Jeseniki šou

Smiřyl sem se s tym, že dalši vylety stravim ve svojich jetych tenyskach, syce tež od ťamanu, ale mam už ich třeti rok a furt služa dobře. Ve středu (asy) měly po dalši tuře po okoli celkem dosť a kandydovaly na tytul Bezďacka buta roku 2005. Pravil sem partyji, že s vyletami končim, bo přece něpojedu dom boski.

Dni letěly, jak by kdosyk spalil kalendař, tak ani nevim, kery den přyjely jakesyk dvě nove robki, pry zname od Leoša. Že by v nedělu? Ni, spiš v utery. Karla a Dana. Jedna byla celkem šikovna, taka mladši kopija Brožove, barbina jak cyp, akurat jak otevřela pyščisko, hned sem sy spoměl na stryka, kery robil s tatu na šachtě a mluvil tak, že se aji foter semtam styděl. Druha mluvila celkem rozumně, ale ta zas jak ten stryk vypadala, tuž sem se zařek, že s nimi nic. A vlasně sem se eště oficyjalně něrozešel se Zdenku, tuž co.

Ledva přyjely, hned začly jedna přes druhu dřystať o čimsyk, co pry hibe celym narodem. Tuž ja sem to moc něposluchal, bo se mnu pravě hibaly ty knedle ze zelim, co byly na oběd, a tak sem robil, že mě to nězajima. Pry jakesyk reality šou. Tuž cosyk sem o tym čital, ale jaksyk moc mě to něoslovilo. Co sem sy něpřečital, to mi pověděly ty dvě. Pry tamten s tamtu, tamta s tym, ten šaha na tu, ten na teho, no moc sem se v tym něvyznal, bo sem před odjezdem viděl enem paru minut, jak sem přepinal na spravy. Na obuch bylo vidět, že tym žiju, bo o tych sutěžicych mluvily tajak o svojich kamošach. Paru ludi z partyje se tež přyznalo, že to sleduju, šak čemu ni. No a nas paru, co na to něčumja a tak se v tych Hanzach a Kačkach a Sašach a Sylvach něvyznali, sme přemyšlali nahlas, čemu do takich capin ludě lezu. Tuž jasne, že pro chechtaki. Akurat sme se němohli zhodnuť, esli se da na ty kamery po paru dňach zvyknuť. Polovička tvrdila, že v žadnym přypadě, pry by byli furt ve střehu a něrobili by nic, za co by sy doma museli pluvnuť před zrcadlem do gzychtu. Druha pulka zas tvrdila, že časem sy zvykněš na všecko, aji na hřeby v nohach. Debatovali sme dluho jak poslancy na čete dva, furt sme po sobě pořvavali, až kdosyk dotahnul kameru a pry, že nas nahraje a uvidime. Partyja se teho chitla, aspoň jakasyk sranda a tež už měli trochu v palach a nakoněc na stole leželo pět kamer.

Tomaš, ten naš macher na komputery, měl tu nejmenši. Chvilu sem něvěřyl, že to je kamera, bo to bylo velke jak plaskula ruma. Ten pajtaš musy měť dycki to nejmodernějši, co egzystuje. Se divim, že mu to ta jeho doma toleruje. Druha a třeti byly stejne, bo Kamil sy dycki kupuje to same, co Patryk. Nevim, esli něma vlasni nazor, a nebo ze zavisti. Štvrta byla od Jeňyka. Syce dosť obita a divně vrčela, ale podle něho normalně nahrava, tuž co. Pata byla Leošova zaslužila kamera, co už ju roki taha na všecki akcyje, ale nikdy nam nic z teho natačaňa něukazal, bo raz zapomeně kazetu, druhi raz nabiť bateryju, potřeti toči s beklajtem a podobne hlupoty. Aji ho podezřyvame, že to je enem umělohmotna maketa z bazaru.

Samozvani režiseřy rozestavjali a spustili kamery a enem tak pulhoďki sme dřystali o všeckim a ničim. Všecy seděli jak po šaraticy a snažili se mluviť slušně, semtam aji kdosyk použil cyzy slovo, aby vypadal jak by meškal v knihovni, no banda cypu. Potem sme to střydavo napichali do bedni (krom Leoša, bo mu došla baterka) a přes hodinu na to s přetačanim čučeli. Nikdo furt něchapal, co je take zabavne na te reality šou. Tuž jasne, pulhoďka je malo, ale ty kazety tež něsu nekonečne a štab za stěnu němame. Tuž aspoň sme dufali.

Tomaš potem navrhnul taku chujovinu, že pry jeho kamera ma taki režim, že se sama po určite době zapně na paru minut a natača, potem se sama vypně a zas dokola. Jeňykovi se to moc něpozdavalo, bo to ten jeho zazrak asy něuměl. Potem on navrhnul, že budě kolem nas něnapadně chodiť a natačať zajimave akcyje. Jak už sme měli dosť upite, přyšlo nam to jako fajny napad. Baby sy odskočily přeleštiť pyski a my sme trochu poklidili stul, bo přy tym předchozym sledovaňu to vypadalo jak na smeťaku.

Tomaš furt lital kolem tych kamer, machal rukami jak mlada vrana, ať sy ho něvšimame a tak sme začli debatovať. Někerym už to moc něšlo, bo vino a gořalka je vino a gořalka. Dana sy dokoňca strčila cygaro do špički. Tuž to mi řeknitě, kera rozumna roba sy bere taku capinu na hory? Tomaš vyřvaval, že mu to eště něfachči, tuž sme otevřeli dalši flašu a začli nove tema – čemu ty eroplany vlasně padaju. Jak už byla skoro vypita, někeřy dobrovolnicy aji předvaďali pad takeho bojingu naostro. Ja už sem začinal trošku dřymať, ale dycki mě zbudil divny zvuk, jak když se startuje sekačka na travu a plantajicy se Jeňyk. Zebral sem posledni syly a zkusyl stanuť, ale ni moc uspěšně, bo koktejl červene-rum, kery sem pil posledni pulhodinu, mi moc něspevnil krok a tak sem se odplazyl jak Šaryk po štyrech do lužka.

Rano, no spiš před obědem, sme podnikli ozdravnu cykloakcyju, to byl tež zažitek a na kamery sme potem zapoměli. Semtam sme syce přystihli Jeňyka, jak kolem špehuje s tym svojim vrčicym kramem, ale naučili sme se na ňho davať pozor a ve sprše se zamykať. Eště že ten jeho bebech tak vrči a kamarad s kladivkem, kery by to spravil, je tak daleko.

V patek před odjezdem nas šoknul Tomaš. Tuž to je vul. To mi řeknitě, kdo iny by tahal na hory taki ten placaty komputer s kompletni vybavu? Pyšny, jak bezruki na hajzlu sy nas všeckich sezval do zasedački a do noutbuka slavnostně vložil cedečko, na kerym bylo fiksem napisane Jeseniki šou.

To hovado! Ten gizd!

Ten pajtaš z nas zrobil notory, ožralce, co lezu po štyrech, hňupy, co zadrhavaju, furt dokola opakuju jedno slovo, no bandu ichtylu na vyletě. Tež něchapu, jak se Jeňyk dostal babam do te kupelki. A ten Leoš na hajzlu mě asy budě dluho strašiť. Jedine plus celeho cedečka bylo, že sme měli dukaz, že Karel chrape. A to, že ten gauč poblul tež on.

Tomaš ale zapoměl, že Karel je nělečeny choleryk, bo se potem divil, čemu mu Karel misto poděkovani to cedečko rozdupal. Ale hlupy neni, bo na Karluv hlasyty dotaz, esli ma kopiju, krutil hlavu jak v zadni řadě na tenyse. Ale je možne, že mu v tym pomohla Karlova ruka zamotana do jeho tryka a nohi deset centymetru nad dlažku.

No comments yet to Jeseniki šou

 • džejn

  0:24no páni…. úžasné :), směju se nahlas…:-))

 • Hans z vily

  Čteme tě s Reginou a chlámeme se!

 • dalši perlaco dodat dalši perla do sbirki. super synku, mam z teho mokro v tekstylu :-)

 • Malvína

  "Šou s tancem" – tak pravila jedna dáma na rodinné oslavě – akorát že natolik zbrkle, až se sama zastyděla, co jí to vŠikovnej Šaryček … šikovneeeej! :)) Umí ;)) … Dolézt do postele – to taky … ale hlavně psát :)) … dobrý hovadiny ;D

 • Lenule

  ŠUPAdycky me rozchlameš az mam slzy v očach JEN TAK DAL

 • markete

  mam problemy vysvetlit svym cizojazycnym kolegum proc si tu v kanclu slzym na klavesnicu a ze su fakt fajn a ze nestojim o zadnu help..!

 • Jarek

  Paráda,to fakt nemá chybu :-)))))))))))

 • Antek

  VideoDoufám že to video vyjde a že si ho budeme moci koupit jako oba díly Ostravaka.

 • kmete

  bezvaTak sem se chlamal, až sem srazil kafe do klavesnice, kteru sem včiol vyměnil. Škoda kafe.

 • Henry

  Tak to už má zase šťávu – starý dobrý Ostravak je zpátky!

 • matej

  add 10souhlasim, to video by bylo supr, ale asi dle obsahu co ostravak napsal nebude nikdy zverejneno 😀

 • Jirik

  zupa !Odešly si přeleštit pysky !

 • Kuba

  Super!zase počteníčko po ránu.. :-)

 • PerfektníOstraváčku náš zlatej – musím přiznat, že tenhle díl je (po pár ‚jen‘ dobrých) opravdu vynikající. Sedím v kanclu, čtu to nahlas a okolo mě se tlemí 40 lidí. V půlce čtení vešel dovnitř šéf, chvíli poslouchal a pak rozhodl, že máme začít znova, že prý to chce slyšet celé :-)

 • Venca

  No konečnězas něco pořádného a ne ty cypate kidy o tom, jaka je dokonala slepice. Takto pokračuj!

 • Mohl bys to video tady nabídnout ke stažení…myslím, že zájem by byl! Ne že bych ty stavy neznal a podbný scény nevídal, ale v tvým podání by to bylo zajímavější! Ale ono je myslím stejně lepší občas nemít důkazní materiál. I fotky jsou občas až moc…

 • chytrolín

  kokotijak můžete chtít video, když celá jeho image je založená na nepoznané identitě?! kromě ucvrkávání ‚do textyla‘ by to chtělo občas i zapojit mozkové závity!

 • Jirka

  SuperTak dneska to má fakt grády. Mám za sebou podobnej tejden tak to oceňuju dvojnásob

 • Jiřik

  SuperOpět si vedle v kanclu myslí, že jsem hlučný blázen. Pokračuj! Stejně jako ti dva co se sešli u Kolína. Jeho babička…, moje babička……

 • orin

  hovaadoooSila."Pyšny, jak bezruki na hajzlu" a " krutil hlavu jak v zadni řadě na tenyse"= zachvat smiechu. Drzim Ti palce !

 • TĚŠÍNÁK

  JESENIKYVIDEL JSEM VAS.

 • stash

  Tož to je něco!!Konečně sem dočet posledni žvast, bo nedělam už tyden nic jineho něž to čtu od začatku a chlamu se jak Novotny. Už se chcu začať učiť a ni a ni s tym čtenim přestať tak konečně! Fajně pišeš, tož něch Ti to tak piše dal.Zdaž buch

 • Pecik

  Kura dobreTež zme to skušali. Kura zle to dopadlo, jak to video viděla moja, tak sem ju už neviděl. reality šou – zabava pro drsany.

 • 26jooo tak su šestadvacátý a musím říct, že dnes to bylo lepší jak minule

 • Martin

  dobrýDneska dost dobrý. Jen by mě zajímalo, proč mi nejde hlasovat? Chtěl jsem dát za jedna, dneska snad poprvé od zavedení hlasování by mi to stálo za to, jenže po odeslání hlasu je tam furt stejnej počet "ludi". Není to jeden z těch připos**nejch IE-only systémů? Nebo se od hlasy z Práglu nepočítaj? 😉

 • mala čarodějnica

  ďakujemmáš skvěly blog, spadla sem ze židle jak sem se smála

 • gizd

  tuž dobre to bylo, tyhlašky tpu přeleštit pysky..jen tak dal, a co Zdena vymyšla, že o ni neni slecha..?

 • ivaq

  Tuž reputacja v dupěBo je fajne počasi, čitam si to tvoje fulani přy otevřenym balkoně. A bo sem chuda jak eskimak na Sahaře, mieškam v sestavě šufliku, no ni. To ale susedki čujou každy pohib. A ja nat tym řvu smichy jak bych měla to BSE. A jak su abstynentka, tož včil si cely barak mysli, že chlastam pravydelně a za bileho dňa, bo jak pravila moja susedka manželovi, když mě slišela přy tom čitani: Ty, ta musi mět dněska ekstra vypite, že tak řvě. Tuž tak ti dik ty gizde.

 • sůva

  ostravaku, maš klona, alebo si to ešte ty?

 • katka

  jak Šaryk po štyrech do lužka?!to snad nemyslis vazne!!! Nevedela som sa prestat rehotat ani ked vosla moja sefka… (ups)squeleee

 • jarin

  zas mam lepsi naladu

 • Marie

  Jeseniky šoučlanek je špica. Odplavil mi depku.

 • Zdenál

  Kandidát do nejlepčich kidu

 • bezvadny :) Tenhle prispevek se mi moc libil :)

 • lenive klebety

  sem tu poprveAhoj Ostravaku, vubec jsem nevedel, ze neco takove ho existuje, kazda tva historka me utvrzuje v tom, ze ostravaci jsou fajni chachari…drzim palec, at se ti dari.

 • Aspon tam byla zábava a to je hlavní :)

 • Ubytování JesenikiKde bylo to ubytování?

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>