Spominki možu aji zabijať

V sobotu mě Zdenka pozvala dom na odpoledni posezeni a podřystani. Celkem sem se těšil, bo u ni je to take fajne a ni jak u mě. Jak se podivam na svuj kvartyr nězaujatymi očami a porovnam ho s jejim, tuž vidim hotel a šopu. Rači se schazam u ni. Tam mě akurat trochu sere ten jeji Bobiček. Čokel zasrany, enem ju romantycki chitnu za pazuru, hned se přysere a začně vrčeť jak varťas na křyžovatce. A Dokonala se hned odtahně a začně sy ho usmiřovať. Parurazy už mě aji napadlo, esli raz něbuděme žiť ve trojko. A misto harantu buděme měť male čokliki. Ale třebas sy zvyknu.

Seděli sme na gauču, kecali o sobě, semtam srkli vina, jak čokel zmiznul do ineho pokoja, aji sem se odvažil Zdenku obejmuť a vyzkušať, esli ma všecke zuby. No romantyka. Ale nic vic, bo jak ju Bobiček chvilu něslyšel mluviť, enem jaksyk divně hekať, šel se podivať, co se robi a už to bylo v dupě. Jak nas raz zas tak přerušil v nejlepšim, Zdenečka se odtahla, tak fajně se usmjala, jak to robki umja, jak cosyk chcu a naraz pravila, co planuju na dovolenu a esli v tym počitam s ňu. Musel sem sy pořadně promnuť očiska, bo sem se němoh zbaviť te blikajicy červene vystražne dyjody na pozaďu jedneho vička. Naraz byl zpatki jeden červeněc paru roku dozadu…

…Zamilovany par se doma chista na dovolenu s partyju, straviť fajnych štrnasť dni v dřevěne chajdě kajsyk u jezera. Ona už se těši, až budě každe rano na terase vitať slunko ruku v ruce s nim, on se snaži narvať basu piv do baťoha a přectavuje sy, jake to budě fajne pokecať s kolegami večer na terase přy zapadu slunka s orosenym radkem u pysku. Ona se poprve pořadně vstekně, basa zustaně doma a deset plechovek radka cestuje na chajdu schovanych v rezervě. Jak se ubytuju, ona chce furt pořadať vylety po okoli a poznavať krasy krajiny, kdežto on je nasrany, že ho furt nuti kajsyk lozyť po jakichsy posranych kopcach, dychať čerstvy vzduch a rvať jakesyk kvitka misto teho, aby sy zašel s partyju enem tak na hřyby a potem, jak guvno najdu, enem tak na jedno dvě do nědaleke knajpki. Jak on po večerach hraje s kolegami svoje oblubene karty, ona furt vyryva, že už prohral dosť chechtaku a že esli se chcu někdy vzať, měl by se naučiť zbytečně něrozhazovať a podobne duperele. V pulce dovolene ona něnavidi zbytek partyje, kera sy robi z něho srandu, že je pod pantoflem, on něnavidi partyju, že se mu posmivaju, partyja něnavidi ju, že z něho robi cypa a věčinu to vrcholi večer, jak se všecy poštěkaju a ona idě spať s vyhružnym vyrazem v pysku a dluho do nocy slyši řehot z terasy. Po předčasnym navratu z romantycke dovolene on prvni a posledni raz použije nahlas před babu vyraz kuřy řyť. Naraz ma zas volne večery, v botniku dosť mista a misto společneho čučeni na Esmeraldu može čumět na Eurosport…

Asy sem byl moc dluho ticho, bo naraz se mnu Zdenka třepe a pry esli němam padoucnicu, bo sem enem seděl, čuměl do blba a trochu mi kipala slina z pysku. Vymluvil sem se na dědičnu chorobu, kopnul sem do sebe zbytek teho vina a odmotal se obuvať. V přecyni se eště ptala, esli sy něchcu lehnuť, než to přejdě. Pravil sem, že potřebuju na vzduch a že to budě dobre. Tuž mě enem přydržovala a na cestu mi popřala, ať mě to brzo přejdě a ozvu se, že musyme dořešiť tu společnu dovolenu, bo jeji kamošce onemocněl chlop a tak ji v robotě nabidla, že ma zaplacene Řecko na 10 dni pro dva ludě a esli kdosyk o to něma zajem. To by nas fajně sbližilo, pravila eště.

K vytahu sem se dostal taktak, bo přes ty červene světla, co mi bliskaly do bělma sem ani něviděl.

No comments yet to Spominki možu aji zabijať

 • fidlik

  hehe sem prvni a jo je to super

 • Anonym

  opet presne jako ze zivota…………parada.Dalsi povedeny clanecek.

 • pocem

  jsem druhý :-)

 • Wojtek

  ParádaJako ze života! Co si budeme vykladat?! :o))

 • Vsak pockejona se jeste parurazy usmeje tak jak pred tim a poficis do Recka ani nebudes vedet jak ;-)… Ted jen aby tam s vama nejelo pul republiky a neskandovali vam sborove pod okny: "Ostravak na hrad!!"

 • svine

  ZIRAM!Hluboce smekám před takovou prozíravostí jakou jsi projevil-zastánci romantických vztahů budou dotčeni.Nevím jak je něco takového možné-ja jsem vždy ve vztahu spadl do takové zamilovanosti,že jsem dokázal jen slepě odkývat vše co si moje DOKONALÁ přála a to bylo důvodem brzkého rozchodu.Pochopil jsem,že ženy potřebují vedle sebe osobnost a ne hadr na hůl-přesto bych dnes jednal asi stejně-rozum a srdce…Ta moje reakce je možná trochu neadekvátní,ale napadlo mně to po přečtení,tak ventiluji…

 • DAFI

  FreeHele lidi, to normálně vypadá, že je Ostravák zase free, tedy volný a vrátí se ke svém dřívjším dřistům o knajpách a šichtě, nebo ne?

 • DAFI

  FreeHele lidi, to normálně vypadá, že je Ostravák zase free, tedy volný a vrátí se ke svém dřívjším dřistům o knajpách a šichtě, nebo ne?

 • Jsem sice z Prahy,a neznám poměry v Ostravě, ale přesto si dovolím dotaz, proč v kidech nikdy nezareagovala Jaruna nebo Dokonalá, protože to přece normální baba nemůže vydejchat. Nabizejí se dvě možná řešení, a sice: 1) holky nemaj internet a tudíž nevědí co o nich ostravak bloguje, 2) nejsou a nikdy nebyly.Tak jak je to?

 • Anonym

  to [11]: ty pussy-nko a neni to jedno?!

 • Anonym

  ten pes je yorkshirre terier, vsadim kalhoty o)nejantikoncepcnejsi pes co znam o)))))))

 • Do Řecka dalekoDokonala blisko. Čemu si taky vyplašeny Ostravaku? Ona ti nabizi poleženi fčil v Ostravě a ty se při viděni řecke dovolene gdesi přes pul Evropy vyděsiš? Taky plachy jemny synek….. Ty si jak naš učitel dej mu pambuch věčnu slavu a dobry duchod – ten měl heslo Pomilovat a žadne duvěrnosti. No ale ty si taky plachy že vidina duvěrnosti přes tři staty tě něpusti k českemu pomilovani. Toš to ber rači kolobuty a běš do Komeňaku na ty baby akorat zbožně hledět a modlit se že gdyby kerasi chtěla cosik vic tak stejnak nězabrzdiš. Kolobuty. Bo situaci zabrzdiš eště jak stojiš na červenu.

 • Dvě věci…Nazdar Ostravaku, hele ten příběh je moc poučný! Ale jak z toho jasně vyplívá tak se (zvláště ze začátku) nedá skloubit výlet s partyju a vylet se svoji dokonalu. Nejlepši bys mněl kdybys s ni jel do Řecka, tam si krasně užily moře a všeho ostatniho a pak někam vyrazil s partyju! A myslím si že tvojí DOKONALÉ by to taky přišlo určitě lepši!!! :-) Jinak hodně zdaru a něvzdavej to!!!

 • Pé eS

  Veľmi dobre!červené diody blikajú = si na najlepšej ceste k normálu! Dokonalých po svete behá hafo a ešte viac, takú zbalíš bez problémov !

 • Casanova

  #8 a ostatni#8 naprosta pravda, bohuzel je to tak. Zensky chteji o tech hodnych chlapech akorat snit, ale kdyz ho maji, dopada to blbe, podle jejich logiky hodny nemuze byt osobnost. A ostatni, co maji drysty o tom, jak Dokonalych beha po svete hafo – jdete do dupy, to jsou kecy prdy, Dokonalou mate vzdy jen jednu a podle te pak srovnavate vsechny dalsi :-/

 • Ty jo, tak to jste už spolu fakt daleko. Já jen čekám, kdy napíšeš o nějaké nedokonalosti Dokonalé. Krom Bóbika tu myslím ještě žádná nebyla…jo a s tím Bobíčkem bacha na čínský restauračky – viz. reklama na Centrum.cz!

 • cype

  to [11]ty baby na 100% existuju, ale myslím že mají jiné jména :)

 • Karl fon Banhoff

  ŘeckoMěl bys jet do toho Řecka, bo určitě nepojede s tim čoklem. Zatimco Bobik bude tesknit u mamy (?), Ty bys měl klid na poznavani dokonalosti Dokonale… :-)

 • koule na noze

  Chlape …… ty hledáš problémy tam kde žádné nejsou.Dvolené bývají 3-4 týdny, tak nevidim jako zásadní problém uspořádat týden s Dokonalou a týden se někde vysírat s partou.

 • Kotis

  Pro teho inteligenta z Prahy, co tu grcal ve 2:25 hA tež je aji třeti možnost, ale aji štvrta, že napřyklad něvi, že ekzystuje jakysyk Ostravak, a nebo su obě inteligentni a beru to jako řyť, takže s tym nemaju problem.Asy tak…

 • řykaju mi - mně neser

  Mno……vrhni Dokonalé, že první týden podle tebe a druhej její Elefteriadu. (Možná už ani nebudeš muset jet – blikající kontrolky značí, že ještě nejsi úplně mimo.) Jinak mi ty tvoje poslední kydy připomínají Rodinná pouta – dvakrát týdně něco emocí….Kua piš taky o těch běžných věcech ze života – tam jsi Mistr!

 • Neva

  Mě teda jako ženské Dokonalá připadá buď jako silně natroublá, když se nechá Bobíčkem odrazovat od dobrého sexu se statným chlapem, nebo tak dokonale vyčuraná, že má zájem utáhnout ho na vařené nudli, momentálně na zaplacení dovolené v Řecku, a pak by ho asi kopla do dupy. I jako fiktivní osoba se Dokonala k Ostravakovi evidentně nehodí a tak jako ve správném seriálu předpokládám brzký rozchod a novou babu na obzoru.

 • Pat Bateman

  chlope, nikdy nesmesovat vejlety s babou a partou, vyraz s ni, uzij neco divokeho sexu a pak nekdy vyraz chlastat s partou, tak to delam a funguje to (taky sem dopad jako ty…) ;o)

 • Jenika

  Chováš se jako puberťák!Kolik ti je, že neumíš vyúžít jednu příležitost s babou a ještě se vylhat z dovolený, pokud nechceš jet. A to nevím proč. Byla by to vaše první a tam snad nějaká partia nehrozí.

 • Martin

  hahaOna bude úplně stejná jako Helena, už jen ten pejsek, a ty dopadneš úúúplně stejně jako Kajoš :o) Těžce pod pantoflem, debilek na nošeni peněz ;o)

 • moravačka

  A co by si chtěl?To je nejdřiv plna huba kidu, jak by bylo fajne mit doma babu. (např. na vařeni čaju když si byl chory). Laska, co to je? Vařiť, ukludzať, pomuchlovať, na to su baby dobre, ale když maš jet na romanticku dovolenu, to už ni. No, pak to asi neni laska. Tož, uživej život s kamaradami v hospodě. A Zdeničce vzkazuju: Vyser se naňho, bo s takim chlopem tě nic dobreho nečeka. Co s taky chlopem, kery už dopředu hazi flintu do žita, no ni?

 • Heh

  Cype jeď !!! Přežiju 10 dní bez ostravaka a pak chci číst kecy z cizích krajů.

 • kika

  a ty, Ostravaku, mysliš, že se v Řecku nechlastá?loni jsem byla poprve s mojim na dovolene ve dvou u moře: na letišti v Ruzyni jsme vyžahli flašku vodky (jednu z lahví, co jsme si sebou vezli), bo letadlo mělo zpoždění, takže si vůbec nepamatujeme, že jsme ukazovali pasy, jak probíhal let, že se po cestě rozdávaly plastové obědy atd. V průběhu dovči jsme pocucávali tak průběžně a pak nastal slavný večírek v místní restauraci, kde jsme s partyjou, která se mezitím nějak vytvořila, tak zalíbili majiteli, že nás ožral kyperskou slivkou a rozmlátili jsme stůl. jako já nevím, ale jestli je dokonalá v poho (to víš ty – my jsme se zatím o ní vlastně nic nedozvěděli), tak bych se té dovči vůbec nebála.

 • Nanynka

  Jestli je Dokonala v poho, tak by se furt neměla schovávat za Bobíčkem. Já mít doma chlapa, co se chce muchlovat a vydavala bych u toho vzdechy, tak Bobyku zavřu do kupelky…

 • řykaju mi - mně neser

  to (30):nejsi ty Klára Samková-Veselá-Genderová-Aktivistka známá? No doufám, že ty svého "nosiče peněz" už máš doma…

 • DAFI

  MileTahle myšlenka se mi moc liby, jo,, nakonec všecky ženy jsou hezke, jenom my sme malo ožrali. A kdyzž se zabouchneš do te sv tak bude světem pro Tebe. Zduř a piš o normálnem životě, ať to nezačne být Jednoducho Ostravak, nebo Ostravalda, nebo něco na ten spůsob. Hoj!A ostatni, co maji drysty o tom, jak Dokonalych beha po svete hafo – jdete do dupy, to jsou kecy prdy, Dokonalou mate vzdy jen jednu a podlete pak srovnavate vsechny dalsi

 • Ona

  Ach joOstravaku, musim rict, zes me docela zklamal… Jak uz tady nekdo vyse rekl – hledas problemy, tam kde nejsou.. Klidne muzes jet s ni a s kamaradama pak.. Ale nejak nechapu, co ti prijde divneho na tom, ze zenska, ktera je do tebe zamilovana, s tebou chce stravit dovolenou? (myslim opravdu s tebou a ne s partou chlastajicich kamaradu). Nevim, co si o tobe mam myslet: bud mas ke vztahum opravdu takovy pristup, jak jsi popsal (a v tom pripade bys mel byt opravdu radeji sam) anebo Zdenka neni ta prava… Ovsem daleko vic me dojaly reakce ostatnich… Chlapci, vase uroven (povetsinou) opravdu nic moc.. Hlavne, ze pak pred drahyma polovickama hrajete slusne hosanky, ze?

 • Anonym

  Cwala bogu za ty drzistyJescze ze je tyn Internet, bo aji tu v Ameryce se mogym poczytac, cosie tam u vas robi.Ciekave, czy by to tu ludzie czytali v Anglickij mutacyji, ale jisto by to niebyl zodyn vsztandzie przetlumaczyc.Jo to zicher niporadzym.

 • Z

  náhodou…….Není na světě škaredých bab…….jen vodky je málo…

 • moravačka

  to (34)Hezky ti doma řikaju, asi maji proč. "Nosiče peněz" nepotřebuju, zarabjam docela dobře a chlopa doma mam toho najlepšiho na svete.

 • Engin

  LáskaTomu říkám láska:)

 • ali

  čtu už dlouhodeník ostraváka a je supr, ale až dnešní příběh mě donutil reagovat – je to vůbec možný jet na dovolenou s partií kamarádů a současně se svou polovičkou? Pěkně děkuju za takovou "dovolenou". :o(

 • Nedokonalá

  Žít a nechat žítMyslím, že by si někteří z vás měli svoje "rady do života" nechat pro sebe. Nebo vy snad máte rádi ty věčné chytrolíny ve svém okolí, kteří vždy a za všech okolností ví nejlíp, co máte dělat a jak se máte chovat, i když se jich nikdo neptá? Ostravakovi přeju pevné nervy a hodně zdaru ve všem, co dělá…

 • Nanynka

  41Jednou jsem jela se třema chlapama autem na týden do Řecka (jeden z nich byl můj) a posléze jsem zjistila, že se musím buď zcela přizpůsobit, nebo sedět na dupě a čekat, až se všichni vrátí z knajpy a výletů. Přizpůsobila jsem se a bylo to celkem fajn. Jinak si ale myslím, že jedna ženská do party chlapů opravdu nepatří a když, tak chlopi aji ich polovičky všeci dohromady, pokud jsou na stejné vlně…

 • Aglája

  chichi, tak dneska neni prestrelka ostravsky bozi vs. hajzlovky pepici? Dneska mame romanticky baby vs. uprdeny chlapy, hm. Fakt ty kidy jsou kolikrat lepsi nez ostravakuv prispevek. A teda ostravaku, dneska jsi mne fakt prekvapil…. to mi nejak vubec nestymuje dohromady s tim clankem, jak jsi Zdenku poznal – jako by to psal nekdo jiny? Nebo jakoby tam chybel mezitim nejaky dil….anebo ses proste divnej? Nebo jsi ten typek, co se na nej musi pomaloucku a hlavne aby mel dojem ze napad je z jeho hlavy, protoze jinak se brani?

 • Peppe

  NechápuKdybych se snažil o ženskou se vším všudy…myslím tím muchlování a ona mi nabídla 10 dní dovolené v Řecku, kde je jasné, že o postelové zážitky nouze nebude, tak slintám taky…ale blahem. To bych se dočkat nemohl:))))))

 • to: [42]Hele a od čeho si myslíš že jsou komentáře? Když se Ostravak nasere tak to prostě nemusí číst! :-) Kdyžto když ti to někdo furt huči třeba celou šichtu tak to fakt nasere!

 • Tak tohle už ti nevěřím, to sis musel pěkně přibarvit… anebo ses moc přibarvil?

 • Kachna

  PeppePeppe…jakmile si dokonala veme s sebou na dovču čoklíka tak o postelové zážitky fakt nouze nebude…max. v tom smyslu že čoklík na lužku a ostravak pod ním :-))Pro Ostravaka.. kocoure to si teda užiješ :-)))

 • Kachna

  Problémy….…se mi zdá že takhle tež začnu řešit problemy s tim mojim emilem… nooo aspon se člověk doví nové uhly pohledu a názory ne dycky blbé :-)))

 • Anonym

  ze by nakonec jel?Ale vzdyt on jeste nerk‘, ze do Recka nepojede. Chudak je pomaten.

 • BobičekNechceš s ní a s Bobíčkem zajít do čínský restaurace? Bóbika!!!!! Měl bys po trablech. Cítím s tebou, ten čokl mě štve už jen když o něm píšeš.

 • vevim

  Akce s partyjuMusim reagovat na ty kidy,že jedna baba do partyje synku nepatři.Tak vam řeknu,že jsem tak jezdila pařit s 5 synkama(jeden byl muj-a pořad je) a lepši pařeni a chlamu jsme nikdo nikdy nezažil, spominame na to dodnes,kdy jsme všichni v chomoutu a s chacharama.Jejich baby vždycky zaviděly,že musi zustat doma/bo je tam ti jejich nechtěli/ a jedu jenom ja,ale ja jsem nikdy neřešila,estli se pude do knajpy nebo co se bude robit.To žadna ina z nich nedokazala.Synci mě brali jako jednu z nich a baby to sere dodneska. :)))

 • vevim

  Proto si Ostravaku myslim,že Recko by byla pro tebe s Dokonalu dobra zkuška,třeba jet nasolovku sami dva a pak ju třeba zkusit vzit i do partyje a uvidiš jak se osvědči!?!

 • Tyna

  jediná ženská mezi chlapamaJojo, jde to a funguje to a je to skvělé :-) Mám 18 kolegů a takové pitomosti, co se provádějí na různých akcích, to bych vám přála někdy zažít, opravdu, paráda 😀

 • Mates

  To Tyna: tak jistě, gangbang s 18ti synkama může být pro někoho paráda ;))

 • andula

  dobre jak cypfakt dobry, už mam i tvou knizku,doufam,ze bude i dalsi.

 • Ostravák z Liptova

  Cypré jak dobTy děvucho ty nimaš zdrave guvno…..Ty choď do dochtora…..

 • ostravanda33

  Ostravakubacha ! Jak roba po tydnu chozeni planuje dovču , po dovče ti naplanuje veselku ! A take ukvapene znamosti maju ukvapene zavěry…

 • mamlas

  Tak vam něvim…Tak vam něvim, děvuchy a synci. Tyn synek ostravsky buď hlupně, či to něpisol un. Bo se mi zdať, že ten posledni dřyst je jakysik iny. Taky jakysi odvar….Ostravak je buď fakt zamilovany, či to nimo un.

 • Neva

  Jsem druhá – neviditelný pesVe středu příštího týdne, tedy 22. června od 16. hodiny, budou mít příznivci anonymního bloggera vystupujícího pod přezdívkou Ostravak Ostravski šanci vyzpovídat jej v on-line rozhovoru. Ten připravil renomovaný internetový deník Lupa.cz ve spolupráci s knihkupeckou sítí Kanzelsberger. Už v pondělí 20. června se na Lupě objeví článek o bloggerovi včetně možnosti pokládat otázky předem. V režimu on-line na ně bude Ostravak odpovídat od již zmíněné 16. hodiny o dva dny později. Atd. – můžeme jít do soutěže o nejvtipnější dotaz…

 • Inčučuna

  No jestli to tu čte, tak mu to už můžem připravit tady. Já začnu:Co tvoje šachové vlasy? Už ti to dorostlo, nebo sis zvykl na krátký sestřih a necháváš si to pravidelně stříhat na milimetr? :)

 • Anonym

  Dohasinas synku…Ostravakovi dochazi inspirace a uz to nema jiskru. Posledni clanek nabyva docela trapny ton. Skoda.

 • Anonym

  Pyčo, nikam nejezdi!!

 • Goooder

  Na co byly ty červený světla?tak ti mě tak napadlo že s tebou cítím ostravaku, ale jen jestli ty kontrolku nebyly o tom že když to neuděláš taks projel všechny šance s Dokonalou. Eště jí nemáš (myslim) a už šílíš že jí ztratíš?? :o) Maximálně zjistíš, že v Řecku je/není fajn a Dokonalá je/není dokonalá a když nebude, tak jsi na zas startu, no ne? NESTAHUJ TRENCLE DOKUD NEVIDÍŠ BROD. Fakt je, že máš ale enormně citlivý 8mý smysl pro ohrožená babou (najednou?) To je to asi vážný chlape.

 • ostrafuck

  Něrozumim, čemu furt vymirame, dyž po republice lita tolik něvyužitych docentu dupačkologie. Z monytoru mi kypu androgeny s estrogenama, Ostravak se budě museť množit řyzkovanim jak stara pelargonyja a ja furt něvim co bylo v te škatuli.

 • Vovka

  Mrcha :-$Tywole, to je naivita od Vas, mili ctenari… Jedina [26] (a je to zena!) podle mne spravne odhadla situaci. Jde jen o praxy (čti "prachy"). Vyuzit hlupacka jako penezenku, a kdyz bude moc prskat – tak kopnout; a kdyz prskat nebude, tak bude platit porad… vzdyt za to Zdenicka nic neda, par pus, ani soulozi se odvdecit nemusi, terierka ma dobre vycviceneho, je to nejspis profik (myslim ta holka) :-)No a dalsi faze je viz. Helena, Ostravaku.Je Ti uz jasne proc Dokonala nema xlapa? ;o)

 • Anonym

  Ostrafuck 67Dobra a stylova pripominka !

 • Co budě dal?Napřet utekla ona od jeho zgichaneho šporaku, druhykrat on od jejiho divneho Bobika. Skusim si tipnut že napotřeti budu chtit oba ale do cesty jim skoči jakesi objektivni duvody čemu to něpujdě.Ostravaku něvahej a napiš take eroticke story aš s teho budě každe babě vlchko v očach aj v klině a chlopi budu vsteky ohryzavat monitory. Dej do placu cosik o opalenych bicepsach v bilym triku, o bilych gatich na opalenych kytkach, bilych gaťkach pod bilyma gatěma a budu fšeci spokojeni že dobra věc se podařila, roba něni mrcha, ty něsi impotent ani blb a zase budě dobře v Ostravě aj okoli.Bo tolik roščilenych čtenařu – synku zamysli se nat sebu…..

 • Bloody

  Nečteš – nevíš !to #67: V té škatuli byl výtisk Rychlých šípu, asi nečteš ty Ostravakovy dřisty dost pozorně!

 • Opět Bloody

  Komerce, komerceTak Ostravak bude na on-line chatu… Tak to už je fakt maras!

 • To 72, no a co je na tom divného?

 • ostrafuck

  to 71Fuckt. Ďyk. Začnu na sobě pracovať. Beztak za to može to Bratrstvo kočičí pracky co mi zgychalo monytor.

 • Bloody

  to Ostrafuck: Tak teď jsem si zgychal monitor ja sám – skvělá reakce :o)to Piňas: No že by mohl spíš psát a ne se starat o popularitu, kterou už beztak má větší než Kája Gott. A na co se ho asi tak budou lidi ptát? Třeba: kdo to je, kde bydlí, jestli jsou historky pravda, proč to píše a tak? Já rozhodně od toho nečekám nic přínosného (pro blog), spíš to jen zviditelní pana Neffa a jeho psa (nic proti, Digineff je bezkonkurenční)!

 • Anonym

  Ostravaku, doufám že tě vzpomínky opravdu nezabily, protože ses nám už podezřele dlouho neozval. Jinak-opravdu, proč dokonalá je sama jenom s nějakým čoklem?

 • Petras

  MarnostJe to marne, Ostravak už piše akorat raz za tyden…

 • ty pizdo

  jeďJeď do toho Řecka. Holku, která si s bude s tebou a tvýma kamrádama dávat po večerech 5 piv stejně nenajdeš. Tam si najdeš nějakou netovou kavarnu a budeš psát novinky přímo odtamtud. Lepší než Esmeralda!

 • Co bude k večeři

  Tak se mi zdá,že už je v Řecku, když to byla akce za maroda, a my si tady hrajeme zcela zbytečně na předmanželskou poradnu. Nebo ho ty krvavé diody úplně vyřadily z provozu.

 • kltko

  :o)veď je to všetko o písaní a čítaní, pisateľovi a čitateľoviprečo si kaziť dobrý príbeh pchaním reality do jeho deja?ostravak môže byť baba a dokonalá je dokonalý, alebo vôbec neexistovať. Zabavte sa na ďalšom diele a neriešte nesmrteľnosť chrústa.

 • Martin V.

  Saturnin?Kdo jste četl Saturnina, pamatujete si na tu historku, jak autorka psala do ženskýho časopisu na pokračování román o babě, co se nemohla rozhodnout mezi dvěma chlapama? A jak potom autorka napsala konec podle přání jednoho nešťastníka, jehož "dokonalá" se zhlídla v hrdince románu a najednou začala dělat frke? Jestli to to nebude něco podobnýho. Ostravák vypustí pokusný balónek, přečte rekace čtenářů a podle většinového přání napíše pokračování … Nic proti, čte se to skvěle, přirovnání jsou geniální, ale přece jen o peníze jde až v první řadě a už z toho začíná odkapávat komerce. Doufám jen, že se to s blížícími se volbami nepropůjčí k nějaké politice a že občasné náznaky v minulosti byly jen soukromým "odplivnutím si".

 • Nobody

  To Martin V.Ses, s prominutím, posral, ne???Kde tam prosím Tě vidíš komerci ??? A ještě k tomu odkapávající ?Jsem přesvědčen, že vydání knihy, chřest, chat atd. jsou iniciativy vydavatelství, knihkupců apod. Ostravak určitě nikde nechodí a neloudí aby ho propagovali. Věřím tomu, že tohle není žádný předem promyšlený kalkul !!!

 • roba

  Ludě zlaty,to už mě štve, jak dělate z ženský, která je sama podezřelou přísavku. Ja su tež sama a přitom myma idolama jsou vyhradně nemajetni exoti! A oškliva tež nejsem! Tak si tu Zdenku takto nebertě do huby! Ale nic ve zlem:-) Ostravak si to musi sam vyhodnotit zda do teho skočit po hlavě či zustat solo mladencem :-)

 • svine

  Zeny!Vsechny ty Vaše príspěvky o romantických ženách a nepříjemných a neohleduplných mužích jsou jen Vaše osobní zkušenosti,které nemůžete zobecňovat.Já mám zkušenosti naprosto opačné,ale taky nemůžu říct,že je to tak jak jsem to prožil precedentní.Každopádně jsou mrchy jak mezi chlapy tak mezi ženami…

 • Neva

  84100 lidí, 100 chutí, 100 názorů…, ale souhlas. Když ono je to ale člověku tak vlastní, dívat se na svět jen těma svýma očima. Jo, radíme tu Ostravakovi skoro každý jak se má zachovat, až z toho má možná zamotanou hlavu a proto nepíše, nebo už je fakt s Dokonalu na pláži a v tom případě, jak mu to přeji, tak by mě trochu naštval, že se nestihl ani rozloučit. Páč, ať se tomu komu líbí nebo ne, je už pojem veřejno-neveřejný…

 • Hoznar

  je to blog !!!Lidi. Uvědomte si že toto je jenom BLOG a ne příběhy na přání podle scénáře esmeraldy a podobně a je výhradně na autorovi kdy kde a kolik toho napíše. Naprosto Vás chápu a jsem taky nasrany když po ranu není nic nového ke čtení, ale kdo pracuje a ještě po večerech ve volných chvílích píše blog nadto tak obsáhlý tak je permanentně vytížen a vůbec se mu nedivím že si občas dá oddech

 • Šárka

  Nikdyjsem si nedělala iluze o inteligenci českého národa. Je smutné, že vaše příspěvky mne v tom ještě utvrdily. Jako bezkonkurenčně nejlepší trávení volného času je ožrat se a pak o tom barvitě přehánět. Tristní.

 • Nanynka

  87A nedělá Ti teda dobře na duši, že jsi nejchytřejší? To může být náhodou taky dobrý poznatek, vymykat se průměru. Už jsi zkusila taky se někdy opít a fajn se pobavit?

 • Libor

  tež ti poradimuž měsyc tu lozim a teprv dneskaj se odvažim ti napsať. tež jsem měl take dylema. svoju dokonalou jsem vzal na chajdu s partyju a vubec sem ju nešetřil, byla nas tam taka kupa ludi, že musela piť pivo ze 0,7 l zavařovačky, omnia se temu řikalo, v nedělu rano když synci jeli pro 4 bečku jsem ju poslal cugem du dom a sam slopal až do večera. vydržela. Za odměnu sem s ńu jel tež do řecka, hyc jak sviňa a tož zme ani moc nevychazali z tego apartmanu, dupali zme jak kralici, pili lacine bublinki z duttejšopy z yugoški a večer vymetali knajpy. tož romantika jak cyp. a zme spolu už 12 roků. takže ti radim vyzkušej to bo gdo nic nekzusi nic nezdupe. tak necypuj a jeď

 • hele

  to 87Tristní?? tohle? možná bys vážně mohla na chvíli odložit "sebrané spisy kohokoliv s nezapamatovatelným jménem" a místo toho, abys všechny svou vzdělaností prudila, je prostě potěš a buransky se s něma opij! Oni ti intelektuálové dopadaj špatně, neb ve své nezpochybnitelné intelektuální výši si mezi tím chlastajícím českým národem časem připadají tak vykořenění, že se buď nadobro zblázní, nebo se ožerou aby zapadli. Jenže jak nevědí jak nato, tak blijou a dělaj si ostudu. Tak radši trénuj, ať tě jednou po dvou pivech nesundávají nahou ze stolu….

 • Martin V.

  NobodyVěř si čemu chceš. Když se cca před 2 roky objevily v metru dopiy "Drahá M.", nikoho (aspoň o něm nevím) nenapadlo, že i TOHLE může být reklama. Od té doby jsem poněkud podezíravý. A každý přisprostlý čertík, co při sebemenší poznámce vyskakuje, jako když ho na nože bere, tuto podezíravost nijak neumenšuje.Znovu zdůrazňuju, že nechci nijak znevažovat literární a zábavnou hodnotu tohoto blogu. Smích léčí a člověk se dneska zasměje máločemu.

 • Vovka

  To [91]Ano, mas pravdu, to byl od Viewegha velice unferovy krok. Myslim si ze v ocich lidi, kterym jeste zbylo neco v dusi od pojmu citove cistoty, duvery a cti, padl velmi nizko – protoze je vedome, cynicky a vypocitave oklamal a podvedl, a to zrovna v oblasti, kde vira je tim jedinym moznym resenim. Myslim lasku.Pripomina mi to tu story s xlapeckem, ktery se "bavil" tim ze na jezeru zacal placat rukama po vode a rvat "Topim se, pomoc!!!" a potom se z plnyx plic vysmival tomu odvazlivci ktery mu prispexal na pomoc. No a jednou to prehnal a topil se doopravdy. Ba, uz mu ale nikdo neuveril… +-/–Mno, ale verme tomu ze s Ostravakem to nema nic spolecneho :-) Vzdyt to je jen blog….. ;-))

 • Vovka

  To [87]Ano, Sarko, mas bezesporu pravdu, jsem na Tve strane, v Ceskem erbu ten dvouocasy pejsek by mel drzet v pacce krygl :o)) avsak jsi na strankax obdivovatelu Ostravaka, tak necekej na svuj nazor zadny pozitivni ohlas ;o)) Navic, neber to tak vazne :) Jde prece o srandu, aspon pro nas :) A nekdy, rikam OBCAS, prozit nejaky ulet je prece pekne, jinak bys v tom supersporadanem zivote se unudila, ne? :-)

 • Tomáš Fuk

  proč chcete aby ty baby byly pravé, to vás rozesmívá jenom pravda?

 • Rejpal

  Jestli se ten vtip, neskrývá v ostravském nářečí…V sobotu mě Zdenka pozvala domů na odpolední posezeni a popovídání. Celkem jsem se těšil, neboť u ní je to takové pěkné a ne jako u mne. Když se podívám na svůj byt nezaujatýma očima a porovnám ho s jejím, tak vidím hotel a kůlnu. Raději se scházím u ní. Tam mě tedy trochu vadí ten její Bobíček. Psisko zatracené, jen ji romanticky chytnu za ruku, hned přiběhne a začne vrčet, jako wartburg na křižovatce. A Dokonalá se hned odtáhne a začne si ho usmiřovat. Několikrát už mě i napadlo, jestli jednou nebudeme žít ve trojici. A místo dětí budeme mít malé psíky. Ale třeba si zvyknu. Seděli jsme na gauči, povídali o sobě, sem tam upili vína, jak pes odběhl do jiného pokoje tak jsem se odvážil Zdenku obejmout a vyzkoušet jestli má všechny zuby. No romantika. Ale nic víc, neboť jak ji Bobíček chvíli neslyšel mluvit, jen jaksi divně vzdychat, šel se podívat, co se děje a bylo po romantice. Jak nás zase tak přerušil v nejlepším, Zdenička se odtáhla a pěkně se usmála, jak to ženy umí, když něco chtějí a najednou řekla, co plánuji na dovolenu a jestli v tom počítám s ní. Musel jsem si pořádně promnout oči, neboť jsem se nemohl zbavit té blikající červené výstražné diody na pozadí jednoho víčka. Naráz byl zpět jeden červenec, pár let dozadu……že to není ono…

 • Zdenal

  Tož si blby, šak v řecku zadna partyja nebude tož co?

 • sette

  a ty si jako co?Trochu mně zaráží Tvůj smysl pro spravedlnost. Tak ona se na dovolené s Tvými přáteli vzdá svého milovaného psíčka a Ty se nedokážeš vzdát svého milovaného pivíčka? V tom Tvém snu o dovolené s partyjou tam chybí její bobíček. Aspoň by se něčím zabavila. Chlape mysli zdravou částí mozku a ne tou částí která už mokvá od toho alkoholu!

 • MIB

  To Rejpal 95Ono na to přeci jenom něco pravdy bude!!!=)))

 • ostrafuck

  to 95Tuž zrob to same s prvnima Greatest hits, kere ti padnu do pazury a budu z teho Greatest shits. Dyž už žiju v kraju, kdě kdejaky ichtyl je umělec a nositěl zlatych trenek či ineho žďorbu z jakesi pofiderne sutěže, tacy Ostravaci dycky potěši.

 • ferenc

  wartaspry vrcel jak wartas na krizovatce,to je masakr!!!

 • roman

  Tož neblaznitě ludi,šak je zamilovany,no ni? Teď němysli na nas,ale na ni, proto nepiše.

 • To 97, tys to vůbec nepochopil. On píše o nějaké staré známosti, s kterou byl na dovolené s partyjou a ta ho tam uháněla!

 • cip jak lampa

  ostravaku kde jsi????ostravaku kde jsi???? snad jsi už neodfrčel na tu dovolenou??? každý den čekám do noci na nový zápisek v deníčku a pořád nic!!! nemůžu se dočkat a jsem poslednich par dnu nějaky nevyspaly!!!!!!

 • Pho

  Rejpal: jenze obsah a forma se jakse oddelit nedaji, co bys pak napsal o beatnicich….?A suchy preklad bez invence je proste prudá.

 • ...

  hjhjjhjsem 106=.)

 • Lama

  Pán PrstenůDrží se mě smůla jsko Froda Sam…..

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>