Zdenko, ať s tebu idě Syla

V patek na šichtě přyšla v pauze na chleba s turysťakem řeč na kino. Laďa začal basniť o třetich Starwors, že na tym byl minuly tyden v Kinestaru a byl nadšeny. Jura se ho zoptal, kolik za to vyvalil chechtaku. Bo byl aji s robu, tuž přes třy kila (za listki a kupu žradla). Partyja začla hned rozebirať, co by se dalo pořydit za třy kila a že do kina je to moc drahe a že Laďa je znamy Ročild. No on je spiš vul jak anděl. Poslal ich do dupy a šel hryzť do chleba na chodbu.

Na obědě se s nami dal do řeči Tomaš (ten naš komputermacher) a pry že slyšel, že se chlopi chistaju do kina na Hvězdne valki. Zatvařyl se tajuplně jak Žiluv ostrov a vytahnul z kapsy obal s cedečkem, na kerym bylo fixem napsane SW3. Začal na nas pomrkavať, tajak by chitnul cosyk z pruvanu a pry že za flašku je to naše. Franta ho poslal do dupy, bo pry mu synek doma pravil, že se to da stahnuť z teho interneta zadarmo a že esli chce na nas vydělavať, tuž s taku ať idě strčiť hřebik do zasuvki. Tomašovi zmrznul usměv na pysku a zaškemral, že teda aspoň za baliček spirmintek. Z kantyny odchazal o cedečko lehči, ale spokojeně přežvykoval jak vul na pastvě.

Cedečko zebral Franta, bo ten ma nejvěči televizu a domluval termin a osazenstvo. Mi se to jaksyk nězdalo, čučet na posledni dil takeho fajneho filmu na male bedni. Prvni, druhi a třeti, vlasně štvrty, paty a šesty dil sem viděl kdysyk u jakehosyk kamoša na videu a byl sem nadšeny, bo to bylo fakt něco. O Leje v gaťkach a podprdě se mi tenkrat dluho zdalo. Ale aji ten přyběh byl fajny. Prvni a druhi dil už mě tak něnadchnul, bo tam byl taki ten ušaty srandovni pajtaš a už to jaksyk nemělo tu atmosferu. Pravil sem chlopum, čemu sy na to rači nězajdu do Kinestaru. Velke platno, hukot, iny zažitek. Šak Starwors je klasyka jak cyp. To sy zasluži velke platno. Divali se na mě chvilu jak na vola. Pry čemu uvaliť kilo a kajsyk lozyť, jak to možeme mět doma enem za balik žvykacych gum a za ušetřene chechtaki se možeme k temu dať pivo. Šak v kině se slopať něsmi. Vysral sem se na nich, šak co ich budu přemluvať, zajdu sy na to sam. Nebo se Zdenku, esli budě chceť.

V sobotu sem vyrazyl pro istotu dopoledně do Kinestaru předobjednať listki. Se Zdenku sem to měl celkem po minule akcyji pokaňhane, ale stejnak sem zamluvil dva. Beztak ju přemluvim – jak uvidi, že lezu s prosykem, budě naměko a pujdě. Listku bylo dosť, tuž sem vybral fajne mista a jak už sem tam byl, zavolal sem mamě, esli ji eště nědošlo to fotrove sladidlo. Chvilu něchapala, ale jak sem se opravil, že sem myslel ten prašek, co ji kupuju pravidelně v Kerfu, řekla že sem hodny synek, že se staram, ale eště ma. A že robi dněskaj jahodove knedle, tuž esli chcu, ať se stavim. Tymi mě přecpavala v děctvi, temu sem byl taki spuchly, že na mě děcka ve škole pořvavaly „Bača tlusty žere chrusty!“. Na jednu stranu bych si aji dal, ale cosyk se ve mě šprajclo a rači sem šel do Indry na gulaš a pivko.

Po dobrym obědě sem eště s masnymi pazurami zavolal Zdence, trošku se omluvil, že sem to minule zdrbal a zoptal sem se, esli by něšla do kina. Neměla taki nadšeny hlas jak dycki, ale jak sem do ni chvilu hučel, nakoněc suhlasyla. Ptala se, co to budě, ale to sem sy něchal jako překvapeni. Eště mě chvilu přemluvala, ale byl sem tvrdy jak baleny rohlik z Kerfu, tak teho něchala. Domluvili sme se na pul šeste v Kinestaru u jezdicych schodu. Ja už sem tam byl v pět, bo bylo třa zaplatiť tu rezervacyju, a potem sem se eště flaknul kolem. Ludi jak na sjezdu kajesče – že se jim tu chce lezť v takim hicu misto teho, aby kajsyk machali pupki ve vodě. Dokonala byla přesna jak rakosnicke dygi pět minut po kupeni. Měla na sobě svateční fajne haderki a vypadala jak ty robki na te sutěži krasy, jak je tam ředitelem ten odbarveny kudrnač. Syce nevim, čemu se baby stroja a maluju do kina, jak je tam celu dobu tma jak v dupě, ale asy to maju v genach. Někeřy chlopi se za ňu mlsně otačali. Jeden na to asy nezapomeně, bo ta jeho přezrala rebeka, kera byla vpředu vuzka, kery on tlačil, sy teho všimla a prudko mu s nim jebla do buntka. Eště na jezdicych schodach byl chudak v předkloně.

Zkusmo sem Zdenku calnul na lico a něbranila se – tuž hura. Vypadalo to na dalši šancu. Poučeny nězdarem s Jarunu sem ju zaved k tym kolam a praženym kukuřycam, ať sy cosyk vybere. Ale co, ať nežeru, šak se mi to třeba vyplati. Tuž jasne, že sy vybrala tu nejvěči pikslu popkorna a ten nejvěči papirovy kastrol s tym přeslazenym asfaltem. Stalo to skoro tajak listek. Odněs sem ji to do salu, lapli sme do křesel, mrkli na reklamy a už začly ty žlute jezdicy tytulki a ta fajna břynkačka, podle kere by aji male děcko poznalo, co to je. Pyšně sem mrknul na Dokonalu, kera s vyvalenymi očami čučela, jak zleva zprava litaju raketki a střylaju kolem dokola. Potem se překvapeně zoptala „Na cos mě to vzal?“. Tuž šak sem sy pravil, že budě nadšena. Kdo by něznal klasyku.

Ponořyl sem se do teho jak but do přejeteho holuba a přestal vnimať okoli. Semtam mě vyrušilo enem to, jak Zdenka zuřyvě přehrabovala tu krabicu s popkornem a rozhližala se kolem dookola. Tuž povim vam, film byl fajny, krom tych scen, jak tam ona dřystala temu Anakinovi „Miluju tě“ a on ji „Miluju tě“, ale to sem sy všimnul, že Zdenka dycki zbystřyla a jaksyk se ji zalesklo v očach. Na koňcu, jak ta Padme porodi a idě sy ověřyť, kaj je vlasně ta Syla, kera všeckich provaza, vytahla Zdenka šnuptychel a něnapadně se vysmrkala. Jak začly jet tytulki, zdvihli sme se, ja sem vzal Zdence ty prazne krabice, pustil sem ju prvni (a mrknul se, esli mi cosyk něchala – aspoň hlt te koly tam zbyl) a vyšli sme plni dojmu před Futurum.

Zdenka mě lapla za pazuru a pravila, že to byl celkem fajny romantycki film až na paru scen, kere by sy přectavovala inač. Tuž hlavně tam bylo moc tych raket, to by zrušila, bo to odvaďalo zbytečně děj od tych dvuch zalaskovanych mladežniku. Potem tam bylo moc tych robotu, šak by stačili ti dva srandovni – ten, co vypadal jak chodicy vysavač a ten druhi, co vypadal jak něšikovny opravař potrubi. Tež ten koněc pry byl moc drsny. Šak mu němusel sekať pazury, aji hnaty. Mohli se domluviť, no ni? Tež ji něbylo jasne, jak moh dychať v tym munduře z uměle hmoty, do kereho ho nakoněc narvali. A čemu ty dvojčata něněchali přy sobě? A kura… Rači sem ji ani něpověděl, že je to vlasně seryjal.

Dom sme jeli lokalku. Seděli sme vedle sebe a ja sem se ptal, co zytra. Do koňca tydňa už měla obsazene, tuž to mi bylo jakesyk divne. Tuž chodime spolu, anebo ni? Nakoněc ale pravila, že v sobotu bere mama Bobička na zahradu a vyznamně mrkla. Tuž doufam, že mu tam po ni něbudě smutno. U Alberta mi enem popřala dobru noc a calnula mě na lico. Popřal sem ji, ať ju provaza syla. Podivala se na mě, jak bysem ji řek cosyk sprosteho a šla dom.

Tuž nevim nevim, jak to budě s tu Dokonalosťu. Každy přece zna Starwors, no ni?

No comments yet to Zdenko, ať s tebu idě Syla

 • taťka

  Výborně!Ostravaku, vypadá to, žes to vzal tím správným koncem. Už to jenom dotáhnout do finále a pryč – né, že Tě dotáhne před oltář!

 • Vašek

  Jo, joPozvi babu na film a málokdy se trefíš do vkusu. Já tenkrát trřpěl u Madisonských mostů…Vašek

 • Spletita,spletita cesta pred tebou :-))). Hlavne, at tebe na ni sprovazi sila. Jak to tak ctu, budes ji jeste potrebovat :-))…

 • Aj BožeOstravaku ty si něnapravitělny!!!!!! Poprvykrat to pokaziš že ju vemeš mezi chlopy na chlopsku zabavu. Přetahovani se gdo je lepši, rivalita, poměřovani, sportovni vykony, to su zabavy pro synky!A o co de ve hvězdnych valkach? Kery koho pobije, jake fajne zbraně zase maju, něbespeči, valčeni uš v nazvu…. Normalni baba to přetrpi ať zrobi chlopovi radost a vubec ju to něbavi!!!!Nějakych deset rokus spatky to bylo u nas podobne – stary vzdychal nat Vetřelcem a ja sem mu robila radost jak sem vzdychala na střidačkáu užasem a pak od hruzy, semtam sem vypiskla zděšenim a stary byl pyšny jaky krasny film mě pozval v te televizi sledovat.Nětušil chudak že my zme rači se susedu poseděly nad Angeliku, bečely zme s chuti a často a po filmě zme si řekly že aspoň něgdo ženske duši rozumi.Gdybyzme ja a ty jeli spolu do Řecka toš by to zichr dopadlo tak že ty by si šel s chlopem na ryby a ja s Dokonalu byzme cele zjihle chodily posluchat jakesi romanticke muzikanty a tak. V tom připadě je tu otaska naco chlopy brat taky že. Moja ruštinařka gdysi tvrdila že by něchala par chlopu na plemeno a zbytek vystřilet. Tehdy sem si myslela že je jakasi divna ale fčil si řikam že to byla rozumna osoba a měla skušenosti. Čest jeji pamatce rusky se domluvim dodněška a vspominam na ňu často. Jo velky pedagog se nězapomina.

 • Juzek z Goraľova

  Do Trudy z PrajzkeHehehe, som sa nasmial na tom príspevku skoro viac, než na pôvodnom ostravakovom článku :-)))

 • Hodoňák

  ZvláštníZvláštní věc. Je vidět, že aspoň některé ty příběhy jsou smyšlené. Minule tu dost lidí radilo, ať ju pozve do kina a hle už tu máme příběh o kině. Čtu Ostravaka od začátku, ale začíná mi trošku vadit tady tyto příběhy na objednávku. Už mi to nepřipadá taká sranda jako např. Jak mama dodrbala mikrovlnku. Pokud jsou i tyto příběhy skutečné, pak se Ostravakovi hluboce omlouvám a tiše závidím. Zároveň prosím ať napíše aj něco o někom jiném než o Dokonalé nebo ségra s harantama, tatík, mama, susedka aj. už umřeli?

 • No nazdar!Nazdar Ostravaku, hele tak u tohodlenc přizpěvku sem se fakt pobavil! Je to uplně učebnicový příklad rozdílností mužů a žen. Kdy bys tu mněl nějaku adresu(myslim jako poštovni) tak se tu cela partia složime a kupime ti knižku o rozdilnosti mužu a žen…. no ale bo to tu nemaš tak si ju buděš musit kupit sam! Ja vim že sem enem maly gizd a že němam co kecat, ale stejně: jak mi určitě plno holek potvrdi mnohem vice by ses ji zavděčil kdybys ji vzal na nějaky romanticky film! Některe nejsu až take hrozne a navic ten pocit že si udělal radost svoji robce převaži těch par minut co se tam budeš nudit! No nic zatim se mněj ja vilim ze třidu na koupaliště.Tak a teď mně skrituzujte:-D 😀 😀

 • AlienFrank

  to [6]Něchci rypat ale momentalně je to to co ho zajima asi ze všeho nejvice! Takže pokud ty přiběhi su skutečne tak se ani nedivim že nepiše o něčem jinem… no ale zas na druhou stranu by mně tež zajimalo co ostatni-jen tak v textu se zminit nebo tak…:-)

 • moravačka

  Happy end to nebude,starwors mě tež neberu a tak se Zdence nedivim. No nevim jestli to byl spravny tah, ale zda se, že nakonec si v tym našla to svoje, ale stejnak si myslim, že ju ma už rozpracovanu ten Rambo z minula, to ti asi uteklo, jo kdo zavaha …

 • Pitrys

  Hodoňaku, a proč by to muselo byt smyšlené? Vždyť už kdysi psal, že ho zajímá sci-fi, tak proč by se nevypravil do kina?

 • Pitris

  Tu je to o tom scifihttp://denik.ostravaka.cz/135146/

 • Hodoňák

  Ale jošak já to beru, asi to smyšlené není a když jo tak moc dobře. Ale tak nějak mi to přestává bavit, to bude tím horkem,asi. Šak já sa polepším. Dokonca sa těším až pudem všeci Ostravakovi za svědky a někeré aj za družičky.

 • Nessie

  HolkyNo, asi většina holek má opravdu ráda růžový věci a Angeliku, ale znám i dost ženskejch, který by rády na SW šly, rády si zahrají bowling a jsou natolik silný osobnosti, že řeknou, co chtějí a co si myslí. Jenže o takový ženský stejně většina chlapů nestojí. Chlap totiž musí tu svou cukrovou paneneku chránit, a pokud ta to nechce, chlapi se většinou cítí ohrožený ve svý mužnosti. (Mluvím o průměrný, většinový společnosti)

 • Carralina

  Hmm no jo, tak nevím, ale mě se třeba Star Wars docela líbí, tedy ty původní. Z těch nových jsem viděla jenom jeden díl a nějak mě to nenadchlo. Pro efekty zapomněli na příběh. Obecně mám radši horory a detektivy než romantiku nebo komedie. Komedie ostatně nesnáším s čestnou výjimkou těch velmi velmi černých…Tarantino rulezz.

 • Kachna

  Dokonalá :-)Zdenka mi pripomína Zdenku intelektuálku kerů znám ..i oblast výskytu by seděla…mmm Zdenka byvalá miss poupě? …oh nééé

 • Dajdek

  Tak mje napada……mily Ostravaku, co se teš tak asi bude dit, jak se Zdenka dovi, že o ni pišeš ty sfoje dřysty a vaš fstach sleduje pulka republiki. Bo esli to vi, tak je to f poho, ale jak ne, tak to sem fakt zvjedavy na jeju reakciju :-)

 • radim

  každy neKaždy přece zna Starwors, no ni?Neviděl jsem ani pět minut…

 • kika

  Třeba Dokonalá (alias Sedmá z Devíti) fandí Startracku?

 • diskika

  sorry, Startreku…

 • Tonda

  Star Wars…Tož každy Star Wars tak nežere. Či zje su cyp abych se dival na serial od prostředního dila? :-)Na další díly ji do kina nezvi, když tak ji strč nenápadně program kina do ruky, jestli se ji tam něco nelíbí. tož jako odměna za tu sobotu by to bylo fajne!

 • Mamlas

  Tak to je mazecKura Ostravaku, tak to co se tobě stalo v tom kině, to samé se stalo mě, mladá sebou furt šila, podřimovala, zatím co já jsem byl zažraný do soubojů ale jakmile jsem při těch romantických dřistech, které mimochodem ten film kazily, usínal, ona zbystřela a začala to vnímat… tuž to jsou fakt všechny baby stejné??

 • romatikanáhderný romantický film je Kill Bill 2, no ale je asi dost žen, který tento názor nesdílí a bude se jim zdát, že tam je moc krve na romantický film a že by takový film neměl končit smrtí partnera hlavního hrdinyale stejně si myslím, že Q je génius!

 • Bubak

  V sobotu bys ji měl dostat, jináč ti nevim, člověče

 • A_T_M

  ResponseStar Wars rules-a Zdenka si zvykne- There is no emotion, there is a peace;)

 • Tom

  Příště to chce lepší výběrPříště ji vem na něco z Íránské kinematografie, ale dej si bacha – ty kratší mají 2 hodiny, ty delší cca 3 a pak je ještě kategorie "extra long". Všichni intouši si to pochvalují, já osobně jsem viděl jeden a jsem nadosmrti plný dojmů.

 • Geralt

  Ja nevim… ze spolecnosti kera me obklopuje (rodina pratele a spol) vsichni zboznujou SW, LOTR, a aliena. Jen film kery bych ted chtel fakt videt je stoparuv pruvodce. ale vzhledem k tomu ze znam knizku… na to ji Ostravaku taky zadsi neber.

 • Geralt

  Ja nevim… ze spolecnosti kera me obklopuje (rodina pratele a spol) vsichni zboznujou SW, LOTR, a aliena. Jen film kery bych ted chtel fakt videt je stoparuv pruvodce. ale vzhledem k tomu ze znam knizku… na to ji Ostravaku taky zadsi neber.

 • Nessie

  to GeraltNa Průvodce nechoď, viděla jsem to a je to šílená hovadina, kam se hrabe knížka, nebo původní anglickej seriál ze 70.let

 • Pozvanka pro Ostravakahttp://lucystike.bloguje.cz/166944/ zvu tě na sraz bloggerů:-)

 • Neřeknu drahoušku:-))

  Dnes je to slabší…Ostravaku, ty synku, dnes to bylo slabši, jaksyk vycucane z prstu jako mliko z cecka. Musim řeknut,že sem se ani nezasmala,tak přyště se vice snaž!

 • Anonym

  SW3At zije pomsta "shitu" Tka si to asi Zdenka myslela

 • mejla

  Musím se také zastat Star Wars, taky si myslím, že to musí znát snad každý, kdo to odsuzuje ať zkoukne všechny díly od jedničky nahoru :o))zase jeden z "lepších" příspěvků :o)

 • ostrafuck

  Asyk sem staromodni či Xenofobni z tych žen bojovnic, bo mně jaksyk něrajcuju baby, kere mě ve futrach pozdravi grgnutim: "Kurva, kajs byl?" a pak mě uvali po pale mrazničku. Baby mam rad babske a dycky budě lepši spať se Zdenku než s chlapobabem. Možna ale budu tež jakysi divny, bo se mi jako malemu urvišovi libila Angelika. Teda hlavně ta scenka z jakesyk arabskeburzy prace, kdě Angelika měla ukazať, esli je dosť kvalifikovana pro robotu v haremu. Až po rokach sem zjistil, jak ten konkurz dopad, bo mi mama tenkrát furt zakryvala oči, aby sem něbyl zkaženy. Včil sem sice zkaženy, ale zas poučený, bo vim, že Angelika předpoklady pro tu robotu měla. Dva. Zbytek si už moc něpamatuju, snad enem to, že jedneho milovala a s inyma chrapala. Baby mi pak vysvětlily, že ona vlastně něbyla něvěrna ale něščastna. Tuž Angeliku sem tym pochopil, enem těm babam sem pak jaksyk přestal rozuměť.

 • Johanka z Arku

  Ostravaku prestan kydat a bez dodom!

 • Alimar

  Super truperTak jsem se konecne dohrabala v tom Tvojem *deniku* az k dnesnimu datu.Tedka bydlim v Anglii, ale minuly tyden jsem byla s pritelem doma na dovolene,kdyz jsme se vratili zpet sem,milacek(taky ostravak) vytahl z kufr Tvoji knizku, zacetla jsem se do ni a prelouskala ji jednim dechem.Byla jsem smutna, ze je uz konec, ale pak jsem zjistila, ze muzu pokracovat se ctenim i na netu.Stestim jsem se rozzarila:o)))No a dnes jsem to docetla.Super dilko.Uz se aspon muzu s pritelem prestat hadat o tom, kdo pujde na pocitac:o))Uz se tesim na zitrek, snad napises nejakou dalsi story, protoze jak tak koukam, ted jsi plny Zdenicky a prestavky jsou delsi…tak se snaz, fura lidi ceka na Tvoje dalsi pokracovani:o))Tuz tak dobra noc, Alimar

 • Anonym

  Mam jednu otazku, ctes si poctive vsechny nase "KIDY"?

 • Evice

  Skvostná přirovnání 😎…nezkoumám AŽ TAK obsah textu jako co, kdo, kde, kdy a s kým (ta fabulace tam prostě je, a ne že ne), ale o to víc si vychutnávám formu, jazyk a bavím se přímo neskutečně!

 • skodato je ovsem skoda, ze ji sw3 nezaujaly :( Ja jsem na ne vytahla sveho pritele az do prahy jen abychom je videli v originalnim zneni s titulky, takze to skoro vypadalo, ze ja jsem byla v sedmem nebi a on tam trpel :)) SW jsou proste klasika, to se musi videt.Jinak priste bude asi vazne lepsi nechat si zdenicku vybrat samotnou. I kdyz budes treba trpet ty, bude to vyrovnane. Ale co o zdenicce pises… mej se pred ni na pozoru, neni nic horsiho nez typicka baba (co nema rada sw 😉 ).

 • Čížek pražski

  Stopařuv pruvodce po galaxyjiStarvors su enem taka pohadka, rytiřske story ve scy-fy kabatě. Lepčejši je Stopařuv pruvodce po galaxyji. Suchy anglicky humor, absurdyty, ukazka teho, jak može fungovať byrokracyje. Enem sa u toho muši trochu mysleť, něni to film hen tak na zabavu..

 • hans.hase

  Že nězna starwors,na to se vykvajzni, roby temu něrozumi.Ale eli to v sobotu zase zdupeš, tak si mě, ty chachare něpřej.Gdo ma furt, kurňa, čitať, jak dycki utřeš pysk – no ni !?:o)

 • SW nic mocohledně "kutovních" sci-fiSW: starší díly, na svou dobu dobrý, ale stejně tak trochu pohádka, nový díly jsou jen masturbace vizuálních efektůStar Trek: starý díly, major Zeman v scifi hávu dnes už o ničem, nový díly se dají, ale stejně slabší atmo, nějaký body k dobru za borgyAlien: starý nový všechny dobrý, nepočítám avpjinak stejně ruluje Blade Runner, ale to je jen jeden filmpůvodní Lynchova Duna taky supr, novější seriál je jen čajíček z několikrát pytlíkuOT:ale Sovák podal celkem slušnej výkonhttp://www.kartinki.cz/images/065_016_vfb_jordancapri_1117889613.jpgdalší momentky tutok:http://www.kartinki.cz/show-fullpic-starwars.html

 • taťka

  Chlapče,nechci Ti radit, natož objednávat příspěvek do deníčku, ale což to s dotyčnou cíleně trochu vyhrotit a prověřit si i její hysterické dispozice? Třeba takové rodinné grilování na té vaší haciendě (mama, foter, segra s gizdama a švagrem versus ONA s Bobičkem, …) – to by byly situace! Ty by ses jednak poučil (ať už pozitivně nebo negativně) a jednak bys viděl těch ohlasů, teda dřystů na Tvoji případnou reportáž.p.s. Manželství je mj. i o umění kompromisu. Ty kolečkové brusle jsem si nechal nakonec od své realistické manželky rozmluvit a ona mě v té souvislosti pustila na sraz s našimi bývalými spolužáky na chalupě v Krkonoších. Samotného a na 4 dny! Jupí!!!

 • Hmmm1) Od čeho su multyplexy? Roba čy ja idu z děckami na přyběh žraloka a ten druhi rodič na film dle sveho vyběru.2) O robkach – vari od tych s plochim a bez velke dupy! Bo jagma male one, je to šviňa, jagma dluhe nohi tajak Sklenařikova, je to v dupě, bo sy mysli že je chitřejši jak stary chachar, foter od štyrech děcek! Enem ty prsate a z velku dupu su roby do manželstvi, hodne, poslušne a věďum, čemu je tata hlava rodiny a mama krkem kery s ňu otača…3) Kompromis je od slova kompromitovat se! 4) Tuž něvim, gdo byl zvykly ve škole opisovať! Gdo nevěščy ať tam běščy! Skukni moje http://www... *:-)))

 • James

  JedinečnostNo co ti budem vypravať stala se mi ta sama skušenost. Tož vzal jsem svoji robku tež na StarWars3 ja v opojnem blahu posledniho dilu a ona z vidinou velke nudy. No dvakrat mi usla a jednou mi dala pusu při sceně Miluji tě Anakine.Pro mě je to prostě klasika bohužel pro ni to byly jen 3 hodiny velke nudy :)

 • Lin

  DobréééTak jsem lapla po tydnu k netu a koukam nove pribehy. Opravdu se vyvedly :o))

 • Fox

  knižku!!Tuž ostravaku, obě dvě tvoje knižky, kere idu sehnať, už mam, tuž kdy budě jakasyk nova? Ty dvě mam přečitane třykrat obě dvě, je to dobre jak cyp.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>