Jak sem dodrbal planovanu večeřu

Včerejšek stal za haviřski šnuptychel.

Zdenka měla konečně jeden volny den v tydňu, tuž sem teho chtěl využiť a pozval sem ju na večeřu. V pale už mi promitačka chrlila film. Zajděme do jakesyk fajne restauracyje, Zdenka fajně poji a popije, trochu pokecame, trochu sy omačkame pazury a potem možna pujděme skontrolovať, esli je čokel doma. Tuž plan to byl fajny. V pět sme měli sraz před radnicu, bo sme prvni uvažovali, že zajděme do tamte restaurački. Tam sem už dluho něbyl. Naposled tak deset patnasť roku slaviť čisy narozki či co to bylo. Detajlu už sy moc něpamatuju, akurat vim, že jeden vul z partyje se tam přežral kroket, kere zapijal červenym vinem a potem mu něbylo moc dobře. Celu cestu až k zastavce trolejbusu robil stopy jak raněny jelen.

Zdenka dorazyla, ale do radnice se ji nechtělo a že bysme se mohli projsť po městě. Ja sem byl už celkem hladny, bo v robotě dněskaj byly filety a to je lepši sy dať enem polivku. Ta syce tež chutnala jak voda z kvitek, do kere spadnul masox, ale cosyk žrať musym, no ni? Ale co, roba ma přednosť, tuž sme šli. Byla celkem zyma a semtam aji krapalo, ale Zdenka vypadala spokojeně a vykladala, co v robotě, co na cvičeni, že byla s Bobičkem na očkovani a chudačisko se tam poblulo dochtorovi na kolena, no a ine fajne pindy. Jak už sme přešli pomalym krokem skoro celu spravenu Sokolsku, už sem začinal byť trochu nasraty, ale enem tak v duchu, bo ona je taka fajna. V břuchu mi hralo, jak bysem zežral igelitku cykad, palu už trochu navlhlu, husy kožu ze zymy tajak antyperle, bo sem sy vul vzal enem tryko, ale zas mi probliknul ten osobni Kinestar v pale a trpěl sem dal. A ona furt dřystala a dřystala.

Naraz přyšla řeč na zpravy. Na chvilu sem se dostal ku slovu, tuž sem se pochvalil, že sem se byl v utery podivať u radnice, kolik ludi je nasranych na ty benga v černych hadrach, co zvalili tych mladežniku. Zdenka prohlasyla, že ty zfetovane troski na te luce měli policajti zvaliť po tych odredovanych palach eště vic, aby byl klid, bo taki burdel sy přece němožu dovolovať robiť. Tuž skoro všecko, co ji vyleze z pysku pro mě dovčilejška bylo svate. Nědalo mi to a kontroval sem, že tam byl synek od segry a dostal po papuli a přytym nic něrobil, enem se chtěl trošku zabaviť. A ona na to, že jak je hlupy, tuž ma co sy zaslužil. Že ona by nikdy na taku akcyju něšla a že takich gizduv třeba pozavirať, jak tam niča cyzy věcy. A v televizy pravili, že něbylo povoleni, tuž co tam měli co lezť. Jak sem byl hladny, zmrzly a navlhly jak hadra na dlažku, pravil sem ji, že bych něčekal, že budě mluviť jak přyhlupla uklizečka od nas ze šichty, kera ma dorobenych pět třyd zvlaštni školy a ja ju podezřyvam, že každy den jak přyjdě k nam do kancliku, mysli sy, že vidi novych ludi, bo se s nami zdravi, tajak by nas viděla poprvy raz a přectavuje se menem a přymenim. Na chvilu se mi zazdalo, že ma Zdenka pod kožu na obličeju eště jeden pysk, bo i když se navrchu tvařyla normalně, ta druha hlava vevnitřku se zatvařyla zle jak nasrany agent Smis. Kura, asy bych měl omezyť ty horory.

Tuž asy už tušitě, že z večeře nic něbylo a esli byl, či něbyl ten jeji blucy čokel doma, sem už tež nězystil. Eště chvilu sme sy vyměňovali nazory a potem ona řekla, že sy to idě dom promysleť a celkem nasratě odešla.

To ma člověk z teho, že předem cosyk planuje. Do štajgrove řytě! Že sem rači nědržel pysk.

No comments yet to Jak sem dodrbal planovanu večeřu

 • Kuli

  DobrýHaviřsky šnuptychel nemá chybu!

 • bobek

  Tak jsem asi taky uklizecka bo mam podobny nazor,jak dokonala.

 • Pro sexby clovek souhlasil s mnohym, ale ne se vsim… Ostravaku, mas u me pochvalu pred otevrenym oknem !!! Akorat, ze ty kopecky ted muzes pocitat jen sam sobe … Drzim palce, at Dokonala zmoudri a prohledne jaky skvost ma dosah !

 • Jirka

  Článek dobrý, ale……s Vaším názorem na Czechtek nesouhlasím. Zásah byl slabý. Místo vodního děla bych použil dělo skutečné a místo slzáku ostré náboje. Všude jinde na západ od hranic jsou podobné akce v přírodě zakázané, tam by se s tím policajti nesrali ještě o mnoho více než u nás. Nechápu, proč ti ocasi musej pořádat takový akce v přírodě. Když mají na pronájem louky, to si nemohou pronajmout třeba nějaký stadion, nebo třeba prostory po bývalých kasárnách? To nám musí devastovat ty zbytky přírody, které ještě máme?

 • elTondo

  Jirko,at treba jsou na zapade podobne akce v prirode zakazane. U nas ale nejsou. Az budou, pak ak policajti vyrazi s kanonem. Ale do te doby ne.Mimochodem: voda s kvitek s masoxem je bomba.

 • moravačka

  Teď se ukážePoliticke diskuze su zkušku ohněm a vztah prověří. Tajak je ten druhy ochotny přijmut nazor druheho. Tož uvidime, ja osobně tomu nedavam moc šancu, bo už že ma tak malo času je podezřele. Tak se milenci v začatkach največši lasky nechovaju. Ovšem "polivka chutnala jak voda z kvitek, do kere spadnul masox" mě dostalo :o)

 • Kapis

  2 Jirka:Jen proto, že je pátek a mám dobrou náladu si ji nebudu kazit a nějak na ty twoje vyblitiny reagovat, navíc, když si s největší pravděpodobností dosáhl téměř stejně vysokého stupně vzdělání, jako uklízečka od ostravaka a s takovýma se nemá smysl vadit.Jinak ostravaku dneska bomba, chvíli jsem myslel, že v zájmu příjemného večera budeš držet pysk a odkyveš ji to a pak nenápadně svedeš hovor jinam, ale jsem rád, že si udržel vzpřímenou hlavu a stál sis za svojim názorem – šukačka nešukačka -Voda s kvitek s masoxem a pytel s cykadama fakt dělo :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 • Jura

  Jo ty babuzdar ostravaku, do tedka se vzdy uprimne bavim a tesim se na dalsi pribeh. s babama je to tezky – kdyz projevis svuj nazor, ktery je odlisny, jses hrubian – kdyz se chces zavdecit a projevis nazor podobny, jses podlejzavka – a kdyz nahodou reknes, ze nazor nemas, aby ses vyhnul predeslemu, stane se z tebe bezpaternej sliz. at uz si kurna uvedomi, ze jsme jen lidi, co je nechtej nasrat – ale proc se to vzdycky nejak zvrtne? jinak czechtek byla prasarna – vicemene oboustranna. kdyby te jako majitele pozemku srali nejaci burani, vyzenes je. kdyz jim ale das moc po papuli, muzou te zazalovat – tady je pravda strasne plovouci. pruser je, ze ti "elitni policajti" jsou nejspis jedinci, kteri si radi bouchnou, ale osobne bez uniformy jim to nejde. ale dosti kecu, jdeme si uzivat kras zivota

 • Neo

  OstravakuZdenicka ma pravdu, a uklizecka taky :-)

 • Kapis

  2 Jirka ještě raz: A než zas příště tady budeš psát nějaké sračky, pyty seznam se s faktama, jakože třea louku měli pronajatou zadarmo a Jitka Nuhlíčková ze Státní rostlinolékařské správy v Tachově dělala na přání majitele posudek, v jakém stavu jsou travní porosty ve zmíněné lokalitě a potvrdila, že "žádné závažnější škody jsme tam neshledali," zdůraznila."Zkus si v tom udělat jasno třeba tady:http://www.novinky.cz/specialy/62234-czechtek-2005.htmlor:http://www.novinky.cz/domaci/62294-czechtek–zastupce-vlastniku-plesky-obvinuje-policii.html

 • Eithlinn

  Dost CzechtekuTo je hrůza, czechtek se řeší všude, kam se podívám, už se bojím otevřít konzervu, aby na mě nevyskočil, a ani ostravak už třikrát po sobě nepíše o ničem jiném. Kdy už to skončí:-(((

 • Spravny pristupOstravaku! Sice fandim tvemu romanku s Dokonalou, ale jeden si nesmi nechat srat na hlavu a proto jsi udelal dobre! Hromadky zkontrolujes jindy, nemej strach. Jen pis dal, ja se taky budu snazit :-)zgzg

 • tatyček

  Telenovela po ostravsku

 • pajtaš

  Ostravaku, nech uz ten CzechTekUz me to sere, jak o tom slysim zleva zprava. Paru gyzdu se tam slo zfetovat a v rytmu tuc tuc si zatancovat, policajti jim dali do drzky a ted se to furt resi. Nefetovali vsichni teknari, nemlatili vsichni cajti, hrdinove byli vzdy na obou stranach. Pravda je nekde mezi, ale nevim, proc s tim media furt otravujou. Souhlasim se Zdenkou, fetaci meli dostat na palu, a souhlasim se slusnyma technarema, ze nekteri policajti se chovali jak hovada utrzeny ze retezu, ale jejich soucasna zakopova valka, kdy kazdy haji svou pozici a neustoupi ani o pid, je stejnej nesmysl. Tak prosim, pis zase pekny veci a na politikareni se vyser.

 • taťka

  Chlapče,občas v poslední době připomínáš tetřeva hlušce na podzim. Zatím jsi to sice pokaždé ustál, ale jeden nikdy neví. Když konečně jednou jedna získá dojem, že JEHO případné pokusy o myšlenkové úlety v rámci JEJICH společné budoucnosti úspěšně zpacifikuje (zpočátku po konzultacích se svou matkou a často bohužel i s nastávající tchýní a je-li k dispozici, i se švagrovou), pak už bývá zpravidla pozdě na zjišťování, jak daleko a za jakou cenu bude přístupná vyjednáváním o JEHO budoucích záležitostech (já například ty kolečkové brusle dodnes nemám). Být na Tvém místě, nebál bych se občas podobné situace jako v dnešním příspěvku více vyhrotit!Drž se a piš.

 • versio

  dobrý nájezdříct někomu, že má názory jak uklízečka s pěti třídami zvláštní školy, tož to je dokonalé vykročení do konstruktivní diskuse… mimochodem, pročs jí hnedka na začátku neřek, že máš hlad a že se potřebuješ nažrat? jinak ale dobré hlášky!

 • antiPajtaš

  Z nejhoršího jsme uvnitřJasně, vyserem se na to, stejně se nic nevyřeší, dyť o nic nejde. To, že mě někdy někde bezdůvodně zmlátí pár Datvejdrů a že ti, co nás mají vést lžou jako když tiskne a dělají si ze mě prdel, to je přece v pořádku, strčíme si hlavy do písku a ono to nějak přejde…

 • finland

  ostravaku, jak si hlupy tak si hlupy, mas pred hlavu zatemneno, bo tam byl tvoje segry gizd, mel bys tem vsem gizdum usporadat tu akci u tebe…navic je ani nezmlatili, take hlazeni a divadlo!

 • simi

  konečněplný souhlas s ostravakem! a díkybohu že už o té krawce nemusím číst.

 • Zol

  2 taťkaZ tvych slov na mě dýchla hluboká životní zkušenost a moudrost :o) Vyjít v zásadnějších otázkách se ženskýma bývá zhusta sakra složité – podle mě hlavně proto, že zřídkakdy dokážou brát věci s nadhledem, jsou vztahovačné a berou to jako útok na sebe. Proto bývá nepříjemné mít za šéfa ženskou.Ostravak to zrobil fajně, bo jak s nim Z. neustoji konfrontacy odlišnych nazoru, tuž to ide dokonalost do dupy a zustava enem fajny autfit. Ale dodrbany večer zamrzi, kor dyž je chlop natěšeny jak albansky ovčak alergycky na vlnu :o)

 • cancour

  Heh, zírám,jak bojovníci za svatou pravdu (ať už jakoukoliv) nedokážou rozehnat rudo před očima ani na Ostravákovi, kterej to všechno dokáže glosovat aspoň s nadhledem. Myslel jsem, že tady je to o zábavě, řešit to běžte třeba na http://www.idnes.cz, http://www.novinky.cz, http://www.ihned.cz, nebo zpravodajstvi.centrum.cz

 • To EinsteinMinimalne to druhe foto na tej stranke nie je z aktualnej akcie, uz som fotku videl pred polrokom !!!!!…robil stopy jak raneny jelen……jak bysem zežral igelitku cykad…

 • Sylvinka

  konfrontace názorunenadávejte na nás baby,já být na míste Zdenky tak ostraváka nakopu,ne pro odlisnost názoru,ale pro to k cemu ji prirovnal:"že budě mluviť jak přyhlupla uklizečka od nas ze šichty, kera ma dorobenych pět třyd zvlaštni školy";

 • fiel castro

  to [19] a spol.Paroubek nejoblíbenějším politikem!Odpovězte prosím na tuto otázku nezávislého průzkumu veřejného mínění:Kdo je vaším nejoblíbenějším politikema/ Paroubekb/ Stalinc/ Hitlerpozn.: minimálně poslední dva si OPRAVDU uměli udělat ve své zemi pořádek.

 • pajtaš

  to antiPajtašLžou ti všichni frajere, pravdu nenajdeš, tak co se čílíš. Organizátor ohlásil oslavu narozenin pro 50-100 lidí = lhal. Ti, co tvrdí, že všichni technaři jsou hodné děti = lže. Ti, co tvrdí, že zásah policie byl adekvátní = lže. Ti, co tvrdí, že Paroubek s Bublanem nařídili, aby policajti všechny rubali hlava nehlava obuškem, dýmovnicema a vodníma dělama = lžou. Tak se nečil, ono to nějak dopadne. Včil má každy hlavu plnou rozumu, otázka je, na kterou stranu ji má horkou víc :-)

 • –> fiel castrohej Váňo na na Dolfiho mi nesahej, ať si je jakej chce je náš…

 • Spiros

  Serte uz na hadky a na to, ktery politik je vetsi kokot. Tady jde hlavne o zabavu ne? Podte si tipnout, jestli se s Dokonalou rozejde, nebo ne.

 • kubajzz

  2 pajtašO těch 50-100 lidech je policejní lež. Ukaž mi kde je to v té smlouvě napsáno http://imgs.idnes.cz/oprilohy/infografika/technoparty/smlouva1.htmJe vidět jak se lidi nechají zblbnout aneb 100x opakovaná lež je pravda.

 • JANE CIMALA

  CO SI MYSLIŠ,CO VYROSTE NA KAROLINĚ.CO TAM MĚSTO POSTAVI.BUDOU TAM SUPERMARKETY…….NAPIŠ NĚCO…………………….HLAVNĚ UŽ NIC O CZEKTEKU.

 • JANE CIMALA

  CO SI MYSLIŠ,CO VYROSTE NA KAROLINĚ.CO TAM MĚSTO POSTAVI.BUDOU TAM SUPERMARKETY…….NAPIŠ NĚCO…………………….HLAVNĚ UŽ NIC O CZEKTEKU.

 • babka

  Kidy dobré, pravdu má 27, já techno nemusím, stačí, když ho slyším do noci od puberťáků co bydlí nad nami,ale to je moje věc,chtěla bych vidět mladežniky,co se budou v noci kulat po sobě na luce po techno-sama jehla,strach pomyslet,když tam proběhnou malé děcka, a to futro pro dobytek-sama chuť.Též bych chtěla vidět policajta odjinud, na kterého by jakýsik šajzal hazal šutry a nebo vzal kryku. Skončí to tak, že slušní lidi se budou bát vylézt ven.

 • orlovak

  Pro babkuMuj děda zas furt mluvi:"Za Adolfa bylo nejlip! To sis moh nechat peněženku přes noc na lavce a rano si ju tam našel."

 • barča

  rady do životaEšče žes nešel do té radnice – restaurace je už několik roků zavřená. Zdeňce jsi měl říct, že bys něco skousnul, ať ví hned na čem je – že chlap je hladný furt. Láska prochází žaludkem! Jinak – na ten čektek se už fakt vybodni.

 • Niki

  ???Ty muj mily Ostravaku,si jak male děcko,na babu jdi bez těch tlaku-odkyve ti všecko…:o)

 • antiPajtaš

  to PajtašOK nechme toho, to všichni lžou vím, ale vadí mi, že si to může beztrestně dovolit předseda vlády a ministr vnitra. HOWGH!

 • Eli

  Jak to bude dál ?Vypadá to Ostravaku,že se tvé osudy trochu řídí podle našich kidů.A jsi dost nerozhodný-to abys některé čtenáře nenasral? Jdeš na demonstraci,ale vlastně tam nejsi.Podporuješ technopartisty,ale jejich hudbase ti nelíbí a dredy ti připomínají odpad z umyvadla.Lidi píšou ať z toho není telenovela,tak se pohádáš s Dokonalou.Po tom cos jí řekl se na tebe vybodne a kdovíco za "suvenýr" ti stačila předat z dovolené.No,aspoň budeš mít o čem psát! Ale pokud je to co píšeš pravda-tak ti přeju ať Zdenka je ta pravá a ty nebuď taky nerozhodný a hned jí řekni,že máš hlad a je to.Bo jak je chlop hladový,tak vypustí z huby taky dřist,že to ženská enem těžko stráví!

 • Martin

  Ojoj!Tak je to tady. Od začátku jsem čekal, kdy se to zvrhne 1) v komerci (jako dopisy Drahá M. v metru) 2) v politiku. Bohužel nastala možnost č. 2; mrzí mě to mnohem víc. Trapný povyk jedné nejmenované strany, která tím naprosto popírá svoje dosud hlásané "zásady" a navíc na severní Moravě zatím nikdy (možná 1992) nevyhrála, dává do pohybu všechny možné páky. Ostavaku, teď už máš podmínku s výstrahou (určitě dobře víš, za co byla ta první podmínka). A jsem moc zvědav, kolikrát mi do příštího června potvrdíš, že je moje podezření správné.

 • Michal J.

  Re:"Kidy dobré, pravdu má 27, já techno nemusím, stačí, když ho slyším do noci od puberťáků co bydlí nad nami,ale to je moje věc,chtěla bych vidět mladežniky,co se budou v noci kulat po sobě na luce po techno-sama jehla,strach pomyslet,když tam proběhnou malé děcka, a to futro pro dobytek-sama chuť.Též bych chtěla vidět policajta odjinud, na kterého by jakýsik šajzal hazal šutry a nebo vzal kryku. Skončí to tak, že slušní lidi se budou bát vylézt ven. "Chjo, slovy Ostravaka:"Vazena pani uklizecko, srovnejte si to v palici."Ja si mezitim pujdu pichnout nejakou tu marihuanu.*krouti hlavou*

 • gg

  SUPERAle že je tolik debiluv v ty ostravěnce, to sem si nemyslel.

 • gg

  SUPERAle že je tolik debiluv v ty ostravěnce, to sem si nemyslel.

 • Irka

  39, co to meleš chlape? Copak ostravak se zvrhl v politiku? Vždyť to jsou pořád příběhy ze života, tohle se může dít komukoli, ne? A o jaké první podmínce to mluvíš?

 • ZED

  Bacha!!!Vyprdnětě se na techno, chystá se horší akce!!!!!!!http://bleskove.centrum.cz/ptakoviny/clanek.phtml?id=11764

 • dedekkorenka

  OpětDobre ale toho čekteku by snad už stačilo. Jinak dobre. dědek Kořenka

 • Kráťa

  Taťko ! [16]Jestli jste si nekoupil kolobuty jenom kvůli ní, tak byste jí měl vysvětlit, že nejlépe udělá, když potá … se odstěhuje. A Vám se divím. Dovolit, aby Vás omezovala i ve vyloženě osobních věcech …

 • dedekkorenka

  Emailtuž jaksi mi to blbne

 • Kapis

  to 41,42: debilové jsou všude a nezrobíš s tym nic.to 40: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D tež si jdu pichnout tu travu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 • Kokos

  Hmmano Jiri, tvrde do nich, jako do tohoto:http://media.visions.cz/moire/3ka.movOstravaku dobre..!

 • wtp

  Stydim se za vas a zaroven me desi, jaci lide ziji v teto zemi. Netolerantni a omezeni. Ostravak si zde muze psat co chce, protoze nema vuci vam zadne zavazky, nikdo z vas si clanky nemusi cist, pokud se mu nelibi, takze s vytkami, ze zde resi politiku, bezte do riti. To, ze se v teto zemi deje neadekvatni masakr lidi, vam nevadi. Vetsina z vas ma jedine info z televize, nejlepe z Novy:) Zkuste si precist neco na internetu i z jinych zdroju. Napsat, ze se budou po Czechteku valet na zemi jehly, muze jen opravdovy dement, ktery o tom nic nevi.

 • mami

  Já bych také chtěla, aby vláda konečně moudře a konstruktivně vládla, justice spravedlivě a v souladu se zákony soudila, policie bedlivě hlídala a chranila spořádané občany a to co neni zakázano bylo povoleno pro každého – mladého, starého, puntíkatého. To, že to tak není, je průser a my můžeme být jen rádi, že se o těch věcech může ještě psát – to jediné mě po "revoluci" těší – přehršle kidů a teď si vyber. Souhlasim s Ostravákem – svoboda by se měla hlídat bedlivě, i když mě hlady kručí v břiše.Na druhé straně chápu Dokonalou, že jí aková akce nahání husí kůži – co kdyby někdy její bejby třeba někdy … .

 • Kapis

  TO 50 wtpTotal souhlas

 • Eli

  Trochu toleranceTeda tolik nenávisti jako v kidech pod Ostravákem,to je teda síla! Co se to vámi lidi děje-nenávidíte všechny,kteří mají jiný názor.To je snad zločin myslet si o nějaké věci své ? Snad nemusím hned druhému nadávat.Nezapomeňte,že svoboda končí tam,kde začíná svoboda druhého.Respektujte se trochu.Někdy to už vypadá jako by lidem chyběla válka. Té agresivity je už příliš,nemyslíte ?????

 • otto

  nevím na co si poliši hrajou. pistolí proti neozbrojenejm klukům a holkám. to jsou frajeři. kdyby viděli měkoho s pistolí tak se poserou a strachy. takhle vybírat pokuty za parkování to jim jde skvěle. nemám rád bordel, ale ten zásah posrali. ani zloděje nechytěj, v metru řádí bandy a okrádají cizince za bílého dne a policajti nikde. to je moc práce a chce to trochu fištrónu. stejně si myslím, že potřebovali trénink a tohle se jim hodilo. nebo ptřebují nevého policejního prezidenta a ten čurák husák se jim nehodí tak ho chtšli zdiskreditovat.

 • různě

  No to rande se asi moc nepovedlo, ale snad bude líp, i když je mi taky divné, že pořád nemá Zdenka čas. Když jsou lidi zamilovaní, tak se chtějí vidět často. A určitě nebylo moudré hladovět a mrznout..prostě jsi měl vzít do nějaké restaurace…

 • Fidel

  Zdenička je opravdu dokonalá.. KRÁVA!!!NAPROSTEJ SOUHLAS S 50. Taky mě děsí, kolik debilů se nejen tady nachází. Vy, co píšete, už dost CzechTEku, jste troubové krmení TV Nova apod. mediálnímu skvosty. Předesílám, že jsem na CT nikdy nebyl, ale věřím, že bejt o pár let mladší, tak tam nechybím. Komu vadí víc, že někdo jinak vypadá nebo poslouchá jinou hudbu, než to, že policie pro nic za nic bezdůvodně brutálně zmlátí v podstatě děti, je jouda a je mi vás líto…Mimochodem jsem právník a podle všech dostupných informací šlo o protiprávní a absolutně neadekvátní zásah. Pro zajímavost se to dá přirovnat k tomu, že způsobíte dopravní nehodu, při který dojde jen k materiální škodě v obdobné výši jako po zdupání louky (napálíte do nový Audi A8 a je to hned). A policie vám za to po příjezdu k nehodě rozfláká okýnko u vašeho auta, hodí vám tam slzák a pak vás vytáhne z auta a pěkně zmlátí…Přijde vám to adekvátní? Připomínám, že se jedná o stejnou skutkovou podstatu trestného činu.Policie neměla právo uzavírat přístupovou cestu (veřejnou komunikaci), měla maximálně účastníky regulovat, aby nejezdili mimo tuto cestu stejně jako to dělá s fašounskýma fanouškama Sparty nebo Baníku (v čem jsou tihle náckové lepší než třeba technaři?). Válení se v jehlách a podobný nesmyslný tuposti nemá cenu komentovat.Těm, kteří umějí číst doporučuju, úvodní článek ve včerejším Reflexu (pro ty, co znají jen Blesk, Spy apod., připomínám, že se jedná o týdeník). Nechápu, že je tolik lidí tak ubohejch, že skočí Paroubkovi na ten jeho populismus, kterej v případě CT dostoupil odpornýho vrcholu. Možná byste si měli všimnout, že se v tomto případě asi po 15 letech shodli i exprezident Havel a prezident Klaus.Možná kdybyste pamatovali revoluci v listopadu 89 a akce, který jí předcházely (listopad 89 nebyl první případ, kdy se tehdejší bílý helmy předvedly), nepřišel by vám tenhle zásah tak úplně v pohodě.To jsem se ale rozepsal, to asi nikdo nebude číst, co? :-)))HOWGH!

 • Ostravak je těžké kingOstravaku, si těžké king.

 • verny ctenář

  dokonalá????Tuž taka dokonalá zase ta Zdenka není, v pale jí asi trocha chybí, bo si to jen trocha nesrovnala, třeba ještě změní názor

 • Anonym

  pro 27. Mila Babko, je zas nemusim Dechovku, tak na tebe asi poslu Dart vejdry, az pujdes tancit na nejaky candrbal. Vyhovuje?

 • benjamin

  pajtašJak dali policajti do držky studentům na Národní třídě, to se řeší už 15 let. A zřejmě zbytečně. Policajti a jejich chlebodárci jsou stále stejní gerojové. Nejsem žádný fanoušek techna ani jiných národních poutí, ale co je moc, to je moc.

 • Dorka

  hmmmvemu to jednim smahem :)Baba – sefka, vztahovacna atd. – borocku, asi jsi opravdu nemel stesti. Cyp je jak v Praze, tak v Ostrave, tak mezi babama i chlapama.Policajti a jejich chlebodarci – no, to je ten pruser, ze to jsme my vsichni …Policajti a CT a Banik – hovada, ktere delaji bordel ve meste asi nikomu nevadi??? to uz nemluvim o tech fasistech, kteri maji oslavy narozenin v hospodach s ochranou policajtu. fotky s rukou nahore se bere jako ze ukazuji – "tam leti to letadlo".CT – decka na takove akci nemaji co delat, nebyli tam vsichni beranci, ale to neznamena, ze je tam nekdo skope. SILENOSTBlog je i k tomu aby se lidi vyjadrovali k aktualnim vecem, coz tato strasna vec je. No, nejlepsi je drzet hubu a krok, to se vzdycky vyplacelo. Nastesti takovi nejsou vsichni …ted si jdu pichnout travu :)

 • versio

  k cemu to?Toz, mam dve paranoidni hypotezy. Takovej medialni mazec se vetsinou hodi usporadat, kdyz je treba, aby proklouzla nejaka aferka, ktera by jinak v okurkove sezone mohla rozvirit vody. Druha … tenhle narod si potrebuje obcas zademonstrovat ohledne nejake veci, ktera uz probehla, aby se utvrdil ve zvelicene predstave o sve dulezitosti a nemusel se zabyvat vecma, ktere porad probihaji.

 • ostrafuck

  Tuž zrobiť z rande pavlačovu plenarku tež něbudě to prave. To je jak by ti Zdenka u kontroly hromadek mavala nad palu papundeklovu cedulu Mame hole zadki. Ale to budě tym, žez byl hladny. Možna jak by Bublin se Šrubem pichli před Čekvztekem po jednym bravkovi a dali svojim valečnikum najezť, mohli včil benga s tanečnikama nacvičovať na Strahově společnu sestavu Obušku z pytle ven. A už s agitkama končim, bo všecko ma byť k čemusyk dobre. A na guvno je mlatiť ludi, stejně jako nadavať tym, keřy maju ine nazory. Vlastně ěšče cosyk. Fidelu, tyz je chitry synek, ale Havel s Klausem se ešče shodli, že bylo fajně zgruchať antyglobalisty v Praze a ochrance koni v Pardubicach.

 • zm

  teda je to starýale fakt se bojím otevřít konzervu, aby na mě ten čektek taky nevyskočil. A přitom začátek vypadal nadějně, vypadalo to na čektek free.

 • kokot

  OSTRAVAK je OCASOVECOcasovec obecný je ostravak, furt nás krmí tymy stejnymi kidy. no fuj.

 • nežer

  Konečně někdoNebudu opakovat co se tu řeklo, jen řeknu, že 56 vystihuje přesně můj názor a plně se s ním ztotožnuju…

 • Zilin

  Spoměl sem si na jeden nadpisčlanku, kery už tu ostravak psal – S babama su enem problemy!Už je to tu. Nemiš planovat dopředu, je to celkem aji na hovno. Ale dobře si zrobil, že si ji fšecko neodkyval, bo paxi tě omota kolem prstu a si jasny. Chlap si prostě musi stat za svojim nazorem. Ja vim, blbě se to robi, když si nadrženy jak cyp. Řešeni: Nech ju chvylu tak! Buď to rozdycha a pochopi, že maš taky pravo na svuj nazor, nebo to nepochopi:-P.S. Jaxte spolu mluvili, nebyl si hladny? Každa spravna baba totiž vi, že mluvit s hladnym chlapem nema cenu, což Zdenka asi nepochopila…

 • Doktóre

  Tragédie je,že dokonala je dokonala enom designem, ale jinak je kus krávy blbé, kolem keré by ani moucha nezpomalila.Tak rozdílný náhled na tak jasnou věc je bohužel nepřekonatelný a i kdyby již v životě neměl zasunout, tak taku babu do dupy poslat a až tam vleze, tak ju v ni zašit!Jinak 100% souhlas s [56]

 • No synci………Vy stě teda hnusni…… Take škarede řeči o babach že se něstyditě….. Řikat Dokonale cosik o uklizečkach – to zrobi akorat něvychovany fracek a něomluva ho to že byl hladny. Měl se najest dopředu jak se chystal na taku duležitu akci jako je rande. Politicke debaty s partnerem su něbespečna zaležitost a je třeba držet papulu jak přijdě nězhoda. Společny nazor na čektek je vedlejši ale společny sex je duležita zaležitost bo fšeci vime jak to u nas z dluheho hlediska vypada s narodem každa duša dobra co gdyby se zadařilo a byl s teho maly Ostravak.Halda se vas tvaři že manželstvi nigdy to rači umřit ale ja znam par synku keři se zapoměli oženit, fčil jim je přes čtyřicet a beči doma co s nima budě aš jim umře posledni spřizněna duša jako že mama.Snad se Ostravakovi něstaně že eště za dva roky budě ty baby lovit bo to by v tom uš něbyl přehlet kera v pořadi to je a čim budě špatna ta nejnovějši.Musim si trochu rypnut – kolik uš jich letos vystřidal? Ostravaku sory to viš ja sem třicet roku z jednym chlopem….

 • ...

  trudo, nekecej že si tak škaredá…

 • Dita

  Naprostonesouhlasím s Dokonalou, zákrok byl neadekvátní a zbytečný.

 • Malvína

  Nevim, třeba je to jenom planej slib …Kdyby se vstřícnost, rozum a ohleduplnost (na straně druhý) setkaly častějc ;)) … nebo aspoň občas :DD Jj … kdyby …http://www.novinky.cz/domaci/62355-kuhnl–armada-by-pro-technare-prostor-nasla.html

 • Malvína

  To 67 a 69 … a tak vůbec …No jasně, že byl hladovej jak vlk … jste špatně četli? :)))) … Ale nějak mi uniklo, jak to chtěl Ostravak vyřešit … počkat si až do druhýho dne na oběd? A "najest dopředu" se nemoh, když byli domluvení na restauraci, nee? :)) Spíš jestli se někde dopředu nenašťouchla Dokonalá ;)A jinak, Ostravaku, sebeobětování se nevyplácí (někdy se dokonce otočí proti tobě) … takže příště hlaš: je mi zima, prší na mě a hladovim! Tu uklizečku sis mohl nechat pro sebe – ale jinak žádný "Že sem rači nědržel pysk" :))Jakto, že seš někdy takovej suverén (jako na Markovo prvním rande) a se Zdeničkou sotva dutáš? :D… Si vyber ženskou, který v Palestaru hrajou ten samej film jako tobě ;))

 • Linda

  Ostravaku! Stejně jsi nejlepší…

 • lovecz

  ta baba k tobe nesedi. podle toho co pises tomu davam mesic maximalne dva.

 • pribramak

  cajticajti to tam posrali a je dobře že si stojis za nazorem a neodkejvas ji to jak slepice… :-)

 • luboš

  Jak jsem pochopil, ostravaku, tak stojíš na straně technopártystů. Inu dobrá, taky názor. Přesto si dovolím znovu s tím to názorem nesouhlasit. Jsou tu dvě strany, se svými názory, jsme schopní dát dohromady rozumné řešení ? Piš prosím dál, děkuji ostravaku

 • mukla

  svobodaProblem není v tom, kdo byl mlácen, ale, že byl někdo mlácen. Jde o svobodu, demokracii a kulturnost. Národ, který si platí ze svých daní policii, aby mlátila jeho děti……promiňte příznivci zásahu, ale nepřipadáte si přinejmenším divní??? Padejte na Václavák, a zatrhněte to těm socanským grázlům, ať si slovy ostravaka – lískajů svojich vlastnych upřýmnych gsichtů, a naše nechajů tak!!

 • Ondřej

  Ach jo…nejhorší je, že jsou teď všichni jak blbí. Buď proti CzT, a to by klidně nechali střílet policii ostrejma, nebo pro CzT a maj stejně extrémní názor z druhé strany. krucinál nebylo to spíš tak, že zásah byl asi možný, ale policie to jako vždy posrala a zmlátila je moc? Čistě jsou policajti amatéři, kteř¨í zblbnou, na co šáhnou. Viz Krejčíř atd.

 • wtp

  .Podle mne a mnoha jinych zdroju, byl kamen urazu v tom, ze si Paroubek chtel nahonit body u volicu. Pokud by nepotreboval nasrat do hlavy, aby mel cim myslet, naridil by policii, aby na Czechteku byla jako doprovod hlidajici poradek. Pokud byl pozemek pronajaty, o cemz svedci i kopie smlouvy na internetu a k tomuto pozemku vede verejna asfaltova cesta a hudba nerusi lidi, jelikoz mezi pozemkem a vesnici byla dalnice, ktera prehlusila hudbu, pak nechapu, jak mohou nekteri z vas souhlasit s policejni akci. Nejde tady o druh hudby a jak se oblekaji jeji fanousci. Jde o princip, tak se uz kurva vzpamatujte nebo se vratte v case do komunismu.

 • Aleš W

  nehodnoťte CO, ale JAKVy, kdo spolu se mnou Ostravaka rádi čtete, prosím, nehodnoťte jeho názory, CO řekl, má na svůj názor právo a není a nebude ve svých názorech asi výjimečný, ale JAK to řekl, zda dobře, výstižně a zábavně, nebo slabě. Díky.

 • Raduna

  Pro vsechny kritiky policejniho zasahuNo ja se ani nedivim, ze nekolika policajtum ujely nervy. Na me nekdo hazet lahve, sutry a kdo vi co vsechno jeste, tak bych se asi taky tezko drzel. Na druhou stranu je fakt, ze na to maji byt cviceny. Kazdopadne jestli tohle maji byt ty "nase deti", tak to teda potes koste. Vsem doporucuju si stahnout video na http://www.mvcr.cz/zpravy/2005/czechtek05.html

 • wtp

  Pro 83 a podobne piceMyslel jsem si, ze na vas prispevek nebudu reagovat,ale pote co jsem shledl Otazky V.Moravce s Bublanem, dovadime me k udivu, ze muze jeste existovat komous jako vy. Shledl/a jste jedno video a to jeste uverejnene na MV, coz muze udelat opravdovy debil, jelikoz kazdemu inteligentnimu cloveku dojde, ze na MV asi neukazou vlastni brutalitu. Doporucuji vam, aby jste se podival/a na videa natocena ucastniky CzechTeku a precetla si pravdive skutecnosti. To, ze nekolik policajtu mlati 16letou holku na zemi je adekvatni k tomu, ze na ne v plne plne zbroji nekdo hodi kamen? Mate v hlave mozek? Ten kamen bych po nich hodil take, kdyby delali to co delali.

 • Malvína

  82 … opravdovej "Alešek"A ty ´si kdo? Ostravakuv mluvčí nebo metodik kidů? :DDD

 • perkelt

  čekfetty si piča ostrvaku :-(

 • Raduna

  Pro 84Ty imbecile, ja videl i videa kde policajti mlati technare. Ten odkaz co jsem poslal je jako protivaha k tomu, protoze v TV clovek vidi jen zabery od technaru, kde z nich vsude delaji nevinne obeti a deticky, co by neublizily ani mouse. Vrcholem toho je, kdyz to nekdo srovnava se 17. listopadem. Uz na prvni pohled je videt rozdil v tom, ze zatimco na narodni tride davali studenti policajtum za stity maximalne kytky, u Mlynce zfetovana mladez hazela vsim co ji prislo pod ruku. A kdyz tu zminujes tu 16letou holku, nemela tam co delat. I kdyby policie nemela pravo je vyhodit, obcan je musi uposlechnout a nasledne si stezovat. Jsi jen hovado, co si nevidi na spicku nosu a necha se krmit protechnarskymi reportazemi ve sdelovacich prostredcich.

 • pro 83,84 a podobnése tu nehádajte, v tomto weblogu jde o to se pobavit, ne se v diskusi hádat

 • wtp

  Pro RadunaZkusim ti to vysvetlit jednoduse, aby to tvuj mozek vsakl jo?Pokud si nekdo pronajme pozemek ma pravo na nem byt, pokud k tomuto pozemku vede verejna cesta, ma pravo ji pouzit. Pokud by policie neporusila zakon vubec nic by se nestalo a vsichni by byli v pohode. Pokud by nastala nejaka skoda na pokosenem poli (nevim jaka ale budiz), mohla by byt vymahana od poradatelu akce a ne ze danovi popltnici zaplati nekolik milionu za to, ze policajti neadekvatne zmlati mlade lidi, kteri se chteji jen bavit.

 • radushka

  PANE BOZE!!!!Sakra bezte si resit czech tek jinam.tady by snad mohla byt klid ne?!!!!!!!!!!jinak ostravaku-bavis celou rodinu vcetne 75lete babicky(ale podle ni je tam pry moc cypu :o))))-

 • darinka

  to wtpto wtp: Naprosto s Tebou souhlasím, škoda jen, že někteří lidé mají oči napojené na zadnici a tou pak i přemýšlejí.

 • Trojkar

  Pro wtp 89Smlouva nebyla o pronájmu ale povolení ke vstupu na zemědělský pozemek, podléhá to jinému režimu. Veřejná cesta je používána právem obecného užití, tím se však rozumí "obvyklý způsob a k účelům, ke kterým jsou určeny". Já ti nezazlívám, že je to složité na orientování, sami právníci nemají jednotný výklad :-( Ale přijet na na louku blízko k osídlení, utábořit se na ní v počtu několika desítek tisíc a až týden vyluzovat pekelný rámus …prostě není normální.Takhle to chápe většina veřejnosti a přes mediální masáž nadpolovičně souhlasí se zákrokem.Diskuse o přiměřenosti zákroku je jiné kako.

 • Krleš, Krleš, Krleš

  Není nad snášenlivostUž se těším, až budou volby. To se asi všichni sežereme navzájem. Ach Bóže, jak hluboko jsem klesla !

 • Antek

  to 30Nejlepsi je si na takouvou "malou akci" sepsat smlouvu tri dny predem. Jinak, kdyz me policista vyzve k opusteni urciteho pozemku, byt mam pravo na nem pobyvat, tak se seberu a valim pryc, pak si na nej muzu stezovat a nemusim tam okounet a cekat az mu dojdou nervy a zacne me valit pendrekem. Demokracie je sice fajn vec, ale abychom za chvili nemuseli se bat vyjit na ulici a policiste radeji byli nekde zalezli a radeji nic nedelali, protoze co udelaji je vzdy pouzito proti nim. A jinak – jeste, ze se to tu v posledni dobe neprejmenovalo na Ostravski-Techar bloguje. :-(

 • Ichtyl

  94, proč by to přejmenovával? Jste všichni kokoti, nebo co? Se divím, že se ještě nenasral a nezakázal komentáře.

 • nesmí se měnit demokracie v anarchii…

 • Nemám nic proti technařům, přestože jejich hudbu neposlouchám a možná, že to cajti vážně přehnali, ale s jejich zásahem stejně souhlasím. Že udělaj někde bordel a votravujou okolí, který o tom nemá ponětí není v pohodě. Kdyby si to domluvili a nebo po sobě aspoň dali všecko dopořádku….ale to ne. Takže nevidím důvod proč to tolerovat.

 • Raduna

  Pro wtp a darinuA ja zase nemam silu ti dal cokoliv vysvetlovat, protoze tvuj mozek to nepobere, at to napisu jakkoliv. Precti si tohle http://pes.internet.cz/clanky/2005/08/45024_0_0_0.html a pak se zamysli, pokud ti ani to nepomuze, jsi beznadejny pripad. A tohle asi fakt neni web, kde by jsme meli resit tyhle spory, takze tohle je muj posledni prispevek na tema CzechTek. A darino, snad radsi ani nechci domyslet, k cemu mas pripojeny oci ty – abys neco videla, tak musis mit rozepnuty poklopec, co?

 • Neva

  Ach jo…Asi poprvé se mi zalíbila Dokonalá a asi poprvé mě teda Ostravak zklamal.Je zajímavé, že ve svých příspěvcích vlastně tež neni uplně tak rozhodnotuty na keru stranu se přidať. Takový malý alibista.Takže říct Dokonale, že je jak uklizečka…mi připadá nefér. Nehledě k tomu, že už o CT píše zbytečně po několikáté a taky souhlasím s Eli (38). Jsem odpůrce CT, ale nikomu nenadávám do debilů a krav a všeho možného. Nebyla jsem tu několik dnů a jsem docela udivená z dřystující nenávisti.Ono, čeho je moc, toho je příliš…

 • Krleš, Krleš, Krleš

  stovka !Konečně jsme přes stovku !CzechTech forever !

 • SV

  Kdo to tu týden čte, tomu to už musí být jasné. Nesouhlasím s wtp – mozek v hlavě mít budou, když se naučili číst a psát. Jediné vysvětlení je, že tady prudí ortodoxní členové ČSSD, kteří nic nepochopí i kdyby pochopili.

 • Dorka

  Nechapu, jak muze nekomu nevadit to, ze policie se chova jak ti, co to tady ridi. Maji mit preci vycvik aby se nenechali vyprovokovat. No, jenomze to by tam nesmeli delat stari komousi s nackama a poradne promichani s gumama. A nam se zase lze a zapira.

 • hugo

  měli ty gyzdy smradlavé odredované ještě víc zvalit. zrovna teď mi tu pod okny nějaký taký cyp co sedí v autě vyhrává to svoje tuc tuc až mi hrnek s kafem putuje po stole. když jsem té pale vymaštěné slušně řekl, aby to ztišil tak ten chuj tomu ještě víc navalil. a podobnou zkušenost mám se všema technařama. do hlavy obuškem ty cypy valit. nechť techno zhyne na úbytě!!!!!!!!

 • fido

  Milí mladí přátelé,1) Jestliže vás někdo provokuje s vědomím, že se mu nemůžete odplatit podle zákona, je správné a omluvitelné dát mu do rypáku. 2) Jestliže to dělá opakovaně, je věcně na místě kopnout ho do koulí. Tolik k CzechTechu.A pro Ostraváka: Máte-li někoho rád, jak říkáte, proč ho ponižujete?. I kdyby to byla uklízečka, není na místě chovat se jako hulvát. Hulvátství si kopnutí do koulí principiálně zaslouží též.

 • Lajda

  Taky zírámTaky se musím pozastavit nad tím, kolik nenávisti se tady objevilo. Vždyť při každém sporu je na obou stranách většinou trocha pravdy. Nanávidět někoho druhého jen proto, že se zrovna přiklonil k opačné straně jako já jen ukazuje, jak lidem chybí i to minimum tolerance a pochopení pro druhé. Mám pocit, že náš národ v tom ´89 ještě nebyl na demokracii připraven. Pro hodně lidí znamená demokracie pouze to, že může vůči ostatním bezohledně prosazovat své názory a zájmy. Takže se brzo všichni mezi sebou demokraticky povraždíme. Ach jo ….Teď jen čekám, kolik z vás se do mě obuje a sprostě mi vynadá … :(

 • if

  to je bouřka!!!Zase si národ má o čem povídat!!!Zase jou černí a bílí.. Nemusím mít tuctuc v doslechu, není to můj šálek, ale jak to, že jsme někteří zapomněli na ten dunivý pocit tranzu kdy rezonuje hrudní kost při rytmu, ktrý jsme sami poslouchali? Nebo ne???? Tak to jsme teda chudinky!

 • Franek

  Tuž Ostravaku piš co….Ostravaku, tož si mě trochu nasral. Cely vikend se těšim na tvoje kidy jak děcko na lentylki, cele ponděli v robotě na guvno, bo furt čumim yny na tvuj blok… a stejně se žadneho članku nedočkam. Seru na to, třa jit dom, idym hypnotizovať monitor tam…

 • Bobo

  SUPERDneska jsem náhodně narazil na tenhle blog. SUPEEEER, naposledy jsem se tahle smál asi ve školce! A vzpomněl jsem si, jak jsem byl na vojně s maníkem z Ostravy! Prostě senza, těším se na další čtení! Bob KL

 • blbeček

  VZBUĎTE SE!!!!!!!LÍBÍ SE MI, ŽE VŠICHNI ROZEBÍRÁTE ČEKTEK A TROCHU VÁM UNIKLO, ŽE OSTRAVAK UŽ 4 DNY NENAPSAL ANI ČÁRKU,PANÍ DOKONALÁ MÁ TU "JEDNU" VÝHODU, ZE KTERÝ SE OHRNE KREV Z MOZKU DO JINÉ PARTIE TĚLA – A TAK SI MYSLÍM , ŽE MÁME PO KIDECH JEDNOHO OSTRAVCKÉHO MANÍKA – TAK SE UŽ NA TO VYSERTE – KONEC OSTRAVÁKA JE HORŠÍ NE?

 • Blbečku (to není nadávka, ale oslovení :-) jak to, že čtyři dny? Naposled psal v pátek ne? A ty si myslíš, že to je konec? Že by jen tak skončil? No já myslím, že ne a že se brzy něco objeví.

 • mamina

  czechtekostravaku souhlasim s tvym nazorem na czechtek, tu tvoji slecnu bych poslala do dupy, tohle je jak nazor nejakyho zatrpklyho duchodce… jinak drzim ti palce, pis pis :)

 • Zdenal

  Ja sem se s robou tez porafal kuli teku, akurat ze ja si mysim ze jim meli namlatit vic a ona mysi ze nemeli vubec…

 • taky lev z Ostravy

  Vyser se na ZdenuPrůser kví v tom, že Policie a politici lžou jak na běžicím pásu (viz veškeré polopravdy a lži atd. v mnohých aférách a aférka v historii, viz lži a pravdy o …) a dav mediálně vygumovaných cypů vše odkývne, aníž by si si cokoliv ověřili. Ne, nejde jenom o Czechtek. Pakliže budu chtím a budu mít patřičné prostředky (např. Policie a politici tyto podmínky splňují) dosáhnu toho co chci, naštěstí žijí ještě jedinci co jim v tom občas udělejí čáru přes rospočet. Díky bohu! A nejde ani o tu krávu Zdenku (Taka baba patří do hnoja, do té bych svého cypa nenamočil.) – opravdu se chová jako po těch pěti letech zvláštní školy. Tak mne napadá nejsme mnozí z nás náhodou děti jedné velké 50 leté zvláštní školy? (pro méně chápavé: součet let mezi r. 1939 – 1989, kdy v této zemi +/- vládla nějaká totalitní obludnost). A není vše okolo nás výblodem obludária nevzdělaných "lidí"?

 • Dorka

  2 taky lev z OstravyDiky moc, uz jsem si myslela, ze se tady nikdo nenajde s podobnym nazorem. Neni to s nama zas takove spatne :)

 • Amelie

  zase jsem měla pravdu…já jsem to říkala hned na začátku, že "dokonala" je pěkná pipka!!!

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>