Ostuda v Avijoně

Jak sem včera řeknul, tak sem zrobil. Dal sem na radu partyje a pořydil si teho Eryka K700 (šak vitě kde). V krabici byl asy stostrankovy navod, ale na co, pravil sem sy. Šak sem technycki typ, to zvladnu, no ni? Prvni, co mě překvapilo, byla bateryja. Něšla tam mrcha zacvaknuť, ať sem rval jak sem rval. Po pěti minutach marne snahy mě napadlo ju obratiť a vida. Potem se konečně zapnul. Ludě zlati, ty barvy, až mi šla pala kolem! Přypadal sem sy jak navaleny na dysce. Jak to koněčně doblikalo, chtěl sem sy tam zapsať Milenine čislo, ale bylo to jakesyk ine jak moja stara nokija. No co vas budu valiť po ušach, nakoněc sem hrabnul do teho navoda a dvě hodiny sem študoval a mačkal knofle jak napity telegrafista. Po take šichtě sem spokojeny chvilu spočnul přy fernetu a slavnostně poslal prvni ezemesku – tuž jasne že Mileně – „Ahoj, uz zas mam co mackat, tuz nezajdeme kajsyk zaparyt?“ Asy sem se měl podepsať, bo za chvilu mi přyšla odpoveď „Neotravuj uchylo, bo na tebe zavolam cajty!“ Docvaklo mi v pale, že Milena němože tušiť, že moje nove čislo je zrovna toto a rači sem ji zavolal. Druhi fernet mi dodal odvahi, bo když sem tak nad tym uvažoval, střyzlivy sem s ňu eště němluvil a kdovi, esli tehdy po te akcyji, jak se stalo kdovico, sem s ňu vubec mluvil.

V tydlifonu měla fajny hlas a vypadala natěšeně, že koněčně volam. Chvilu sme enem tak plkali o ničim a nakoněc sem se odhodlal pozvať ju kajsyk na štamprlu. Ona je syce až z Vyškovic, jak z ni vylezlo, tuž ale ja sem žentleman, a tak aby němusela jezdiť přes celu Ostravu, nabidnul sem se, že za pulhodiny dovalim ja. Domluvili sme se do Avijona, bo ona meška hned v tym panelaku naproti. Kopnul sem dalšiho ferneta, abych zyskal istějši krok a trochu sem se ošpluchal voňavku. Syce sem sy nic něsliboval, ale rači sem ty jeji valentynske trencle vzal na sebe.

Lokalka byla poloprazdna, tuž to je ine kafe jak rano. Eště že mam legitku, bo u Šentala nastupil revizor. Taki pajtaš maly, s hubu jak by ho přyvřely dveře a hned se hrnul ku mně. Chvilu sem sy ho něvšimal, bo po fernetu mam dycki take hrdinske myšlenki, ale jak mi začal mavať před pyskem tym oznakem, rači sem mu ju ukazal, aby dal pokoj.

Milena už stala před schodami do Avijona a čim sem byl bliž, tym vypadala lepši. Už zdalki se tak pěkně tvařyla a na uvitanu mě aji pocalovala na lico a hned pry, že už se ji styskalo a že furt němože zapomnět na ten večer a kdesy cosy. Tuž to by mě zajimalo, co sem to tenkrat zrobil takeho světoborneho a hlavně kdě. No nic. Sedli sme se k oknu, přyšel viditelně přykuřeny servir a pry co sy dame. Bo ja už sem byl rozjety jak skejťak za aviju z teho ferneta, tuž sem pokračoval. Milena sy objednala jakesyk sladke scanki. Jak nam to doněsli, nědalo mi to a pochlubil sem se svojim novym kecafonem. Ukazal sem ji, co sem se za tych paru hodin s navodem naučil. Tuž moc teho něbylo, ale mi se hlavně libilo, jak sem sy ju moh fotit aji natačat. Akurat při te jebě, co to dycki přy foceni zrobi, se ohližali ludě od kulečniku aji od šipek. A ona na mě furt enem tak mile čuměla, jak zahradkař na scypleho krtka.

Po moji šeste a jeji třeti štamprli se zoptala „Máš je?“ Tuž ja už sem měl pomaly zatměni a pysk se mi měnil v myci žinku, tak sem to hned něpochopil. Ometla řasami stul, jak se naklaňala a mrkala očami na moje ryfle a mi to naraz docvaklo. Ona mysli ty trencle! Eště že sem sy jich vzal, bo baby su haklive jak vam daju darek a vy ho něpouživatě. „Tuž mam“, pravil sem odvažně, bo sem nětušil, čemu se pta a co budě nasledovať. Jak už byla taka fajně lizla, začla mě hecovať, ať jich ukažu. Tuž či sem ekshibicyluzyjonysta, abych se v plne knajpě chvalil, čim mam zabalenu řyť? Jaksyk sme to zakecali, bo dalši štamprla zmizla v krku jak spluva v kanale. Chvilu kecala o robotě a kamoškach, ale potem ji zas očiska skluzli niže a zas začla otravovať jak popelař na sylvestra. Tuž su ty baby ujete, či co? Jak už sem měl dosť v pale, tuž sem ji odfrknul, že nic, že ať idě do dupy s takimi kecami, a to se nasrala a pry že se mnu nic neni, že kdybych stal za to, tuž bych zašel na hajzel a s tym tydlifonem, co tu s nim machruju, bysem sy ty trencle vyfotil a přyněs ji dukaz, že sy važim jejich darku. Po dalšich dvuch fernetach už mi to přyšlo jako fajny napad a tak sem se vydal na cestu. Šlo mi to pomaly, bo sem se celu cestu snažil isť rovně, aby sy partyja okolo němyslela, že jedu hospodski slalom.

V kabince šlo všecko podle planu. Stahnul sem ryfle, zapnul foťak, přysvitil sy tu baterku, co je na zadni straně a vyfotil. Na jeden detajl sem ale zapomněl – zavřeť dveře do te kabinki, co je naproti vchodu. Ti štyře kolicy, co mě viděli, jak sy v černoružovych trenclach s galatami u kolen fotim kdovico, na to asy do smrti nězapomenu. Rudy jak ty trencle sem něchal Milenu Milenu a valil pryč.

Do Avijona už něvkročim ani ve skafandře…

No comments yet to Ostuda v Avijoně

 • LolZase bomba chlopehttp://www.gameparadise.cz

 • Kuba

  Cool…konečně můžu jit spat :-)

 • clee

  naarez ostravaku, posledni odstavec sem chvili musel rozdejchavat:DDDD

 • Hejty

  Ale tosMilenu si mel bafnout pod rameno a valit ba i s nou

 • taťka

  Dobré!Dobré jak dycky. Napity telegrafista mě dostal!

 • Tak tos zase pos*al…Tos jí ani nebrnknul, že čekáš před knajpou nebo tak? Ten závěr je zase uplně mimo ženský pochopení, to zase bude prů*er…

 • katchaba

  teda jestli jsi odešel na hajzlík vyfotit trencle a už ses nevrátil, tak počítej s tím, že tě fakt zabije…a jestli jí řekneš, jak to doopravdy bylo, nebude ti to veřit, takže si vymysli spíš že tě přepadli a zbili, nebo tak něco :o)

 • pozdrav henkaj od Vizovic…a tož ogare už ťa chvílu sleduju a asi založím tvůj fanclub! :-)Byl jsem za komančů v Ostravě va válce a tak mi ty tvoje slohové úkoly vyvolávají mírně nostalgické vzpomínky… S tím kecafonem udělals dobře! S Milenou asi ne, ale ono to nějak dopadne – držím palce!!! :-)

 • grooove

  Tuž či sem ekshibicyluzyjonysta. To je fakt masakrrrrrr……………óóó :-))

 • Sto podrbalSi to s tu Milenu pjekně posral. Babě to docvakne úplně jinak. Si bude myslet bůh ví co a ty to nevymluvíš. Ji pošli MMS s tyma trenclama… :o)http://blog.lide.cz/lukysy

 • BlazneTy ses vul, ja mit take stesti na baby, toz bych nevahal, a ty dokazes posrat i to co nejde 😀 Mno , asi na tom budem stejne :-/

 • Juzzy

  Stává se…… z toho trochu růžová knihovna, ale ty hlášky :-)))čuměla, jak zahradkař na scypleho krtka. pajtaš maly, s hubu jak by ho přyvřely dveře … a další.

 • poctivá čtenářka

  ChichiŠkoda, že nechodím na pánské záchody, to musel být pohled :-)) :-))

 • Petulik

  DobreNa tejto stranke sa bavim uz dost dlho. Nasiel som ju cez dfens a je velmi dobra. Kazde rano v praci si precitam, co tu je nove. Po precitani sa potom usmievam cely den. Dikes

 • PRVNi

  joooo sem prvniiiiiiiiiii haha

 • czech

  ach jo…ostravaku…. ty blbej ptaku! cos to zrobil? myslim ze uz na ni muzes zapomenout!

 • jirik

  lidi klidek, prece to, co vidite v televizi taky nemusi vzdycky byt 100% pravda (a nikomu to nevadi, spis naopak)

 • MuheheheZas jsem se po ránu tak nasmála, že nejsem schopna pracovat, jak mě bolí bránice ….. :o)

 • neduveriva

  pěkný,alemoc rada tvoje zapisky čtu, jsi první stránka,na kterou ráno klikám .. ale nevěřim ti ani slovo :-) všechno do sebe příliš zapadá, všechno příliš funguje a má i pointu .. takovej život neni .. ale pokračuj :-)

 • Carralina

  Ty Ostravaku tohle asi Mileně nevysvětlíš. Si představ jak by si se ty tvářil, kdyby ona odešla na záchod a už se nevrátila ? By sis myslel, že zdrhla před tebou ne ? Tedy jak tohle vyžehlíš, to by mě zajímalo.

 • Tak to je zas nadílkaTy kravo ten krtek mě sejmul …. fakt husty …. Na to že sem nemocny sem hodně moc Vysmáty … 😉

 • Radim9

  štouralové :-)budte rádi ze neco takového je a vůbec bych se nezabýval tím jestli to je pravda nebo ne, hlavní je že nemusíte po ránu misto tohohle čítat ten barevny hajzl papir Blesk.

 • Anonym

  Dobrá příhoda.Jen jedna věc mi na tom vadí a to že jste si dali zcuka v AVIONU!Bože větší pajzl jste si nemohli vybrat??!!Ja od toho bydlím pár kroků,vlastně v tom nejvzdálenějším paneláku z těh tří.Kdysi když jsem byl kluk,tak to byla taková špeluňa s bílýma ubrusama a tučňákem,ale to co je tam teď to je fakt hnus.Nevím nevím,já bych tam ženskou asi nezval.Ale jinak super,až na tu koncovku,jako vždy,ty Ti moc nejdou.Jo mimochodem,KDO PLATIL ÚTRATU??!!David

 • Ach ta mateřtina !!!Za toto poskvrnění českého jazyka (naší mateřtiny), by měli lidé pykat. !!!!!!! Na internet se dostane každý a vidíte to!! Ostuda!!! Zamyslete se!!! Váš profesor pražský.

 • ajak

  2 profesor ČJMáte pravdu, taky zde mentoruje člověk, který ani neumí napsat slovo "mateřština"

 • Anonym

  Ostravaku, tuž tos kura nědal, když už si to vyfotil, taks to měl Mileně ukazat, dyť je to fuk esli tě viděli jacysik kolici. Něvim, ale ja bych ji řek že ji to ukažu naživo u ni doma :-)

 • jirik

  to Radim9ja to neresim, jen se lidem divim, ze pisou: tos nemel delat, mel ses tam vratit, budes mit pruser,…

 • Mike

  Co takhle sem dat tu fotku tech trencli, co ekhibiciluzionisto jeden? :-)

 • Solvina

  Tu fotku bych taky ocenil!

 • G.

  No to snad ne. Ten konec je šokující než pointa v 6. smyslu, tohle snad nemůže udělat nikdo normální!! :))) srabe! hele nechceš psát scénáře k seriálům na N@vě? Komediální telenovela s troubou v hlavní roli… ;)Ok, beru zpět. Ale vymyslel sis to dobře :)

 • Dorka

  Dobre, zase az ten konec – nejslabsi cast vypraveni. Popremyslej trochu nad tim.

 • medvěd

  Tady je můj "kid" ke kom. 25 a 26 a tak vůbec. Podle jazyka psaného a mluveného se pozná inteligence a úroveň člověka (nejen školní vzdělání). Ostravak je člověk na vysoké úrovni, což není jisté u většiny "dřystařů" :-). Stejně ale mám pořád dojem, že Ostravak někoho najal, kdo mu po pěti minutách vždycky přihodí jeden "dřyst". Jsou na stejné "jásavé" úrovni typu "Dobreé jako dycky". Ale budiž.

 • elenija

  dorkeAAAAAch bože, ty si teda trúba jalová!!!! Kto by mal premýšľať si určite Ty!!!!

 • Libor z Prahy

  s hubu jak by ho přyvřely dveře :)))))))))))))))))ona na mě furt enem tak mile čuměla, jak zahradkař na scypleho krtka:))))))))))))))))))

 • Kráťa

  Ostravaku,já jen, jestli by jsi se neměl místo "Ostravak" jmenovat "Alkoholik ostravsky" …

 • AO

  Alkoholik ostravskyA to neni synonymum? ostravak = alkoholik?

 • Dorka

  elenijaej, to mela byt konstruktivni kritika :) mne se to libi, ale ty konce mi uz pripadaji na jedno brdo a takove fest umele. Proc se hned certit?

 • Anonym

  Žertva II.

 • Slovac

  Zdar ‚bejku‘. Som v praci a musim riadne dusit v sebe smiech :). Opaet super!

 • Anonym

  Ostravaku Tyz je chůj!!, přytym to mohl být ůplně jiný závěr

 • crw

  Pro 39Souhlas. Ale čte se to výborně.

 • Neva

  No, ještě, že je to jen vymyšlený příběh, jinak bych musela říct, "je to JEN chlap". Být Milenou, měla bych jasno…

 • Neva

  Odpůrcům ostravštinyBrněnské hantec Vám taky vadí? A Jihomoravské nářečí taky nesedí? A pražský sleng taky nemůžete? Vždyť si klidně čtěte pravidla českého pravopisu a nechte nás rochnit se v něčem co je nám tady sympatické a vlastní. A nevěřili byste, že my Ostravaci s kratkyma zobakama umíme mluvit i psát naprosto dokonale česky, pakliže musíme, nemám pravdu chachaři?

 • alt.hack

  ty volesy chuj čy co? měl si lapnuť i Mileneale jinak super…hláška dne: čuměl jak zahradkař na scypleho krtka.

 • Truda z Prajzke

  RezerveMam napat pro hospocke jak zvyšit tržbu. Kdyby bylo na jednom stole v lokale napsane – zadane pro Ostravaka od 20.00 hod., toš to by bylo lidi na pivo!!!! Asi jako děcka hraju na hledani pokladu tak by staři mohli hrat Hledame Ostravaka. Nechame zrobit ostravske blogovaci pasy, razitka na každem miste co o něm Ostravak psal. Kery ho zastihně dostava hlavni cenu.

 • Ben

  BOŽÍÍÍ !!!… tak mile čuměla, jak zahradkař na scypleho krtka. :o)))))))))))))))))

 • Mira

  SkvěléDíky moc za tyto stránky.Vždy pobaví ať už je to pravda,nebo ne – je to ráno to první a nejlepší,co člověk může přečíst.S tou Milenou to teď Ostravaku asi nebudeš mit lehké.Tak hlavně piš, ať mame co číst :-)))))))))

 • dr. cvach

  Chachachacha, tož skejťak za avijou mě dostal, dneska mam po šichtě, bo včil už smichy bez překlepu nenapišu ani alkdj-"ok/fio…

 • kika

  pro trudu z prajzkedobrý podnikatelský záměr – dáme to do kupy. mě ještě napadlo dělat zájezdy (třeba pro pražáky…) "Po stopách Ostravaka" – program: dílo, rada, jindřiška, avion, carrefour, kaufland, komenského… a na tom albertu u jindřicha bychom mu mohli odhalit pamětní desku. podoba by ale musela být "ztrhaná", bo nevíme jak vypadá.

 • Ele

  SuperFakt super

 • slovakian chick

  Ludia, sa spamatajteLudia, ved sa spamatajte a zacnite pisat k veci a nie stale posielat linky na vselijake trapne stranky. Raz ste na stranke Ostravaka, tak sa vyjadrujte k veci…. Ja to tu citam od zaciatku a velmi sa mi to paci (ako vacsine z Vas), ale tieto Vase linky mi uz lezu na nervy

 • slovakian chick

  to predosle plati najma pre ostravskeho brigosa a lukysy-ho

 • slovakian chick

  a este aj pre toho JohnyCarrear

 • slovakian chick

  Si trapny vfgfg

 • Kráťa

  [54] + [55] + [56]Měl byste se zamyslet, než něco napíšete ! Ostravák se tady dole ptá:" Matě jakesyk internetove stranki?" Takže, když jakýsi Lukysy "ma jakesyk stranki", proč by je tam nenapsal ? Aby si zdejší čtenáři mohli udělat lepší představu, co je to za člověka.Jó, takový "jděte jinam …" tady asi není vhodný uvádět. Není to zrovna šťastná formulace …Na druhou stranu – sem chodí taková spousta lidí i proto, že se na jiných stránkách objevil link na tuto stránku. A tam také v podstatě nepatřil, ne ? Jenom z novin se o Ostravákovi lidé nedozvěděli. IMHO, z netu o něm ví více než 90% čtenářů ….

 • Gizd

  LOGICKA HADANKAviťe co to je "tedyberak"?

 • trampol

  LOL :)otkas na ostravaka mame na diskuzaku v headru auditka jako hlavniho zastupce lokalni kultury… Pis, pis, je to řiť jak cyp… mimochodem: tedyberak je medvidek Pů (Teddy Bear)…

 • jak gdy

  to 60Tedyberak se u nas řikalo kabatu z umjeleho kožucha.

 • frkotik

  čéčetys to zase vymňouk, to je teda síla :o) Ale jak jsem pochopil, Milena by stála za hřích, tož ale po tomto nevím :o)

 • tokugawo

  hele čumte já tě kopíruju hahaha http://blog.zbroj.info/

 • taťka

  Kde si?Tož má to cenu? Chodit do práce, když nemám co číst? Nebo Tě tak dobuchala Milena (nebo Jaruna?)?

 • Tož co je?Tak co je zase dneska? Nemám co číst a začínám mít depku!!!http://blog.lide.cz/lukysy

 • aadis

  Dneska to vypadá blbě. Asi to šel urovnat s Milenou a ta mu přilehla nohy….

 • frkotik

  kurňaDneska mám depku a ještě tu není ostravák, to ten den pěkně začíná :o(

 • agend cyajej

  Hmmm,vypada to že sa objevuje zavislost na ostravakovi, tež na sobě cosyk pozoruju, estli se tu objevi doktor šmucmuler, tuž to bude latka pro tabu jak cyp…

 • Dylyno

  Chlapetož sem dnes dorazile PeCi a přispěvek nikaj. Tož co robiš?

 • jenika

  Pro tokugawoKdyž dva dělají totéž , není to totéž! Kde jseš ostraváku?

 • Carralina

  A kruci, Ostravaku, kde jsi ? Se člověk těší na nové pokračování a kde nic, tu nic. Je mi smutno!!!!Ledaže by mu Milena nakonec odpustila, i když tomu moc nevěřím, a on teď vyspává bouřlivou noc.

 • mamina

  To je dneska denTaky se mi stýská!Včera jsem vzala po cvíču do hospůdky vytištěné Ostravakovy kidy a holky se mohly strhat! Nepauzíruj !!!!!!!

 • Fidorka69

  Ayayay…Tož, kurňa, wypadá to, že Milena ostravaka kaysick dostihla a dala mu pěkně po čuni a pazury mu polámala za ten Avijon, že se borak ani do roboty ke kompu nedostal a nic fayneho nepissnul…:(

 • katchaba

  fňukaspoň nám dej vědět předem, že některý den hodláš nic nenapsat…Člověk se těší jak pedofil na návštěvu školky a ono nic…

 • Cucik

  Tož, když si to nemožem tisknut tak nám aspoň vydaj jakusik tu knižku,ni!?!

 • Slovac

  Zeby si absolvoval dalsi divydi maraton? Chlape, uz druhykrat mam abstak. Uz som si navykol na dennu davku z ostravy.

 • Prosba ku Ostravakovi!Ostravaku,gdyž tak, hoď tu nejaku tu mms z tydlifona, ať čtenařy aj vidi o čem pyšeš (haldu, avyjon, okolí gde byvaš, interyjer svoji feliny atakdal,svoje dyvydy)… a nebo pro fajnšmekry kameru do obyvaka jako ma tyn juliján z http://www.supersrat.cz

 • ProsbaOstravaku, byl bys od té dobroty a udělal něco s autorem komentářů (např. http://denik.ostravaka.cz/114648/#komentar64 )? Snad z IP adresy pochopíš, že to nejsem já, kdo tu ve Tvých komentářích spamuje. Je mi to proti srsti, aby se o mě říkalo, že používám takovéhle praktiky. Děkuji Ti.

 • Tokugawa

  Třeba komentář [71]. Jak já k tomu přijdu???

 • Ichtyl

  ZduřTo jsou tvoje zážitky nebo to trochu pepříš??

 • Tulipa

  Ostravaku, zažaluj už teho trapaka Ostravskeho brigoša. Dyď on tě kopiruje jak stary dobry Xerox! Je to ostuda pro celu Ostravu! Fuj! Ten chlap je fakt nemožny!

 • Tokugawa

  Tady se poslední dobou vůbec dost kopíruje. Proto se tu asi objevila i ta noticka o autorských právech.

 • Ichtyl

  Čusjo a pro jakou renomovanou firmu v našem kraji makaš?

 • fenda

  ona na mě furt enem tak mile čuměla, jak zahradkař na scypleho krtka – tak to me fakt dostalo!;)

 • Lupeň

  brigošteraz sem čital jakesik kidy od teho brigoša a musim řicť, že takeho mamlasa sem eště neviděl. Ostravaku vydrž a ať ti ten mobil fajně fachči.

 • Anonym

  Špeku,jestli ani zítra D. nepojede, počkám tě ráno na Pokecu na Atlasu v Ostravě. Y.

 • Gizd

  LOGICKA ODPOVED!!!JASNE!!! cislo 62 vitezi TEDYBERAK je kožuch

 • le@

  kdo cáloval?Jestli tomu tady z Prahi dobře chápu, tak jsi s fotkou a trenclema zdrhnul z Avijona bez baby a bez času potřebného k zaplacení. Tož to možná ani skafandr nebude dost dobrá maska. A pokud tu haldu fernetů zacálovala ona… No jak říkám, přeju nám ať máš podobných zážitků hodně. A ať to přežiješ ve zdraví!

 • pako

  To mě nedělejRáno nemůžu dospat, těším se na nové hlášky a NIC!! Co se dějě? Doufám , že to bude stát zato!!!

 • Antispam

  Pro JohnyCarrear [2], lukysy [11] [66], tukugawo [64]Jste trapní spameři, kteří nevědí, jak na sebe upozornit. Anebo spíš paraziti? To je výstižnější. A "profesora ČJ" [25] bych rád upozornil na to, že ve svém afektovaném příspěvku, který bych dle počtu vykřičníků přisoudil tak dvanáctileté holčině, má velmi hrubé chyby v interpunkci, a sice čárku před "by" a chybějící čárku před "a". Jen pro pořádek.

 • HalelulaCo to je za chuja ten brigoš? Schválně bežte na tu jeho ojeb stranu a nechte mu tam nějaký fajny text, co ja? :-) Je to chuj jak lampa

 • Cucik

  Profesore Češtiny jdi do prdele, je to sranda a takoví jako ty můžou jen závidět těm, kteří tu srandu dělají!!!JSI TRAPNÝ A ZAKOMPLEXOVANÝ KANTOR!!!

 • ostravanda33

  Tož co je ?????Rano nic ,večer nic ,ostravaku pláču.Ani kafe mi nechutna.Tuž kdeskaj budu v pohotovosti….

 • barko

  No je tam toho, možno že sa dnes len zase raz ožral a nevládze písať. Alebo ho Milena zmlátila za ten Avijon? – no a je po probléme

 • Platfus

  Ostravak nas vali po ušachKnajpa Avion ve Vyškovicach vubec neni. Ja tam měškam už 10 rokuv a všecky putyky tam znam. Tož nas neval po ušach a trochu si ty realie naštuduj.

 • zychi

  Časová prodleva!Jen sem chtěl Ostravákovi vzkázat že to má super a že sem rád že se konečně chytil mé rady nepsat každá den. Lidi si totiž neuvědomují co to dá za práci něco vytvořit/vymyslet/napsat, natožpak to dělat děnně. Je to celkem nemožné.Mělo by se to psát od srdce a ne z donucení!!!Proto nedej na tady ty chuje co tě otravují s tím že si nenapsal a až se ti bude chtít a něco tě napadne, pak to teprve s láskou napiš. Bude to mnohem lepší a zábavnější než něco nasucho vymyšlené, to by zase jen padla kritika na tvou hlavu, že to je o ničem. Radši si dej záležet jednou za čas a pořádně.Doufám, že to všeci pochopí.Chcete mít dobré čtení nebo jen takové průměrné? Zamyslete se!!!

 • ostravak

  [97] Jak to mysliš, že Avijon ve Vyškovicach neni? Vystupiš u Luny a ideš směrem ku Bělaku. Je tam samoška a vedle je knajpa s boulingem. Tuž jak že neni? Na huru se idě po schodach.

 • to 98maš recht. ze začatku to bylo nenucene a stalo to za to , teraz se OSTRAVAK snaži psat každy den, aby vyhověl nočním můrám. Pro OSTRAVAKA , piš méně , o to kvaltněji. Až potkaš pajtaša v šalině s červenýma očima , tak to je ten "Danecek" co se chvasta , že je prvni…..

 • Rekce…Tímto reaguji na všechny, kteří mě označili výše za trapáka, spamera, příživníka, či něco jiného.Nejsem tady, abych se tady přiživil nějakým linkem, ale abych si tady dobře početl. Sleduji to tady už od začátku a moc se mi to líbí.Nevím, co Vám vadí na malém textovém odkazu, na který nemusíte vůbec klikat. Nikdo Vás k tomu nenutí. Mimochodem na Ostravakuv blog jsem se taky dostal z komentáře na mém blogu, kde jej jeden čtenář doporučoval a za spam, trapárnu, či přiživování jsme to teda vůbec nepovažoval. Podívejte se, kolik linkuje na Ostravaka lidí. Proč by si tady nemohl někdo hodit nevinný link? Kdyby tady lítali bannery rozměrl Scypaper, neřeknu, ale takhle mi to příjde trochu… no nenumím najít vhodné slovo, které by to vystihlo.Avšak přiznávám, že si přidáváním linku na konec mých kometářů dělám reklamu pro zvětšení návštěvnosti.Aby mě tady zase někdo neosočoval, tak už link na můj blog zde přidávat nebudu.

 • veverka

  pozvi ji domůJa být tebou tak to vyřeším všechno na jednou. Pozvi ji domů k sobě, tam ji ukaž ty trncle a ona bude spokojená, a jak jsem pochopila tak chlastu mas doma dost, tak kde je problém! ona bude stastná z těch trenclů a ty se můžeš konečně švyh…… No ne a spokojenost na obou stranách, alespoň doufám. tak nastsartuj ty svoje kolečka a něco pro to udělej. pa

 • toku

  mam 101 koment aleluja

 • Platfus

  Omluvam se za ten AvionOstravak ma pravdu, Avion je putyka v Zabřehu u Bělaku. Takže ten cyp sem ja.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>