Jak sem slavil-něslavil Valentyna

Zbytek neděle už stal komplet za guvno. Vystupil sem u Alberta, kupil sy igelitku lahvaču, doma lapnul před bednu, čuměl do blba a zapijal žal, bo sem měl zmatek v pale. Po štvrtym škopku sem asy zachrapal, bo sy něpamatuju, jak se setmělo. Zbudily mě spravy na čete a jakisyk chujovy pocyt v krku. Kura, asy to pivo bylo moc zymne. Chvilu sem se čučel, esli se už Gros přyznal a potem sem šel chrnět a dospavať sobotni nočni šichtu.

Do roboty sem staval jak zavaleny haviř. V pyščisku jak v žumpě a v krku jak bysem zežral šmirgelpapir. V zrcadle sem se chvilu němoh poznať. Tuž to mam skoro každy den, ale ty kruhi pod očami byli jakesyk vytahanějši jak obvykle. Že by na mě cosyk lezlo? Pomaly sem se odbelhal k zastavce mezy ty pajtaše, co tam stoja každe rano, zařadil se do fronty a kutkem oka sledoval ty jejich natěšene gzychty. Jeden chachar s kufirkem se tam vykecaval druhemu, jak sy rano přyvstal a dvakrat robu překvapil, když je ten Valentyn. Ten druhi enem zavistivě polykal a potem pravil, že on tež stanul spiš, ale z bespečnostnich duvodu, bo s tu jeho už to paru roku neni žadna řyť, bo devadesatsedum kilo u roby, to idě o pateř. Kusek dal tam cvrlikali a oslimpavali se jacysyk dva mladežnicy. Ona tak dvacet roku, on kolem pědadvaceti. Co ti tak brzo robja na zastavce misto aby chrněli doma? Babka, tak jednapadesat, co stala hned vedle, schvalně dycki počkala, až se on přycucně a potem jeb ho do žeber loktěm a pry „Promiňte, lidi se tu žduchaju.“ Stary už beztak doma cumla tak akurat lahvače a tak rebeka asy zaviděla. Do dupy, tuž na te naši zastavce, to je vyběr. Naštěsti už přyjela lokalka, tuž sem nastupil, urval volny flek těsně před tašku te megery a než sem zdřymnul, chvilu sem eště posluchal ty jeji pindy, jak je ta dnešni mladež něvychovana a že ju, kera ma rakovinu a alzhajmra a protezu a astma a zanět žil nikdo něpusti lapnuť.

Na šichtě mě čekalo překvapko. Kamil se tlemil jak Hočimin a podaval mi jakisyk balik, co smrděl jak prodavač v drogerce a pry, že to mi posyla Milena. Kura, malem už bych na ňu zapomněl. Bylo to převazane taku ružovu šňuru a viselo na tym srce, na kerym bylo napsane „Pěkneho Valentyna“. Chtěl sem to schovať do taški, bo přece to něbudu rozbalovať před partyju, šak kdovi co v tym je. Ale ti hňupi zvědavi se kolem mě nahrli jak ludě před osmu před hlavni poštu a chtěli to viděť. Tuž něbylo zbyti, bo jich byla přesyla a utesť něbylo kdě. Rozbalil sem to a zvnitřku vypadly take černoružove trencle se srcem na předku a napisem „Jsem bejk“ Partyja se začala řezať a poplacavať mě po ramenach. Všimnul sem sy, že z vedlejšiho kanclu nakukovala aji Jaruna, ale zas se tvařyla jak kuřy řyť – tuž asy zaviděla. Do koňca šichty mi nikdo něřeknul inač než „Ty bejku“. Jak sem chtěl vyhodit tu krabicu, v kere to bylo, nadole pod papirem sem našel fotku jakesyk bloncki, kera mi byla povědoma. Kamilovi asy docvaklo, že nevim o koho idě, bo sem na ňu čučel jak Tuna do kamery a pravil mi, že to je ona. Kura, konečně vim jak vypada. Trochu mi přypominala jednu tu robku z teho ružoveho dyvidyčka od Jaryna. Na co ja vul tak dluho čekam? Taka fajna roba a ja utracam chechtaki za něvydařene akcyje v Kinestaru s babu, co vypada jak oholeny Narožny a protivna je jak stary vratny Dežo ze Založny. Obratil sem fotku a tam krasopisně napisane „Zavolej mi“ a čislo, kere zustalo na kartě, kera beztak jezdi Ostravu napresovana do dražki zymni gumy teho zasraneho forda. Zbalil sem fotku do taški a čekal sem na koněc šichty jak na boži smilovani. Rozhodnute – nejpozdějši zytra sy kupim novy kecafon.

Překvapkum ale eště něbyl koněc. Jak sem se vratil s oběda, na stole ležela minybombonyjera převazana stejnu, ale zmačkanějši ružovu šňuru, jak ty trencle a na zastrčenym listku vyrvanym z bloku bylo napsane „Pěkneho Valentyna. P.S.: až pujdeš kolem mojeho kancliku, mrkni na zeď.“ Něnapadně sem šel kuknuť do Jarunina kanclu. Všecy Kokotcy pryč a uprostředka moja fotka z občanki zvěčena na aštyrku a Jaruna pomrkavajicy na mě, jak by měla zanět spojivek. Tuž to su šoki, naraz se o mě baby budu hadať? Co to do ni vjelo? V babach aby se čert vyznal.

Posledni překvapko dňa, pokud vyněcham to, že mi jaksyk něsednul ten bramoborovy salat, co byl na oběd a taktak sem stihnul vystupiť u Elektry a doletět na hajzlik na Spolku, byl dopis, co sem našel po navratu dom ve schrance. Bez znamki, bez adresy a vevnitřku listek: „Omlouvám se za tu scénu. Pěkného Valentýna a někdy zavolej. D.“

A včil babo raď! Jedna roba lepši jak druha a třeti lepši jak prvni. Z počtu sem měl dycki kulu, tuž jak se mam rozhodnuť? Valentyne, ty hajzle!

No comments yet to Jak sem slavil-něslavil Valentyna

 • Jo, Valentzn je parchantNa Valentyna je treba davat bacha. Je to pekna svine. Nicmene ja svatek lasky slavim az 1. kvetna. Precejen neni nad sex na louce pod tresni 😀

 • Black_Arrow_CZE

  HalelulaNo zase prd ně prvni, ale i druhy je dobry.. MAREK NESSSSSSSSSEEEER!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Black_Arrow_CZEHele, mne vase hry na prvni druhy nezajimaji. Proste jsem dokoukal na Kmotra jednicku a chystal jsem se jit spat a proste jsem ze srandy kliknul na odkaz a hele – novy prispevek. Rozhodne na rozdil o tebe netravim noc tim, ze cekam, az Ostravak neco spacha a napise.Pro Ostravak – hele, poslednich cca 6 prispevku je znacne nuda. Z puvodne satirickeho textu je ten jen mydlova opera s pomerne nevtipnym dejem, nekolika sice originalnimi vetnymi spojenimi, avsak je to porad na "stejne brdo". Coz takhle zahajit trochu zmenu? Nebo ze jsi se nam zamiloval a ted nestihas vymyslet silene texty? Mno, budu verit, ze to je jen prechodne krizove obdobi a ze se vse zlepsi. Tož Zduř.

 • ZbySTr

  Fuck off Valentýn

 • co je ti po tym

  Valentyn,nebo HalloweenJa osobne si myslim,ze pro mnoho Ostravaku – chacharu mezi Valentinem a Halloweenem,nevidi velky rozdil.Oba provazi hruza a des.Jen se nad tim,trochu zamyslet ! Taky Vas desi spat se 100 kg vazici robkou?

 • U~ zas ...?

  Na vsecki stranysy to rozfajeruj ,bo jak ti jedna povi " nech ňa " tu~ třa mjet jakysi foraus – no ni ? A esi bys to bral nava~no tu~ počkej a~ vyzdravia z teho nachlazeni . bo přes zapchany nos neučujea kery feromon je ten spravny !!!

 • MazecJako vždy super :)http://www.gameparadise.cz

 • taťka

  GratulujuAhoj, Ostravaku! Dnes to bylo super, můžu Ti jenom gratulovat, závidět ne, protože Ti to přeju. Jenom jsi mě trošku dožral – jaká babka v padesáti? Mně už táhne také, ale eště to jde, a né jenom pařit lahvoně u bedny (i když ta moje furt říká, že su eště jak puberťák – i když ona spíš myslí blbé nápady)!A JohnyCarrera: nešlo by to bez toho odkazu na přitroublý gameparadise?Ahoj všem! :-)

 • katchaba

  teeda…chlape, jestli si s těma ženskejma nevymejšlíš, tak se mooc těším, jak to dopadne. ne, aby tě napadlo je pozvat všechny v jeden den na nějakou akci, páč by se určitě potkaly, naštvaly by se a mohly by tě i zabít – a to by byla škoda :o)

 • Vojta

  RE: taťkaMoš reft. V našich rokach je to o kvalitě, ni o kvantitě. A do dupy s Valentynym. Ta moja staro stodola tež (beztak ovlivněno tym svatym) věčorym blafla a zdalo se, že jum do pulnocy něugasim.

 • Hejty

  valentynKura tri robky.. to je fajne :)

 • Valentyne, ty hajzle!To s těma robkama známe… Dluho nic a pak najednou se to nahrne a babo raď. Kdyby se to tak krásně rozložilo po celu dobu, neřeknu ani slovo.Tož sem ale rád, že mám tu svoju, bo ona je taka fajna malutka (jako výškově… :o)) a je s ňu docela sranda.http://blog.lide.cz/lukysy

 • mlady Ťampala

  VALenTYNNevim co fšeci šiliju Valentyn je svatek obchodniku a supermarketu je to jakasik dovezena cyparna. No enem chuja muže napadnuť slavit svatek lasky v zimě za mrazu. Však naš svatek lasky a milovani je 1.máj ni? To se deprem slavi. Sem zvjedavy kdy budu hňupi u nas slavit dikuvzdani a to ten helovin. LIDI KURNIK ŠOPA VZPAMATUJŤE SE !

 • Jarča

  Teda me docela zajima estli je ostravak kulturista či tu jebnul ten odkaz na jakesik sport a fitnes nahodu

 • matti

  radaChlape, mam radu, na tu pizdu Jarunu se vyprdni, ta je prozkousena, kam s ni muzes jit, kdyz se zabouchne do kazdyho kokutka? Ta megera z mladi dela sceny a kazdyho frajera odkopne, tak zkusit Milenu, pekna je, chce Te, proc ne? Videl bych to na jasnou trojku.

 • kukal

  Ostravakuneposlouchej tam toho "hele hele" třetího shora…vůbec se mi nezdá že by to začala být nuda, mě se to líbí pořád a neumím si už představit ráno bez Tvého povídání. I kdyby jsi už teď přestal s psaním tak ses nadlouho zapsal do paměti spousty lidí. Ale nepřestávej.

 • Neva

  Svátek zamilovaných je pro nás asi fakt trochu netradiční a slyšela jsem i slova, "miluji Tě i bez Valentýna", ale ruku na srdce, není to hezké, když dostanete třeba jen milou SMS i na toho Valentýna? A pro Ostravaka – připadám si už pomalu jako ve Tvé ložnici, všichni čekají jak se vyvine Tvůj osobní-intimní život, možná by byly vtipnější i jiné zážitky ze života jako na počátku. Ale je to Tvůj blog, tak co mi potym, co?

 • LeMon

  Tak tady fakt houstne luft. Dneska tu máme voslavu americkejch kšeftsmenů se srdíčkama a pitomcema, co si potřebujou jednou do roka koupit růžovej kondom a hodit se do pohodičky s tou svojí stokilovou roštěnkou. A podle těch keců tady se zdá, že ftom normálně jede celej východ. Že tam k vám eště nedolítlo, že Santa Claus je stará figura z reklamy na kolu? Chachaři, nevěřte všemu, co řikaj na Nově, kuwa!A zejtra si pude chlapec koupit moba, tak to sem fakt napnutej, esli se staví v tom svym GS Mobilu někde u Sýkoráku, co je to tam "takove fajne". Vy ste z těch founů fakt na větvi, z toho sem takejc vodvařenej. Esli se dožiju doby, až do Vostravy příde Skajp, to pak tady bude k nevydržení.

 • frkotik

  he, heVčera jsem měl tolik práce, že jsem si ani nestihl přečíst ostraváka :o))) myslím, že by se to mohlo uchytit jako sinonymum pro tvrdou a neodkladnou práci :o))))

 • Hodoňák

  PořadíJá to vidím takto: 1. Milena pak dlúho nic, 2. Dagmar a zas dlúho nic až někde v dálce 3. Jaruna.

 • baníček

  ostravák foreverostravaku běž tam vyměnit stanika grose!!!!!!!!!! si prostě nejlepší…..ostravák forever

 • Evita

  18 vymačkany cytronkuBlahopreju dožil ses my tu teho skajpa puživame normalně. Bo už nas nebavilo řvat po sobě z haldy na haldu :-)

 • flynt

  chujVzdycky hele hele nadvěcí týpci jsou ze všeho vodvařenýý a ze vseho zpruzenýý.

 • Sean

  DylemaSynku synku, nemaš ty to 3x jednoduché .. d8-D Jinak drzim pěsti.

 • Martin

  zase jednou silný příspěveksuper :o)

 • poctivá čtenářka

  Těžké rozhodováníAle Ty to ostraváku zase nějak vyřešíš. Hlavně ať ty baby nerostou jak houby po dešti, bo za chvíli tu budeme mít burdel :-)) a nikdo se nevyzná, ještě aby se tak dvě jmenovaly stejně ….. :-))

 • Petr.Ova

  Zase chytrolin Lemon.Zas chytrolin Lemon. Ty Skajpe, určitě aji viš, dyž si taky chytry, že Skajp je ďuravy jak řešeto na cypy, chytroline. My se začiname učit optycky telegraf. Pan ředitel zeměgule si neda pokoj. Pro ty z vas co nevite o čem je řeč: http://www.skype.com

 • To je obrat…Z ničeho máš najednou na krku tři baby. Já su taky pro Milenu, jako jediná tě neposlala do dupy…zatím. Ale jestli to na tý růžový placce byla fakt vona, tak bacha na to….

 • Irela

  Valentyne, ty hajzle!to bylo hezke:),a Jaruna jak se snazi s tou tvoji fotkou:)mi se pred x lety stalo taky ze byl vyber tri najednou (ale ne bab!),vypadalo to zprvu lakave,no nakonec jsem dopadla spravedlive-kdo chce vsechno nema nic:) ja jsem pro Milenu,souhlasim s 28:)

 • Tepes

  Kura to je fajne čitaniOstravaku diki ! Chlamu se jak kokot :-)

 • Urvišu

  Hilfe!Nemůžu si vybavit, kde stálo kino Elektra. Bylo to směrem na Přívoz, někde naproti současným hudebním nástrojům?

 • G.

  Hele tak tohle ti teda, ostravaku, nevěřím. Včera to vypadalo na sebevraždu a dneska… 😉

 • Slovac

  tak to ti teda ostravaku ani nezavidm. Z coho vyberat? Jaruna vyzera ako oholeny Narozny, Dana je hysterka a Milena ? Nzacina to cislo nahodou na zadnej strany superfotky na 906… Mozno budes musiet siahnut prilis do kapsy. :-)

 • PEPIN

  URVIŠU,si děláš prdel nebo,co,že nevíš kde byla elektra?palác elektra pořád stojí a vzhledem k tomu jak je to festovní stavba,bude stát dalších 500 let,teď je tam idiotská hacienda mexicana,prasata tam zničila původní interiér z 30,tých let 20,stol.

 • Mladežnik

  Tož to snad ni!Tož ja sem musel teho Ostravaka vidět, bo sem ten "mladežnik", o kerem piše. Eště včil mě boli žebra:(

 • loki666

  kurvakde je nejaka spravodlivost… :))

 • Urvišu

  Pepine, …Prostě je to cca 23 let nazpátek, ale už mi něco problikává, že to bylo na rohu kousek za železářstvím v Přívozské, přes ulici byla nějaká banka a Imperial. No ni?

 • ARDETH

  Jednoznacne Milenajednoznacne Milena.

 • pepin

  no vidíš urvišu,přesně tam to bylo,akorát to nebyla přívozská(i když vede do přívozu),ale tehdy dimitrovova-hahaha,dnes nádražní-se měj fajn,chlape

 • Fajne je moj bloguz sa o vas vudyk pyse: http://blog.zbroj.info/

 • debile

  frajereno tak ted uz ti staci si jenom vybrat frajo

 • Lupeň

  chuj s nimvyser se se na takeho dacana co pravi take dřysty chlisty, že to je nudne. ať to něčita. Mě sa to štimuje.e

 • kika

  Milenase teďka jeví nejlíp, protože ji (kromě fotky) vůbec neznáš, takže si můžeš představovat bůhvíco. Takže bych radila ji prověřil, ale zároveň si nechat v záloze ty ostatní dvě.Jinak jak si tady čtu o těch stokilovych robkach, tak mě napadá, že to je celkem zajímavé, že tenhle blog čtou samí dokonalí muži ze žurnálu. Akorát nevim, kde jste, protože na ulicích furt potkávám úplně obyčejné lidi?!

 • slezan

  Ostravaku – good… Cely den makam, nemam cas se ani nazrat a furt tak nejak premyslim, co mi chybi…? Dyk ja necetl ostravaka…toz sem magor!!! Takhle na tebe zapomenout…LeMone – nejsi ty nejchytřejší tvor v galaxii? A pořád bude poučovat… čeče, že ty máš šéfa, co tě neskutečně jebe po uších? No a proto prudíš, viď?

 • tak nam chtěj našeho ostravaka zažalovat, pani müllerovakukněte tu http://www.ostravskenoviny.cz/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2005013101

 • Mižu

  SoudNazdar, co říkáš na to, že se někteří důchodci chystají podat na tebe trestní oznámení?

 • matti

  to kikaJasne, ze jsme dokonali, jinak bychom sem nelezli, a na stokilove robky si radi postezujem tady. Ted nas na ulicich nepoznas, protoze zachumlany v kabatech jsou vsichni stejni, pockej, az je odhodime, to budes cucet!

 • Pěrun

  PisničkaOstravjoci 1.My zme synci ostravjoci,my chlaščeme ve dně v noci.Každy se tak navali,že němože isť dali. Ref. :To je ta naša šumna Ostrava,matka naša draga.Všici na ňu nadavumea přecej ju radi mume,že se tak zmaga. 2.Same kuty, same ďury,vystrkujum pysku ščury.Na Ostravu se divaju,jakych ožralcuv maju Ref. : 3.Za pomocaj elertrykyzabijajum svině, byky.A na rohu ha ha ha,automatycka vaha. Ref. : 4.Dělnicky dum, nové bary,novy harešt pro chachary.A ja člověk bez vinychodzim spať do vrbiny. Ref. : 5.Do parku nam dali lavky,věči daně, věči davky.Kdo to za nas zaplačibendže chodiť bez gači. Ref. :

 • Jacek z Malacek

  A tu znatě?Oj ty Ostravjaci,to su z gruntu štramaci,a co Ostravjanky,ty su jak z ruže vony květ,jen si přivonět.Všecky sily spojme,krasny kraj vybudujme,do pěruna hujaja,robiť buděm ty a ja,padně norma něpoddajna,něch naša Ostrava je gryfna a fajna.

 • jistotaja bych bral tu, co vari jak retygova. bo jistota je jistota.

 • Petr.Ova

  to [51]moš recht synku :o) . . . To němam ze svoji paly: pry jednou na Primě byla taka sutěž o nejftipnějši hlašku, jak si udržet typka na cely život. Zavolala osumdesatileta babka a řika: "Baby, esli chcete, mít se svojim chacharem cely život jak děcke omalovanky, tak dejte te svini pořadně nažrat." . . . A vyhrala deset litru . . . Ale kura na tym něco bude :o) he he . . . (kura, a ja si musim vařit sam, do řyti)

 • Hejty

  Nakej hele helehele hele zavani Cajzlovinou… tos to je pak jasne kde sme. Cajzli smrdi.

 • Himbajs!Už podruhé se tu někdo vydává za mne a spamuje tu mým jménem a mou adresou v komentářích. Viz [40] Byl bych rád, aby se to už neopakovalo.

 • Iva

  Milena, Milena, Milena!

 • zychi

  MILENAVšecky baby si už okusil. Akorat s Milenou si to nepamatujes tak to bude s ňou jako poprve. Uz proto bych to zkusil kvuli tomu poznávání ji. To je přece na vztahu to nejpěknější ne. Objevování toho druhého. Pokud člolvěk už nemá co na protějšku objevovat, tak se vytratí to kouzlo. Jarunu znáš až moc dobře z práce, Danu si už také poznal. Tak jasná volba je Milena.Navíc o Mileně si nám ještě nepsal, tak sem zvědavý, co je zač.Ještě rada na závěr. Ostraváku, piš jen tehdy když se ti bude chtít. Takové psaní z donucení každý den jen proto, že to půl národa očekává není to pravé. Vytrácí se ta radost ze psaní a nakonec se to v tom díle odrazí. Čtenář to pozná. Proto na pár dní vysaď aspoň ti soutěživí choboti o první místo pár nocí probdí, poučí se doufám z toho a ty aspoň chytneš novou inspiraci.Jinak nemám žádné výtky. Stále se mi to tu líbí. Jen tak dál.

 • oom

  Nemohl bys prosimvystavit tu fotku svych trencli, treba priste, maslim, ze bych to ocenil nejen jadik

 • Šaman

  15.2. -MDNMy teda u nas v Tabore zavedli hned po Valentajnovi jako protestsvatek Mezinarodni den Nenavisti na 15.02. Posilame si nenavistenky, zdravime se Raz-Dva-Tri-Umri a takdal

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>