Dyvidy maraton II. – chaos v pale

Tuž posledni dva dni mam taki pocyt, jak by se totok už raz stalo. Že by dežavi?

V robotě sem se cely den posunoval jak zabržděny vagon na Hlavnim nadru, ale těšil sem se dom na zbyvajicy nadilku filmu. Cestu ze šichty sem poslal chlapy do řyti s jejich pozvanku na paru škopku do Vyběru, kupil sem sy dalši davku televiznich žradel a valil dom.

Uvelebil sem se do vytlačene ďury v gauču ze včerejška, paru razy se zavrtěl, podival se, jake fajne tytulki su na začatku Spajdermana a hned nato sem ocenil aji tytulki na koncu. Tuž co se robi? Okradli mě? Ten chachar Jaryn mi pučil enem placku s tytulkami? Jak sem sy to pustil kusek zpatki, bylo jasne, že sem chvilu zdřymnul. Tuž dobre, něma cenu tělo trapiť, chvilu spočnu, pravil sem sy. Probral sem se kolem jedenaste celkem vyspany, akurat zmlaceny jak obili jeble cepem. Oko mi padlo na stul na ty štyry dyski a bylo jasne, že času je malo. Tuž sem zlapil prvni – Zbohem Lenine – a celkem sem vydržel, bo mě to bavilo, šak komanče sy pamatuju. Jak ta mama dodychala a rozprašili ju do povětřa, ani sem nečekal až dojedu tytulki a hrabnul po Kulovym blesku. Česka klasyka, to se da sledovať dycki, nejlepši o pul druhe rano. Eště že to znam, bo těsně před začatkem stěhovacy akcyje sem zas chvilu zachrapal.

Potem sem eště kuknul na začatek Zloděja čehosyk, cely nazev už sy něpamatuju. Akurat vim, že tam hrala ta Anželina s tym nafuklym pyskem, co by mohla žrať tatranki naštorc. To mě moc něbavilo, no ale tež to mohlo byt tym, že se mi chtělo už tak chrapať, že sem viděl dvojitě. Před odchodem na šichtu sem se eště chvilu prospal.

Jak sem se dostal do kanclu sy něpamatuju, což je divne, bo ten smrad z tych spocenych ludi rano v lokalce by postavil na nohi aji Lenina v mauzoleju. Voli v robotě sy zas ze mě robili řyť, ale ja sem je moc nevnimal. Eště že něcvakam v robotě na psacy mašině, bo by se mi na obědě řehtali, že mam obtisknutu klavijaturu na pale. Cestu z roboty už sy pamatuju celu. Ten čas v robotě bez dyvidy mě jakžtakž dal do kupy. Doma sem do sebe natlačil posledni film, cosyk o jakichsy konyjašach a blonďate děvuše. Mohlo to byt dobre, ale pokažde, jak bylo v zaběru lužko sem automatycki zavřel oči, tuž ani nevim jak to skončilo.

K večeru sem zdvihnul řyť z gauča, nahazal krabički do igelitki a s krvavyma očama valil do pučovni za Jarynem, bo sme tak byli domluveni. Zrovna se tam štenkroval do jakichsy dvuch fešnych šesnastek, tuž sem chvilu zdřymnul opřeny o regal vedle jakesyk roby, co se tam schovavala a škviru mezy dyvidyčkami ho pozorovala. Jak ty rozhihňane baby odešly, začal mi Jaryn nabizať jakesyk novinki. Poděkoval sem mu a řeknul, že žadne filmy něchcu tak pul roka viděť a že mi stači monoskop. Jak sem šel dom, ten vul za mnu eště zavolal, že sem to nemusel vracať, že stačilo až v patek…

Asy ho zabiju!!!

No comments yet to Dyvidy maraton II. – chaos v pale

 • QuanChi

  Konecne :))Uz od pulnoci na nocni, obnovuji tvoji stranku a tesim se jak si poctu :o)

 • f

  tak priste :o)

 • Pavliku

  tož dneskaj až třetí? ale co, stejně se z toho stává soutěž o prvního čtenáře ;)tlemil sem se zase celou dobu, díky

 • Black_Arrow_CZE

  HalelulaHmmm… šesté místo… Hmm , ostuda jak cyp…

 • Jaryn

  tak dnesek mi prisel lehce nastavovane kafe ale “moze jest tatranky nastorc“ je paradni .o)

 • DyvidyDyvidy je nebezpečná věc, skor ešče s tím prostorovým zvukem. Se tam budou mlátit akýsik chachaři a ty si budeš myslet, že jeden z nich tě ce ze zadu jebnut do hlavy… :o)http://blog.lide.cz/lukysy

 • Tož dobry, jako každy tvy dřistyOstravaku, maš u mňa druhou slivovicu. Tož ja se dival nedavno jen na takový divný video, bo ta ženska se chovala jako kdyby měla hlad. Byla tam bez hadrů. Potem asi dostala hlad. Tak si vzala banan a potem ho strkala tam důle, koza jedna. Chápeš to? Já když mám hlad, tož ten banán sežeru.Sem četl v trafice, že pry to dývydi má vostřejší vobraz. Tudle sme byli s Pepou Čuřilem tak nameteni z teho chlastu, že by aj to dývidy bodlo. Jenže Čuřil je socka, takže má jenom obyčejný video.Těším se na tvoje další dřisty a kidy, tož mňa nezklam. Sem tvůj pravidelny čtenař z Prahy, ale ostravski trochu rozumim, bo pochazim z Moravy a Horni Dolni.

 • poctivá čtenářka

  to DyvidyTi byl čert dlužen. To aby jsi si zajel do makra ve velkém nakoupit tvchipsy. Snad se na něj fakt půl roku nepodíváš :-))

 • Anika

  ZávislostJe to jako na televizi, podivas se jednou, dvakrat a pak uz to nejde bez ni, jsem zvedava jak dlouho to bez dyvidy vydrzis. :o)Moc hezke.

 • štěp

  knajpypokud někdy pospominaš na ňake ty knajpy-Křižan naproti Podrumu či pamětnickáharenda pod laubami ? A co morgoši věčné téma.Dík je to fajne.ov.

 • Petr.Ova

  Deža . . .Dežavi ? . . . podle mně Dežanevi . . . nic more :o)

 • Lada

  Tak co…?!Kamarade, a co zensky, uz to trochu zanedbavas! :-) To s tebou uz nic nehne? :-))))

 • Nebylo by lepší domluvit se s Jarynem na nějakých menších várkách? Třeba 2 filmy přeš týden a ze 2 na víkend? Pak by sis našel čas i na důležitější věci, jako třeba pivo po šichtě atd.

 • PresTyn web tu jest super. Ale v ostatnej době se mi zdo, že Ostravok začyno byt pod tlakym. On začnyu pisať ynym ze srandy a terazy tu čytum jak hafo ludzi nemože bez jego kiduv byt a mamřum, že tyn dzin nievyszla zodno story. Tož ostravokovi vzkazujym at sere na tych ludzi i jejich dřisty a piše dali spontenně jak umi. (Jo byť jim tak ty jejich přispjevki ani nieczytum :).

 • Martin

  HééjSem chtěl napsat, že hláška dne je pyskatá Angelina, akorát bych od ostravaka čekal, že tam bude AnŽelina a ona už tam je! Nebo sem se prve překouk?

 • Jenika

  DežaviHláška :obilí jeblé cepem a Lenin v maouzoleju – nemá chybu. Jinak hádanka . opak francouzkého slova " dežavi" – Dežo nevi!

 • macho

  dobre…to s tym "dostal sem se do prace ani nevim jak" znam :))) zrovna dneska me to potkalo a jeste, ze je patek… jinak "tatranky nastorc" bodovaly :)

 • Jaryn

  Dyvidy nebo SčotTo mas oboje jedno – stejnac ja usinam u teho poznamkoveho bloku na svym vylezenym letistu. Nekdy mam aj ne lebzni vytlacene pismenka jak z Rudeho Prava. Nesmis sa tak lehko vzdavat.

 • Truda z Prajzke

  Bacha na to zabitiSynku bacha na to zabiti bo taka reportaš z Heřmanic robena z vnitřni strany by byla sice zajimava ale asi kratka a sprostřetkovana. Ale jagby se zadařilo toš bysme se mohli domluvit že byz to odmaval morzeofku bo kusek od teho tam fajneho hotela bydli kamoška co tu šifrovanu abecedu eště umi s pionyra. Oni ho měli takeho fajneho že se tam učili same pro normalni život potřebne věci. Akorat bysi s teho měl brzo ruky utahane bo odmavat každy den taku reportaš to chce kondičku.

 • RAPLE

  S R A Z Hej lidi co nekdy zrobit sraz fanoušku Ostravaka? Navrhuju Česky dum, Staročecha,Lennon a nebo spolek

 • G.

  Hele, ten copyright a prozba nalevo na hlavní stránce – to si vzájemně odporuje, ne :)?

 • Truda z Prajzke

  Ostravak je schizofrenikbo si to tam napsal tak hesky pro dva. Jeden kery je slušny a druhy kery je normalni.Každy slušny borec ti teš proda okopirovany film aj s nazvem co to je no ni? Ostravak enom chce aby nigdo nětvrdil že Červena Karkulka je Sněhova kralovna a eště napsana předefčirem v hospodě.

 • matti

  hej holaDneska jsi mi zachranil telefon Ostravaku. Ve vlaku v Helsinkach si ke mne prisedli dva cigani, v pohode kluci, zacli kecat, no a pry jestli nemam nejake drobne na listek, ze nemaj. Tak jsem rek, ze nemam a kecali dal. Ja dopsal sms a oni pry ze at jim pujcim telefon, ze si musi zavolat domu, ze neprijedou, pac jsem jim nedal prachy. Ja si na tebe vzpomnel, jak jsi byl dobrotivy se svym kecafonem a dal ho do kapsy, at neotravujou, ze neznamejm frajerum svuj tel nepujcim, at si zavolaj z budky blbi, no ne? Diky!

 • Zase PARÁDA!!!Jak jinak… * Napsal jsem dneska něco DOST AKTUÉLNÍHO o Šárce! Najdete to tady: http://humorous.bloguje.cz

 • Fakt BOMBATy jo šéfe ty jedeš :) Válím se smíchyhttp://www.gameparadise.cz

 • malika

  srazs tím srazem to není špatný nápad (22) a taky by moh přijít ostravák že jo?

 • Truda z Prajzke

  Sras fanklubuZakladaci sras fanklubu budě třeba zrobit nejlepši v Jindřichu 1) bo tam okolo Ostravak chodi tak je předpoklat že tam třefi2) maju tam skušenosti s velkyma akcema bo dělali Česko hleda suprstar3) budě třeba domluvit termin a rozhlasit to po cele Ostravě šak nas sem chodi dost4) Nova by s teho mohla zrobit novy serial bo dost bylo Teletele jako parodije na Novu5) prvni dil by se mohl menovat Šumne město druhy dil Ostrava hleda Ostravaka třeti dil by byl Možna přijdě i Ostravak velke finale koncem června v Atomu s vyhlašenim nejpilnějšiho čtenařa zavěrečny dil – přimy přenos pohřbu bo Ostravak tolik štěsti něvydrži

 • ostravo,ostravo…moc mi chybis v irsku, takze dik moc za tydle stranky, kere mi dodaju taku tu ostravsku naladu,bo jak sa rika ze ostrava ma nejlepci humor a taki ten nadhled, tak je to pravda,bo to uz vim…a sledovanost ostravaka to jenom potvrzuje

 • Zasvěceným OstravákůmEsli bydlí někdo v Porubě kolem hlavní třídy, tak možná pozná todleto: http://lukysy.sweb.cz/Sounds/PICT0001.WAVPoznává někdo?

 • ostravanda33

  ( 31)To je určitě to trapne vozitko s tym kiblem na střeše co vyvolava,že v byvale Amfoře se prodavaju ty zbytky po Ťamanach :-)

 • Tom

  SRAZ..už to čtu od začátku,ale ještě sem se nevzjadřil…je to prosě,jak by řekl pražák,libové…jen tak dale….jinak co se týče toho srazu..myslím, že jedině ho uspořádat na Bazalech..jinak se tam Ti lidi nevejdou..:o))takže ještě jednou..skvělé stránky, skvělý humor, skvělá Ostrava.. S pozdravem Tom

 • Antispam

  Pro HuMorouse [26]Nebuď trapný. Kdyby tvůj blog za něco stál, pozornosti lidu neujde i bez téhle parazitní reklamy.

 • Akzirk

  Nevim, nevim, ale mam pocit, ze Ostravakovi nejak dochazi napady. Posledni dva clanky byly dost o nicem. Toz doufam, ze se to zase spravi …

 • cau

  cauAhoj lidi , bežte se podívat na ostravského brigoše – píše tam , jak se stal pionyrem – http://www.ostravskybrigos.bloguje.cz

 • cau

  cauAhoj lidi , bežte se podívat na ostravského brigoše – píše tam , jak se stal pionyrem – http://www.ostravskybrigos.bloguje.cz

 • Anonym

  to 35kazdy den neni posviceni, budme radi ze ho ten dvd maraton nezabil

 • matti

  brigosiMoc, moc te, brigosi, prosim. Nic sem nepis. Nikdo na tebe neni zvedavej. Kdo si chce precist Ostravaka, jde sem, kdo si chce precist tebe, jde za tebou. Vem si priklad z Ostravaka, ten taky zadnou reklamu u tebe nema, tak se vyklidni a zkus zmenit sloh, napady, blog, neco. Ale otravujes mezi nasimi drysty a to se mi nelibi. Tak uz neotravuj. Cau.

 • Hanča

  Zabal to brigošiMilý brigoši, zabal už ty svoje trapnosti, vychutnávej si Ostravaka a nezavěšuj si zde svou reklamu. Jsi trapný.

 • Ich bin Marek Pražák

  Brigoše do koše!Tak jsem na ten jeho odkaz kliknul no…. A zjistil následnovné: je to prachsprostá kopie troufnu si říci "našeho Ostraváka". Je to ubohé, nevtipné, nezábavné, nezajímavé… A ty Ostraváku piš, celý víkend jsem se nudil :-)))

 • Lena

  :-DDD:-DDDDDDD

 • tak nam chtěj našeho ostravaka zažalovat, pani müllerovakukněte všici na http://www.ostravskenoviny.cz/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2005013101

 • Anonym

  tak se mi prinutil na "ostravak.bloguje.cz maraton" :) mel bys vydat knihu se svyma pribehama.

 • Anonym

  To bylo fakt hustííí.Si borec!!!!!!!!!!!

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>