Jak to dopadlo v tym Kinestaru

V patek sem se před koncem šichty stavil u Jaruny v kanclu a zoptal sem se, esli teda plati to kino. Tuž zas se zatvařyla tajak kuřy řyť a vykrucala se, ale jak sem se zoptal eště štyrykrat, konečně z ni vylezlo, že teda ja. Tym babam to asi robi dobře, když je člověk musi přemluvat, no ale oddychnul sem sy, bo už sem měl kupeny ten listek aji pro ňu a koho včil narychlo zhaňat, no ni? Tuž sme se domluvili štvrt hodiny před začatkem u vchodu. Večer sem šel brzo spať, bo v bedni něbylo nic, co by stalo za to a na sobotu sem chtěl byť čiperny.

Dopoledne sem poklidil chlivek, bo sem dufal, že po kině se stavime u mně pokecať o filmě nebo tak. Skontroloval sem ledničku a našel akurat dva cenťaki nědopite meruňki a cosyk pruhledneho v plastove flaše, co smrdělo jak slivka a chutnalo jak francovka s mydlem. Tuž nic moc. Rači sem zašel do Alberta a abych zrobil přypadny dojem, prasknul sem se přes peněženku a kupil sem kalvados. Syce to moc němusym, ale Jaruně to určitě budě chutnať a jak budě namleta, tuž možna aji ten stryptyz budě. Chtěl sem si kupiť cosyk na oběd, ale spomjel sem si, že sem mamě minulu sobotu slibil přysť na oběd dalši tyden. Z domu sem ji zavolal, esli to plati. Byla v šoku a třykrat se přeptala, esli potřebuju chechtaki nebo co, že volam. Nakoněc mi uvěřyla, že chcu fakt enem najest. Tuž sem k nim zašel, pokecali sme tajak dycki a mama naraz pravila, co ma kupiť harantum od segry za vysvěčeni, co maju v ponděli. Tuž pozor, zablikalo mi v pale, jake vysvěčeni v ponděli? Jasně sy pamatuju, že sem kupoval listki na sobotu třycateho a vim, že vysvěčeni se dava posledni den v lednu, bo haranti dycki otravuju, že chcu odměnu a tahaju mi z pěněženki drobne. Tuž vysvěčeni muselo byt v patek, ni? Byl sem z teho tak nervozni, že ani nevim, co sem to zežral a hned sem letěl podivat se dom na ty listki. A do řyti! Ten pajtaš hlupy mi je prodal na nedělu. Kura, jak ja to vysvětlim Jaruně? Ta budě nasrana jak ve Venuši na hajzlu. A tež ja! Jak sem ji to zavolal, štvrť hodiny mi řvala do tydlifona, jak sem ji zgichal vikend a že v nedělu už cosyk ma a že s tym počitala na sobotu. Eště že sem měl tydlifon dal od ucha a před sebu noviny, bo by sem asy ohluchnul a aji by mě nasrala. Jak se nadechovala k dalšim kecam, slibil sem ji honem, že ju předtym vemu na kafe, tuž sem ju nakoněc přemluvil. Večer volal Peťa, co zme spolu honili baby na prumce a semtam zajděme na pivo, esli bych večer nězašel na jedno. Tuž přece se něnavalim den před taku duležitu akcyju. Přemluval mě, ale naštěsti teho nechal chvilu předtym, než by sem mu to slibil Večer sem si dal před bednu jakesyk zbytki z lednički a chtěl sem se divat na tu werychiadu, ale Nova to jaksyk zdupala, bo to bylo horši než smrad ze spalenych nechtu, tuž sem u teho zalomil.

V Kerfu už sem se potlukal o hodinu spiš, bo sem byl nervozni z teho, že budu po dluhe době kajsyk sam s babu. Stavil sem se v elektru mrknut se na dyvidy, esli tam zas něbudě jakesyk zlevněne jak přy te akcyji po novym roce. Jak tam tak bludim a očumuju ty pekelne stroje, zahlidnul sem u kerehosyk regalu Jarunu. Asy byla tež nervozni, tuž to vypada slibně! Vzpomněl sem si, že sem ji slibil to kafe, tuž k ni valim, lapnu ju za pazuru a tahnu ju k automatu, bo sem se chtěl pochlubit, že už s tym umim. Možna se mi to enem zdalo, ale zas se tvařyla jak ta kuřy řyť. Tuž počatek nic moc. Pomalu sme přešli ku Kinestaru, ona ani slovo. U bufika se na chvilu zastavila, jak by na cosyk čekala, potem enem pokrčila ramenami a zas ten gzycht. Pomaly sem sy začinal zvykať.

Ve vnitřku sme lapli na řytě a Jaruna začla jak hladovy sup ohližať okoli. Jak viděla kerehosy s kelimkem, začla divně přežvykovať… Za chvilu mi to zecvaklo v pale! Borak ma asi žizeň a mysli si, že buděme jak u suchanku! Přece do ni něpoleju ty sladke srački, tuž sem zalovil v bundě a vytasyl dvě plechovki, ale žadna Ambrozyja, ale Radki – ať nežeru. Jak sem tu plechovku otviral, nědošlo mi, že sem sebu dost šil, bo ten pivson byl natlakovany jak nadrženy hroch a ohodil Jaruně komplet sukňu. Přepla gzycht na kuřy-řyť-permanent. Chtěl sem ji ze solidaryty dat svoju plechovku, ale syčela tak, že se ludě divali pod nohi a hledali hady.

Konečně začnul film. Chtěl sem se trochu přytuliť, bo mi tak fajně voněla, ale trochu sem se bal teho jejiho gzychtu a luďam vadilo, že zas syči. Tak sem se sustředil na film a semtam se po ni bajočkem mrknul. Naraz vidim, jak se tak fajně usmiva, tuž sem něvahal a zas se k ni nalepil jak spluva na kachlički. Zalehlo mi v uchu, jak mi tam zasyčela jak tlakač před vybuchem. Odtahnu se, čumim na film a za chvilu zas ona rozesmaty gzycht jak slunečnica. Tuž kdo se ma v tych babach vyznať! Potem mi to došlo. Ona se tak tlemila dycki enem ve chvilach, jak byl na te bile hadře vepředu ten mlady Kotek. Cely zbytek filma sem ju sledoval a měl sem strach, že nakoněc aji budě.

To utrpeni nakoněc skončilo. Ne žeby se mi to nelibilo, film byl fajny, aji paru fajnych kecu tam bylo a nařechtal sem se jak kuň v hořycym seniku, ale na guvno bylo, že tam hral ten mlady gizd, bo Jaruna se asy zamilovala. Posledni šajbu sem umistil po tytulkach, jak sem ji pravil „Ty jaruno posluchej, co blbneš, dyť by to mohlo byt tvoje děcko?!“ Už ani něsyčela, enem pravila, že sem debil, co nigdy něpochopi robu a že mě už něchce nigdy vidět.

Tuž že by chtěla změnit robotu?

No comments yet to Jak to dopadlo v tym Kinestaru

 • Tož to jadneska sis nejak pospisil, toz to asi ctu prvni, ale nelituju, ze sem vydrzel 😀

 • Zkazius Catrix

  A sakra…Tak takhle nějak dopadli sedláci u Chlumce :-))))).No ale aspoň budeš mít víc času na psaní, takže to zas nedopadlo tak nejhůř. Alespoň pro nás :-))))))

 • Anonym

  dopadlo to nejlip jak mohlo, baby sou bestyje

 • LemoN

  chudaku jak se divam mas stejne stesti jako ja ;)) hold musime se naucit davat pozor na svoji hubu a na "dřysty" co rikame kdyz jsme s "robou" ;o)

 • Do dupy...

  Ze sem tez vecer esce chvilu nepockal, moh sem byt prvni ;-)S Jarunu nevyslo, sak esce je v zasobe Milena. Treba priste. Jinak dobre.

 • U tebe můžeme být vážně v klidu. Ty psát nepřestaneš kvůli babě. Ale taky by mě zajímalo co ta Milena….

 • Pé sE

  Móóć dobré!!!…nařechtal sem se jak kuň v hořycym seniku…. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Dana

  Čekala jsemjak se z toho vykroutíš, co se semele – ale tohle mě nenapadlo! :-))) Dobré!

 • kukal

  No,ať je to všecko pravda nebo si to vymýšlí – každopádně je to skvělé a první co jsem dnes v práci udělal bylo to že jsem si musel přečíst jak to dopadlo. A Soňa se za to na mě zlobit nebude, ona to dělá stejně tak… :-)))

 • macho

  "…naštěsti teho nechal chvilu předtym, než by sem mu to slibil." a hned je mi líp :o)

 • mulder

  Gzychtkuřy-řyť-permanent, taku babu v tym momentě zabiť malo

 • Robi

  Nejlepsi clanek na vose!Tak tohle nema chybu. Narechtal jsem se jak kun v horicim seniku… :)))

 • Pražanda

  Lehce jsivybruslil z toho honu, co na tebe v sobotu pořádali v kinestaru vděční čtenáři. Moc prosím, nepřestávej psát.

 • Anonym

  No chlope, co na to ryct. Ruky pryc od baby pred keru si musi davat pozor hubu. To pak budes muset robit furt a bude to stat za prd, bo te to nebude bavit.

 • Woit

  Ostravak rulesHahahahaha, jsem uz nejaky cas v Nemecku, a diky Ostravakovi si kazde rano vzpomenu jaka je to doma prdel….. pivson byl natlakovany jak nadrzeny hroch:o))))Jen tak dal!!!!!

 • cancour

  Já snad začnu chodit do práce dřív, vždycky mě nekdo předběhne a jen bych to opakoval. Viz dnes: řehtající kůň v hořícím seníku, dobře ses vykroutil ze sobotního honu, šup do Mileny. Tak snad jen – Amrozyja v plechu se stejně nedělá.

 • Lukyn.cz

  Tak tohle musí bejt vymyšlený. Nebo aspoň částečně. :-)) Už vidim, jak někdo zve holku, o kterou má zájem, na kafe z automatu a pak jí ohodí plechovkou… :-)) Ono to určitě bylo romantický. Jenže to by se nikdo neřehtal jak kůň v hořícim seníku. 😉 Ale ono je to nakonec jedno. Sranda byla, o hlášky nouze nebyla, tak co… :-)

 • Paegavel

  [16] (cancourAmbrozija v plechu se dělá !!! :-))) A je to stejná břečka jak ve flašce ! :-)Každopádně z dnešního článku zklamání, ne ze sylu ten je furt dobrý, ale že si nepřefik tu Jarunu ! Asi jsme měli velké očekávání od pátku do pondělí ! Tak třeba Ostravak fikne Milenu ! :-)))

 • :))))U kuňa v hořycym seniku sem to malem zalomil pod ten stul.

 • Lada

  Skoda..…ja uz se tesila, ze aji ten stryptyz doma bude a ze ji das co proto! :-)

 • DetailyVážení, nemůžete pouze vidět tyhle prvoplánové hlášky, na ty se chytne každý. Jděte víc do detailu. Třeba to, jak Ostravak píše, že se chtěl přytuliť, bo mu tak fajně voněla. Bodejť by ne, když jí polil tím pivem 😀

 • kika

  Už mito začíná připomínat telenovelu. Jaruna, Milena… a není náhodou sirotek a třeba němá? Vyser se na ty baby (jak ti tady koneckoncům taky doporučují) a val normální historky.

 • Taky Ostravak

  kuřy řyťJestli „kuřy řyť“ je po ostravsku, jsem ja čistokrevny Pražak. Kura je kura a řiť je jen od kury a ne kuřy!

 • poctivá čtenářka

  Chuj s JarunuKdyž nepozná, jaká citlivá duše vedle ní v kině seděla, je pro ní i ta Ambrozija škoda :-))

 • Jammy

  Na Jarunu se vykašli – co je v domě nejni pro mě. A ten gzycht – kuřy řyť navíc uvidíš i dnes v práci, což nezávidím, proto se radši drž tohoto hesla… A pokud je to pipina, tak to navíc – jako správná kura – roznese kde se jí zlíbí…:-(PS: co je to Ambrozija??? 😉

 • Emik

  Pro (23)Myslím, že "r" se v ostravštině měkčí na "ř", stejně jak v češtině. Viz. Klára- Klářin, Bára-Bářin. Jak bys to chtěl napsat – "kurací"? – to je spíš slovensky.

 • cancour

  [18] PaegavelTak to sorry, to by mě ani ve snu, já bych Ambozii tipoval tak na PETflašku.

 • Naďa

  AhojMožná bys mohl tak příští týden rozhlásit, jaké to bylo s Milenou bezva a Jaruna určitě zpozorní a bude se zajímat co má za konkurentku. Nebude to mít s tebou už tak jisté a to ženský vždycky přitahuje a přiměje k nějaké akci. A pak si budeš moct diktovat a být nad věcí, prostě king.

 • triablo

  jaj…jaj… ostravaku, tys to zdupal :)))

 • A co Kuřy rynek?Taky Ostravaku, nejsi spise Takyostravak?

 • Tomas Marny

  To je jasne…Podle meho nazoru a podle toho co ctu, ostravak neni nikdo jiny nez Jarek Nohavica.100.001%….

 • Cypovina..

  Nohavica to neni na 101%.l

 • Aglája

  no ba,baby smrděj, kdyz nejsou polity pivem, neda se k nim priblizitakorat premejslim, cim tak polejvat ty chlapy nemozny…. .-)))

 • Tomas Marny

  JarkuZdravim timto Jarka Nohavicu. Je to supr. Doporucoval bych "doladit" chacharsky slovnik a bude to 102%. Pro toho co tady haze tema 101%… Ja pridavam a rikam 102,21% a pise se sypovina a ne cypovina… chacha.

 • guha

  gratuluju j 5. místu v toplistu

 • jak gdy

  Jaj ostravakutoz za take pozvani mozes byt rad ze nevrcela jak pitbul, A sak co, neni to snad jedina baba, no ni?

 • L-Core

  Čím dál tím lepší :)))Nakoukl jsem na ty příživnické blogy jaruny a ostravského brigoša, ale hrůza děs – kdyby brigoš nepopisoval svoje sraní, nemá o čem psát. Trapárna závistivého (skoro)důchodce bez invencí. Jen tak dál – a v žádném případě neodhaluj identitu, ať si myslí kdo chce, co chce. S tím kinem jsi vybruslil perfektně – já jsem (dopředu) tipoval, že Jaruna v tu sobotu nepřišla, protože ji do toho něco vlezlo a že pondělní zprávy budou o tom, jak jsi na ni čekal a pozoroval davy ostravských špiónů, pátrající po vás 😀

 • cancour

  [35] (guha )Jak k pátýmu místu? Klikni na to, Ostravak už porazil (aspoň momentálně) i sex-o-porn a má bramborovou medaili. Gratulace putuje do Ostravy.

 • guha

  /38/sorry, to byl překlepabych to napravil, tak gratuluju k místu 3., které bude dnes nepochybně dobyto (nebo dobito?)

 • frkotik

  chachááááChlape, ty jsi božan :o))))) kuri ryt-permanent mě přidala asi půl roka života, bo jsem se smál celé dopoledne :o))))

 • Petr.Ova

  PočitadloKura to pičitadlo je jakesik těsne. Misto stotisic sedumdestasedum tam mam enem 00077. Tož kura stotisic nafštev za mjesyc tomu řikam maras. Gratulace.

 • Tuš čím dál slabšíto tady je, ze začátku když jsem tyhle stránky objevil tak jsem se zaradoval nad dobrým nápadem a tak ale teď už mě to docela přestává bavit, pořád víceméně na jedno brdo, do kerfru, do kauflandu slevněny prašek, levne pivo, do roboty lidi v lokalce čuměli, jsem taky z regionu a neznám nikoho kdo by vedl takový život, akorát to nahrává pražákům aby si mohli myslet že jsme tady banda nevzdělaných idiotů, buranů a alkoholiků…pravdu mají jen v tom posledním :-), co se týče spekulací o nohavicovi, pokud by tohle psal skutečně on tak už by na tom musel být hodně špatně, zkuste si srovnat slovní obraty z nohavicových písniček a tady tohle, jediné co by na něj sedělo je řyťberger, pokud si vzpomínám. nohavica má plebejskou formu a intelektuální jádro, panebože, kolik se najde lidí, kteří neumí odlišit fikci od reality…a čekají v kerfru a hledají člověka, jenž čeká na babu…ale koneckonců lepší než kdyby se tam tlačili na zlevněné rotopedy jako ti ostatní. Tak hodně štěstí při detektivním pátrání.

 • macho

  čím dál stejně dobréto Vana: asi jsi od toho čekal víc, než ostatní :) já se tu alespoň chodím každé ráno bavit… a takový život mi připadá docela v rámci normálu – pochlub se, čím je ten tvůj speciální. a tím spíše – psát o "normálním" životě takhle čtivě, to je kumšt!

 • Vana

  –>MachoJa netvrdim ze jsem od toho cekal vic ale upadlo to do stereotypu, taky si to dycky prectu, coz neznamena ze tim musim byt unesen.. ja nevim takovy zivot mi v ramci normalu nepripada, stejne jako treba film samotari taky navodi u divaka dojem ze dneska vsichni lidi fetujou a poflakuji se, vis ja nemam rad humor na urovni tele tele nebo blaznivych US komedii, jsem spise naladen na notu jary cimrmana a podobnych…

 • Vana

  ale treba se ostravak casem psat nauci…:-)

 • jajinek

  ……..sem zmačkla enter…….ostravak už psat umí:-)))

 • Petr.Ova

  Rohová Vana 45Mi nejvic vadi, že ludě si dycky stežujou i když maju něco zadarmo. Šak Svěrak ze Smoljakem to pišu od šestašedesateho, tož měli dost času pilovat. Ostravak to tu vali mjesyc. Kura ludě co chcete ? Když krytyku tak konstruktivni, mje nenapada nic co bych vytykal . . . fakt ni.

 • Vana

  Mne by toho napadla spoustaale je to celkem jedno, ostravaka to bavi a spousta lidi z toho ma radost, cili je vse v poradku, tak to ma byt a tak je to spravne. Akorat nesdilim to bezmezne nadseni a jelikoz nemam co delat tak to tady ventiluji…

 • Vana

  Jinak alternativni humor jsem nasel treba na novyblud.mysteria.cz

 • Karel

  Ten novyblud je řyť jak cyp, hlavně ty pohadky o františkovi a krali :-))))

 • Fantomas

  MoralistiMoralisti neserte se tu a nechte to těm,které to zajímá.Přečtěte si nějaký "solidní tisk"-třeba Blesk a neotravujte moudrýma kydama.Já osobně dík,bo už jsem si parkrát natrhl bránicu,když sem se řechtal jak kuň v hořicim seniku…….Ostravaku DIKY!Piš dal ty svoje kydy.

 • ing.Kralik

  Fantomasity sa asi zasmejes aj u hlodu petra novotneho :-)

 • Citlivá duše

  Ostraváku ty hovado ty vůbec neumíš česky nebo co! Copak takhle mluvi slušní lidé!

 • Fantomas

  Re: ing.KralikoviTak hluboko jsem ještě neklesl……..

 • ing.Kralik

  Re FantomasoviTak to se Vam omlouvam, publikum tady na tom tedy neni az tak zle jak sem sa obaval

 • XexeDo dupy s Jarunu, šak ma ešče tu bloncku v minihadrach

 • Petr.Ova

  E[55]Ne neumi. Ani asi nechce, cype.

 • Anonym

  Enem aby vcil neprisla nejaka OSA, VOSA ci cosyk podobneho, ze se tu bavime, a oni nedostali zaplaceno.I to se muze stat.Hele. Ostravaku, mas to ohlasene (ze se tu ludja bavi)..?Myslim tim to psani…?

 • Syčela, že se lidi dívali…To s těma hadama… řval jsem smíchy!

 • Pavel

  kuň v hořycym senikunařechtal sem se jak kuň v hořycym seniku – nemyslíte, že takovému koňovi moc do smíchu néni? Já jenom, že to tady používáte ve významu "lol", tak jsetli jste se vůbec zamysleli….Ale jinak ani tento z ostravakových članků nemá chybu, díky za soustavné prodlužování života

 • milačku

  jak to,že se nikdo nediví, že tady dneska ještě nic není?

 • pro [62]Řehtat od slova řehtat a ne řehtat od slova řehtat. V tom tkví kouzlo toho přirovnání.

 • Mates

  2VanaTy tvoje stranky alternativniho humoru jsou vthledove naprosto odporne a obsahove to stoji podobne za guvno, ale chapu, ze te stve, kdyz ma nekdo za hodinu veci navstevnost, nez ty tve stranky za celou dobu existence, ale jdi si radej vytvaret dalsi nudne bludy a neotravuj na strankach, kde se clovek bavi!

 • Obavy jsou pryčBál jsem se, že tento víkend bude takový zlo pro tento blog, ale jede to vše fpoho dál a jsem rád…

 • Daviddos

  lllpodívejte se také na http://www.cukakabobo.bloguje.cz.Taky docela vtipný :-),ale na ostravaka to určitě nemá!

 • Taško

  ChojBUJ, PRAŽAKY NAé VAéS

 • chááhele číst to byla řiť….ne řiť jako řiť ale řiť jako řiť….

 • hašišak

  Zje nyt, baba co se změje u čučeni na kotka…. nic pro tebe

 • bobeš

  žíža…… mám žížu jak sviňa, hrnu na škopek …

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>