodi kolem 5 rano:05:38:04 gw14.novahut.cz MSIE 5.0 Win 9505:55:13 proxy3.karneval.cz Gecko Win XP05:29:44 czechsite-ostrava–l3sw1.tgnet.cz Gecko Win XP03:58:40 user.mpsv.czGeckoWin XPno, nevim kdo z nich… jo a PS: celkem me dostalo i dnes 17 pristupu z domeny czech-tv.cz

 • Petr.Ova

  Kua . . .. . . se nestačim divit co zavistivi ludě jsou schopni vypotit za chujoviny. Do řyti nechte to fšechno koňovi a buď čitajte, nebo si najděte na webu jine cypoviny, ale nezdžugejte do tvořivych . . . už jsem raz řikal: ser na cypy a val dal.

 • Petr.Ova

  ad [85]no z czech-tv.cz bych to typoval na teho co mluvi jak Malder :o)

 • tata

  KuaTo zacina byt napinave jak Dallas ((:o)=A bacha na tu Milenu, to bude urcite Frantova odplata!!!!

 • milačku

  tak jsem si právě přečetla(teprve) o Dobrym ranu a mám příspěvek do debaty o identitě Ostravaka – myslím, že je to člověk, který se točí kolem médií, protože tam zmiňuje věci (a drby), o kterých se běžně nemluví.

 • Pre niektorých:hovorí z vás závisť, len až to hučí. Urobte svoju stránku, dajte nám linku a ukáže sa, či budete takí uspešní, ako OSTRAVAK. Na 99% nie! Tak len pekne čítajte a nemachrujte, že ostraváka poznáte. PS: Ostravak – aj na Slovensku máš priaznivcov!!!

 • ginile

  me je jedno,kdo ostravak je56 a 77, je mi jedno,co pisete,kdo ostravak je,nebo jaky je , CO JE HLAVNI – umi senzacne a hlavne humorne psat!, co pise a o kom pise, klidne to muze byt vycucane z prstu – SRANDA MUSI BYT I KDYBY NA CHLEBA NEBYLO. O tohle tu jde, komu se to nelibi,at to necte, nikoho primo nejmenuje,tak nebudte vztahovacni, my se bavime

 • cype

  to 91….77 je urcite vymyslene, 56 nevim, ale asi taky.. no ale co… nejhorsi je, ze pokud je pravda, ze toto je pouze neci reklmni tah, tak se prve bizi k uspesnemu konci… hodne lidi zajima, co je to za cypa a hodne lidi ho tu obhajuje… o tom to asi je…

 • Anonym

  ostravakumisto pujcovny DVD v Jindrichovi je bar,musis do byvale masny na roh Ceskobratrske a Nadrazni

 • Anonym

  ad 93 – nebo do marijanek napr.

 • NadpisLidi a kdo z vas tam dneska odpoledne fakt pude? muzete nam tady pak vecer dat info, bo ne kazdy ma cas chodit po kinach.

 • Závistivci!Že to nemáte jedno, kdo to je! I když mě to tiež zajímá a je to napínavé jak do cipa, ale hlavně ž to, co píše baví ostatní, ny?Proč mám takový dojem, že dnes bude v tom slavným Kinestaru lidi jak do cipa? :o)

 • jozefcik

  lalalaNo urcite se nejaky mamlas najde a v domneni, ze tam fakt "ostravaka" potka a ten, v pripade, ze tam dneska bude (coz nepredpokladam) si na celo nalepi flajster s napisem "ja jsem ten "ostravak" a probehne velkolepa autogramiada ve vestibulu kinestaru :-))

 • Re: lalala[97] Nějaký mamlas? Podle mého skromného názoru těch "mamlasů" bude několik desítek…

 • jozefcik

  jojono,to se maji v kinestaru na co tesit :-)) Kontrolni otazka: A ty jdes? :-))

 • Prdelonka

  Akcyja z podpisamiOblykom se ancug po fotrovi, po cestě vyzvednu sestřenicu Emu ( je to tako spravno hajtra, beje grať Jarune), v kapse už mom štyry prupiski a bedymy se motať po chodbě a beje spravno prdel….. Myslim se, že nas tam beje viac takich "ostravaku". Kamoš z roboty idě tež. Dali my se sazke, gdo nasbiyro kole sebě viac ludi!!

 • Re: …[99] No… Kdybych měl čas, tak bych určitě šel… Ale nejdu… :o/[100] Všechno to jsou napodobeniny a na původního Ostraváka to prostě nemá…

 • Anonym

  Re 100slabota

 • hans

  Mám strach,že provalením Ostravákovy identity skončí tahleta více než měsíc trvající prdel. Doufám, že se mýlím.

 • Zvedavec...

  Toz co myslite? Fikne dneska tu Jarunu, nebo ni? Sakrys, uz se nemuzu ani dockat dalsiho pokracovani…

 • K.

  A ja se fsadim ze tenhle blog by jedna osoba sama asi nezvladla. Je to dobre, jen se bojim, jak dlouho jim to vydrzi.Uz tak to je podstatne dele nez nekdejsi vosanajazyku.

 • krmič

  pro 47,93,94Půjčovna DVD a videokazet v Jindřichu opravdu JE.Jmenuje se to, mám dojem, FILM CENTRUM.

 • Vana

  inu vidim ze se zacinaji blogy v ostravstine pekne rozsirovat, nicmene jak ostravak tak brigos mi pripadaji strasne nasilni co se tyce pouzivani vyrazu v jedne vete, jakoby se vzal seznam u nas pouzivanych slov a pak z nich poskladala stat…mozna se ü nas v Mistku mluvi jinak ale spise bych rekl ze ani ne! Az si udelam cas po zkouskovem tak se pokusim tez cosi sepsat at je videt i muj pohled na nase nareci. ale jinak sranda da se to cist!

 • Michal

  Tak co bylo v kinestaru? Už se vrátil někdo kdo tam byl? :)

 • Tomsal

  Lidi nemáte pocit že se z ostravaka pomalu ale jistě stává štvaný zločinec, na kterého vypsaná odměna za dopadení , nepátrejte po něm a nechte ho ať píše, až bude chtít tak nám napíše co je zač, jinak ho uštvete a bude po "tych jeho cypovinkach"

 • anina

  sakra nemohlo by už být pondělí?nemůžu se dočkat jak to dopadlo v cinestaru ha ha

 • Běžte jinde k ostravskemu brigošoviOstravsky brigoš tam piše co , nebo kdo je to brigoš – http://www.ostravskybrigos.bloguje.cz

 • Petr.Ova

  Ostravsky brigošOstravsky brigoš: Nuda nuda, šeď, šeď. Brigoš, ty to zabal.

 • Netrpelivy...

  Kurnik sopa, furt nic.Ja to snad do rana nevydrzim.

 • veruna

  susperMaš to tu bobre…doufam, že to dluho vydrži

 • Přišla Jaruna do kina. A nebo ni?…bo se na mě odpoledně tak fajně kukla a jaksyk divně se zavrtěla. Jaka byla sobota- fajna?

 • Robi

  Brigos = nuuuudaaaaNeber si to osobne, ale brigos je slabej vodvar.

 • Jirin

  Hele, LAĎO (ejanda@starmans.cz)To sa da aj lecit, sak se zkus optat tam u vas. Hudrujes tu fajne, ale to je tak vsecko :) A nepis dvakrat za sebu "zaprve" … kazdy chachar vi, ze "zaprve" je jen raz, pak je uz zadruhe, zatreti a zaxte :))) Toz se mej a preju pevne zdravi, magore :)

 • Filip

  Dodal bych, že se nepíše "zaprvé", ale "za prvé", "za druhé" atd. Na rozdíl od "poprvé", "podruhé" atd. O dalších chybách v jeho rádoby korektní češtině ani nemluvě.

 • gigos

  ostravak je ježišek.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>