Svatek u segry. Nebo narozki. Nebo kdovico.

Už jak sem se obuval, bylo mi jasne, že už tu dluho něbudu. Jak sem se nadechnul a ponořyl sy zavazať buty, paru hvězdiček se vratilo a zatancovalo kazačok. Nědalo se a tak sem se rači odplahočil zpatki na lužko a eště chvilu sem se prospal. No spiš to bylo koma, bo se mi zdaly divne věcy. Zbudil sem se odpoledně a bylo mi trochu lepši. S chozenim to ale něbylo moc slavne, bo kostrč mě bolela tajak by sy mě vybral kaněc za robu. Odplahočil sem se na zastavku a ani sem neměl sylu cosyk odpovědět jakesyk stařeně, co sy přede mnu odpluvla a zasyčela cosyk o hnusnych ožralcach. Lokalka nějela a mi zaškruňgalo v břuchu. Spomjel sem sy, že sem posnidal akurat teho gumoveho gryzliho a tym padem gizdovi nic nenesu. Do dupy, co včil a co potem? Odbelhal sem se k řekovi na Českobratrsku a kupil dva hamburgery. Jeden sem na mistě zežral a druhy nacpal do kapsy, ať tam něpřydu s prazdnymi rukami. V lokalce sem se asy na chvilu vzdalil, bo mě zbudila bolesť, jak sem trochu sjel ze sedadla, ale naštěsti včas, bo inač bysem to přejel.

Už jak sem zvonil u segřynych dveřy, bylo mi jasne, že se švara s fotrem zas, tajak už parurazy, usmiřyli, bo jejich teskny řev „baničku my sme s tebouuuu“ byl slyšet až na chodbu. A jak sem je viděl, jak seďa na sedačce ruki kolem ramen, docvaklo mi, že tatove pindy o tym hňupovi, ke keremu už nikdy něvkroči, odplavila vodka. Enem mě viděli, začli jeden přes druheho cosyk vysvětlovať o něspravedlive penaltě. Guvno sem jim rozuměl, tuž se musym večer mrknuť na zpravy. Mama sy hned postěžovala, že každu přyhravku banikovcu zapijaju štamprlu. Segra uklidňovala oslaveňca, bo ten byl nasrany, že čemu ma oslavu, jak hraje Banik. Upřymny synovec trucoval v pokojiku, bo mu mama s tatu něpovolili cestu do Prahi. Šak sy eště zarozbijaš vlaki, až buděš starši. Druhi minygizd šmejdil po kuchini a užiral přychistane žradlo. Opatrně sem sy lapnul na řyť a zastenal bolesťu, abych všeckich upozornil na muj nadchazejicy koněc.

Hňup švager zbystřyl a zoptal se mě, esli sem sy začnul vydělavať na živobyti jako chlapska štětka a že pry v Praze na hlavnim dobře plaťa. Uvažoval sem, esli ho vic urazym, jak ho jebnu vazu, nebo jak se ho zoptam esli vi, že jeho mama s tatu byli surozency, ale švihlo mi ve řbetě, tuž sem sy nalel a rači čuměl na ty bile a červene pajtaše v bedni. Foter sy pochvaloval, že už na ty numera na řbetach něvidi, ale naštěsti divacy mu dycki daju znať, jak je u balona dezerter z Bazalu. Chtěl sem se Matušoviča zastať, ale foter mi nalel dalši a mi to celkem pomahalo, tuž sem se rači napil.

V poločase přyskakal oslaveněc a začal otravovať, že chce darek. Popřal sem mu tak, aby něbylo poznať, že něvim, co vlasně slavi a z kapsy sem vytahnul ten kus řecke kravy v husce. Pravda, ta dluha cesta a moja kapsa mu na krase moc něpřydaly. Maly na to něvěřycně čučel a pomaly začnul nabirať. Mama mě zachranila, bo mu pravila, že stryk moc a moc robi a něstiha kupovať darki, takže slibuje, že přyšti tyden ho veme do mekdonalda a kupi mu se žradlem aji cosyk na hrani. Foter se enem blbě tlemil a švager využil něpozornosti a hamburger zežral. To ale neměl robiť, bo segra se nasrala a začla mu vyčitať, že se cele dopoledně sere v kuchini s lahudkami a on tu žere taki hnus kdoviodkuď. Švager chtěl cosyk chitreho odpovědět, ale skončila přestavka a tak oněměl. Roby se přesunuly do kuchině, bo už su poučene. Gizdi tahli s nimi, bo je segra nalakala na jednohubki.

Zadival sem se na fotbal, ale trochu mě rušily ty oranžove fleki, co probihaly mezy hračami. Nikdo iny sy ale něstěžoval, tuž mi došlo, že to je muj vnitřni kolega – otřes mozku. Tuž přece nejsem měkoň, abych s tym šel k dochtorovi, no ni? Šel sem to rozchodiť a přytym sem mrknul na trucujicyho synovca, kery měl zrovna hovor z Letne a potichu řval do tydlifona banikovski pokřyk na devět, aby je aspoň tak podpořyl. Spomněl sem sy na Jarunu a vratil se k bedni, esli ju tam kajsyk něuvidim, bo slibovala odvažne tryko modrobile barvy. Jak sem viděl fotra s tybeťanem, jak se tam obimaju a beča, pochopil sem, že Sparta dala gol. A fakt…

Jak to skončilo, roby měly ohled a přyněsly druhu flašu. Švager se rozhodnul, že se odreaguje na mě a tak začal špijonovať, čemu chodim, tajak by mi spadlo v heřmanicke sprše mydlo (eště se tym vul chlubi). Nechtělo se mi chlubiť, že sem sebu jebnul v obyvaku a eště k temu na bruslach, ale jaksyk sem musel vyvratit podezřeni, že sem na veřejnych veckach vlez do obsazene kabinki, tuž sem cosyk zahuhlal o pracovnim uraze. Vul to pochopil po svojim, šak všecy vime, že je o trochu inteligentnějši jak kavovar a začal blbě vtipkovať. Tuž sem se nasral, nacpal do kapsy třy chlebički, bo beztak už sem tam měl hnuj po tym řekburgeru a šel se obuvať. Vysral sem se na tkanički a z but zrobil nazuvaki. Jedina mama se zajimala, co mi je, tuž sem ju potěšil, že umiram a ona po mě zdědi všecke problemy a dluhi. Uchechtla se a pravila, že umiram od puberty a furt nic. Kurňa, ani vlasni mama něpozna, jak je to se mnu važne.

Jak sem se pomaly zhibal pro kšiltovku na botniku, oslaveněc mi skočil na řbet a jasal, že pujdě se strykem do meka a že stryk je super. Jak mě přešly ty oranžove mžitki a ja sem se postavil z kolen zpatki na nohi, spoměl sem sy na teho Herodesa. Mladši bečela v kutě a mama ju uklidňovala, že stryk veme aji ju. Do dupy! Jedina segra měla rozum, bo mi na cestu přyněsla eště jednu štamprlu, no spiš taki maly hořčičak a jedině diki temu sem se dom dostal celkem bezbolestně. Syce sem zajel až ku Svobodě, ale hned mi to jelo zpatki.

Doma sem se naložil do horke vany a usnul. Zbudilo mě, jak sem se nadechnul nosem pod hladinu. Dobra zprava ale byla, že řbet už bolel meně. Tuž sem se rozhodnul, že esli to do rana přejdě, tak nedělu stravim na kolobutach v Komeňaku. Vylez sem z vany, nacpal se do župana, z kapsy bundy vytahnul a zežral ty byvale chlebički, do zvonku nacpal kus toaleťaku, kdyby zas jakisyk pajtaš měl napad přysť na navštěvu, přyvazal sem sy osušku přes řbet polštařek a šel spať.

45 kidu k Svatek u segry. Nebo narozki. Nebo kdovico.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>