Oslava Kajošovych narozek

Ludě pravja, že dvakrat něvlezeš do stejne řeky. Někeřy tež pravja, že dvakrat něšlapněš do stejneho psyho guvna. S tym až tak uplně něsuhlasym, bo stači jeden poloslepy chodec, kery to rozmaže po celym chodniku a nětrenovany slalomista ma co robiť, aby se vyhibal.

Ve štvrtek sem našel ve schrance mezy tym barevnym marasem z Teska a Bauhasu libesbryf. Ve vytahu sem to trochu potrhal, bo s aktovku v jedne pazuře a s kličami v druhe s člověka neni moc šikovny pirotechnyk. Doma sem z te zplundrovane obalki vydoloval dva kuski opaleneho papira s pozvanku na sobotni akcyju u Kajoša s pracovnim nazvem „Oslav moje narozky“. A vida, rok uletěl jak svačina z okna kupečka! Mnohoznačny a nicněřykajicy nazev sliboval něčekane zažitki. Ale před očami mi proběhnuly utržki teho minuleho fijaska. Ten fantomasy sestřych už mi jakž takž dorost a jaterni testy už mam asy tež v normě. Tenkrat sem se zařek, že k němu už něvlezu. A včil to ve mně hlodalo, to vam povim. Bily se ve mě dva pocyty. Jeden byl nasratosť na ty dvě baby, kvuli kerym sem musel nosyť paru tydňu tu kšiltovku, ale za to vlasně Kajoš němoh. No a druhi byla nostalgija za fajnu atmosferu z jeho minulych akcyji. Nězapomenu, jak nam kdysyk podaval jakisyk modrofijalovy truňk, z kereho se žlutě kuřylo. A přesně tak to tež chutnalo. Anebo jak měl obdobi potravinařskich barev (aspoň dufam, že to byly potravinařske), jak je přydaval do žradla aji piťa. Od te doby už bych se zelene babovki nědotknul ani hrablem na snih. No a o te modre ryži ani němluvim.

Dumal sem, dumal, přyjemne spominki převladaly, tuž asy pujdu. Pařba se, tajak dycki, měla odehrať v sobotu, bo jak to člověk přehnal, měl celu nedělu na vyzdravěni a v ponděli už valil na šichtu zas ružolicy. Tuž aspoň zvenku. Něchal sem sy večer na rozmyšlenu, bo Kajoš to chtěl nejpozdějši v patek dopoledně potvrdiť. Nakoněc rozhodla nahoda – hodil sem sy pětikačku. Typnul sem syce orla a ona vlasně padla skoro pana, ale bylo to na kraju stola a jak se tomu trošku pomohlo, na zem už dopadnul ten ptak.

V sobotu dopoledně sem zašel do centra, abych temu oslaveňcovi kupil cosyk užitečneho. Dumal sem celkem dluho, kolik mu vubec je. Na prvni pohled vypada tak na pědaštyrycet, ale nejsem sy isty, esli něchodil na stejnu školu, jak ja. Zašel sem do jakehosyk bichlošopu a kupil sem mu knižku Strach z padesátky – to určitě doma něma a potěši ho to. Syce sem za to vyvalil skoro tolik, jak za třy fernety, ale co, Kajoš je fajny synek.

V sobotu ve třy sem mačkal čudel na jeho zvonku. Igelitku s knižku sem něnapadně schovaval za řbetem. Otevřela mi Helena, ta co to peče s Markem. To mě trochu vyvedlo z miry, bo Marek něpsal ani něvolal, že by měl přyjet tež. A vlasně ani na posledni ezemesku mi něodpověděl. Tuž to je fajne, že tu je, aspoň s nim zas pokecam. Přyvital sem se s ňu a lez dal, abych pozdravil oslaveňca a naraz sem malem ohluchnul, bo zařvala jak štajger přy zavale, kaj lezu v tych butach. Trochu zmateny sem se zezul, bo v Kajošově kvartyře, kery spiš jak domacnosť přypominal laboratoř, sme jednu dobu měli přysně zakazane se zuvať. Z bespečnostnich duvodu. Tak sem ťapal ve fuseklach do kuchině zoptať se kohosyk rozumneho, co se to tu robi. Tam sem zažil šok, bo kuchiň vypadala jak z teho ikejackeho katalogu. Žadne zkumavki, chemikalije, hořaki a podobně! Pořadek jak před stěhovanim. To u Kajoša něbyvalo zvykem. Natož v kuchini, kaj přychazaly na svět jeho nejlepši vyrobki, po kerych nam byvavalo dycki tak fajně. Věčinu. Tu mi cosyk něštymuje. Leda že by mu tu zrobili pořadek benga, bo už susedum z vedlejšich domku vadil ten oranžovy kuř, co se sem tam valil oknem aji dveřami.

Kajoša sem našel v obyvačce. Seděl u konferaku a žral chlebiček. Vedle seděla jakasyk mi něznama dvojka a tež se čimsyk krmila. Kajoš, jak mě viděl, kivnutim mě pozdravil a ukazal na tac se žradlem. Rozhlednul sem se dokola, ale nikdo už nikdě něbyl. Dalši divna věc. Na jeho akcyjach dycki byvalo ludi tajak duchodcu na komančich spominkovych akcyjach „Kdysyk bylo lepši“. Nědalo mi to a zoptal sem se, kdy přyjdu dalši ludě. Helena odpověděla za ňho, že to už sme skoro všecy a přylepila se k němu, jak stara fusekla na kachlički. A do štajgrove řytě! Už je mi jasne, čemu Marek něpiše, ani něbere tydlifon!

Snažil sem se straviť pro mě novu informacyju a dumal sem, esli němam rači isť dom, ale potem sem sy pravil, že to može byť zajimave a lapnul sem do sedački. Ale jak na sviňu na jakisyk krajkovy bazmek z dědictvi beztak po Ludviku šesnastym, bo Hela vyskočila jak když čivava přehryze vanočni eletrycke svički a vrhla se na mě. No spiš na moju řyť, bo začla tu hnusnu zašedlu nadheru zpodemě škubať a cosyk mumlala o vyžranych bestyjach, co němaju vkus. Tak něvim, koho tym myslela. Aji bez polštařa sem se pohodlně rozvalil a prohližal sem sy dvojicu přede mnu. Robka, intelektualka jak cyp, elegantni brylki jak po Urbankove, pletena halena a sukňa až na zem (a ty krystuski v přecyni su asy jeji). Jeji kolik to same v bleděmodrym. Lamal sem sy palu, kaj se tacy typcy mohli octnuť u Kajoša, ale jak nas Helena přectavila, pochopil sem – jeji segra s chlopem. Kurnik šopa a co ja vlasně robim na rodinym dychanku? A jak ta semetryka, vlasně Helena, dokazala z Kajoša-drsoňa zrobiť cosyk take? Vypadalo to na zajimavy večer – telenovela v přymym přenose.

Požral sem paru chlebičku, zajed to smaženymi kobzolami a kivnul Kajošovi na to, jak se ptal, esli sy cosyk dam. Doněs mi dvě decki vina. Kajoš! Žadne jeho koktejly!! To vino mělo dokoňca aji červenu barvu. A jak sem viděl, že to naliva z oryginal flaški, byl sem fakt zklamany, i když, asy sem to měl tušiť od počatku. Po přypitku padla moja posledni naděj, že by to byl jakisyk tajny lektvar – byla to frankovka. Hodil sem to do sebe, nechal sy nalet dalši a zaposluchal se do dřystu kolem. Zaslechnul sem cosyk o jakesyk Leonardově šifře. Dluha sukňa to šmahem odsudila, že je to škvar a jeji chlop enem kival, jak taki ten plastovy čokel na zadnim okně v autě. Kajoš dodal, že to eště něčital a hned schital hnusny pohled od Hely, kera dodala, že to ma v ložnicy už měsyc na nočnim stolku. Tež zajimava informacyja. Chvilu sem se zamyslel, bo se zas bavili o čimsyk nězajimavym a naraz mi docvaklo, esli se na mě cosyk něchista. Jakasyk skryta kamera, či co.

A jak by to docvaklo nahlas – naraz zvonek. Hela se zdvihla, že pry to budě Zdena. Dalši figurka do hry, tuž fajně. Třy chlopi, třy roby. A kura! Kaj je okno? Mizym, bo to budě beztak jakasyk hidra.

Než sem se stačil zdefenestrovať, do pokoja vplulo nadherne stvořeni. Dokonala roba, vlasy, tělo, hadry, fajne oči, nos, pusa, uši – jednym slovem baba jak cyp. Kura, že by Kajoš přecy enem cosyk vpašoval do teho vina? Asy sem se zamiloval na prvni pohled. Tuž či sem puboš? Jak Dokonala promluvila, byl sem v dupě. Taki medovy hlas sem eště něslyšel. Asy sem na chvilku odplul kajsyk do řyti, bo Helenine vysvětlovani, že diki mě našla baječneho Karlika (pry Karlika!!!) a že mi chtěli zrobiť oba radosť a tak mě chcu seznamiť s jeji sestřenicu, mi musela převykladať celkem třyrazy. V pale mi vibrovaly otazki jak zapomenuty klič ve skličidle – jak vyměnila Marka za Kajoša, kdy to bylo, esli u něho meška a čemu mi chtěli zrobiť radosť, ale v tym zmatku sem ze sebe enem vyhrknul, že mě to těši.

Zbytek oslavy sy pamatuju jak v mlze. Ostatni štyre zas kecali o novych knižkach, co kdo kdy čital. Kajoš se snažil zapojiť do hovoru s přyručku „Pyrotechnikem snadno a rychle“, ale něuspěl. Ja sem musel vypadať jak dement, bo sem pohledem visel na Zdeničce a kival na všecko, co ji vyšlo z té fajne tlamki. Tuž jasne, že ten Limonadovy Joe se Myronu moc něvyved, narozdil od Kamelota. Syce sem vubec nevěděl, o čim mluvi, ale kival sem jak vztekly.

Jak kdosyk vytahnul karty (Karty! U Kajoša!! Kdyby aspoň s holymi babami), Zdeňula prohlasyla, že už budě muset isť dom. Napadla mě hrozna myšlenka – doma ju čeka chlop. Hned se mi ale v pale přeplo na spravnu kolej a nastupiště, bo mě s ňu přecy chtěli seznamiť, že je nězadana, no ni? Asy mi to ale bylo vidět na gzychtu, bo se rozesmjala a dodala, že ju doma čeka čokel. V duchu sem sy nadal, že něumim zachovať něutralni gzycht a hned sem se zatvařyl tajak prymator před fotografem. Pomoh sem ji do hubertusu, zamaval tym karbanikum a už sme valili na trolejbus.

Zlate emhade, v nejbližši době nic nějelo, tuž sme šli kusek pěški. Kecali sme a kecali a ja sem měl pocyt, že ju znam sto roku. To už se mi dluho něstalo. A kdovi, esli vubec. Vylezlo z ni, že tež meška v centru. Vznašal sem se štěstim, jak ropucha nafukla helijem. Prošli sme paru zastavek, bo to šlo jaksyk samo, ale naraz prohodila, že už ju bola nohi. Konečně přyšla chvila pro mě! Řek sem ji, že to nic, že ju doněsu až na prah kvartyra. Lapnul sem ju a vyrazyl. No, po paru metrach sem sy pravil, že budě stačiť enem na prah baraku. Moc pěkně se na mě usmjala. Tež sem se na ňu usmjal a snažil sem se dychať porami. Do dupy! Čemu ja něposyluju? Po každym dalšim metru sem sy daval drobne mety – eště deset kroku, fajne, eště k tamte značce, bezvadne, a včil eště k temu křaku. Mělo to enem jednu něvyhodu. Tak moc sem se sustředil na ty drobne mety a spravne kladeni noh, že sem něslyšel, co mi šepta do uši a pomalu sem aji přestaval vnimať, jak vypada. Asy zafungovala telepatyja, bo jak sem měl ruki skoro až u chodnika, naraz vyskočila, poděkovala, že sy spočla a že dal pujdě po svojich. Ani sem se něstačil vydychať a musel sem pokračovať v romantycke debatě. Pry že ten měsyc fajně sviti. Neviděl sem na pět metru před sebe, natož jakisyk měsyc, ale kival sem jak nadrženy holub.

Něchapu, jak sme se doplahočili z Michalkovickeho řbitova až na Bazaly. Tam sme stravili asy pulhodiny čuměnim na osvicenu Ostravu. Trochu sme se pomačkali, ale daval sem bacha, ať cosyk nězdupu, bo ona je ta prava. No pulhodina to asy něbyla, možna tak štvrť. Ono vlasně začlo let, tak je možne, že to bylo enem pět minut. Teho dešťa sem se bal, už jak sme vyšli od Kajoša a Hely – kura, už o nich uvažuju jak o paru – bo začlo trochu slimpať a vypadalo to, že nafurt, ale jak sme šli s Dokonalu, kapki nas enem sledovaly z mraku.

Tuž asy mi fakt hrabe, jak pišu take romantycke cypoviny.

Tu noc bylo všecko jak ve filmu. Sotva nad banikem začlo let, přysvištěl nočni trolejbus, ja sem robil srandu, jakože ho stopuju a Zdenka se moc pěkně smjala.

Bydli kusek od Maja, tuž sme se eště od zastavki pěkně prošli, ale furt slimpalo, tak sem ji aspoň nabidnul svoju bundu. Prvni nechtěla, ale jak sem ji tvrdym hlasem tajak basak z Uspěcha pravil, že musy, tuž s chichotanim přyjala. Jak už sme byli blizko baraku, dumal sem, esli mě pozve navrch a esli mam isť. Vymyslela to nejlepši sama, že mě pry zas rada uvidi, ale včil už musy letět, bo Bobiček už je dluho doma sam a rači ho se mnu seznami kdesyk venku, bo on je divoki. Zas sem enem kival hlavu, v kere se mi honilo, esli ju mam pocalovať anebo ni. Zas to vyřešila ona, bo mě enem tak mateřski calnula na lico a zmizla ve vchodě. Šel sem pěški v dešťu dom. Bunda voněla po Dokonale a ja sem měl v pale chaos, tajak Džeksn před špiglem. Tuž je to dobre, že mě pocalovala na lico, nebo je to enem kamaradske? Zbytek nocy sem se enem převaloval tajak puboš po prvnim rande. A navic sem zystil, že sem sy něvzal jeji čislo.

Osud ale neni sviňa, bo enem sem na chvilu sklopil vika, za paru hodin mě zbudila ezemeska, že pry dobre rano, dněskaj musy ven s Bobičkem, bo byl na ňu nasrany za ten včerejšek, tuž se s nim musy udobřyť. Přy snidani sem dumal a kalkuloval a vymyslel sem, že pujdu ven na kolobutach. Čemu? Tuž je jasne, že ma čokla. Bydli v betonove džungli. Ma psysko rada, tuž ho veme do přyrody. Kaj je nejbližší přyroda? V Komeňaku! A tam potka mě, no ni? Navic, ve světle slunka ji přytahně moja sportovni postava. Musym sy vzat ty černe ryfle, bo su mi trochu menši, ale zas teho moc schovaju.

Nakoněc mi ale štěsti ukazalo obratle, bo v Komeňaku skoro nikdo něbyl, parurazy sem zmoknul (ja vul sem jel enem v ryflach a tryku), třykrat sem dostal na tym mokrym asfaltu smyk a hnusně sem se jebnul do řbeta a jeden zasrany čokel mi malem prohryz lytko, bo sem se hnal za jeho paničku – šak možu ja za to, že byla podobna Dokonale?

Zbytek neděle a ponděli sem měl zapal plic. Šef naštěsti uznal, že mam dost nadrobene a možu to vyležet bez nemocenske. No možna to něbyl přymo zapal plic, ale smrkal sem a chrchlal jak tuberak. Ale bo se Zdenka zbytek neděle a ani v ponděli něozvala, tak je to určitě zapal plic, na kery scypnu, bo mě stejnak bez ni něbavi život.

No comments yet to Oslava Kajošovych narozek

 • mnam

  ta uz len totok mi chybalodiky ostravaku, a uz mozem ist s kludom spat :)

 • taky neni třebaostravaku, nebuď vořezávátko, přece to jen tak nevzdáš! Babu, tedy pořádnou babu, jen a jen překecáš. Ostatní už je nadstavba. Tak do toho, držím Ti palce a těším se na pokračování a rozvíjení vztahů s Dokonalou. Dostalo mně, jak jsi obětavě nastavil vlastní zádo, aby ji nebolely šénehaksn.

 • Jura

  KamarádeTo,jsem si oddychl,už jsi zase s námi.Kamaráde, mam tě rád…

 • zkazius catrix

  chachá!Tak to jsem zvedav, co se z tohohle vykoti. Nebo spis vykokoti :-D. Zatim to vypada velmi nadejne…

 • KajošFajn, že sis našel babu, ale z toho Kajoše je mi nějak smutno.

 • Wojtek

  Dobře! :o)Tak to je zase jedna z vybornych historek! :o)) Tak jsem se nepobavil už dluho! Posledně tak u "Jak sem šel s robku na kofolu – malem". Fakt vyborne, piš dalej, bo to nema obdoby. Dokonce jsem zahlid zminku o Uspěchu, to su tež fajni typci! :o)

 • nasciturus mortis

  Nevzdávej to!Máš číslo Dokonalé?? Máš. Tak proč jí něco pěknýho neodepíšeš nebo nezavoláš? Jseš vtipnej, určitě bude ráda. Takováhle šance se přece nezahazuje, no ni?

 • Majkl

  :o)))No, to koukam tajak Džeksn před špiglem. Ostravak se nam zalaskoval!!!

 • Anonym

  diiiiik a muzu jit spat o))

 • Antek

  eSeMeSuj nebo volej !!!!Kurnik projev tez nejakou aktivitu a necekej, ze se Ti baby budou ozyvat samy. Myslim si ze ona prave ceka, na to, ze se ji ozves, tak ji nenech cekat dlouho. Myslim si, ze jsi dost nesmely, asi jako Cyrano, taky vladl perem a jazykem, ale z babama mu to nejak nevychazelo. :-)))

 • DAFI

  ChudinkaChudinka Ostravak, doufam, žes to vyležel, nebo alespoň rozchodil, kaj by chom přišli, kdyby ses zamiloval a stal by se z tebe normalni člověk, co bychom četli. To nam nemůžeš udělat. Neblbni :o))

 • To valim oči!Ostravak se nam zamiloval! Ale už jsem si říkal že je to nějaké divne že maš nějaku smulu na ty baby. A teďka tohle… Moc Ti fandím a držím palce ať to vide! Ale jestli jo tak ne že přestaneš psát!!!! A třeba i tvoja Ostravačka, bo bych rad slyšel jeji nazor na to vaše "prvni rande" 😀 No nic mněj se fajně ja valim do školy…

 • hmchyba je, ze jsi ji neozral .. myslim si, ze pak by byla spousta veci mnohem jasnejsich hned .. at uz v pozitivnim nebo negativnim slova smyslu :) a vubec mi ten chlast v tomhle povidani nejak chybel :)

 • Best Of:…a přylepila se k němu, jak stara fusekla na kachlički…

 • siky

  som sa bál,čo je s Tebou.Držím Ti palce, nech Ti to vyjde s Dokonalou:-)

 • moravacka

  Laska je krasna vec.Užij si to ostravaku, bo laska je uzasna. A jesli dokonala citi totez neni večši ščesti. To už se hned tak nevidi, aby chlop nosil robku na rukach a ještě když u toho musi dychať porami, tuž to musi byť laska, no ni?

 • Jura

  Či zje pošastany?Servus Ostravaku.Něblbni synku!Kajz dal palu? Dopadněš tajak Kajoš! Na babu se přylepiť. A dobrovolně! Buděš museť fuski pokluzať! A furt budě cosyk chceť! Raz nove butki, raz novučke hadry, bo už nimo v čim lozyť! Tajak by ji něstačily dvoje hadry! Ty moš tež enem dvoje ryfliska, no ni? Ja, a do Karybiku na urlaup! A Ty buděš dřeť tajak hlupy, bo se buděš bať, za Ti zahně kramle. Musyš vic za Kajošem chodiť a badať co se z nim porobilo, abys teš tak nězhlupnul a my mjeli co čitať!Třymej se synku!

 • Pé eS

  A je tov riti! NEBLBNI! Kontrolka nebliká – SVIETI!!! Až skončíš v IKEA-sedačke a na stolíku bude háčkovaná dečka nadávaj sám sebe hňupe!!! Alebo jak konštatoval jeden kamarát týždeň po svadbe – vonku chodí tolko pekných báb a ja som si zobral svoju starú! V obývačke stena z porcelánom, večer Nova…. bŕŕŕŕrŕŕ!!!!

 • Kyk

  :o)Ostravaku, opet super kidy! Po sobote jsem na tom podobne, takze drzim palce i na nohou at ti to vyjde. Zase budem vsichni nadrzeni na pokracovani, jako obvykle :o) apropos, podekoval si Helene?

 • zdenicka

  noo. vypadato mily ostravacku, ze se zhoupnes konecne pod ten vytouzeny pantofel :-)

 • mejla

  …a ja jsem měl v pale chaos, tajak Džeksn před špiglem..,chi,chi,chi :o)))

 • Carralina

  chudák Kajoš :-))). A Ostraváku klídek, nejsou všechny baby takové jako Helena.

 • Kuba

  :-))Tak tohle mělo šťávu!! Už sem měl absťák… :-)

 • FuTuReMax

  DILEMA?!Z babami špatně, bez bob jěšče goři! :-( OPĚT SUPER COMEBACK, BOMBA!!

 • kukal

  skvělé – skvělé – skvělé!!!

 • Kuba

  hlavaSem si koupil tu knizku tudle, ctu to v metru vystupuju na konecne a rub ho do hlavy jak jsem se zacetl tak jsem se zapomnel skrcit….cela celist zabrnela, sram a krev na hlavě…. => Kde není bolest, nic se nenarodí…

 • misio

  pozorUważaj ostravaku, uważaj. Ale kto wie – moze sie to dobrze skończy. Pozdrawiam

 • Pitris

  Women’s worldNo, tak jen bacha abys nenaletel. Baby jsou sfine 😉

 • Creature

  Hmmm, dost dobrý, OSTRAVAK se nám zamiluje do "dokonalé" a máme tady "SEX IN THE OSTRAVA CITY"…. do cela se těším, jak tahle story "go on"….

 • Zicher

  Jojo, znama to pravdaŽe jo, chlopi – Baby su pro nas vzduch – nemožem bez nich žiť :o)).

 • se chlamu jak cyp.. 😀Joo tos me dostal.. zkuste si u cteni necou snist nebo se neceho napit… to nejde, smrt udusenim je skoro hned 😀 To jsou jedy.. a je videt, ze z zivota, v nekterych chvilich se v tom poznavam :))

 • ki27

  Fajno historkaNo czus Ostravaku, tak fajnie žech se už dlógo nie pośmiol. Myślym, že se tu bydym wracol czynsto, na ty Twoi strónki. Je to originalni a bez chyby :-) Držym palce, ać Ci to z tóm nowóm Dokonalom wyndzie. Pry žeś obsah ostravak.bloguje.cz wydol aj knižnie. Miol bych zajem se to kupić w papiyrowej podobie. Stoi to za to ! Kaj se to sprzeduje? Ki27

 • tatik

  Chudak Kajoš…Tak ho baba dostala… A taka to byla ve tvojich dřystach slibna literarni postava… Dej si bacha, Ostravaku, [17] ma v čimsik pravdu – robě podaš kusek prsta a zežere tě celeho aji s chlupama a hlavně s celu vyplatu. S tu Dokonalu bych to tež rozvinul dal, ale prvni bysem rači nenapadně vysondoval, esi něma zahradku, jaky je jeji postoj k chlastu a podobne duležite věci. Jak si nědaš pozor, možeš tež skončit tak, že budeš cele dni sekať travu a lopať u teho zodofky namisto lahvaču. A Stodolni potem uvidiš tak maksimalně v televizi, namisto na kolcobutach budeš po Komeňaku jezdiť s kočarem a tak dal. Davaj si bacha !!! Držim palce.

 • Míra

  Kde asi Ostravak skončí? ;)http://media.skoopy.com/vids/vid_00614.wmv

 • smejdka

  SakraZrovna kdyz zvazuju tve virtualni sbaleni,pac ses furt inkoginto, si najdes babu! To je ale kura podraz!

 • smejdka

  Sakra2Jaro v dupe.Sakra.Idealy v dupe.Vsecko spatne!

 • smejdka

  Sakra2Jaro v dupe.Sakra.Idealy v dupe.Vsecko spatne!

 • smejdka

  Sakra2Jaro v dupe.Sakra.Idealy v dupe.Vsecko spatne!

 • Aglája

  Ostravacku, chlapce zlata, slzy mi tecou a Zdenicce Dokonale strasne zavidim. Na lice polibeni – to je dobre, prece nemuze po tobe hned napoprve skocit, ses chlap a urcite bys ses polekal… :-) No moc ti drzim palce!!!

 • Aglája

  saakrys, tak mne to rozrusilo, ze jsem zapomnela vyplnit ty pismenka…. :-)NAPSAT ji musis, jojo!!

 • mura

  laska je krasna, ale je to kurva..jen aby tě nezměnila(jak helena kajoše) a tvé vtipné texty se nezměnily na cukrkandlovou telenovelu..

 • mulder

  Osud ale neni sviňa

 • milan

  Clanek byl perfektni az na tu prezdivku Dokonala. Az moc mi to pripomina "Sex ve meste" a nejak mi to tu nesedi. Ale treba je to jenom muj problem….

 • Mystique*

  No moc pekne si to napsal Ostravaku, zas poé delsi dobe pecka. Aji mi srdce zjihlo z tech dristu :-))) Drzim palec!!!!!

 • Sa

  Teda…z toho jsem docela naměkko, fakt…krásné a inspirativní, dík:)

 • Jenika

  BabyKaždá, kterou to chytne, udělá všechno, aby na rande šla (i s čoklem) Pokud se vymlouvá tak je někde chybka. Raději zapomeň!

 • Neva

  rafinovanost sama…Ostravak je pěkné číslo. Rafinovaně skončil bez dokončení, což v nás vyvolává řadu emocí a otázek…jak to dopadne, jestli se sejdou, jestli se samou láskou nezmění, zda bude pokračovat v psaní…fajne a pěkne. Jsem moc zvědavá, jak vymyslí pokračování příběhu, jakoby na základě našich dřistů promyslel další postup. Taky si myslím, že by se teda měl Ostravak "Dokonale" ozvat, vždyť ona si jeho číslo aktivně zjistila jako první, ne?

 • Le

  Di do ni!Jasne,ozvi se, ať tak či tak, budeš vědět co a jak a zjistíš,jestli je Dokonala fakt dokonala:) Jinak dik, je užasne čist jak to s Tebu mava, a všecy vime, že to s nami mava uplně stejně,no ni?:) Eště kdyby nam to tak dycky vydrželo co?

 • bobek

  Mám strach,aby moc nezblbnul a nevykašlal se na nas.

 • modralama

  jojdobrý !!!!!!!!!! ozvi se jí…

 • Greta

  No dobré ráno, Ostravak už je zase ve své kůži. Teda vlastně není, stává se z něho romantik:-) Poslouchej Ostravaku, a o nějaké vlastní aktivitě vůči Zdeničce už jsi uvažoval? Číslo na její mobil máš … S tebou je to asi taky těžké.

 • mišin

  kchurnik šopa :)když sem četla jak si ju popadnul do náruče, tak mě napadlo – ostravak blouzní a na koncu se dozvim, že ses vzbudil celý spocený a zůstala ti jenom vzpomínka na sen. ale ono nic!!! to je reality šou.v tom připadku ti držim palce a snaž se :)))

 • Damir

  Držim palceTož ať ti to s tou Dokonalou vyjde:-))))))) A piš dál, je to skvělý!!!

 • Pistolník

  STOP!!!!No to teda ne, ostravaku, jájsem ze severních Čech, ostravské gramatiky neznalý, u nás v Děčíně tal moc lidí nemluví…Tudíž jsem přesvědčen, že svými nářečnými příběhy vyzrazuješ spoustu věcí cizím centrálám (CIA, MI5, FBI, OSN) a zcela záměrně prozrazuješ, v tajné šifře, naše vojenská tajemství, například, že stačilo málo a jeden Grippen nám spadnul na kebuli….Doufánm, že Tě BIS uloví……

 • dym

  pistolnikboze co ty si za picu

 • siSINka

  2 pistolnikdym (57) má pravdu – krátce, jasně srozumitelně a pravdivě napsáno.

 • ostrafuck

  Jak kdysi pravila moja babka, stara romantyčka a pavlačova filozofka:"Daj si pozor synku, bo jak ocas stoji, rozum je v prdeli." Tuž aji ti tu erotycku mamulovku přeju, bo taka otrava hormonama je tež semotamo blahodarna. Enem se bojim, že jak historka skonči tym hepy bendem, budem fšeci v řyti aj s celym blogem, bo deničky pišu, dyž su s rozumama v koncach, enem baby.

 • slowak

  ostravakno to se nam to fajne zamotalo .) jsem zvedavy jak to dopadne

 • suva

  Jeeeežiši..…Ostravaku, utikej za ni…převrhni stul,opust dum, fikusy rozdej sousedum, nech vanu vanou, ať si přeteče….! :-)

 • Psi hovno ti odkyvám… du takhle po Karlově (to je ulice v takové diře menem Praha) no a uvidim paradně rozmazane psi hovno před přechodem. No tak se tomu chci vyhnout a málem si tu držku rozbiju, jak tančym na přechod. Se ti dva cipi v dodavce mohli smichy posrat.Sakra. Tož se iděm učyt, ináč mě z tě zkoušky vyrazi…

 • To přežyješProběhni se po baraku, chvili třyskej kobzoli do stěn a ono se ti rozsviti a hned ten svjet budě vypadat lip… a možna ťa napadne zvednút bazmek a zakólovat ji… ale nězapomeň poreferovať!!!

 • Ostravákovi Milý chlapče, sleduji tvou tvorbu již několik sobot a líbíš se mi čím dál víc. To, že se pod slupkou skvělých příměrů kořeněných ostravským "hantecem" skrývá duše romantika, vím již dávno. Totiž – jen taková duše, jenž je dostatečně vnímavá a citlivá dokáže takřka ekvilibristicky balancovat mezi vulgárností, nebo chceš-li špetkou peprnějšího humoru a mírou čtivého vkusu. Samozřejmě a (naštěstí) na to mohou rozdílné pohledy. Jsme každý jiný a jak se říká „proti gustu žádný dišputát“. Mě se to, ale líbí a taky píšu sám za sebe. Dnešním textem jsi však nepatrně přiznal barvu, trochu více jsi se odkryl a ejhle dle „dřistů“ to početné čtenářstvo okamžitě zaregistrovalo a stejně rychle vyslovilo obavy, aby ses jim nezaláskoval a nezměnil se. Já si, ale myslím, že to bude jen ku prospěchu věci. Tedy přesněji ku obohacení tvé literární tvorby. Neznám míru tvých skutečných literárních ambicí, ale odhaduji, že není tvým cílem stát se Ernestem… Myslím si, že tvé texty, snad povídky.., – tak shodněme se na termínu , tvé psaní ti pomáhá žít v tomhle prapodivném světě. Máš to štěstí, že se umíš koukat kolem sebe a pak ti stačí jen široce se rozkročit a nechat ze sebe volně vytékat text zažitých příhodiček, postřehů a nálad, které jsou kolem nás všudypřítomné. Každému se stávají. Ten kdo je umí popsat tak, že se s nimi čtenářové ztotožní stává se spisovatelem. A to se ti myslím právě přihodilo. Važ si toho, ne každý kdo napíše knihu se jím stane… Tak tohle jsem měl potřebu ti sdělit. A tak mi zbývá už jen poděkovat za to, že i mně pomáhá tvé psaní přežít v tomto prapodivném světě plném zpívajících super dětí, píšících politiků a polámaných Gripenů.

 • gizd

  Tuš to myšliš mě ???JJo se preca ze těbě nevydovum :o))

 • Kurňa, chlapeJestli ti zůstala hlava na krku tak se na ni podrbej, jsou dvě věci který v životě za něco stojí – sex a platonická láska – jelikož ti nedala, tak buď rád za to druhý :-)))

 • Ach joOstravačku. Jak to tady čtu, zdá se mi , že jsi už nadobro ztratil své soukromí. Všichni radí a starají se – to je jako by sis to rozdával na náměstí. Taky spousta kybiců. Miluj a buď milován. Samota je na houby.Jo! A toho Leonarda právě čtu a je to skoro tak dobré počteníčko jako ty tvoje řádky. Mám prosbu. Nemohl bys to psát nějakým patkovým písmem? Špatně se to čte.

 • taknějak

  Neníti divný, že ta Dokonalá není zadaná? Proč čeká zrovna na tebe? Já bych byl opatrný!

 • babka

  Ostraváčku pěkné,opravdu pěkné,jenom jestli nejsi dědek s faju v puse co má už po sezoně,který vachuje vnuky v komeňaku, pozoruje cvrkot kolem a vymyšla bykoviny. ad 57-pistolník,jsi bomba, byla to trefa

 • fidel

  Věříte, že je to realita?Vy vážně pořád věříte tomu, že se to skutečně takhle někomu děje? Obsahuje to nepochybně autobiografický prvky, ale je to hlavně naprosto geniálně psaná polofikce, ke který se pořád rád vracím a je neskutečný, že už nás to baví skoro půl roku. A je krásný, jak to dokáže tolik lidí dojmout a zároveň rozžhavit :-)Gratuluju a jen tak dál!

 • Jirik

  OSTRAVAK ??ad: Pelikan #71#> Pravda je, ze clovek, jehož nick je Ostravak na te tve adrese ICQ byl na chřestu a je vyfoceny na te fotce zcela vzadu vlevo _ porovnejte. A operator bezp. agentury děla v kolektivu chlapu aj bab a sedi na něho ty kidy z roboty Ostravaka. ze by ????

 • Kachna

  😀ŽE BYS SES ZAMILOVAL…?

 • Anonym

  Je to Ostravak!!!Podle me neni pochyb ….ad 72+About MePokud toto ICQ není on- line, zkus: 179872562 Navstivte: http://www.bloguje.cz/blogy/ostravak/index.php

 • fidel: Samozřejmě že je to přifabulované – to si dělá spousta bloggerů, protože tady je to anonymní (pokud váš brácha není kokot a neobjeví váš blog)… a když si promítneš v hlavě jen děj, jsou to normální příhody ze životě, jen zajímajě napsané…pelikan: Ostravak se k tomu asi nevyjádří… i když v textu trochu narazil na svůj věk… jenže u Zdeňka Ostraváka je "married" a Ostravák se jeví staromládenecky… btw: ten chlap se bude divit i ušima, jestli není Ostravák:-)

 • Anonym

  Asi ho mame!!!!!ad 74 + http://www.zvedavec.org/zajmadr.htm?page=9&sort_z=na teto strance zdenek ostravak doporucuje prohlizec Opera a co mame v levem pruhu v menu? Odkaz na operu.

 • Tortila

  Vy si myslite, ze by nekdo byltakovy kokot, ze by nazval weblog svym prijmenim? Obzvlaste takovy anonymni weblog? To nebude on. Operu pouziva a doporucuje hromada lidi.

 • mat

  Prijmenito 77: ne ale ja predpokladam ze "ostravak" je prezdivka, kterou pouziva i pro jine ucely

 • pat bateman

  bohužel to vypada, že ste ho opravdu našli, škoda – měl zustat porad anonymni – lip by se mi verilo tem prihodam,ted uz to nebude ono ;o(

 • Mat

  Shrnuti1. Oba jsou z ostravy2. Zdenek ma na svych strankach odkaz na tento blog v sekci "about me"3. Zdenek ma mail "delta.100@seznam.cz" a ten kdyz si vygooglujes tak zjistis ze shani baby na forech a icq, takze pokud je zenaty tak kdovi jak to vlastne je4. Fotky vzajemne sedi5. Prohlizec opera neni moc rozsireny a oba jej propaguji6. I zdenek ma literarni ambice :-) http://www.doktorka.cz/run/chat/reply.asp?message=2535&replyid=103301&level=2co jeste potrebujete?

 • vevim

  Myslím si,že to není tak jednoduché,jak to na první pohled vypadá.Vždyť tam má i odkaz na stránky blogu-ostravak.A uvádí tam,že bydlí vOV-Jih,to není u Jindřicha,měl by daleko do Komeňáku.Myslím si,že je to fikce našeho Ostravaka.

 • Ale ale… copak to je v "About Me"?:D

 • Mat

  to 81podle me kazdy podvedome chce aby byl nalezen. Jestli bydli v te ci one casti neni dulezite. Mimochodem, v casti "about me" je ten odkaz v delsi podobe a jeste rozdelen mezerami (blogguje[mezere].cz) aby se oklamal google – mel to vychytane. Takze podle me je to on …. proste jenom cekal az ho nekdo najde a udelal par malych voditek ….

 • Petra

  Blbouni !!Tož děcka, to ste mě ale nas… ! To ste si to nemohli nechat pro sebe? Kdyby se Ostravak chtěl zveřejnit tak to udělá a nebude se skrývat a mást vyhledávače. Takže teď se asi pěkně naštve a jestli se díky tomu na tenhle blog vy… (kašle), tak to bude věčná škoda a vám bych nejradči vrazila pár facek. Ale hlavně že ste machři, co? :((

 • Bloody

  NAOPAKPokud je to opravdu on, tak jste fakt machři a každý by si měl uvědomit, že internet není až tak anonymní (a bezpečný), jak si mnozí myslí.

 • Petra

  Nejde o to, jestli bylo lehký nebo těžký ho vystopovat ale o to, že on sám si přál v anonymitě zůstat a my jsme to měli respektovat. Toť vše …

 • JANA

  AnoA není důvod přestat.

 • Mat

  NeblbniteTož děcka neblbnite, vždyť při té jeho inteligenci je jasné že to není jeho fotka. Sice jsem napsal pár identifikačních příspěvků ale sám tomu moc nevěřím. Ostravaku, vymazej všecky kidy na tema tvoji identifikace a bloguj dále. Ostravak forever!!!

 • kika

  to 76ten tam toho doporučuje, taky Zadečky CZ… jen aby nám teď neukázal zadeček on.

 • kika

  hlavněaspoň pro mě je Ostravak úplně samostatná bytost, která může být úplně někým jiným, než třeba tenhle Zdeněk. takový cimrman nebo frankenstein – a ňáký zdeněk, josef nebo peťa ho vytvořil.

 • Petr.Ova

  BožeBože vy ste ale cypi. Nemožete nechat synka na pokoji ? Teď enom dufejte, že se nenasral . . .

 • Sysel

  Mame hoMyslim si, ze pokud by nechtel byt odhalen, proc by do sveho icq daval odkaz na tento weblog??? Pokud opravdu pracuje v nejake security firme, jak uvadi na ICQ, odpovidalo by tomu to, proc vetsina prispevku do blogu byva v noci, krati si tak tim sluzbu. Myslim ze se nenasere, protoze si to vlastne zpusobil sam…. Jen tak dal Ostravaku!!! Neprestavej v psani!

 • Z

  ??Nejsem presvedcen, ze by to mel byt Ostravak?? Bud je to nejaky typek, co se chce nejak zviditelnit, anebo je to fakt on. Ale v tom pripade si Ostravak pral byt nekdy objeven, jinak neni mozne aby si myslel ze na tom ICQ ho nikdo neobjevi. Kazdopadne by se mel k tomu nejak vyjadrit. To jsem tea zvedavy jak se tohle bude vyvijet….

 • Identita odhalena?Posuďte sami. Porovnání fotografií z chřestu a údajného ostravaka z icq.http://brendson.bloguje.czJá osobně ti ostravaku přeju:S utajenou identitou navždy a nikdy jinak.

 • honzik

  to77,78zadny clovek jmenem Ostravak neni v Ostravskem telefonim seznamu, takze jeho prijmeni to nebude

 • vole

  To taky není jeho příjmení trdlo :)

 • Policejniho psychologaje třeba pozvat aby zrobil psychologicky profil Ostravaka. Jako že každy zločinec kery taha policajty za nos se s nima často přetahuje gdo je lepši – odhalitě mě či ni? Možna aj Ostravak uvažuje tim směrem. Kurňa musi to byt naročne pul roku byt taky slavny a němože si to borok užit bo je anonymni…….. To je jak chodit kolem krasne a ochotne baby a nesmět si na ňu šahnut…….. Nevěřim že by to natrvalo Ostravak vydržel a že by se za deset roku spominalo jak Něznamy vojin osvobodil gdeco a Něznamy Ostravak psal tak dluho aš uplně zmizel a žaden ho něviděl ani předtym, ani přitom, ani potom. Je třeba zafčas chytit vzorky DNA s tych par potpisu co dal čtenařum do vyhranych knižek a po par generacich rozhodnut spory o velike dědictvi bo jak se přihlasi tolik potomku jako u ruskeho cara toš to budě maras.

 • jak kdy

  už vímkdo to je , všechno to sedí , nedávno měl trochu smůlu ale naštěstí z toho celkem vyvázl

 • Mat

  Hadanka?Toz jsem trochu patral a zjistil ze se da najit jeho fotka i s manzelkou ci pritelkyni. Tento odkaz tady ale nedam, a prosim aby ho tady ani nikdo kdo na to prijde nedaval. Nelezme mu do soukromi, prosim. K nalezeni staci trochu premysleni, nejake cislo a google. Ta pani ma spise kratsi vlasy, spinavy blond, krestni jmeno na 4 pismena ale vice nereknu ……

 • Zorg

  NeverimNeverim ze by si Ostravak dal na ICQ vlatni foto a dokonce nick Ostravak..uvidime zdali to on sam vyvrati nebo ne…

 • mišin

  šalencihooodně bych se divila, kdyby ten váš objev byl skutečně on.raději bych viděla recesistické vydání pořadu Na stopě, kde by pan Svoboda a pan Vokroš pátrali v přímém přenosu…

 • mejla

  no totono toto, co tady se děje, tady vypukla uplna senzace, to jsem moooc zvedavej, co na to ostravak, to bude buď velká bouda, nebo velké odhalení :o)ostravaku, doufam, že ať to bude jakkoli, nepřestaneš psát

 • Ostravak na to neřekne nic, protože pak vás to omrzí:-))) ale už vidím tu vlnu článků na blozích:-) to se zase bude číst!

 • Ostravak na to neřekne nic, protože pak vás to omrzí:-))) ale už vidím tu vlnu článků na blozích:-) to se zase bude číst!Zdeněk ale vypadá přesně tak, jak jsem myslela, že bude Ostravak vypadat (neptejte se mě proč…)

 • Šťoural

  Ono to zas není tak těžké… porovnat IP adresy…

 • bobek

  to 72Máš pravdu,je to on!

 • bobek

  I věkem (38) to sedí.

 • honzik

  to 97ja vim co znamena nick, ale vyse byla nejaka diskuse o tom, ze je to jeho prijmeni, trdlo:)

 • Hlasování o identitě.Je to on?Ano. Ne. Možná.http://brendson.bloguje.cz

 • Bindis

  xXxKuru ostravak di to teho chlope. Jak nebude vztah, tak aspoň zasuneš, ni?

 • trachea

  Hehe, ta se s tím neserehttp://blog.lide.cz/barbie.girl.lenka/ostravak/

 • Hoznar

  legraceHE HE HE. A nikomu není divné že člověk který si tak chrání svoji identitu si do ICQ uvede malem i čislo ponožek a používaný toaletní papír :-)) Kdo z Vás uvedl do ICQ víc než musel??? Takhle vzorově vyplněné ICQ jsem ještě neviděl. Spíš mi to připadá že někdo vzal staré ICQ číslo aby nebylo hned poznat že je to prdel, změnil údaje na ostravaka a ted se pěkně chechtá jak mu to baštíte. Pokud to ovšem nebyl Ostravak sám :-))) což by mi k němu i sedělo.

 • kika

  štvaná zvěřchudák zdeněk, jak si teďka všichni prohlížíme jeho seznamovací pokusy všude, kde se dá. co teprve, jestli to není on…

 • Aglája

  tady je to jako v parenisti…. zasit seminko, zalejt, a pak cekat a cekat a ono to buji a buji…..a kdovi co z toho jeste vyroste….nez ostravak napise dalsi clanek (a souhlasim s nazorem, ze si toho naseho kvakani tady ani nevsimne….) toz do te doby bude v internetu dira, jak ho ty detektivni talenty porad prolizaji krizem krazem :-)ostravacku, chlapce zlata, ty to s nama umis!!

 • Sysel

  POZOR!!!!Jelikoz Ostravak do sveho ICQ mezi zájmy napsal CB (obcanske radiostanice) a ja s kamaradem se o ne castecne zajimame, zjistili jsme ze frekvence kterou pise (27.115MHz) je kanal cislo 13. Kazde pondeli na tomto kanale se vysila Info kolecko, ktere ridi "nejaky" Zdeněk Country Hrabůvka. Nezda se vam to uz moc nahod najednou? Jelikoz jsme na internetu nasli jeho cele telefoni cislo, chystame na nej s kamaradem lest, v pondeli se ukaze ;-)Hledejte na internetu DALE!!!!!!

 • taknějak

  No to teda bude lest,když jste to vyslepičili!

 • To Sysel (116)Len aby vas nezastrelil tym samopalem v tydlyfone…

 • Tom

  Si superOstravaku, čtu tvoje stranki pravidelně. Si super. Nedej se zbantovat jednu babu. Baby sou sice dobre (k něčemu), ale jak začnu poručat je to v pr..li. S nima muže byt zle, ale bez nich to muže byt aji horši. Zaleži na charakteru.

 • ostrafuck

  špionumNěbožtik Albert kdysi pravil, že to najšumnějši na světě su zahady. Tuž a včil se citim, jakby stě mi rozšlapli milovaneho křečka.

 • mrc

  Ostravaku!Kašli na špiony!Hlavně piš dál! Máme tě rádi! Dyt si naše celerbrita.

 • Ostravaku rob cosik!Na tebe se cosik chysta pry jakasi tajna ale vyzrazena lest – asi schizofrenici keři něvi esli tajit či hlasit do světa, Albertovi šlapli gvuli tobě na křečka a je po něm, gdosi zistil tvoj IQ a fčil z teho chce zrobil uplny chaos na internetě aj ďuru – uš ohližam počitač gde ta ďura je ať mě to někopně…….Synku par dnu něnapišeš a stodvacet dřystu a pulka vydivočenych a pulka naštvanych. Fčil se to tu začně přetahovat a lidi zapomenu že maš novu robu. Teda ve vyhledu. Rači se pořadně oblikni, na brusle dej řetězy ať němaš ty smyky a val do Komeňaku trenovat.

 • Hlasování o identitě.9.6.2004 – 23:49 Výsledky hlasování: JE TO ON? ANO: 53%NE: 34%MOŽNÁ: 12%

 • vevim

  ??Může mi někdo sdělit,k čemu vám to vlastně bude dobré-zjistit ostravakovu identitu?Bude se vám v noci lépe spát?Myslím si,že mnoha lidem spíše naopak,náš ostravak ztratí své kouzlo.Mě například přímo fascinovalo to,že píše o místech,která důvěrně znám.Vyrostl v Hrabuvce na "letišti"-jako já.Bydlí prý u Jindřicha-jako já.Chodí do Komeňáku,tam chodím taky.Bavilo mě pozorovat lidi kolem sebe a hádat,jestli by to mohl být ostravak …teď mě připravujete o iluze :-))

 • Všecy stě vedle jak ta jedlevevim: klid, synku :-) Mistopřysežně prohlašuju, že nejsem ani Jaryn Nohavica, ani Pepik Štrajchlu, ani Pavlik Dobešu, ani Venca Klausu a ani ten Zdenek, na kereho tu robitě hon tajak na kulhaveho zajica :-)

 • vevim

  huraNo hura,tuž tos mě uklidnil,diky.Btw.Nejsem synek,ale robka :))

 • ostrafuck

  Ešče že tak. Včil možu teho křečka zeškrabat z lina a resuscitovať.

 • mejla

  hurá,hurá, tož to jsem rád, snad je to ponaučení pro ty věčné štourali a zvědavce a týpky co si myslí že ostatní oslní svým "detektivním, nebo spíše trpným štouralským talenetm" vždyť by to už nebylo také dobré, kdyby jsme věděli, kdo je to ostravak, tak už toho nechte paparaziové :o)

 • mrc

  Dobry kidTeda ostrafucku 127,ted sem se malem pochcal smichy.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>