Jak zdrbať svatek aji bouling

Ve středu sem valil z roboty jak vytuněny trabant, bo sem měl na štyry hodiny domluveny ten pokec. Zkraja tydňa sem uvažoval, že se po robotě sednu doma v klidu ku komputeru a hodinku budu dřystať, ale jak sem sy spočital, kolik by sem nacpal telekomu do chřtanu, rači sem se něchal poradiť od šichtoveho komputermachra a zašel sem do jedne něnapadne internetove kavarni. Naštěsti tam bylo enem paru ludi, tuž sem sy objednal kafe, lapnul ku volnemu komputeru a snažil se robiť něnapadneho. Do teho odpovidaňa sem se celkem vžil, bo jak mi servirka doněsla moju černu břečku, škublo se mnu jak s bezrukim v lokalce a honem sem se snažil ramenami zakryť monytor, ale ona měla zjevně cosyk ine na robotu. Po hodině sem zrobil fintu, keru mi poradil Tomaš, jak sem se ho na šichtě zoptal, jak zrobiť to, aby nikdo na cyzym komputeru něpoznal, kaj kdosyk lozyl. Zaplatil sem kafe a internet a valil dom.

Před barakem sem potkal Marcela. Byl už trochu přykuřeny a začal mě tam obimať a vyřvavať, že sme se už dluho něviděli a něpokecali a že musyme zaisť na jedno. Tuž čemu ni, slinu sem měl a doma stejnak něbylo co robiť. Aspoň spočnu oči od teho komputera. Zašli sme do Indry, bo to je nejbliž a je tam fajně. Marcel měl fajnu naladu, bo v robotě dostal premije za jakisyk zlepšovak, či co. Dal sem se enem do každe nohi jedno, bo mi tam jaksyk něšmakovalo. Marcel ich za tu dobu vychlampal štyry. Než sem mu přestal rozumět, zoptal se mě, esli něchcu ve štvrtek přysť na bouling, že idu s partyju. Moc se mi nechtělo, bo krom Marcela sem tam znal akurat Jaryna z dyvidy pujčovni, ale Marcel byl něoblomny – než odpadnul.

Cesta dom něbyla moc jednoducha, bo Marcel měl před tymi štyrmi škopkami asy aji cosyk tvrdeho a tak sem ho musel trochu podpirať. Jak sme šli kolem byvale socyjalki, ten vul se chtěl vsadiť, že ten věžak je vyšši jak radnica a že tam vyleze, pluvně zvrchu a budě počitať vteřyny a potem to same zrobi aji z radnice. Naštěsti sem mu to rozmluvil. Doma sem enem zazvonil u jeho dveřy a valil pryč. Eště ve vytahu sem slyšel tu jeho megeru řvať jak cyganki na Masarykaču a nevim, esli ty dvě tupe rany byly od dveřy a nebo dveřami do jeho paly.

Doma sem se dal enem chleba s paštiku a než sem šel chrněť, mrknul sem se do gazety. Kura! Zytra slavi Zdenka svatek! A do dupy! Tuž co včil? Marcelovi už sem slibil bouling. Tuž co, šak to zvladnu oboje. Po šichtě kupim bombonyjeru a wiskas, zajdu popřať Zdence a esli se ji budě chceť, vytahnu ju na bouling. Šak jak može chodiť na erobik, tuž sy može zasportovať aji s kulu. Před usnutim sem dumal, esli ju ti ožralcy něpoplaša.

Ve štvrtek sem se stavil ze šichty v Albertu, kupil fajnu bombonyjeru, zavolal Zdence, esli je doma a řek sem ji, že se na chvilu stavim. Otevřela mi ve fajnych minyšatečkach, taka jakasyk rozhicovana, tuž sem myslel, esli neni chora či cosyk take. Hned ve dveřach sem ji dal bombonyjeru a popřal ji k tym meninam. Robila překvapenu, ale prozradilo ju přypravene nalete vino v obyvačce na stole a taliř zakusku. Lapli sme se na stolki a lykli sy na jeji zdravi. Jak pokladala na stul prazdnu sklenku, zoptala se mě, čemu to enem srkam jak nemocny kozel. Vylez sem s pravdu ven, že mam s partyju domluveny ten bouling a že sy něchcu davať moc vina před pivem, bo posledni dobu mi michani něrobi dobře a že bych chtěl, aby šla tež, bo to budě fajna zabava. Bylo vidět, že ju to překvapilo, bo se zatvařyla jaksyk inač a nalela sy eště jednu. Na to sem ji řeknul, že němusy spichať, bo mame sraz až za hoďku, no ale na to enem cosyk zamručela, tuž nevim. Od te chvile se mi tam cosyk něpozdavalo. Chvilu sme pokecali enem tak jaksyk suše o tym, co noveho a tak, ale byla jakasyk zymna, tuž možna že ma svoje dni. Rači sem teho něchal a zežral paru zakusku, ať něřekně, že to kupovala zbytečně.

Potem sme vyrazyli. Měli sme s partyju sraz před Lasem. Mimo Marcela a Jaryna přyšli eště třy jejich znami. Od viděni sem znal akurat Frantu. To je take amaterske Rambo. On sy kupuje take ty barevne gazety se svalovcami, plagaty sy lepi doma na stěnu a každy druhi den je v posylovni. Akurat že jak to kombinuje s pivem, tuž ma ty svaly take trochu něforemne. Jak sme se přectavovali, jaksyk dluho držel Zdenku za ruku, čučel na ňu a pindal take hlupoty. Tuž ni, že bysem žarlil, ale calovať ji ruku skoro až do podpaži fakt němusel.

Vevnitřku bylo celkem plno. Lapli sme ku draze a Marcel hned objednal pro všeckich škopki. Vul, mysli sy, že jak ten jeho šifoner doma slope pivo, tuž musy každa roba. Objednal sem Zdence kolu a bechera a ostatnim sem řeknul, že ma dněskaj svatek. Všecy ji pogratulovali a potem už sme začli hrať. Zdenka se, zas s takim divnym vyrazem, vymluvila, že hrať něbudě, bo ju boli ruka a že se na nas budě enem divať. Tuž sme střydavo hazali. Měl sem smulu, že předemnu hazal Rambo, bo dycki jak odhazal, hned sy šel lapnuť na moje misto vedle Zdenki a snažil se ji asy valiť jakesyk kliny do paly. Čim vic měl v sobě piv, tym byl ukecanějši a vypadalo to, že Zdenka se u teho ohromně bavi. Ku koňcu už to zašlo tak daleko, že sy vyhrnul kratke rukavy u svojeho tryka, aby byly vidět ty jeho hruški a něchal sy Zdenku omacať, jake je ma tvrde. Tuž povim vam, že se mi něhazalo moc dobře, jak sem viděl, jak mu ona omacava hnaty, obdivně u teho kiva hlavu a koketně se usmiva a na mě se podiva enem semtam. Jak sy ten kašpar sdělal to svoje propocene tryko uplně (pry aby se mu lepši hazalo), nasral sem se, zaplatil utratu, lapnul Zdenku za ruku a odvlek ju pryč.

Venku se mi škubala jak čolek na asfaltě, až se mi vytrhla a pry co robim, že ona se naramně bavila, bo slaviť svatek s bandu navalenych chlopu u kuželek byl dycki jeji sen a tak divně se u teho zašklebila. Chtěl sem ji vysvětliť rozdil mezy boulingem a kuželkami, ale řekla, že idě dom, bo slibila mamě, že sy Bobička vyzvedně kolem desate.

Kurnik šopa! Už vim, co mi bylo celu dobu, jak sem byl předtym u ni, divne. Bobiček něbyl doma! Že by to mělo jakisyk vyznam? Tuž čert aby se v tych robach vyznal.

No comments yet to Jak zdrbať svatek aji bouling

 • Jana

  Konečně…… už jsem měla absťák!

 • ty, poď sem

  Díky, že pokračuješOd jedneho závisláka

 • ty, poď sem

  Díky, že pokračuješOd jedneho závisláka

 • domini

  čověku zloty…no, asi si svátek představovala trochu jinak… snad máš brzo ty ten svůj, ať to můžete napravit :-)

 • este chybi par odpovedina lupe, ale nevim esi se ti bude chcet zas na kafe do kavarni. mam poslat otazky tudy? nebo pro zicher raci nechces?

 • Engin

  Ty si koňProstě a jednodušesi koň

 • Engin

  Ty si koňProstě a jednodušesi koň

 • 01

  ošukat!dřive, než to urobi někdo iny…

 • suva

  uuuuuffchlapče zlaty – to si teda pohnojil :-( Maš čo žehliť.

 • 02

  koňNe koň, ale kokoň

 • pax

  no…tak aspon ze jsi na to prisel :) za vsechno zatim zda se vzdycky muze bobicek…

 • mamamia

  ach jóóostraváčisko moje, jak mi je tě líto. Jestli tohle opravdu prožíváš z 70% tak máš hrozně ironický život. Jedno je ale jisté: Miluju Tě

 • Antek

  ZadupaneNeni moc dobre brat babu tak brzo s partyju nekam na tah, ale ona by se tez mela chovat jinak. Co narobis asi to Recko padne. :-(

 • Kikinka

  TéééédaTeda ty si ale tele!!! Když chceš babu, tož temu musiš aji něco obětovať. Na chvilu třebas aj bouling s kamošama

 • Kapis

  Tys je chujnebylo by líp u vínečka v minišatičkách?

 • moravačka

  AjajTuž tos posral. A ja si myslela, že si inteligentni a při svym věku maš už jakesik zkušenosti. Jesli to tak pujde dal, tož na tebe už žadna baba nezbyde, bo ti ju vždycky někdo přebere, no ni?

 • Pikaso

  moravačka, kikinka, engin: lidi co blbnete? Proč se u toho jen nebavíte a řešíte, co zdrbal a jestli je nebo není vůl? Vždyť je to sranda, ne? A o zábavu jde především :-)

 • mejla

  2 picasomoje řeč, je to především zábava a né nějaká poradna :o) …jsem valil z roboty, jak vytuněny trabant.. chi,chi..

 • moravačka

  Tuž my to prožívámeTo ja vim taky že je to sranda a ne poradna, ale když on je to naš kamoš, tož to musime trochu probrat, jen nam k tomu chybi to pivo, no ni?

 • Frettie

  ne, ze bych byl zvedavej …… ale stejne by me zajimalo jakej mas vkus … jak vypada Zdenka :) a taky HLAVNE NEPROZRAZUJ kdo jsi !!! :)

 • martinice

  PoprvéPoprvé sem narazila na blog před tydnem, od te doby přelouskala snad celou historii ostravaka a musim říct: Jen tak dál:)

 • Zorg

  No toz to je bordel. 1) ani nevime co ten balik2) nevime co s bobikem (haha)3)a konec furt otevreny

 • hogo fogo

  Chytremu napovez blbeho kopni teba Zdenka povazovala za chytreho tak ti napovedela tema satama, ale asi te mela poradne nakopnout aby ti to v te pale docvaklo.Komu neni s hury dano v apatoce nekoupi.Tos pohnojil na cele care rek bych ze mas po kozach.

 • martinice

  To Zorg…s otevrenym koncem je to napinavejsi a ted jen muzeme drzet ostravakovi palce, at se to vyvrbi co nejlip a moc dlouho nas nenapina:)

 • omg

  nechapu co tu vsichni resi…. dyt je to snuska blabolu??? Snad neni nikdo tak naivni,ze si mysli,ze jsou to zivotni pribehy… looooool

 • Babám teda občas taky nerozumím, ale ty seš na tom ještě asi mnohem hůř. Tak krásnej večer určitě o svým svátku nečekala, zvlášť když "děcko" nebylo doma. Pomsta ¨s hruškama" byla taky sladká… Akorát mi fakt nejde do hlavy, proč ty ženský nikdy neřeknou co chtěj doopravdya pak se jen mstí nebo harjí uražený. Pak nám ještě vyčítají, že sme to přece měli vědět. Každej chlap asi musí bejt Kaprfíld

 • martinice

  To DanyVšechny ženský nejsou stejné, stejně jak doufám, to neplatí ani u chlapů.

 • Carralina

  to DanyProtože pořád doufáme, že vám chlapům taky někdy něco docvakne bez toho, aby vám to člověk musel natvrdo říct a nejlépe ještě k tomu namalovat obrázky :-))

 • zbycho

  Děvče, ty mi fakt jedeš. kdyby jste vše řekli vždycky hned a ne těma oklikama, byl by klid. Prostě rázna odpověď , nebo názor. Skrátka ANO-NE, a ne možná. Howgh

 • nijak

  Toje vůl, káviarový tousty.

 • Petr.Ova

  Ja ja.Někere baby, su fšecky stejne.

 • Neviem, neviem,ci to naliate vinecko nebolo pripravene pre niekoho, kto plnil bobrika mlcanlivosti a prehovaral mole v skrini, aby ho neprezradili.U mna dnes best of: …škublo se mnu jak s bezrukim v lokalce…

 • mm

  Jedina sanceje zesebe zrobit vola a zavolat ze se moc omluvas jak si zo zesral a nevedomil ze to nebude vhodna zabava pro take fajne krehke stvoreni jako je ona. A vyvalit chechtaky a pozvat ji nekam na veceri…… Na baby se musi mit trenink. Je to treba tak razy do roka vystridat a naucit se zaklady babske psychologie. Po dvuch, trech pokusach to budes umet a muzes si trufnut aji na staly vztah …

 • L-Core

  … ze Zdenky se vyklube potfora, které jde jen o to, dostat se zadara na dovolenou k moři – uvidíte 😉

 • Pipin

  Výherci na LupěČetli jste,kdo vyhrál knížku?http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4192Kdo vyhrál knížku s věnováním? Autorům deseti nejvtipnějších otázek slíbilo knihkupectví Kanzelsberger věnovat výtisk knihy Denik Ostravaka i s autogramem autora. Výherce vybral Ostravak sám a jsou to (podle jména, uvedeného v příspěvku, a data vložení):Lajda, 20.06.2005, 15:46Petr, 20.06.2005, 20:38Truda z Prajzke, 20.06.2005, 22:36Márinka, 22.06.2005, 13:17Neva, 22.06.2005, 13:49MiB, 22.06.2005, 16:50Arnošt, 22.06.2005, 16:57Alena, 22.06.2005, 17:14Chose, 22.06.2005, 20:36Pecen, 23.06.2005, 10:14Výhercům blahopřejeme!

 • radim

  No nevímToto se mi nezdá moc pravděpodobné, baba je smyšlená. Už to chtělo prostě něčím oživit, dřistat furt o Jaruně taky nejde. Nevěřím tomu, že by chlap šel na bouling, místo aby kvalitně zabořil, a to ještě do Dokonalé. Toto je zatím asi nejnepravděpodobnější příběh.

 • Tazik

  Jezus Maryja!Tuž to viš, že to mělo vyznam! Tajak tu kdosi pravil, užaby byl dalši svatek, až to možeš napraviť. Ale něsmutni, mě teraz totiž napada, že to třeba stejně němělo taky vyznam, jaky si mysliš. Ony baby su fakt něvypočitatelne a možna teho ratlika vytěpala enem proto, že si chtěla v klidu popovidat :) Ešče by ses ku něčemu odvažil a dostal zbytečně do pysku, že co sy to dovoluješ …

 • Kachna

  Sem tež už měla absťák :-)ale chtělo by to cosi srandovnějšího… sem si původně myslela že píšeš denně…

 • wojtek

  tos pohnojil.."vona se naramně bavila, bo slaviť svatek s bandu navalenych chlopu u kuželek byl dycki jeji sen a tak divně se u teho zašklebila" ze ti to nedocvaklo doma, pes nikde, vinecko, saticky..ma svatek jednou v roce, taky si se moh ‚obetovat‘ a na partyju vysrat (bouling neutece) a kvalitne zasoulozit, udelat ji radost…pak by klidne sla asi i na ten bouling, ale v uuplne jine nalade…presne uz to tady nekdo hodil: jestli ji chces, tak telefon-vecere-kino a romantycka prochazka vecernim parkem, sak je hezky teplo, at si nemysli ze si tak necitlivej ze ji jen vezmes na sraz s partyju…

 • foppa

  :)))))))))HAHAHAHAHA, ovsem dnes krome standardnich hlasek navic brilantni pointa :)))))

 • jestejinak nepovazuji za podstatny, jestli je to pravda nebo ne .. kvalita scenare pribehu a jeho interpretace nespociva ve skutecnosti, zda je pribeh fikci ci realitou

 • Sandra

  Skoda..Tys to teda projel kamarade! A ona tam na tebe cekala nachystana…

 • radim

  kvalita okNehodnotil jsem kvalitu (opět výborné hlášky, zvláště bezruki mě dostal), jenom pravděpodobnost. Toto je deník a tam by mělo být to, co se autorovi stalo. A tady mám problém. S kvalitou sepsaného příběhu ne.

 • Evice

  Život v OstravěBlog objevila: 22.6.2005,knihu zakoupila: 23.6.2005.dobře se pobavila, o zážitky své se podělila. …tudíž můj nynější život v Ostravě je hned o něco snesitelnější, a to se mi jako rodilé Valašce z lesů, vod a strání, nezvykalo zrovna lehce.

 • Miki

  Trochu mi reakce některých připomíná, jak v Maďarsku založili sbírku na operaci očí pro Esmeraldu. Za předpokladu, že to, čim nás autor krmí je pravda, a jestli je Zdenka taková bomba jak Ostravák tvrdí, musela bejt nejen dost zklamaná, ale taky dost nasraná. Proto nesouhlasim s názorem, že si to u ní krutě posral. Naopak. Myslim si, že ho bude chtít o to víc. Čest @ll

 • Lajda

  Podařilo se!!Tak se mi to podařilo!! Knížku s věnováním mám v kapse. A musím teda říct, že to bylo rozhodně snažší než ta minulá klikací šance s půlmiliontým návštěvníkem ;). P.S.: Jo, a musím poděkovat kidařovi "Pi-ka-chuuu", který zde v pondělí na onu on-line diskusi s Ostravákem na LUPĚ upozornil. DÍKEC

 • MoneyToo

  Správně! Jak říká pan farář…….souložit se má jen za účelem splození potomstva! Selfmademane…

 • Duff

  Ježkovyzraky!! vona je doma bez Bobíčka a ty deš rači na boulink????? :-////prostě C Y P !!! :-)

 • MoneyToo

  C i P s malym, měkym

 • m. m.

  vy ste všici ajnštajni…to se vám ještě nikdy nestalo, že jste přišli někde, kde to znáte a bylo to nějaké "jiné" a nevěděli jste proč??? obvykle se jedná o nějakou "samozřejmost" (Bobík), takže její přítomnost si člověk těžko uvědomuje.aspoň je vidět, že ostravak nechodí za dokonalou s cílem zjistit, jestli má doma Bobíka.

 • Aglája

  Ostravaku, chlapce zlata,ona nachysta vino a zakusky, odklidi cokla k mamince, aby teda konecne byl klid….. (teda jestli jsi nam nejaky usek nezatajil…) no a ty ji reknes ze jdes s kamosema a ze ji milostive vezmes sebou…. a pak ji seberes svalnatyho kamarada…. to bych teda byla vytocena a mozna lehce neasertivni!!

 • Aglája

  to 39"…..taky si se moh ‚obetovat‘ a na partyju vysrat (bouling neutece) a kvalitne zasoulozit, udelat ji radost…"to se mi snad zda….udelat ji radost….

 • Fidel

  Hurá!Tak to vypadá, že Dokonalá je venku ze hry a příběh se nám začne odvíjet zpátky, kde byl předtím. Hlavně pryč z tý červený knihovny!Stejně postavy jako mama, segra, fotr, Kamil (taky by se měl vysvobodit) mají mnohem lepší potenciál pro příběh… :-)Tak se po neděli těším na pokračování. :-)

 • Aglája

  jo, Ostravaku, to jsem ti chtela rict!Normálně jdu takhle v našem krásném hlavním velkoměstě po hlavním velkváclavském náměstí, a koukám do výloh, a najednou….. jako deja vu…co jsem to zahlídla koutkem oka? vrátím se.. a no FAKT, v dome knihy maji z Deniku ostravaka normalne vyloženě vyloženou výlohu!!Tož to jsem si připadala jako trošku slavná s tebou, tak dík:-)

 • kika

  souhlas s fidelemne že bych ostravakovi nepřála sex (ale on si ho asi nepřeje taky…), ale tež bych radši zase četla ty nezamilované historky. hlavně ty debaty jaké jsou baby hrozné a returny na téma chlapi bez dvou za dvacet mi připadají, jak večírek se zhrzelýma ožralýma rozvedenýma nad čtyřicet.

 • wojtek

  to 52co se ti zda?? ty pri sexu places? nedela ti to radost? kdyz se s nekym nadherne pomilujes, nemas dobrou naladu? takovydle ‚puritanky‘ a vase kecy fakt miluju..budem si hrat na to, ze chlapi to chtej, a zensky to jako laskave davaj, nebo uznas ze sex je poteseni pro oba? ze vubec reaguju, ostravak je, myslim si, natolik cytlivy, ze pochopil presne co sem myslel, ona podnikla jasne pripravne kroky (cokl-vinko-suknicka) coz by naznacovalo, ze se na neco TESILA a to ‚neco‘ by ji udelalo radost…stesti ze te nemam doma, puritanko, moje pani sex miluje, chce ho, dela ji to radost, a nema problem si to priznat!

 • Citron

  KuraTož chlope, ty si cyp jak rožnuta lampa se přiště divej kolem sebe

 • To se dela ?

  Shrnutoi pozpatku, vyplyva, ze budto by se mel blog prejmenovat "Ostravak se bavi" – provokuje ctenare k reakcim, nebo ze Ostravak ma z holek panicky strach (v obou slova smyslech – prepada ho panika jako panice). Skoro to vypada na tu druhou moznost, protoze Ostravak se s devcaty jen "cicma" jak by to asi specifikovala neci maminka a ne opravdovy muzsky !! O treti moznosti se ani nebudu zminovat. Jak to tedy je Ostravaku ?

 • Zdenal

  Nic si z tech blbonu nedelej, me to s babama taky dochazi pomalejs…Sak ti co se navazi beztak taky kdeco posrali

 • takytak

  Bože,jak to že sis nevšiml, že ona čekala někoho jiného? Vždyť sis na tu oslavu vzpomněl až při novinách! A Bobíček byl uklizený, takže tebe fakt nečekala, proto ta zima… Tohle se vyvíjí moc pěkně…

 • Radek

  Ty si vulTy si vul jak lopata, bibicek v prdeli a ty v hodpode…

 • Radek

  Ty si vulTy si vul jak lopata, bobicek v prdeli a ty v hodpode…

 • Chudak OstravakChce vyhovět kamaradum aj slušnym mravum kere kažu slavit svatek aj s tim kěry něchce ale ma ho a vy se tu do ňho pustite takym tempem aš mi nad tym i počitač vzdycha od leknuti.Co ma borok robit jak němože Dokonale přiznat že měl haldu roboty na rozhovoru a otpovidat na take kvantum otazek bylo naročne, vyčerpavajici a časově kalamitove? Mame ho my, něma ho Dokonala. A za to věnovani se čtenařum eště dostaně vynadane že se nevěnuje babě aby bylo co psat.Ostravaku asi su fšichni lačni erotyckych detailu kurňa rob cosi. Napiš že sex byl a dalši dva měsice mužeš pochybovat či je zadělane na maleho Ostravaka. Halda čtenařu ti budě držet palce, druha nadavat do něšiku, starostlive robky budu sledovat zdravotni staf nastavajici mamy, nepřatele psu tě budu děsit že ti Bobiček zežere děcko, na matrice se buděš hadat či de dat meno Ostravak Ostravakovič Ostravski nebo Zdenka Dokonalá…….A něodvažuj se prvniho července vyhlasit prazdniny jako že Měl sem vas rad Uš chcu mit chvilu klid Pokračovani v zaři.Ja to psani za tebe něvezmu jak mě gdosi fčera navrhoval bo uš tak mě stary podezira co s tebu mam a marně vysvětluju že tě ani něznam i gdyš mi pišeš na mail a teť eště přijdě ta kniška……Cela pyšna ju budu ukazovat fšeckym nafštěvam bo mě osobně eště žaden autor nic něpodepsal. Akorat jeden ostrafsky spisovatel mi podepisuje svoje obrasky jak robi PF k novemu roku ale knišku eště ne. Ty buděš prvni…..

 • Adam

  Ostravaku, Ostravaku, tohle si kapitalně dodupal. Vzit nastrojenu babu mezi partu zgychanych pivařu na jeji svatek byl napad hodny našeho primatora. :-) A o tobě jsem měl lepši miněni. Ale tož co, zasmal sem se zas dobře jak cyp. Piš, piš, piš.

 • ufi

  jo, chybička se zřejmě vloudila.dokonalá zřejmě čekala romantiku jak ze seriálu a místo koulí na bowlingu házení jinejma :o) no nic, vítej mezi nás trubce, co je potřeba občas nakopnout. :o)

 • MiB

  Ahoj Ostravaku,ještě jednou moc dík za tu knížku, je fakt super!!! Až tě jednou někdy někdo odhalí (a doufám, že to moc brzo nebude), tak si k tomu podpisu Ostravak prijdu jeste nechat udelat podpis real-autora!!!=)))No a jinak, co se týká Dokonalé: Nečekala ona aji někoho jiného??? Bo jak by ai věděla, že se chystáš přijít??? Možná, že kdybys přišel o pár minut později, že bys byl i celkem překvapen!!!…no ale pokud to myslela tak, tak to nakonec dopadlo, tak si můžeš i gratulovat, protože jak vidíš, tak je kvůli tobě schopna odližit i svého Bobikaaaaa!!!(…dobrou chuť…)Takže pivu zdar, lovu robek zvlášť!!!=))))Ostravaku, drž se, my, národ ostravský, slezský aj moravský tě v tom nikdy nenecháme!!!"Ostravaku, my jsme s tebou, neopustíme Tě, nikdy tě nezradíméééé, bo my ti věěěřiméééé!!!!Věrímééé a věěěěřit budem, že jsi kluk nejlepšííííí, bojovat za tebe budem, bo jsme tví fááánoušciiiii!!!!"

 • Greta

  A víš jistě, že hledáš ženskou pro vztah?!

 • To se dela

  To Greta,no prave, to byla ta treti moznost kterou jsem nechtel moc rikat v 59tce. Budto je to panickej strach z zenskejch, nebo s Gretou premejslim jak to prijde..

 • sette

  Ono se sice říká, že chlapi furt myslí na sex, ale ostravák měl nějaké viditelné zatmění mozku. No jo erupce na Slunci :)

 • MiB

  To SetteSpíš erekce na Slunci:)

 • ostrafuck

  TruděS tym Bobičkem tež budě třeba zrobiť pořadek. Take erotycke hratki, jak se vam za řyťu mota nasruty kulohryz, tež něsu bohvječo. Ani se nědivim Ostravakovi, že je nervozni jak Panna Maria u gynekologa. Posluchaj Trudo, tež by si mohla kamošovi pomocť, dyž už maš tu knižku (ta zavisť je ale obřydliva) a brať Bobička na cvičak. Bo esli ma mjeť Ostravak slibene, budě třeba deponovať teho maleho Ryntyntyna na cvičak něbo na kmin.

 • Hodoňák

  Lidi to je vůůůl !!!Vše už bylo napsané, tak snad jen recept na Bobíčka. Možná nejkratší recept na světě:"Česnek pod pažu a do trúby".

 • Začíná to připomínat telenovelu, málo fórků a furt jen o tom jednom. To s Jarunou to byly aspoň vtipný rande, ale tohle…

 • brouček

  hodnoceniTeda, ten článek mě moc nepobavil, protože je to takový obraz normálních situací v životě. Každý z nás snad někdy něco posral a myslím zvlášť v prvních vstazích…Jsem velmi zvědavý na pokračování, protože existuje docela hodně variant pro další děj. Např. Zdenka (vzhledem k tomu, že byla "taka rozhycovana"), opravdu mohla mít už někoho ve skříni. Nasvědčoval by tomu fakt, že se v poslední době zas tak moc nestýkali…Jinak "bezruky v lokálce" je super, ale dřist [72] a [73] na téma Bobík mě pobavily daleko víc.

 • Neva

  Knížka s podpisemOstravaku, taky moc děkuji za podepsanou vyhranou knížku (ještě ji sice nemám, ale čekám zprávu o vyzvednutí). Byla jsem přes víkend v Praze a koupila jsem Tvůj Deník i se slovníkem příbuzným a ti ho začali číst hned. Náramně se bavili a musela jsem ještě i občas vysvětlovat některé výrazy, i když vlastně všemu dobře rozuměli.No a k pátečnímu článku bych jen dodala, že se Ostravakovi nedivím, že "nešel na věc", určitě se obával dalšího odmítnutí, a Zdenka je taky asi neprůrazná, když sama "nenaznačila" chuť k jiným hrátkám, než "kuželkovým". Teď nevím, jestli jsem já tak chlípná, nebo ona skutečně frigidní…

 • ostrafuck

  Ešče minule to bylo take dojimave melodrama, že žadne oko ani gaťky nězustaly suche. Včil tu naraz vpadně Zdenčina mama a je z teho Vetřelec V.. Něvim, něvim, esli nastavajici tygermutra Ostravaka prolustruje jako Dokonaleho, bo jak ni, budě tym hlidanim Bobička Ostravaka připušťat jak obecniho bravka a to u takeho víajpyja něni v rychtyku.

 • Vlasto

  nejsi muj stary ?musim zkontrolovat mojeho chlopa, zda po večerach nepiše capiny do kompu, bo on je stejny hnup jak ty a aj vedeni ma dluhe jak ostravak! zdar "Vlasta" co ma podle stareho taky furt svoje dny!

 • Martin

  No co jsi čekal jsi kazišuk a tak tě štengrovala :o) a to si piš, že ti to bude vyčítat až do smrti :o)

 • DarkLady

  Koněc filmaOstravak umřel. Budiž mu země lehká… :..(

 • Bobiček na cvičakto neni špatna myšlenka. Musim ju řict staremu bo u nas na cvičak ze psem chodi on. S Ostravakem mam fčil dobre styky bo mi teš pošle jednu tu knišku ale na druhe straně je pořat taky anonymni že něvim jak byzme si teho Bobička předavali. Na nadraži do anonymni schranky na zavazadla? Uvazaneho gdesi u opchodu? Na dobirku pepeelkou?Muj stary se dost vsteka jak ho něchce naš Špunt poslechnut na prvni slovo a ni mět eště druheho psa. Stary je lekavy a boji se že by o něm psal eště Ostravak něstači dost že pišu o něm ja. A kamaradi od stareho su banda šprymařu a jak slyši Bobik tak uš chystaju gril a kořeni bo ty ryby pořat dokola to uš je fadni.Zrovna fčera zme byli fšecky tři psy pořadně vyčvachat na štěrkovně bo take vedro by porazilo aj velblouda že by se rači přešteloval na delfina. Napřet to vypadalo že topime něbohe božatka, pak se jim to gizdum malym začalo libit a ve finale Špunt uplaval až na ten maly ostruvek uprostřet bo tam byla vrcholně zajimava kachna.Toš gdyby Ostravak pustil Bobika do take společnosti – šak se synku ozvi. O jedneho psa vic či miň to je jedno. Aspoň budě věči sranda a stary zrobi cosi pro Ostravaka, Dokonalu aj kolektif čtenařu lačny pořadneho sexu.Literatuře zdar, eroticke zvlaště.

 • ostrafuck

  Trudě 81Asyk by měl Ostravak zvažiť esli tě nepřibrať do te jeho tajnosnubne partyje. Bobičkovi by se exkurzyja po lavovem grylu libila, tygermutra by si přes leto mohla zahrať s kachničku na ostruvku na Robinsona s Patkem a něni boha, že by Denik Ostravaka II. v prodeju něporazil Rodinne puta.

 • Adla

  Tož dufam, že zitra bude novy dřyst.

 • Truda s OstravakemMohli byzme s Ostravakem spachat take cosi co vychazelo či snad eště vychazi snad ve Story či Jimovi – par celerbrit dokupy každy kusek. Že byzme třeba zrobili novy blog Ostravak a Truda na dovolene v jednym hotelu aneb Jak to Ostravaci rostočili v Řecku že aš domorodci hleděli.Kombinace muj stary a jeho Dokonala by neměla chybu bo krasne baby to muj stary može a Dokonala by aspoň mohla pouvažovat kam vede mladistva vašeň po třiceti rokach.My byzme si z Ostravakem zatim v klidu napsali společne veledilo a v zaři by bylo na českem knižnim trhu take halo že aj Hary Potr by dostal chuť natačet se v take slavne zemi s takyma šikovnyma autorama.Jak řika muj chytry bracha – čim věči hovadina tim lepši kšeft.

 • vevim

  A aji OstrafuckTy,Trudo,posluchej,vemtě sebu aji teho Ostrafucka,bo on ma tež fajne dřisty a v tym časopisu su tež tři ti spisovatele.Bo jak su tři,tuž to je vždycky věči sranda.No a aji pro tebe je to lepši představa,bo v tvojim věku a makat se dvěma štramakama…tuž aji ti zavidim :-))

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>