Zdenka a Danyjela

Ponděli sem chtěl cele proležeť, ať se z teho zapala plic honem dostanu. Ale jak sem se rano poprve zbudil, už se mi nechtělo usnuť. Do dupy s takim maroděnim.

Dal sem sy vedle sebe do lužka tydlifon a každu pulminutu sem kontroloval dysplej, esli mi konečně něpiše moja nastavajuca. Potem se mi ale jaksyk rosvitilo v pale a uvědomil sem sy, že to je jak v kartach, včil sem na tahu ja. Dyť ona mi vlasně psala o tym svojim čoklovi. Tuž to ona určitě doma čeka a čuči na dysplej tajak ja a pravi sy, esli cosyk něpodrbala. A nebo se na mě vysrala a v robotě flirtuje se svojim šefem. Dyť ja ani něvim, kaj robi. Smet sem sy z paly pochibnosti a začal vymyšlať jakusyk něutralni ezemesku. Tuž to se lehce povi, ale co ji mam napsať? Co to je něutralni ezemeska? „Ahoj, jak se mas?“ Tuž či sem ichtyl? Přece umim napsať zabavnu zpravu, aby roba hned poznala, jaki sem zajimavy chlop, no ni? Eště chvilu sem vymyšlal to literarni dilo a nakoněc sem poslal „Cau, jak je?“ No cyp jak lampa, pravil by foter.

Potem sem sy zas lehnul, ale tak, abych viděl na dysplej. Čuměl sem na ňho jak kobra na kralika a v duchu sem ho hipnotyzoval: napiš, napiš, napiš. Naraz to piplo a fakt – zprava! Otevřu to a tam ezemeska od Ladi z roboty, kdě mi nadava do hipochondru a že se može vysrať na to robiť cosyk za mě. Tuž z teho je vidět, že mě kolezy maju radi. Čekal sem dal. Furt nic, dysplej svitil, bo sem ho furt zapinal, esli sem něpřehlednul zpravu, ale nic. Naraz asy mikrospanek, bo mě zbudilo krakani vran a ja v šoku sem nevěděl, co se robi. A taki fajny sen se mi zdal. Kajoš v nim byl u mě na oslavě velikonoc a přyněs sy svuj specyjalni kufer, z kereho namichal cosyk hnědobileho a jak sem to polknul, přestal sem na chvilu slyšeť aji viděť. Poloslepy, jak v tym sně, sem nakoněc popadnul tydlifon, čumim na dysplej a tam „Zdenka vola“. Hlasem jak Šarski po operacyji mandli sem pravil Halo a Zdena na druhe straně dratu zavahala, esli vola dobře. Potem se ale zoptala, esli je doma Marcel. Jaki Marcel, pravim, to matě špatne čislo. Začla se smjať a vysvětlovať mi, že sy ze mě chtěla zrobiť srandu. Potem z ni vylezlo, esli bych nešel kajsyk odpoledně poseděť. Tuž jasne, sem syce trochu nascypany, ale překonam se. Domluvili sme se, že zajděme na kafe do Danyjely naproti socyjalce. V životě sem tam něbyl, ale kivnul sem, že to je dobry napad, bo tam je to moc pěkne.

Ona zavolala! Ona zavolala! Asy ju miluju! Kura něsmim to tak žrať, bo sem jak puboš, co se těši na prvni pocalunek.

Do odpoledňa sem se dal dohromady. Nechtěl sem se moc paradiť, temu sem sy oblek hned třeti tryko, co sem našel v šifoneře a narval na sebe ty černe ryfle – trochu se scvrkly, jak schly, ale co, aspoň budu vypadať namakanějši. No nevim, ten kusek přečnivajucyho pupka tam šel minule lepši schovať. Dvacet minut sem stravil v kupelce, bo ten muj ručni džiletmachtřy už tež cosyk pamatuje. Žnu sy pysk syce co štyry dni, bo mi fusy lezu pomaly, tajak když rodi šnek, ale od vanoc už je to celkem dluho. Už bych sy aji zaslužil novy.

Oblepeny hajzelpapirem sem se vymotal z kupelki, chvilu počkal, až mi to zaschně a naraz zvonek. Kura, že by Zdenka? Hlupota, šak něvi, kaj meškam. Mrknu z okna a tam kara Česke pošty a pry jakisyk balik. Tuž valim dolu, dole na mě chlop čumi tajak taksykař na drobne, dava mi jakusyk krabicu, podepišu se a jak idu zpatki, zaslechnu cosyk o neštovicach. Navrchu mi to docvaklo – ja hňup sem šel oblepeny tymi papirkami. Smyl sem to z gzychtu, nagichal na sebe pitralon a valil na sraz, bo za deset minut to tak akurat stihnu. Krabicu sem vzal sebu, potem se mrknu, co to vlasně je.

Zdenka už tam stala. Kurnik šopa – fakt baba jak cyp. Věčinu se mi stavalo, že jak sem zbalil robu na jakesyk zabavě, večer se mi zdala jak miska, ale rano sem se budil u Zemana v babske verzyji. Ale Zdenka, to je inši turek. Jak je možne, že taka roba něma chlopa? Lehce mě calnula na lico a naraz sem byl na řetizkaču. Vlezli sme dovnitřku, našli sy misto, lapli na řytě, objednali kafe a ja sem ju něchal dřystať. O robotě, o Bobičkovi, o tym, jaki je včil v centru burdel, co ma rada a dalši dřysty. Ja sem na ňu enem čuměl tajak na svaty obrazek a semtam sem přyhodil jakesyk to ano, nebo jasne, nebo tuž to viš že ja. No poseděli sme tam skoro dvě hodiny. Nakoněc navrhla, esli se něchcu isť mrknuť na Bobička, že dněskaj měl celkem fajnu naladu a možna by mě něhryznul do nohi. A že mi doma uvařy kafe a možeme dřystať u ni. Tuž zem se mi zas zatočila pod nohami a než sy to rozmysli, honem sem kival, že ja.

Dorazyli sme k ni, meška v šestym patře, ale maju už tyden dodrbany vytah, tuž sme museli po schodach. Ve štvrtym už sem cytěl každy zahib u buntka a v šestym sem dychal jak Kocembova po doběhu. Tuž povim vam, pěkny kvartyr ma. Zařyzeny jak z jakehosyk kataloga. Ta musy mět fajny flek, jak tolik zarabja. Lapli sme v obyvačce, Zdenka pustila potichu jakusyk muzyku, nalela vino a dal sme kecali. Asy jaksyk vycytila, že sem spiš nesměly chachar, tuž moc něpila a tu sedmičku sem vyřnul skoro sam. Esli včil čekatě, že vam tu budu lakovať na červenobilo, jak sem potem na ňu hupsnul a valali sme sudy až do rana, tuž to vas asy sklamu. Trochu sme se pomačkali a aji pocycmali, to ja, ale ta bestyja chlupata furt vrčela, enem sem se ku Zdence přybližil, tuž sem sy nic dalšiho nědovolil a možna je to aji dobře. Šak to bylo deprem druhe rande, no ni? Kaj je do pateho.

Večer, jak sem dolez dom šťasny jak blecha, chtěl sem zrobiť dobry skutek a tak sem poslal Markovi ezemesku, esli vi, že Helena a Kajoš meškaju spolu. Asy cosyk věděl, bo mi za chvilu přyšla odpověď – jedno něspisovne slovo v patym padě.

No comments yet to Zdenka a Danyjela

 • G.D

  joted mozem jit spat

 • Eddie

  žilet mach štyryŽnu sy pysk syce co štyry dni, bo mi fusy lezu pomaly, tajak když rodi šnek … kam na ty přirovnani chodíš to fakt nevím :) Ale pekně Ostravaku pěkne :)

 • Jenik

  KrabicaA co bylo v te krabici?

 • tom

  dikMoc vtipne, a i kdyz jsem z Prahy a ted za oceanem, cemu nerozumim, to si domyslim, a moc dekuji, radost.

 • tysesnámnemělnarodit

  dost dobreuž se těším na pokračování…ja,gut.

 • TO:[3]To je přecyk .. to be continued..

 • BB

  UZIVEJ ALE PROVERUJ…jen aby zdenicka nebyla jakysik tajny agent…

 • vrana

  HehMyslis tajny agent Hermafrodit? 😀

 • DAFI

  hmJak to vlastně dopadlo s tou krabici? Co v ni bylo? Byla od kajoša? Co kdyby nějaký zajímavý nový drink? Nezapoměl ji v Daniele? No nic

 • suva

  mhmtak takato harlequinka sa dobre číta pred spanim. Udržuj kurz, Ostravačku :)

 • Anonym

  a co ma za psa ? jaka rasa ?kurec sama neznamajo i zivot muze byt jak mydlova opera

 • Antek

  SkveleDoufam, ze Ti to s ni vyjde a ze se z ni vyklube fajna baba, jsem zvedavy co budeme cist za pet roku. Asi uz o vyletach z Tvojima deckama a harmonii v manzelstvi. Bobickovi priste vem nejakou dobrotu.

 • zmiz

  ta bestyja chlupatá je pes nebo bobřík?

 • Krabice?Co bylo nakonec v té krabici? Já jsem čekal že to rozbalíš někde před ní a budě v tom nějaká blbost kteru ti třeba poslali chlapi z šichty aby ses brzo uzdravil a ty se tím před ňu strapniš…. no ale jak sem to dočet toš sem si ulevil! Fajně si to zvladnul! Držim ti palce!

 • if

  krabicaNo je to jasný, krabici nechal v té Daniele a teď co tam mohlo být??????To zas bude nervák do pondělka! Přeci na ní musel být odesílatel…A jakto, že se nezeptal Z. co dělá, to je přeci jedna z prvních otázek, které normálně člověka napadnou…ach jo Ostravaku, ty v tom jedeš!Hodně štěstí!!!!

 • Kráťa

  Teda Ostraváku,skoro jako bych Ti záviděl … To víš, moje mládí je, jak Vy říkáte, v dupě, ale ty mrchy vzpomínky, ty ještě zůstaly …

 • Znám jiJá ji znam tu Zdenku. Vona byvala předtím Zdeněk a po te nezdařene operacji mandlí nebo čeho se vrátila jako Zdenka, A ten jeji Bobiček byla taky Bobina. V te rodině je to cele jaksik zmotane.

 • Marta

  Ježiš,co bylo v té krabici???????????Typuji nějaká erotická pomůcka,kterou si objednal v hospodě s kámoši po desátém pivu………. :-)

 • Jezecek

  paradaja mam tiez taku frajerku a ma Bonyho(Bobicka), tiez si nemozem o nu ani pysk otret uz je medzi nami, nic si s toho nerob, Ostravaku. Si perfektny, pokracuj….!

 • mb

  mnoona to bude asik lehka holka… ty to tak umi… za prachy nozky rozhodi ajnzvaj, ale kdyz se taky hlupy chlap do ni zabouchne, tak dela vlny… cicmani cicmani, ne tak rychle a tak…

 • Fišta a Pišta

  Tuž ja vam cosik povimMam taky pocit, že si tu celu historku ze Zdenu Ostravak vymyslel. Šak si spomeňtě, jak stě se furt vyptavali na ty jeho baby! Tak holt vyhověl poptavce. Ale je to dobre, Ostravak, pokračuj dal, fajně se to čice, fajně.

 • Jarouš

  Opět výborné hláška Tuž valim dolu, dole na mě chlop čumi tajak taksykař na drobne mě totálně odrovnala. Moc moc dobré ty tvoje texty. Už se těším na další.

 • Buslavsky chachar

  Majster, a viš jak se pravi temu, co po babě požaduje na dryhym rande sex??? …….pomaly!!! :-)

 • MiB

  Bobiček???To spíš bude BOBIKÁÁÁÁ…Ostraváku, dobrou chuť!!!=)))

 • Ta Daniela…Ostravaku, ta Daniela, není to nahodu kafarna Daniel? Vzdycky kdyz su v Ostravě taxe těšim, že tam na chvilu lapnu – i když včil jsem v Ostravě už nebyl skoro 2 roky:( Vypada to tam furt jak v interiérech z filmu s Olinem Novým a Adinou Mandlovou?

 • Neva

  Zrovna včera jsem byla v polední pauze s kolegyní u Daniela na čokoládu. Je to hezké prostředí, ale hlavně pro mladé študáky. Tak nějak si neumím představit Ostravaka sedícího ve starém křesílku popíjejíc decentně kávičku. Jsem zvědavá na "to be contiuned", na kontrast něžné Zdenky s Bobíčkem a drsného Ostravaka…

 • janek cimala

  a co jaruna ty KURVO

 • janek cimala

  a co jaruna ty KURVO

 • Chodící penis

  Krabice!Co bylo v krabici?!!!!!!Super počtení, konečně má Ostravak ženskou. Snad to vydrží! (teda jako jim spolu, ne ona s Ostaravakem :-) )

 • To bylo pondělí, tak to su zvšdavej jak se to vyvíjí dále…ať už je pondělí…vlastně co to kecám, dyť začíná víkend! Ale zajímá mě jak to valí dál?! A taky co bylo v tom balíku a proč taková baba neměla chlapa….

 • Mandarinka

  Jste pakaFakt mě fascinuje, když si čtenáři myslí, že autor vše, co popisuje, opravdu prožil. Tak už jen zbývá, abyste zavolali Chudíkovi, jestli by vás neodoperoval (škoda, že Sovova specializace nebyla psychiatrie).

 • fajneJe to fajne, ikdyž je to trochu odklon od předcházející tvorby, ale taky se to pěkně čte. Jenom aby se to nezvrtlo úplně a neztratilo to šťávu, aby to furt nebylo tlachání, jak probíhalo každé rande…

 • Petr.Ova

  To [27]To [27]: Zalez cype, bo ti dymnu taku facku, 6e ti gychne z klacku ! . . . chovani ne ?

 • Pepik

  Dobre, dobre, uz to ma i jakysi pribeh. Tesim se na pokracovani. By me zajimalo, jestli to ma Ostravak uz vymyslene dopredu.

 • Neva

  Mě připadá Ostravak velmi rafinovaný, dva dny si dá pauzičku, počte si naše kidy a pak z nich vyvodí další díl, je to scénárista na davové přání.

 • mulder

  borak ŠarskiHlasem jak Šarski po operacyji mandli — Mam taki dojem, že tomu fajnemu a vysostně ostravskemu přyrovnani malokdo porozumi, ale nepomožu …

 • onder

  krabiceNo to je jasne, ze uz to ma vymyslene dopredu :) Vsadim se, ze v pristi povidce bude ta KRABICE ustrednim bodem…napeti stoupa…

 • ěkdo

  hmmm ostravak už není co bejval

 • milvot

  ……….nemáš pravdu. Ostravak píše pořád dobře, jen jsme si na to nějak zvykli…. Už to není pro nás tak překvapující a nové, ale díky za to :-))) jen si přečtěte blogy z loňského roku!!! Je to stejné jako když se objeví na pultě např nové párky se sýrem….óóó jak jsou skvělé… Po měsíci začnou všichni reptat, že už to není ono!!! Jsme náročnější a za to může ostravak – jen tak dál :-)))

 • Klára

  A není to fuk??A není to jedno jestli si ostravák ty povídky vymýšlí nebo jestli jsou skutečné??hlavně že pobaví ne…a o to tady jde:)ostraváku jsi moc moc fajn,je to sranda a vždy mi skvěle zvedneš náladu:)jen tak dál a držím palce ať se ze zdenky vyklube nějaká normální baba a ne nějaká rašple…:)a už se kupodivu mooooc těším na pondělí až si přečtu pokračování:)

 • gizd

  Cooo ??Tuž mi už furt něnadovej :o))-.-.

 • :)Hobluj! Hodne dobry, hodne husty, jen tak dal, kamo!

 • :)Hobluj! Hodne dobry, hodne husty, jen tak dal, kamo!

 • Morty

  Ach joLidičky chápejte, ostraak si taky žije svuj vlastní život, k Jaruně asi necítí to co k téj Zdeňce a prostě si našel babu, no co na tom, třeba si ty příběhy přirášluje ale z nějaké reality to vycházet musí,no ni? vaše Morty

 • Fotky upgrade!!!Hej Ostravaku, už to tu bylo x-krát, tak po xté+1 – mlazgni ke každé povídce aj pár tématických fotek z Ostravěnky ať maj všeci ti mimoostravští čtenáři vizuální představu o čem ve dřistech vlastně pišeš…Co ty NATO?

 • to 18: napadlo mě totéž:)))Jů, díky moc za pěknú pohádku před učeňym. Už jsem mjela takú depku, že sem se na to chcela vyjebat.

 • Majk

  kurnik šopa..jak sem v tvym blogu narazil na meno Marek,sem se až zlek,že sem se zas kajsik do čeho namočil a že o tym něvim.Ale žadnu Helenu něznam,tak to němožu byt ja.Ale v tych Tvych koncach bys moh aspoň nastinit jakesik pokračovani,bo fakt končiš jak romanticky serial na tevenova…bez vystrahy a v tym nejnapinavějšim..(robka vždycky supi)..tak ber tydlifoun, vyšli ezemesku do eteru a val na rande,ať mam v nedělu co čist. Stara pujde brzy spat, bo ma ranni a děcka tež,bo idu do školy..držim šecky končetiny.

 • Pocem

  MajCus! Tak jsem rada ze konecne nekdo od nas, taky bydlim u Maje a do Dana obcas taky zavitam…Toz to by me zajimalo jestli tu Zdenku treba neznam!

 • Anonym

  helpA kdo to je Sarski ?

 • Drž se, chlape!Ještě něco: NĚJAK TO VÁZNE S DISTRIBUCÍ TÝ TVOJÍ KNIHY!!! Už jí v Praze marně shánim asi tak měsíc, telefonicky jsem se v Ostravě dozvěděl enem to, že je vyprodáno / ani se nedivim * Jedině dobře… Ale jak to vysvětlim svýmu Tátovi, to fakt nevim :O) Njn * Měj se SUPER

 • Lump

  Babyjak se tam objevila baba, tak je to hned zajimavějši, ni? Ale on ten ostravak neni žadny hej nebo počkej, važeni, knihy a ještě takove se v take společnosti jak on popisuje nečitaju… :-)))

 • x.checkpoint

  ButyDam buty na to ze Zdena je Hana . . .

 • Co gdyby byla aj svadba?Gdyby to Ostravak vzal tak važně že by se oženil to by bylo strašne pozdviženi….. No mohl by, bo pul roku akorat lita po hospodach, semtam na fodbal, od mamy a taty utika ze zahrady aj z oběda, mohl by to vzit s tu robu važně a dalšich dvacet let psat o vychově malych gizdu. Jak se z rostomileho miminka vychovava hnusny spratek a čemu se to tak divně zvrtně.Ale gdyby se ženil takjak Janda dněska s televizu za patama a nědejbože ze svojim fanklubem přet radnicu – do radnice by se něvešli – to by se zašprajcoval provos od Přivoza po Aso a prvomajove pruvody byzme trumfli.No ale ja ho tu uš ženim a on borok eště ani něprubnul či ta baba je fakt baba….. Synku někupuj zajica v pytli a di do akce. A žadnu tremu, palce ti drži krajani v zahraniči, pulka severomoravskeho kraje, cela Ostrava a zichr aj cele nakladatelstvi gdyš uš tě maju takeho fajně vyprodaneho aj v Praze. A ne že napišeš že ona byla pana a ty si dostal od leknuti těsně přet akci ledvinovu koliku……

 • 53 :)))))Kdepak, on nás teď namlsal a pak bude psát a těsně před akcu skončy, ať si to domyšlame sami…

 • Damir

  Dobrý :-)Věčinu se mi stavalo, že jak sem zbalil robu na jakesyk zabavě, večer se mi zdala jak miska, ale rano sem se budil u Zemana v babske verzyjiNo jo no, to je ta stará známá pravda. Po pátým pivu je každá hezká. Ale po vystřízlivění…..

 • blizzer

  Tak je ztoho telenovela – nejdriv cecko v krouzku a ted uz masova zabava pro milce cervene knihovny – jeste tri takove clanky a seru na ostravaka. Nejsem hnidopich, ale tohle me fakt nebavi :-((( At si to ctou jini.

 • maxypesfik

  pro [56]Ale prd telenovela…tys nic ani trochu podobneho nezazil? To mas blbe, ja jo. Porad je to ze zivota. Ale jinak mas pravdu – jestli te to nebavi, necti to.

 • evas

  to 36 +49Stanislav Šarský, herec, do roku 2002 v Ostravě, teď Švandovo divadlo.Google, přátelé, Google!

 • Nobody

  To HuMorousKnihu Deník ostravaku v Praze koupíš třebas v Luxoru na Václaváku. V pátek jsem ji tam osobně viděl, hledej v sekci "Humor" :))

 • pecka

  " bo mi fusy lezu pomaly, tajak když rodi šnek" – vynikající!!:D

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>