Narozki – něnarozki

Přes tyden se nic něstalo, co by stalo za zapis. Akurat sem se parurazy přejel doma na kolobce po chodbě, bo ven se mi za světla a střyzliva nechtělo a chodbu v baraku mame velku. Raz sem syce musel letěť o patro vyš, bo zrovna jak sem vytačal zatačku kolem vytahu, buchly dveře od susedki. To tak – aby mě potkala na chodbě, jak zkušam kolobku jak jakisyk mladežnik. Malem sem sy rozvalil palu, jak sem zakopnul o schod.

Němoh sem se dočkať soboty, bo oslava mojich narozek u Zdenki budě určitě lepši jak u našich a včil němyslim enem darki, šak rozumitě, no ni? Pěkně sem se oblek, navoňal zbytkem stare špice a vyrazyl. Ku Zdence sem dorazyl jak zescany, bo jak sem chtěl přejsť cestu u Plynarni, jakisyk pajtaš v otřyskanym Typu mě obchlustnul z jedine kaluže v širokim okoli. Kolera a scypli tchuře na bestyju karvinsku.

Zdenka se chvilu divila, od čeho sem mokry na nohavicy a potem na mě aji šibalski mrkla a pry, ty nědočkavcu jeden. Vysvětlil sem ji, že mi něrupla pemrpska, ale oblel mě jeden chumaj v autě. Na to už nic něpravila a pozvala mě dal. V obyvačce bylo prostřene pro dva. Nalela nam po sklence vina a po přypitku šla nachistať oběd. Zrobila mi fajne maso s oblohu a hranclami. Po obědě mi potřasla pazuru a popřala mi všecko dobre v životě a dala mi darek. Nětrpělivě sem rval obal jak zdrbana skartovačka a jak sem se konečně dorval dovnitřku, snažil sem se nasadiť překvapeny a šťasny gzycht.

Kolinska a budik.

Tuž tu vodu určitě využiju, ale ta tikajicy capina s ružami a andilkami mě šokla. Trošku mi přypoměla darki od mamy. Kura, že by egzystoval jakisyk obchod přymo pro baby, kere něvja, co kupiť chlopovi? A to sem Zdence přes tyden něnapadně sugeroval, že bych něpohrdnul knižku, jak mě familija tak sklamala s darkami. Čuchnul sem sy aspoň k te smradlave vodě – a to sem tež neměl robiť – tym se v životě něpoleju, bo to byl čuchovy remix jak v chlopskim burdelu.

Zdenka byla celkem potěšena, že se mi budik libi a začla mi předvaďat, jak fajně zvoni. Tak ni enem, že ta sviňa tika jak časovana bomba, ale ona eště zvoni jak lodni syrena. Zahuhlal sem cosyk něurčiteho a schoval darki do přecyně, abych na ně nězapoměl. V duchu sem planoval, v kerym popelaku ich odložim, ale včas mi docvaklo, že by se Zdenka na keresyk navštěvě u mě mohla po nich zhaňať. Tuž to musym eště vymysleť inač.

Mezytym Zdenka vykladala o čimsyk inym, akurat že mi utěk začatek, bo sem se zamyslel a tak sem enem tak kival a dumal nad tym, esli by se mnu nejela na tu chatu, na keru mě pozvali kolezy ze šichty. Počkal sem, až zrobi pauzu mezy větami a jak se nadechovala, zoptal sem se ji na to. Podivala se na mě jak Jehovista na vojensku knižku a pry že mi pravě vysvětlovala, jak v robotě něstiha a že je rada, že mohla jet aspoň do teho Chorvacka, bo kolegině su chore a ona musy dřeť za ně a pry esli ju vubec poslucham. Tuž jasne že poslucham, aspoň semtam, ale zoptať se možu, no ni? Na to mi trochu najedovaně odpověděla, že jasne, že by se mnu rada kajsyk jela a esli sy spominam, že sme planovali Řecko. Do dupy, na to sem už zapoměl, tuž sem ji pravil, že ať je rada, že sme neletěli, bo sme mohli skončiť hned vedle teho modreho ocasa na tych řeckich horach, bo včil to pada jak zdrbane zavory. Chvilu krutila hlavu a ja sem byl rad, že sem ju utluk argumentami, ale ona sy tym kivanim hlavy enem asy rovnala myšlenki, bo se nadechla a dluhim monologem se do mě pustila, že cele leto čeka, až ju kajsyk vyvezu, ja furt na ňu němam času a jak se sejdem, hned cosyk poseru a podobne dřysty prdy. Než sem sy stačil dať do kupy odpověď na prvni vytku, ona už byla u dvanaste.

Jaksyk sem něstihal. Jak to ty baby robja, že jim ta huba mele a mele a chlop něma šancu? Zas sem se trefil do minypauzy a pravil sem ji, že to je fakt fajne, jak se se mnu hada na narozki, kere se slavja až měsyc po termině. Tuž jasne, že ne měsyc, ale zni to lepši, než tyden a paru dni, no ni?

Trochu se sklidnila a nalela po dvuch deckach, ale cosyk zymneho zustalo ve vzduchu, bo jak začla dřystať zas o tym a tamtym, trochu mě sralo každe jeji slovo. Nechtěl sem ty narozki uplně zdrbať, tuž sem vypnul poslech a uvažoval, jak ju přemluviť, aby jela se mnu. Kdyby jela, moh bych aspoň před chlopami machrovať, jaku mam šikovnu babu, ale co jak ona budě vyryvať, jak buděme mět svoju zabavu?

Asy sem se zadumal trochu vic, bo jak sem se vynořyl, viděl sem na sobě dvě oči, z kerych lezly dva otazniki a čekalo se na moju odpověď. Kura, ale na co? Tuž sem kivnul, že ja, bo tym se beztak nic něskazy a beztak se ptala, esli vypada fajně. A guvno! Odkival sem ji, že pujděme do kina a ona mě zve. Kdybych aspoň věděl, esli mi něnabizala jakesyk možnosti, přyklad straviť odpoledně a večer v ložnicy a nebo isť do kina. Chtěl sem zajisť do kupelki a před zrcadlem sy pluvnuť do gzychtu. Misto kontroly hromadek buděme čučet na film. Tuž ale co se dalo robiť, beztak už měla kupene listki.

Cestu do Kinestaru sem eště pruboval, esli se mnu pojedě na tu chajdu a asy si spoměla, narozdil ode mě, že mi už raz pravila, že němože a zas mě lehce zdrbala. Potem zas plantala o te svoji erobicke dovolene, že je rada, že ji to vyšlo a že už měli dvakrat sraz s tu partyju, ale že v robotě něstiha, tuž sem hned smečoval, že to je smutne, že ma tolik roboty, ale dufam, že to zvladnu na dovolence aji bez ni, bo jedu ty dvě robki, co sem je vez do tych Beskid – tuž jasne že nejedu, ale cosyk sem sy musel vymysleť, abych ju trochu podraždil. Moc to něvyznělo, bo sem sy nemoh spoměť na jejich mena.

I když bylo venku celkem teplo, kolem nas byla taka kula se vzduchem asy tak minus třy. Tuž snad aspoň vybrala jakisyk fajny film, bo doma furt mluvila, že je to tajne a take dřysty. Jak sem viděl plagat na Valku světu, trochu mě potěšilo, že sy pamatuje, jak sme se o tym před časem bavili, že to byla kdysyk moja oblibena knižka a že bych to chtěl porovnať, esli to ten Štefan z teho dynosauřyho parku zrobil přesně podle te knižki. Jak sem potem na listkach viděl Roman pro roby, trochu se mi v krku grclo tymi hranclami. Asy sy všimla moji momentalni indyspozycyje, bo mi na usmiřenu doněsla plny kibel teho praženeho nic, co člověk zežere třy kila a ma pocyt, jak by zežral hrsť polistyrena.

Lapnul sem do sedadla s naladu jak řecki patolog po přesčase. Hned vedle seděl par chobotnic, co se omacaval jak na osobnim konkurzu na Miss a chvilu ty chapadla měli aji na mojim sedadle až sem měl strach, že mě přyberu mezy sebe. Z filmu sem měl guvno, bo to byla taka capina pro roby a tež sem pulku filmu uhibal před chlupatymi rukami teho chobotnicyho samca. Ku koňcu už sem byl tak otraveny, že sem se vymluvil, že musym na zachod, bo mam cosyk s ledvinami. Na chodbě sem ten vztek rozchazal až do koňca filmu. Jak sem potem viděl Zdenku, jak vyšla nadšena, něudržel sem autopilota a zoptal sem se, kdo že to ma dněskaj narozki. Nafukla se jak vystupni kontrolorka ve Vulkanu a pry že mi chtěla zrobiť radosť a tež abych trochu poznal žensku dušu. Fakt řekla dušu! Tuž nevim, keru dušu myslela, ale viděl sem tam enem hole cycki, dupy v tangach a udřystane roby. Počkal sem, až sme vyšli ven, ať něrobime sceny v kině, bo by na nas mohli začnuť vybirať listki. Venku proběhnul kratki, ale uderny dyjalog.

Vyměnili sme sy všecke dojmy od počatku našeho scuka u Kajoša až po včil. Zystil sem, že něsnaša moje kamoše, tuž sem ji proklel teho zasraneho vojerskeho čokla. To sem asy neměl, bo se chvilu nadechovala a potem se otočila na podpatku a chtěla isť pryč. Potem se otočila eště raz zpatki a vyčetla mi, že moc robim. Tuž a co? Mam uněsť šefa a požadovať vykupne, abysem se uživil?

Dřystali sme tak asy deset minut, kolem chodili ludě z kina a čučeli na nas dva, jak po sobě štěkame jak Lajka na řydicy pult. Jak už došly argumenty, obratili sme se a každy šel po svych.

Jak už byla ode mě tak dvacet metru, nědalo mi to a zařval sem na ňu, že ten budik je stejnak hnusny…

No comments yet to Narozki – něnarozki

 • * * *Dobrou noc synku a samé ščastně hvjězdy v těch snach- ** babča Večernica od Elektry *

 • lefty

  prvni uz netak jsem chtel napsat, ze jsem prvni, ale ocividne budu prinejlepsim treti :-/ V kazdem pripade, Ostravaku, dobre jsi udelal. Kdyz chlap povoli babe retez, uz ho zpatky nikdy neutahne!!!

 • mukla

  FanklubLebo je pozdě, tak jen stručně: zítra se přihlásim, bo som pro každů prču.Ahojky Ostravaku, ty moravsky ptaku!!

 • kamil

  fajneSem vedel ze nemam jit spat.Mel jsem tusaka jak babut.Zase dobry.

 • jezabela

  Jako bych to znala..!

 • blbeček

  Tak to zabolí………..

 • Hanys

  vitaj v klubu:-)To mas to stejne co ja pred paru mesicama. Taku semetryku je lepsi poslat do ryti. Nekdy lituju, ze nejsem ten gej.

 • Alkoholiku

  Sem to pravil,už po tym Teku, že je to kráva, tak co ses na ňu dávno nevysrál?Na hen tym netě je toli dokonalych, že 2 ruky nestača a ani nemudruju žadne hňupoviny a nedávaju budiky syrenamas!

 • Peepino

  Zdenka!!!!Souhlasím s 9. Ta roba robí problémi už dlho a dobře že jsi jí to konečně řekl.O Ček teku ani nemá smysl mluvit?na to Máme Laďu Novinářa,ale s tu večeřů to fakt Podělala a zakončí to budíkem. Fakt marná Roba.

 • netz

  zaseZase jsem to prochlastal

 • L-Core

  Konečněse Ostravak na tu krávu vysral :-) Stejně měla akorát zájem o jeho peněženu – zadarmo si vymáchat řiť u moře v Řecku.

 • Darina

  TAK NA ŇU NA DOKONALŮ KRÁVU.

 • magdalenka

  Uhm…Zdenka trošku sobecky pozapomíná, že z čeho je odvařená ona, nemusí se líbit ostatním. A když se tak snaží o to, aby "chlop poznal ženskú dušu", proč se nesnaží o to stejné naopak…? :-)Jinak zdravím, Ostraváčku, a přeju pevné nervy ať už to vyřešíš jakkoli 😉

 • "Ten budik je stejnak hnusny"me dostalo :-). Super :-))) Jako ve skolce :-)))JInak, podle me zkusenosti je kazdy dalsi partner/ka lepsi nez ten/ta predchozi. Otazka je jen, kdy nas prestane bavit ty partnery menit :-)) Tak vzhuru k lepsim zitrkum !

 • Anonym

  dneska mimoradne dobreee

 • Tronar

  Ja sem uz na to meneni partnerek rezignoval. Varit umim, tak nechcipnu hladem. A pohonit si ho zvladnu i sam.Co vic resit, ne?

 • Anonym

  ať žije opera míní. dneska to čtu z mobilu

 • Cyplionok

  Tak jesttvoje drizsty sou lepsie niz Big Brother….:-)

 • Cyplionok

  To mi připomínápříhodu kamaráda z Ostravy, který psával zamilované dopisy jedné žabě do Olomouce. Nikdy jsem nečetl nic tak exotického ani horoucího – vskutku vyznávání lásky v každém slově. A na každém kroku o ní básnil. Po nějaké době se odmlčel a přestal o ní bájit, což samo o sobě bylo podezřelé. Na nic jsem se neptal a čekal. Za pár dni z něho vylezlo: "Kurňa, tak ja ji pišu, jak ji miluju a jestli ona mně a viš co ona mi odpověděla? Že má nemocnéího psa!":-)

 • Cimrman

  Zadna neni dokonalaMinule sem myslel, ze uz takovou mam. Pak sem zjistil, ze kdyz ji plne nalozim a slape do schodu, tak se ta mrcha poti!!!

 • miška

  tak už to bývá,že slečny dokonalé myslí jen na sebe a nic jim neříká slovo tolerance jsou tak akorát do postele.

 • Jura

  Kura, synku!Tož tak tos podupal! Taku capinu zrobiť!Tak pošlapať křehke cyty! Jo vim, hromadky maju aji ine, ale zas se zvykať na jakusy inu? To se za chfilu buděš mocť odevřeť hodinařstfi!

 • Jirik

  L – Core: Ona byla u moře za svoje.Ale čekal jsem kdy k tomu dojde,protože Ostravak už v minulých povídkách k tomuto směřoval, byl tam jasný kryptogram.

 • různě

  pro Cimrmana [22]Tak tento tvůj výrok mně rozesmál až k slzám ;-)) to je ten správný humor, co žeru ;-))Jinak s Ostravakem a Dokonalu se to dalo čekat, ne? Jen jsem byl zvědavý jak dlouho mu to bude trvat než mu to dojde.Typl bych, že se zas dají dohromady (už enem proto, že číst o hádkách je pro nás zábavnější, než o kontrolování hromádek, no ne? ;-))))

 • mamííííí

  pro CimrmanaCimrmane, ty blbe, polela jsem se kávou.To abych se jela převléknout, než přijde říďa.Ostravaku-super.První závislost v mém životě.

 • dart

  tak tak…ostravaku, dobre si udelal, zadna baba nestoji za otravovani.obcas zajdes k mamje na objed,do lesika pres tyden, co vic by si chtel…stejnak chlap po 20letech s zenou zjisti,ze to, co opravdu potrebuje k zivotu je klid! :-). hezky den,dart.

 • Pasek ber sebu, bo cestou ještě něco určitě vyvedeš

  Do cholery jasne, fajne jak cyp.Film jsem viděl a su rad že máš na něj přinejmenším podobný názor (narozky nenarozky), bo se na mě někeří tváří jako že jsem ho nepochopil. Jinak se jistě dáte zase dohromady, bo dřisty pindy přebolí, ale hromádky sú hromádky :-)

 • dart

  pro Cimrmana [22]…kdysi sem si delal vlastni vyzkum, v cem je Tatra lepsi nez zena…Tatra vyhrala 17:2…a jedno sedi na to tvoje…Tatra uveze vic! :-) dart.

 • Carralina

  No to s tím budíkem si nemusel, to bylo fakt jak ve školce, ale jinak dokonalá asi nebude až tak dokonalá. Vzít tě na tvoje narozeniny na Román pro ženy, to je hukot.

 • Linda

  No, dneska teda super. Ale myslím, že Dokonalá za Ostravakem doleze a bude dělat jakoby nic… No jo, no, to jsou baby.

 • Rudik

  to Cimrman ( 22 )velmi dobrý kid !!! U Ostravakova vyprávění jsem se zasmál a u Tebe po…l ( málem :) ) . Jinak jsem rád , že se náš synek ostravski zase rozpovídal . Zdař Buch . !

 • Dejf

  Kurňa, vy tu chcete, aby Ostravak dělal cosik, co sam něchce, enem ku temu, aby vy ste se bavili nad tym, jak ho ta krava sere?!!! Ja myslel, že se nam libi to, co mu "život přinese"! Dobře zrobil, a urobi eště lepši, jak se s ni už vickrat nepotka. Taka p..ka si Ostravaka nezaslužila ani na ty dva mněsyce, či jak dluho spolu vlastně chodili!!!

 • kruk

  hlodyTak toto je PERLA do ramecku: štěkame jak Lajka na řydicy pultJinak baba, ktere vadi tvoji kamaradi, je na HOVNO !!!

 • Kya

  hehe.. tak to je dobry. Teda nevim ale mam za to ze by si partneri meli vyjit vstric ne … A jak to tu lici tak bych ji osobne minula velkym obloukem… ta bude urcite klasicka zenska…a ten film boze tak to je husty … s chlapem na to jit tak to mela devce odvahu 😀 A jinak si me ostravaku nesklamal reakce na film patricna….

 • Hanysek

  Tak nam třa!Zaplaťbuh za take fajne cteni,i kdyz z teho monitora je třa často utirať snopel,kery potfora vyleti ,tajak to čitam.Vydřistať se do novin je na chuja, internet je jistota ,tajak almara plna fajneho piti….Moja babka eště mluvila,tajak ji Buh přidělal kratky zobak, eště navic německy a polsky ,bo to tak bylo. Te sem něrozuměl ani ja ani tata. Moc sily do teho psani,bo to lidi chcu.

 • Neva

  SkvěléZnám pár takových Dokonalých a živě si je představuji. Ony jsou některé skoro všechny fakt takové…ha, ha, ha…Dnešní kid si teda vytisknu a budu ho nosit s sebou pro zlepšení nálady, bo to je fakt hooodně dobre…21-Cyplionok tomu ještě dodal velmi výstižnou třešničku. A až půjdu po schodech a budu funět, vždycky si vzpomenu na 22-Cimrmana a budu se řehonit celý den.

 • meen

  No i tak trzeba. Ile może baba ci wchodzić na głowę. A ten piesek mnie też denerwował :DTrzymaj się Ostravaku

 • ahasver

  přející pisatelé :)zajímavý, že dokud bylo se zdenkou všechno v pohodě, tak to čtenářstvu, nebo spíš jeho píšící části, vadilo. teď, když má ostravák průser, tak z toho má každý radost :)

 • Jean

  ufftak to sis teda solidně zavařil

 • blbečku

  to 42ja ne…ikdyž to bere statečně, bolí ho to …

 • DNES JSEM SE OPRAVDU ZASMAL, DIKY :-)

 • gratuluju,no konečně ti to došlo, že je to na hovno, někde bude jiná Zdenička, třeba bude mít i tu duši, o jedné vím, ale tu nedám…hledejMína

 • guvňař

  TOŽ SE TO MOC DOBŘE SE ZDENU NEODVIJA,ALE ESTLI JE TO PRAVDA, ASI CHCE AŤ JE ROZCHOD NA VRUB OSTRAVAKA , NE JEJI. JE TAK "TROCHU"SOBECKE STVOŘENI, JISŤ NA TAK DEBILNI FILM( A TO SEM BABA), K TEMU BLBE KECY JAK O VELIKONOCACH A POZNAMKI – NEMAM ČAS, ALE S PARTYJU SEM UŽ DVAKRAŤ BYLA….CHCE AŤ OSTRAVAK ŽARLI NEBO SE NAŇHO VYSRAŤ???ZDENO, ZDENO, TROCHU POCHOPENI!ALE TEN BUDIK OSTRAVAKU, TEN BYL HODNĚ FAJNY:)))).NA TAKU VYMĚNU NAZORU BYCH ZAPLATILA VIC JAK DO KINESTARU:)!!!

 • Kája

  Noooo.počuj, a to jste se se Zdenkou ještě dovčil nemohli domluvit, že i sexu je člověku třeba? To je takové chození nebchození….co to hážeš na ni, že to nevyšlo?To není zas až tak fér….

 • Jana

  Dneska to bylo skvělé. Mrzí mě ten konec příběhu,škoda že ti to se Zdeničkou nevyšlo. Ještě není vše ztraceno, pokud bys o to ovšem stál a pokud je to co píšeš pravda. Jehovista s vojenskou knížkou se mi líbil.

 • mikita

  Tož ty pajtaši, ešče se rad k ni vraťyž! No ni?

 • pavel

  díkydíky za další skvělý literární počin a nový super-hlody (".. nětrpělivě sem rval obal jak zdrbana skartovačka …").S tím Románem pro ženy na tvoje narozky není tvoje Dokonalá zas tak vyjimečná. Moje žena to pojala dost podobně – na filmu jsme byli před čase a jí se líbil asi 100x víc než mně. Až potud to bylo OK. Ale pak jsem měl v srpnu narozky a dostal jsem od ní CD s soundtrackem z toho filmu!?!?! K mým narozkám! Brutální! Teď si ho furt pouští, když si potřebuje večer zlepšit náladu a dobít baterky. Jediný klad tohoto amorálního činu je to, že jí to dobíjí celkem dost a tudíž to funguje trochu jako afrodisiakum ;-))) Tož aspoň něco z toho (občas) mám.

 • Aleš W

  Nechci odhalovat totožnost Ostravaka, myslím, že až se to stane, ztratí kousíček ze svého kouzla. Ale vrtá mi hlavou, že popisuje jednotlivé kroky ve svých vztazích k druhým lidem jako neovlivněné tím, že si ti druzí přece tady můžou o sobě přečíst, co o nich Ostravak psal. Nevěřím, že kdyby skutečně psal o sobě, že by svou totožnost mohl zatajit mezi lidmi blízkými… Umím si to vysvětlit jen tak, že je to celé fabulace. Nebo to někdo umíte vysvětlit?

 • Em

  To 52Žádná Zdena pochopitelně nikdy neexistovale. Jedná se literární postavu, tak jako je fabulací 80% Ostravakovych příběhů. Ale, myslím, že to vůbec nevadí, bo se bavíme sqwěle, no ni

 • mama

  Škoda, že nejsi můj "chlop" – já bych na Válku světů strašně ráda šla, ale ten můj sci-fi nenávidí, radši by šel na ten Román pro ženy. Jinak – nic proti Zdence, můj názor ale je, že se k tobě nehodí. Věř tomu, že existují i pěkné ženské s "neslepičími zájmy".

 • ochlasta

  Ser na ni, ztráta časuKdyž ji pošleš doprdele první – vyhráls. Sejmi brejle růžovýho mámení kámo. Jediná Dokonalá baba – je chlap!to 22: Super!!

 • v.pohode

  Tak Ti říkám Ostraváčku…… že máš po jitrnici, ale nebul – stejně to vypadalo na levačku, když jste každý úplně jiný. Najdi si lepšejší babu. Hodně štěstí !!!!!!!!

 • iv.

  :-))Teda, Ostraváku, čtu tě už delší dobu,ještě nikdy jsem do dřistu nenapsala,ale obdivuju tvůj smysl pro humor a ty hlášky….neuvěřitelné:-)

 • Kráťa

  [22]Pane Cimrmane – perfektní. Akorát že ten Cimrman ze všech nejcimrmanovatější, Jára, by tohle nikdy neřekl.

 • Neva

  22 – Ještě teď se směju…Kdysi jsem taky vzala kamaráda na film s Mell Gibsnem Po čem ženy touží, aby aspoň trochu nahlédl do ženské duše. U prvního piva mi pak řekl, že jo, něco na tom je, že my děvuchy fakt máme někdy fajn nápady a docela i logicke uvažování, ale po šestém už to bylo zas jako před kinem.I já jsem pak doznala, že s tym prostě nic nezrobim…

 • MazeGen

  jak Jehovista na vojensku knižkuTaky dobrý, ale nebylo by lepší "jak Jehovista na krevni konzervu"?;)))

 • kika

  Teda jestli je Román pro ženy (který napsal chlap a to navíc chlap, který ani není schopen prodat tolik knížek jako Ostravak, hihi) prostředkem k poznání ženské duše, tak nejsem ženská.

 • Kachna

  😀stejně to nemělo dlouhého trvání..pokud bude mit trochu rozumu tož jí to dojde co dělá lopata..hehe

 • Renča

  Jsem tu poprvé a málem jsem z – momentálně spícího – roběte udělala polosirotu; nad přirovnáním s Lajkou a řídícím pultem smíchy veju jako šakal a třepu končetinama, až jsem se bacila. Konečně mi něco rozehnalo chmury. Díky, Ostraváku.

 • No nazdar…Ostravaku, Ostravaku… kaj je nějaky ten sucit s babami? jak to tu čitam tak se valim smichy bo to se fakt nedela aby se rikalo o darku ze je hnusny.. jasne je potřeba vyřikat si všechno ale ne takym zpusobem! ….. Nevim jestli se mam smát a nebo brečet…

 • bobek

  Tak si myslim,že Ostravak je tak trochu "auva",měl by mít trošku nadhled a být gentleman,je vidět,že je starý mládenec a má své zvyky a manýry,ve kterých si libuje.A to je dobře,protože by neměl své "náměty na reportáž ": )

 • Jarous

  Výborné hlody. čumí jak Jehovista na vojenskou knížku tak to sem myslel, že sletím ze židle, eště že mám kolem sebe malo místa. Jen tak dál, je blbé že jste se s Dokonalú fest pohádali ale zas si najdeš mohem lepší možní i bez nějaké kůsací potvory. Hodně odvahy do tvojich článků.

 • nevim

  :-)Tak tohle je jednoznačně jeden z nejlepších Ostravákových příspěvků za celou dobu existence. výstupní baba ve Vulkanu, ležet vedle modreho ocasa, ….Fakt perly !!!! Ostravaku, potěšils.A to že nedala a vymyšlela pičoviny – ser na to, ono se to zase srovná :-)Hláška s budíkem na závěr absolutně nemá chybu :-))))))

 • vysne

  …. něudržel sem autopilota …. Diky za tu hlasku, velmi dobre takovou situaci znam :)) Moc jsem se nasmala.

 • !!!je faynovy kidy!!!TVOJE FAYNOVY KIDY SE MI MOC LIBI! SICE JIM MOC NEROZUMIM BO JE TEPRV 12 ALE JSOU SUPER!¨DOKONCE MI JE OTEC TATKA PŘEDČITA PŘED SPANIM ABYCH PRY USLA!TAKY JSEM Z OSTRAVY A JSEM TVOJE FANYNKA!MĚJ SE MOC PĚKNĚ AHOJ ROBOTA (PÁJA)

 • Anonym

  JO.Nyní je třeba pít.

 • Určitě to není konec se ZdenkouUrčitě tě čeká další kolo. Čtu to tady u nás na Západě a musim hodně pomalounku hláskovat. Jsem z toho paf. Zdravím!!!

 • Anonym

  souhlasím s 54.Myslím že se k tobě nehodila a myslela pořád jenom na sebe. Ale nejsem si jistá, jestli zase nepodlehneš až ji zase uvidíš nebo uslyšíš.Najdi si radši takovou se kterou si budeš rozumět, a nemusí být zrovna dokonalá.Ale muži to asi vidí jinak!?

 • šulu

  no chvala panu bohu,že už jsi ju poslal do dupy….ale vydržel jsi s ní fakt dlouho, na to, jaká je to semetrika…:-)

 • zm

  takžedokonalá už není dokonalá, protože nehysterčí z čekteku, je moc dlouho v práci a místo aby rychle podržela chtěla jít do kina. Jenže film byl blbej, tak si celou dobu prudil a i jinak si byl po dlouhých dnech odloučení příjemný společník. Kolikátý narozeniny si to slavil? Podle chování tak sedmnáctý, jen mě plete, že posledně švára zmiňoval skoro čtyřicítku. Tedy za Tebe doufám, že je to fikce, protože jinak by pro tebe bylo lepší vrátit se k mamince, protože na soužití s jinou ženskou zjevně nemáš :-)

 • Jana

  Je to výhra i pro Zdenku,protože nevím,nevím která ženská by doma tancovala radostí nad tím, že se její chlop vrátí domů až ráno vyválený někde na ostravské haldě. Ale Ostravak je literární postava, někdo si taky může myslet že jsem třeba třicetiletá baba a přitom jsem šedesátiletý chlap. Nebo naopak. Proto Ostraváku piš, piš, je to dobré.

 • benjamin

  to 52, 53Jistě, je to literatura, ale má to všechno bezvadně odpozorované. Držím palec!

 • eva

  a ty úžasné metafory… :)

 • isis

  Je to fajn…Každý den nedočkavě mrknu jestli je něco nového, den je hned veselejší. Asi se přihlásím do toho fanklubu. Sice bydlím trochu z ruky /v Beskidach/, ale líbí se mi, jak se to všechno vyvíjí… Těším se na další pokračování.

 • alimar

  tys je ale jelito, ostravaku…..

 • Barča

  Pro 52,53 a 76Souhlasím s váma, hlavně když si uvědomíte, že film na kterém prý byli, se v Cinestaru už dávno nehraje. Ale fajně se to čita. Na Kuří rynek přijdu a už se těším, jak se všichni budeme rozhlížet a pátravým zrakem měřit každého chlapa kole 40-ti, jestli to není ON!

 • Anonym

  pro 80Roman pro roby se eště furt v Kinestaru hraje.

 • Kuba

  Samozřejmě..že se hraje. Jenom člověk dost mimo si může myslet, že je TOHLE fikce… :-) někdy se tomu říká zkurvenej zasranej život ale autentičnost z těch příběhů přímo vyzařuje… co je na nich tak románového, kurva? Tak se u nas žije

 • boban

  lidi pozorrrrr !!!!e-mail pro VOLNY:dobrý den, absolutním vrcholem nechutností byla dnešní návštěva Vaší dialerky Kamily Hošové, která se neumí chovat. Po otevření se chovala jako fúrie,že mi nabízí levnější volání, že ji mám okamžitě ukázat bezpodmínečně faktury od Českého Telecomu. Na odpověď, že ji nic ukazovat nebudu(tvrdila, že je od Čt), ona vehementně tvrdila,že přišla zkontrolovat tyto faktury a že ji je musím ukázat. Řekl jsem ji nashledanou a ona na to,že ona to zkontrolovat musí,málem to vypadalo, že co si to dovoluji,že zavírám dvře.Tak mi řeknete, co to je za Bordél, že zaměstnávate takové lidí, jsem velice znechucen a doufám,že s takovými lidmi ukončíte spolupráci.

 • Janka

  Ostravaku, furt dumam, či na tych tvych přybězich je co realneho. Ale esli jo, radim – najdi si inu robku. Bo maš určitě navic. Držim palce, ať ju najdeš brzo. Jinak pišeš skvěle! Mam obě knižki a teď furt sleduju, či už si nam tam napsal ňáke dalši super kidy. Moc za ně diky!!! Papa a hodně štěsti!

 • Barča

  Pro 81Maš pravdu, už jsem si to ověřila. Já jsem ten film viděla tak před 1/2 rokem a myslela jsem si, že už je dávno "v prachu dějin". Vůbec by mě nenapadlo brát na to nějakého chlapa, toho svého už vůbec ne.

 • radši se neptej

  Tak nevím jestli jde poznat ženskou dušinafilmovanou podle románu který napsal chlap ?Ale marný to nebylo- ve vzájemném dialogu ona poznala chlapskou a ty ženskou duši.

 • buslawski chachar

  To je život….Češč roboče a pazuram pokuj! Kurňa až fčilek sem se dorval ku pisi a se zpožděnim čitam tvoje dřysty a opět jsi nezklamal Ostravaku. Jak mam dneska blau montag, tak hnedka mam lepšu naladu. Stejne "problemy" s babama jsem si uzil taky, nez jsem prisel na to, že než živit kajjaku frajlu, je lacnějši vybrat dvojku a zajet pod bazaly nebo do lesa.

 • lu

  Tož spíš smutné to bylo… Nechtěla bych svoje narozky strávit takhle… No a v kině jsem dala skutečně přednost Válkám světů před nějakým Románem pro ženy!

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>