Odpoledně na guvno

Dluho se doma nic něposralo, tuž sem sy to vybral ve štvrtek aji s urokami.

Po šichtě sem neměl nic v planu, až večer, bo sme se po paru scukach se Zdenku přes tyden konečně domluvili na večeřu, tuž mě napadlo, že bych sy moh přeprať paru hadru, bo z tych štyrech tryk, co obden střydam, už zbylo enem jedno použitelne. Včil je třeba na sebe chvilu dbať, aby sy o mě něpomyslela, že sem jakesyk hovado, co chodi ve spocenych hadrach. Ni, že by byly ty ostatni špinave, ale jak sy ode mě raz odsednul v lokalce chlop, kery jel asy z nočniho tahu a vypadalo to, že do te lokalki nastupil tak před štyrmi hodinami, trochu sem zneistěl. Semtam, jak ma mama naladu a nabidně se sama, že mi přepere, nosym hadry k ni. Než se to přepere a uschně, vyslechnu sy paru dřystu o poťapanych susedkach, kere leju z okna travex na čokly, co dole seru na travu, pochvalim mamě novy pleteny sveter svicavě zelene barvy vlasni vyroby, kery by mohli fasovať benga misto tych refleksnich plovacych vest a nakoněc sy vyslechnu aji paru kecu od fotra, večinu na tema „Čemu sy ty hňupe něšel robiť na šachtu tajak ja, šak inteligentu je na světě až až!“. Sytuacyja v rodině ale posledni dobu neni moc přyzniva mojim navštěvam, bo ta zahradni buda už skoro neni vidět přes travu a tak sy rači peru sam. Moja stara automatka, keru vyhlasyli vyrobkem roku 1993, naštěsti eště zvladně tych paru hadru, co ji naložim a jak po kapsach nězapomenu papirove kapesniky, nebo ozubene kolco, dycki vypere na jedničku. No dobre, tak na jedna minus.

Parurazy už sem zvažoval, že bych se pořidil novu, ale šak to znatě, dokavaď to funguje, naco valiť chechtaki do čehosyk noveho, no ni? Tuž raz se to stať muselo. To bylo tak. Jednu ruku se zacpanym frňakem sem vysypal hadry z koša a hodil jich do prački. Sypnu tam bajoko trochu teho svinstva, co kupuju mamě v Kerfu ve slevě a semtam sy něnapadně trochu odsypu tak aby to něpoznala, zmačknu čudel a idu čumět na bednu na tu bandu tych ameryckich mladežniku, co spolu kamaraďa a střydavě spolu bydla a něbydla, chrňa a něchrňa a robja sy male haranty. Tuž ta Rejčl, to je moja oblibena robka. Kdyby se Jaruna trochu vic snažila každe rano u špigla, byla by ji trochu podobna. Aspoň obočim a vlasami. Ale Jaruna je mi včil volna. No nic. Ani nevim, jak to skončilo, bo naraz zvonek tajak by hořelo, na budiku o hodinu a pul vic a v bedni už davno cosyk ine. Letim ku dveřam, v přecyni sebu jebnu až rozvalim ten velki špigel, bo dostanu smyk na mokre dlažce, otviram a tam susedka z kvartyra pode mnu. Chechtaki, co dala za holiča, vzala zjevně voda, a pry esli mi cosyk něpřeteklo. Nakukla mi přes rameno, potem pravila enem „Přydu pozdějši. No spiš muj chlop!“ a valila pryč. No ani se ji nědivim. Jak sem se otočil, pohled pro bohi. V přecyni centymeter vody, v tym plavala krabica s moju objednanu knižku Rychlych šipu, co přyšla v to ponděli a keru sem ja hňup bordelař něchal ležeť na zemi (do řyti, šestset v dupě! – to sem chtěl ušetřyť nakupem přes ten internet), uprostředka halda střepu, mezytym ja enem v trenclach s kolenem, z kereho valila krev. No musela sy chudak mysleť, že tam kohosyk zabijam.

Valil sem zastaviť pračku. Ta sviňa se rozhodla, že budě ždimať, napušťat a vypušťať vodu v jeden raz a přytym ji prdlo v kuli, no vlasně v hadicy a voda vesele lela na dlažku už kdovijak dluho. Vypnul sem vodu a chitnul depku. Burdel, tajak když navaleny kapitan Nemo otevře okna, aby vyvětral, všecke hadry mokre a špinave, v čim ja zytra pujdu do roboty? Lapnul sem kibel, stare ručniki a na hodinu sem se zabavil. Potem sem vybral nejčistši tryko a přečvachal ho v ruce. Jak sem ho dokrutil, zas zvonek. Tuž do dupy, to budě asy susedčin stary a idě mi rozbiť cyfernik. Zaletěl sem do kuchině pro tluček na maso, bo s nim budu vypadať drsnějši a ten jeji pivni rambo sy na mě možna nětrufně. Otevřu dveře s rozmachlu ruku a malem jebnu přes pysk … Dokonalu. Tuž to mi eště chibělo. Prvni sy myslela, že se s ňu chcu tak nětradyčně rozejisť, ale jak viděla ten zbytek burdela za mnu, překonala strach a zoptala se, co se stalo. Stal sem tam enem v mokrych trenclach s krvavu hnatu a s paličku v pazuře, no musel sem vypadať jak automasochista začatečnik. V každe robě, aji v te nejdrsnějši, je asy trochu te starostlive mamy, bo jak sem ji paru větami vysvětlil, co se mi porobilo, hned se hrla dovnitřku, ani něbyla moc nasrana, že sem nědorazyl na planovany sraz a za dvě hodiny byl kvartyr v puvodnim stavu. Co v puvodnim – tak pěkně tam eště něbylo. Aji ta pliseň v kupelce byla fuč.

Akurat že z teho uklidu byla Zdenka tak unavena, že se ji na planovanu večeřu vubec nechtělo a tež už bylo hodin jak na radnicy. Tuž sem navrhnul, že přypravim jakusyk minutku sam. Mrkla okem na muj sporak, kery je beztak starši jak ona a ty zapečene zbytki žradla na nim možna pamatuju aji Husaka, potem se mrkla na moju kdysyk zanovni mikrotrubu, kera občas robi nejenom vlny, ale aji bleski a naraz stala v přecyni, že se domluvime na indy, že Bobiček už doma učitě smutně vrči a naraz byla pryč.

Tuž jak se sere, tak se sere. Ani večeřa, ani muchlovani a eště k temu pračka v dupě.

No comments yet to Odpoledně na guvno

 • JaJa

  Dobry…"Burdel, tajak když navaleny kapitan Nemo otevře okna, aby vyvětral…"

 • Anonym

  New appliancesNo nerikej, zei si koupis krome pracky i novy sporak a mikrovlnku?!

 • pitbull

  husty…No proste kdyz se dari taxe dari…

 • Prokop

  VynikajiciVynikajici, vazne zase je to lepsi a lepsi. Ted kdyz lovis slecnu Dokonalou. Konecne muzu jit spat. :-)

 • mishino

  super! :) Zase sem se moc potlemil. Hned mam lepsi naladu :)

 • clee

  hehe, to mi pripomina znamyho co nalil do mycky na nadobi jar, mel z bejvaku jednu velkou bublinkovou koupel:D

 • švéd

  dobrýJako vždy.Bez chyby a hlodů fůra. Sevas a at to jede dál.

 • Super! Opět sem se pořadně zařehtal před tym než povalim do doktora(jindy do školy)… Prostě to nemá chybu!A už i víme co bylo v té krabici! :-)

 • Fidlik

  No a kde vzala tvoji adresu ?? nechci ostravaka z niceho obvinovat ale kropet to tady zacina smrdet umelinou

 • Pitrysu

  [9] však tam píše "po paru scukach se Zdenku přes tyden", tak už asi u něho byla ne?

 • Neva

  No jasně, bez milionu zápletek by to nebylo ono. 007 se taky nemůže v každém dílu s nějakou tou Dokonalou oženit, správný hrdina musí být prostě pořád svobodný pro své fanynky, jinak by ztratily zájem.

 • Jojo, tomu se říká pešek…když se sere, tak se sere. Aspoň víš, že je schopná doma něco udělat a ona zase ví jak seš šikovnej… 😉

 • taťka

  Chlapče,my jsme asi tak stejně staří (mentálně určitě) s tím rozdílem, že já si už víc jak půlku života "užívám" jednoho manželství. Občas to s manželkou zpětně bilancujeme (… kdybych tenkrát nebyla blbá a vzala si XY, tak jsem mohla dneska mít barák a u něj bazén …) a věř mi, jsou situace, kdy Ti intenzívně závidím i přesto, že občas nemáš, co na sebe nebo Ti sem tam vyteče pračka. p.s. Asi to dneska večer doma zase vyhrotím (po večeři, jestli nějaká bude) a oznámím, že si tento týden koupím kolečkový brusle.

 • Neva

  taťko…a co Ti brání hrotit situaci i před večeří? Hlad?

 • hehe

  taťkotož ji řekni, že tě to taky mrzí,nevzít si ju, že bys jinak ten barák s bazénem měl taky 😉

 • Neva

  heheTak svým hlodem jsi mě rozesmál víc než Ostravak, moooc dobré…he, he, he…

 • Cajzl

  :-)Kua tak to je hrubey mazec, fuckt cool, Ostravak rulez!!!

 • Emper

  Jdu se vyhrotit 😉

 • pičo

  Týýý voléééčtu to, pravda pravidelně, ale takhle sem se ještě nenařehtal.

 • Neva

  Tak čtu Ostravaka ještě jednou a přitom mě napadlo, že ten chlap v sobě musí mít NĚCO úžasného, když se popisuje jako to smradlave hovadko boží a Dokonala už za ním chodí domů.

 • Pé eS

  A je tov riti II! Pusť si babu do baráku a je vymalované! Podaj čertovi prst a konto valí do mínusu! Chytro si daj studenú sprchu aby ťa to prešlo!

 • Icus

  By mě zajímalo,jestli ta Dokonalá ví o tom, že chodí s Ostravákem nebo ne. Jestli je tento blog už tak znamý a Dokonalá je asi inteligentní emancipovaná internetu znalá žena, byla by otázka času, kdy se tu sama pozná. Ale stejně tak Ostravákovi známí a spolupracovnící….:-)))

 • Geralt

  Ostravakovi spolupracovniciPodle kontextu z nekolika poslednich predchazejicich clanku jsem teda pochopil ze ostravakovi spolupracovnici to vedijou. ale jestli se pletu tak me opravte :)

 • Che che. Takhle jsem se už dlouho nezasmála, ty si fakt šikovný chlapec… a já holak neslušná si myslim, že v té piksle máš něco nečestného a nesportovního…Jestli to kolegové vědí těžko číst… mimo bloggerské publikum je to asi "Jaki Ostravak? To má byt kdo?"

 • Fidel

  To IcusNebuď tak naivní. Snad si proboha nemyslíš, že to, co tady Ostravak popisuje o čtvrtku, se ve čt skutečně stalo? A myslíte, že pracuje s Jarunu? Nepochybně je tam plno autobiografie, ale naprosto dokonale vystavěný v příběh popisovaný formou deníku. A taky jsou to určitě příhody a situce čerpaný ze života jiných… Co je ale opravdu originální po všech stránkách, jsou Ostravakovy přirovnání! Ty jsou absolutně nejlepší věc, kterou každej duchaplnej čtenář musí ocenit!!! :-)

 • M

  Tak lidi. Kolik vás to čte v pracovní době?Taky se na vás divně dívají, co že je na práci tak zábavného? Hlavně dneska :-)

 • Kirkator

  Citim s tebu !

 • elena

  to je přeci jasný, že všechny tyhle dřysty jsou vymyšleny. a kdo věři, že se to tak skutečně děje, je totálně naivní stejně jako esmeralda

 • višně

  vymyšleny?historka nemusí být pravdivá, hlavně když pobaví :))

 • 01

  Tak jak?Je lepsi byt s babu nebo bez ni? Tatkove, mate na to nazor?

 • ostrafuck

  Jarku z MaryjanekOstravaka bych s Vlaďu Vaškem něsrovnaval, bo když se v Slizskych pisňach kerysi chachar v knajpě navalil, upral s sebu do škarpy a byla z teho tragedya. Z piety fajne, ale žadna sranda. Myslim, že dyby Bohuš Hrabal něšklhnul po parapetě jak zkušal učiť litat holuby, tahal by včil internetove kabely po celym Kersku, jeho mičurliny by se vysraly na honěni ščuru a všeci by čitali Ostravaka, bo to je prave krasosmutne pabeni.

 • ostrafuck

  Ešče cosyk k těm babam. Referendum o babach probiha každy večer ve fšech lužkach světa a dyž už nas tu lita 6 milijard, je vysledek teho plebiscita asi jasny. Horši budě, až se babam rozsviti, že se už dva roky možu klonovať a budu hlasovať esli je lepši chlop či vibrator. Abych byl upřimny, na baterky enerdžajzr němam.

 • nejlepci kidyTohle tam rozhodne patri, jedno z nejlepsich zde napsanych 😀

 • Nepi

  Baže nasrat na babuPazury zdrave, net rychly, a zadarmo.

 • Iřy

  To 30To maš tak, kupiš se cednik, teče. Daš ho spraviť, necedi. A stymi robkami je to těž take, tajak se zdravu stravu. Iš zdravě, ale něpošmakněš sy. S robku zle, bez robky těž.

 • kika

  ostrafuckdík za vzácnou upřímnost s enerdžájzrem – :-)taky oceňuju, že tě napadlo podívat se na to z pohledu bab. bo je divné, jak se vždycky otázka staví jenom, jestli je pro chlapa lepší být sám nebo s babou, jako kdyby bylo samozřejmé, že baby prostě s chlapama chtějí být. já jsem třeba už 4x brala nohy na ramena před týpkama, kteří mi s leskem v oku vyprávěli o tom, jak to bude krásné, až se vezmeme. a přitom se má za to, že před oltářem je obětí vždycky chlap. jinak v hlasování vibrátor versus živý matroš u mě technika nevítězí…

 • Kwisatzi Haderachu

  He he he he…Mě dostáváš chlape… Sem málem jebnul objed na monitor jak sem na to kukal… Fakt gut… Maš dřisty jak cip… Pokračuj chlopku…

 • kika

  gratuluju ostravakovik čtvrté příčce v týdenním žebříčku prodejnosti knih. dýchá na záda rodinným poutům tři a nový viewegh se plazí kdesik na pátém místě za ním. jupí! (zdroj: http://www.sckn.cz)

 • Ani to ne?

  Ani muchlovani? Tuž do dupy s takym dnem

 • Neva

  Tož, mě bude zítra kamarád opravovat pračku, jen doufám, že nedopadnu jak Ostravak a naděje 2, že načerpal další inspiraci jak vyřešit sporák, koupelnu a Zdenku…bo, jestli mu bude chtit i vařit, tak na takym hnusu asi těžko.

 • Mišo

  GratulujemOstravak, si proste dobrý. K tomu niet čo dodať.

 • ostrafuck

  to kika 36Tuž toz mě Kiko uklidnila, že su ešče baby věrne tradyciam. Už sem se bal, že budu muset raz zavodit s tym ružovym kraličkem s baterkama na hřbetě, kery z nas dyl vydrži. A tym tvojim lesklookym kořenum rozumim. Taky zamilovany chlap je hormonami otrute boročisko, keremu bechnul rozum do galat. A bo se chova jak hňup, kopně ho baba do dupy a vezme si radši jakehosi cool šulina, kvuli keremu pak roky beči, že ju němiluje. Tuž je to taka zamotana historija, kfuli kere se chlapi už po tisice let vali po pyskach či pišu o ptakach v trni či blogy.

 • Zophiel

  JooojZdravim Ostravu a velmi, velmi ji závidim takého machra co tu toto pise!

 • ANKE

  Woc jour name?zdravim všecky, kurna a co gdyž to je pravda ten ostravakuv deník, třeba se to dozvíme, helex lidi vždyt je to člověk jako my všichni, tak proč by si nemohl najít robku no ni? zdravímmmm

 • Blogonovela pro ostravakya spřatelene přespolni……Jak sem přečetla posledni přispěvek šla sem pucovat šporak. Stary fčera vařil a dodněška šporak kvili jake to bylo naročne. Jak kvilim fčil že na rozdil od Ostravaka mam jen ten zgichany šporak a žaden švarny synek kolem něho něskače….. Pračka sviňa pere jak ma a bere mě myšlenka nařiznut hadicu ať se aspoň objevi šikovny opravař…Synku něpiš take skoroporno bo nam staršim robkam je s teho smutno po mladych rokach.

 • Adolf

  no musel sem vypadať jak automasochista začatečnik…….:o))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Tak toto mě opravdu pobavilo. Skoro se tomu ani nechce věřit. :)))

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>