Denik Ostravaka v kisni – 5. dil

Čim dal lepši. Mylijonařa mam syce rači, jak mluvi teho přežraneho kocura, ale něbylo to až take zle. A ve skutečnosti byl ten topol eště věči.

Denik Ostravaka v kisni – 4. dil

Jak sem viděl ty stare lyže, ty řemeně a ty fajne lyžaki, naraz sem byl zas maly pajtaš, co se chista na lyžak, bo skoro přesně take sem měl. Tuž a kež by Jaruna vypadala ve skutečnosti tajak tamta Jaruna. No ale krom Rumburakove chvilkove Slovenštiny to celkem ušlo, no ni?

Denik Ostravaka v kisni – 3. dil

Něchcu malovať lucyfera na omitku, ale že by se bliskalo na lepši zytřki? Neska sem se aji pořechtal. Jaruna tam syce něbyla, ale ty dvě kulařki tež něbyly zle, no ni?

Denik Ostravaka v kisni – 2. dil

Jak by něstačilo, že sem se přežral zbytku kobzoloveho salata, co měla mama v mražaku ze Sylvestra a je mi už dva dni zle jak z teho syrupa tenkrat. Do dalšiho dilu navrhuju zarezervovať kerehosyk komparsystu z Asora – přyzvuk budě stejny a aspoň to budě jak v holivudskich filmach – v každym filmě jeden […]

Denik Ostravaka v kisni – 1. dil

Gizde jakisyk, kaj sy to viděl hazať s knižku? Jak by se ti libilo, kdybych zašel do jakesyk cedečkarni, kupil se tam tu tvoju novu Rubikovku a hral se na Imrycha Bugara?