Vikend plny seksu a plynu

Ve štvrtek, jak sem lez poloslepy poranu z ložnice do kupelki, abych sy umyl gzycht, sem jaksyk zavadil o televizni stolek a taktak sem zachitnul svoju pamatečni televizu. Tu sem syce zachranil, ale jedno ze štyr železnych kolec, na kerych ten stolek stal, to něvydrželo a ulamalo se. Tuž do dupy, televiza nakřyvo by mi něvadila, bo se stejnak na ňu čumim věčinu vleže, ale na tym křyvym stolku moc nědržela. Co včil? Prvni sem to chtěl podložiť jakusyk knižku, bo sem po babce zdědil jeji celoživotně hičkane zebrane spisy tych fusatych komanču, ale bo sem byval domacy kutil, rozhodnul sem se, že to spravim. Šak třeba kupiť akurat jedno nove kolco a štyry šrubki. No ja, ale kaj? Take ty Bau kramy to maju drahe jak sviňa, v centru neni žadne železařstvi, o kerym bych věděl, tuž možna Dřevoprodej v Hrabuvce, kaj sem to kdysyk kupoval, ale kdovi esli eště facha. No co, aspoň sy vyvjetram palu.

V sobotu rano sem vyrazyl. Aspoň zaspominam na stare časy, jak sem eště meškal na Letišťu u Buďaku, jak se temu tam kdysyk řykalo. Vystupil sem u Dřevoprodeja, mrknul na haldu, zaspominal jak sem tam jak maly harant lozyl s partyju a hrali sme se na taku tu vypravu mezy ty dynosaury, co o ni psal ten Konan Dojle a vychazalo to na zadni straně v Abecečku. Ta vyhlubena ďura plna stromu, kvitek a semtam aji vody, to bylo fajne, ale potom kerehosyk hňupa napadlo ten vnitřek zasypať a nasadiť tam stromki, tuž a kde su moje děcke spominki? Pod hlinu, respektyve v řyti.

V Dřevoprodeju sem uspěl, kupil kolco a šruby, v duchu zanadaval na poměry, bo stalo tak třykrat tolik jak před tymi sto rokami a vyrazyl ven. Cestu k lokalce sem mrknul směrem k byvalemu kinu Edyzon, kere sy pamatuju jak maly fracek. Kura a začlo mi byť tak jaksyk těžko u osrdi. Holt, už sem stary cyp. Jak sem se tam tak poflakoval, naraz sy to po chodniku vykračuje taka švarna robka, v každe ruce igelitku s nakupem a pysk jak by šla z pořbu. Přydě bliž, ja čumim, ona čumi, kurnik šopa!!! No neni to Dana? Tuž to je nahoda jak prase. Před hafem roku sem do ni byl hotovy jak modelař do balzy. Dokoňce sme spolu asy pul roka meškali. No laska jak cyp. Tež mě poznala, položila igelitki do te hněde břečki a s divnym leskem v oku mě pozdravila a pry co a jak, jak žiju, esli sem sam a take dřysty prdy. Tuž sem ji všecko o sobě pověděl a na oplatku sem se vyptal, co ona. Všecko na guvno. Před štrnasti dňama přyšla z roboty spiš, doma oder jak v burdelu a v ložnici jakasyk rezava mrcha s jejim kolikem, s kerym je štyry roki vdana. Tuž scena jak v Bezruču, druhi den měl kufry před dveřami a valil pryč jak odbržděna drezyna. Včil je sama z depku. Zablikalo mi v pale, akurat nevim, esli to bylo vystražně, nebo chtivě, ale než sem stačil cosyk řeknuť, zoptala se, esli mam odpoledně čas a esli se něchcu staviť. Tuž to se mi libi, jak mi kdosyk čita myšlenki.

Domluvili sme se na šest. Doma letělo kolco aji se šrubami do kuta, bo včil su ine věcy duležitějši. Ani už nevim, co sem požral, bo odpoledně uběhlo jak ve snu. Pomaly sem se začal chystať. Ne že bych s čimsyk počital, tuž to ni, ale pro jistotu sem sy vzal čiste trencle a fusakle. Nalel sem na sebe jakesyk ty smradlave vody, keryma mě segra s mamu zasobuju každe svatki a vyrazyl sem. K lokalce sem se spiš vznašal, bo mě hnala kupředu vidina čehosyk jistě zajimaveho. Před jejim barakem sem měl pocyt, že du dom, bo sme ten pulrok spolu meškali u ni. Otevřela mi v take prusvitne kombince, tuž to sem nečekal a huba mi dřystla až na prah. Kurňa, vypada furt fajně! Hned mě tahla do kuchině jak vlek něšikovneho lyžařa. Tam už přypravene vino, večeřa, svički, tuž sem chvilu dumal, esli ju němam drapnuť a hned s ňu valiť do ložnice, ale potem sem sy spomněl, že vařyla jak stara Retygova, tuž přece to nenecham vychladnuť, no ni? Jak sme do sebe cpali ty lahudki, valili sme na sebe očiska a vedli take ty jemne erotycke řeči. Po jidle a vině přyšlo to, na co sem myslel cely den – no myti nadobi to něbylo – pokračovali sme s tym, co nam před tymi rokami tak fajně šlo. Bo ale nevim, esli to tu něčitaju jacysyk mladežnicy, tuž možu enem prozradit, že sme usli kolem druhe rano.

Zbudil sem se prvni, tuž sem ji chtěl zrobiť radost a přychistať snidani. Vim, že měla rada vajca natvrdo, tuž sem je dal vařyť v takim malym hrncu, bo se v jejich bebechach něvyznam a vratil sem se do lužka. Navrat do kuchině se trochu protahnul, šak rozumitě, žlutek už musel byť jak šuter. Potem sem se šel sprchnuť, no a jak sem šel zkontrolovať vajca, přyvital mě puch jak v plynarni a nasrata Dana. Že pry sem idijot a hovado, co ju chtělo otraviť, abych pomstil jejiho chlopa, bo sme domluveni a všecy jedna pakaž. Tuž ona byla dycki tak trochu histerka, tak sem ju chtěl postiskať a poučiť, že ten plyn nětravi, enem bucha. Začla řvať jak goryla s přybitym ocasem, že guvno, že ten plyn pravě travi a něbucha a potichu vyznamně dodala, že se v tym jaksyk vyznam. Byla mi kosa, bo zrobila pruvan a ja sem měl enem ručnik. Tuž sem chtěl na všecko zapomenuť a lakal sem ju znova do lužka. Zas začla ječeť jak pavijan a vykřykovať cosyk o baňkartach a zaslechnul sem aji meno jejiho chlopa v nelichotivym slovnim spojeňu. Nakoněc mě vyrazyla na chodbu. Nevěřyl sem, jak take male tintitko dokaže zamesť s takim chlopem, jak sem ja (no, možna to zrcadlo přehaňa). Tuž ale přece enem to něbudě zla roba, bo mi za paru minut, kere sem stravil v podřepu, bo ty očiska na kukatkach sem cytil aji přes tu hrubu vrstvu dřevotřyski, hodila ven aji hadry. No ale stejnak mě nasrala tak, že sem ji ten ručnik nevratil.

Celkem s depku sem se vracal lokalku nedělni Ostravjenku do chalupy. Tuž užil sem sy, to zas ja, ale čemu musa byť ty konce take na guvno?

No comments yet to Vikend plny seksu a plynu

 • Cekani se vyplatiloahoj,tak dneska jsem snad prvni.Toz fajne a pjekne to je jak dycky.Akorat s tim brigosem bys mel neco zrobit,bo dela ostudu nejen tobe,ale i ostatnim ostravakum :-(

 • Kuzba

  Hm,tak nejsem prvni……ale zase jsem prvni aspon neco napsal :)

 • G.

  Hele já sem asi trochu natvrdlý, ale to je nějaký nový trend, chodit do diskusí a závodit, kdo do ní napíše "prvy"? Všiml sem si toho už i v jiných diskusích a nechápu, co z toho sakra lidi máte?? No jinak musím říct, že jestli si to, Ostravaku, nevymýšlíš, tak máš v životě většího pecha než já, jen co je pravda:))!

 • retoocs

  re: (G.)Jj, pravdu mas s tymi pretekami!

 • retoocs

  Dyvydi nestacilo, real je lepsi!=)Fakt dobra robka – dokonca Ti aj Tvoje vlastne veci vratila…;o)))Ale inak super, obdivujem trpezlivost pri goryle s přybitym ocasem..:o)

 • Anonym

  jak na guvno ? nejlepsi konec co muze byt, za chvilu by jsi ju mel v kvartyre

 • Agata

  ValentynSuper, ze by Ostravak takhle slavil Valentyna? :-) nojo, ale seks jednou za rok neni to pravé burakové!

 • taťka

  DobréOstravaku, zas boduješ, gratuluju!

 • bobek

  Jé na haldu jsme taky chodili.S Kamilou a Danou jsme stavěly bunkry a v zimě jezdily na bobach :)

 • synek

  HALDAKurnik šopa halda v hrabove tam zme si dycky hrali na hasiče. Zapalili sme kus travy a pak to větvama hasili. MLADOST RADOST

 • bobek

  Synku ty si mě pobavil : )))))

 • poctivá čtenářka

  Zlatá HrabůvkaJá jsem byla z opačného konce, od Hlubiňáku. My jsme zase chodili do Bělského lesa na klády a k Dětíku. Tož fajny článek, taky mi připomněl dětství. Je fajne si zavzpomínat. I s bývalýma láskama :-)) Tak hezkého Valentýna všem, kteří se tady rádi vrací :-))

 • TožKurňa nelepši konec fakt. Aby se za tebe nigdo nevydalval, tož se nech zablokovat předivku ne?:)

 • Kuba

  Hrabuvka rulez :-)Vyrůstal jsem přímo u parčíku vedle kdysi Edisonu 😉 na haldu jsme chodili odpalovat trubky narvané travexem, cukrem a poplašňákama…moc safe to teda nebylo, spíše alchymie :-) Vzpomínáte někdo na tu obrovskou škarpu pod kolejama, co vedla až někam pod Dřevoprodej, chodili jsme tam s hořící bužírkou na klacku…

 • aadis

  to "první"Být "první", to je skutečně PODNĚTNÝ příspěvek……

 • more

  kurvadoprdele v 02:09 sem to naposledy aktualizovat a šel chrapať………dneska super nevím co je baňkarta

 • Ten co tanči s vlky

  DobreKura několik roku sem dumal či ma kery věči pech jak ja, ale od te doby co to tu pročitam…… Ostravaku esy je aspoň pulka z teho šeckeho pravda, tak ti předavam čagan pro nejvetšiho smolařa v kraju. Těšim se na dalši kidy. Zdar!

 • Bonzi

  Pro dobrotu na zebrotuChlape tak to ti fakt nezavidim:-) Zensky to nedokazou ocenit. Chlap se snazi jim udelat po ranu radost a tak nejak jim rict ze to bylo fajne a ony ho stejne vykopnou… Priste budes moudrejsi starousi.

 • gigos

  chyba v zarodkuJak to tak čytam, tak bylo lepši podložiť bednu tymi fusatymi komančami, ni?Inak supr, ostravaku, sem rad, že už republika neni na větvi enem ze Stodolni, bo už mě tym fakt srali. I když aji to ma svoje vyhody: snobi idu na Stodolni a v normalnich hospach se člověk može dustojně nalamať. :-)

 • stary Gruch

  Ostravaku nepudeš omrknuť par zapasu ve futsale?

 • Mamina

  Víš, ostravaku, co mi chybí? Přirovnání Cyp jak lampa. To se už v Ostravě nepovídá, když zavřeli šachty?

 • Goooder

  Johooo získals další fanoušky :o)sakra vylepšils mi náladu natolik že asi začnu pracovat takhle při pondělku :)

 • Anonym

  -Před hafem roku sem do ni byl hotovy jak modelař do balzy-valil pryč jak odbržděna drezyna-Hned mě tahla do kuchině jak vlek něšikovneho lyžařa.tak takovy hlasky me dostavaji:)) kam ty na to chodis Ostavaku?? je to super:))

 • Apač

  -Před hafem roku sem do ni byl hotovy jak modelař do balzy-valil pryč jak odbržděna drezyna-Hned mě tahla do kuchině jak vlek něšikovneho lyžařa.tak takovy hlasky me dostavaji:)) kam ty na to chodis Ostavaku?? je to super:))

 • Sa zpravyTuz to bude vpoho a jak kukam tu celkem uspesny vikend…http://www.gameparadise.cz

 • bobek

  Pod haldou na proti Dřevoprodeja,byli "male rybniky",tam jsme vzali polystyren a jezdili jako na lodach.Jo a ještě tam byl mrtvý pes,toho jsme chodili okukovat :)Jé to bylo dobrodružství

 • Jenik

  HrabuvkaTo my sme zase chodili na Dubinu a hrali sme na schovku mezi rourama, panelama a koupelnovyma jadrama.

 • Jirka

  ZdravimOstravaku, moc pekne, jen tak dal. Zdravim z Oxfordu. Caaauuu

 • Proboha, reknete mi nekdo, ze se mi to zda. Opravdu je v teto zemi misto kde lide takhle mluvi? Nemeli by se odtrhnout a osamostatnit? :-)

 • chrud

  To 32No jo, tak se tu mluví. Ale moc lidí se to nedozví, protože se všude do médií cpe jenom žižkovská pražština.

 • Anonym

  ad [32] Nejsi vocas zdejší?Bo my sme su je z Ostravy, Kurvine, Pičvoldu,…

 • Martin

  To Donuts v teto zemi máme dokonce hlavní město kde nemluví česky :o) ale zpííváájíí voléé čééskíí

 • D

  No, kapke ten zaver taki umely, ale inacyj dobre.

 • chacharzprahy

  Tře synci robjum kolektifOstravaku, držim palcy, bo ponašimu uš skorem nigdo něvi. Tvojim čtenařum odkazuju: Synci a děvuchi, tepru tře synci robjum kolektif. Mače ikfe vyši čemu stoštyrycet? Věřyče temu, že gdo sce gveslu, muši sam fajně umět veslovať? Bavi vas komparytyvni hystoryja hystoryckich žemi koruny svatovaclafske? Tuš kukniče na http://chacharzprahy.bloguje.cz . Ostravaka co kolegu zdravim, ostravskeho brigoša burcuju – piš, synek! Rodnu řeč třa udržať aji rozvič! Bo synci, mušime byť třy, tajak do maryjaša!!! Fšecki vas zdrovi Chachar, dočasně děponovany v matičce mjast. P.S. Stare chacharske ku gitaře budu u mje po paťnastym.

 • Hanička

  Ostravaku co hlupneš s tu reklamu na vrchu? Či ti ten kvelb řika pane? Tuš to rači zpředej tu ty svoje hemzy v knižce. Budeš mjeť u mňe v knižkove almaře hlavni misto hned vedle mojiho vysvěčeni z první obecne.

 • pepa

  hm ostravak si chce hrabnout :Dkolik dostals za tu reklamu?a co toto? © 2004 – 2005 ostravak – Veškerá práva vyhrazena. Žádná část tohoto díla nesmí být přetiskována ani žádným způsobem šířena bez autorova souhlasuostravak toz neblbni 😀

 • Ty máš s těma ženskýma trápení. Ale nezdá se mi, že by ses chtěl ženit, takže ti to nemusí ani vadit.

 • gigos

  A čemu ni?A čemu by si tam synek nědal reklamu? Jak tam něinzeruje Spartu a inači extremni hnuti, tak je to v pohodě, ni? Přestaňtě zavidět, bo s tym gichne a mame po prdeli. :)

 • Basho

  To Donuts: myslel jsem si, že "národní obrození" skončilo nejpozději v roce 1989, ale asi se mýlím. Stále existují koblihy, které dbají na čistotu naší řeči (odkud už je jen krůček k čistotě rasy), a mají pocit, že státní útvar by měl být založen na jazykovém, nikoli občanském principu.(Ale jako for to sice neni dobre, ale da se to chapat:-)

 • lolek

  to si tam radsi dej reklamu z http://www.aukro.cz a za jeden klik dostanes 7.50

 • řykaju mi všelijak, ale ni hezky

  Copyright je dobra vec, bo by se teho brzo chytil nejaky cimbulin, skopiroval to, prodal to a fajne by si na tym namazal kapse. Ale s tu reklamu, ty ostravak, to mje fakt nasralo…

 • M@zec

  hmmNo šak sis tam dal tu reklamu aby ti jako protislužbu dali nějakej novej fajnej tydlifon…Jestli ne tak se na ně vygovnuj…

 • Peca

  Jo jo Ostravaku,zhrzená robka je horší než flaša nitroglycerinu v ruce.

 • Neva

  Konečně sis aspoň něco užil, už jsem myslela, že se k "tomu" vůbec nedorveš. Tenhle příběh se mi líbí asi nejvíc.

 • Fantomas

  VajcaTož to se mosiš rozhodnuť kere vajca su Ti přednějši.Ale una se zašik vzpomni.A tu kysňu těpni do popelaka Jinač :-)))

 • Jarek

  TO 29Cholera jasna na skovku mezi jadrama sme tež hrali, ale na polystyrenach jsme jezdili ve vykopu vedle gymplu na hajdy. No a litani mezi rozestavenyma panelakama to byla deprem zabava a vzrušo. a to zme eště neznali to ten adrenalin :-)

 • maly Grgala

  S reklamu na tutym webu suhlasym proč by si ju tu nemoh dať. Nevim proč vam to sini vadi.

 • LeMon

  Tak tohle je vodvaz, ten přiblblej banner tam nahoře. Mi neni uplně tak jasný, esli tam v tý Vostravě jako ty chachaři z vysokejch pecí nevědi, kde se prodávaj founy a simky, a nebo esli chce řititel tohohle blogu nabouchat ňáký cejny. Jó, jak řiká ta Hanka, esli mu ten šop řiká pane, to by mělo buňky, to jo. Ale taklenc si nejsem jistej, esli mě to za moment nezačne vysírat. Esli nevíte tam na východě, kde se kupujou debily, tak vás to taky vomlouvá. Ale dělat z celkem vychlazenýho blogu reklamu na ňákej krám s gsmkama, to je teda pakárna vječí jak Brno. Sem myslel, že lidi lezou na bloguje.cz, páč je tu nikdo nevyhuluje s pojetejma bannerama. To si mám jako myslet, že ty články vo tom rozflákanym founu byly píárko pro Eurotel? Příšte až pujdeš s ňákou svojí roštěnou do kina, hoď tam rovnou link na ten multiplex. To mě vojeď, Vostravo.

 • malika

  I já jsem z Hrabůvky sakra ostravaku připoměl jsi mi moje dětství-do Edisonu jsem chodila jako malá holka možná že jsme stejný ročník nebo ne?Bydlela jsem u Slávie kdysi dáááááááávno……..

 • Emily

  Ach jo…zase pech, příště nedělej vajíčka, ono i kafčo do postele potěší a snad je míň riskantní:-))Lidi, co máte s tou reklamou, Ostravak si přece do svého blogu může dát co chce, tak ho nepruďte a buďme rádi, že pro nás ty kidy vymýšlí! 😉

 • slovac

  Tak dnes to bolo pikantne. Super.

 • Eithlinn

  Ostravapro 51) komol si jazyk, jak chceš, ale Ostrava opravdu nezačíná na V… zkus vzít atlas a uvidíš, že tam žádné město Vostrava není…

 • ostravak

  [18] "Ty baňkarte" sem jako maly harant slychaval doma často jak cyp. Babka byla ze stare školy. Značilo to asy "pancharte"

 • Valentýn… :o)Mno baby su někdy svině, ale někdy zase fajn. Třebas jako moja robka dneska v čajce… Bylo fajn… :o)http://blog.lide.cz/lukysy

 • Neva

  Tak mi někdy připadá při čtení některých komentářů, jestli vůbec někteří rozumí nebo chtějí rozumět, bohužel zda vůbec jsou schopni rozumět. Ach jo, měla to být zábava a ne kidy ke kidům. Ostravaku, snad Tě to ještě baví, bo mě by to tu už někdy nebavilo…Za každou cenu být přechytřelý, což někteří tu dělají, je velmi nudné…ale naštěstí to čtou i ti, co nemají potřebu komentovat a jejich hodně. Mluvím za tyhle lidi…ahoj

 • Valentyn

  Pro c.58Mas pravdu plne s tebou souhlasim.Nezname se ?

 • clee

  hehe pikantni vikend, ses borec, jen tak dal…

 • srakyi

  reklamaja taky nechapu proc nekomu ta reklama vadi – mne takovyhle textovy prouzek teda vubec nijak neobtezuje (byt to pulmegovy flash tak je to horsi), navic jestli gsmobil dava ostravakovi aspon nake drobne za jeho zobrazovani, myslim ze to je rozhodne fer a ostravak si takovehle prilepseni rozhodne zaslouzi ..

 • G.

  yo yo, dokud to nejsou obrovské banery, nevidím v tom problém. já sem si jí ani nevšiml :)

 • bergia

  DĚTÍKPoctivá čtenářko, já taky chodila na klády, k dětíku (i do Dětíku :-)Ostravaku, jsem volná 😀

 • tak nam chtěj našeho ostravaka zažalovat, pani müllerovakukněte tu: http://www.ostravskenoviny.cz/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2005013101

 • Karviňok

  ku reklaměludě, to nima žodna reklama, to je ynym taka ta komerčni prezentace :)

 • Karviňok

  ku reklaměludě, to nima žodna reklama, to je ynym taka ta komerčni prezentace :)

 • kazdy chce byt ostravakto se nam to s tema kopiema rozjelo…

 • Radas

  haldaOstravaku je to fajne.Trimej.Na haldu jsem taky chodil jako maly snopel,hlavne na rybniky chytat karasy.A v jednym baraku co byl k demolici kvuli Mistecke jsme ve sklepe nasli hrubo lahvi vina.Mama me pak nepoznala.

 • pecan

  mno mne je to sice uprimne jedno, ale natvrdly jsou jak ti, co chteji byt v diskuzi jako prvni, tak i ti, co jim nadavaji(protoze jim to asi vadi a predbehli je)….ale nic no, kritizovat vas tady nechcu

 • ifgffgdervvddcsasffgthhzhjjjhhhgggghhh

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>