Zdravotni dovolena

Po te šlupce ve sklepě mi bylo jaksyk chujovo, tajak sem se tenkrat bechnul do paly na tym kolobutim testu doma. V ponděli sem volal do roboty Laďovi, bo ten včil zastupuje šefa, kery byl s tym svojim jebakem na minyoperacyji a včil se dolečuje doma. Laďa je taki ten typ, co jak dostaně funkcyju, nafukně se jak něšikovný potapěč a robi dusno. V kecafoně robil machra, že je moc roboty a esli fakt němožu přysť, ale nakoněc pravil, že mi tu dovolenu milostivě napiše.

Polehaval sem cely den, bo ta pala mě fakt bolela jak bysem dostal tvarnicu z třetiho patra. Chvilu sem myslel, že to je otřes mozku, ale bluť se mi nechtělo. Odpoledně sem schrupnul, ale zbudil sem se zas s bolesťu hlavy a to už mě sralo, bo jak člověk idě spať s bolenim a stava tež s bolenim, to je na guvno. Tuž ale šak nejsem žadny měkoň, přece něpujdu k dochtorovi, no ni? Minule mi ta bestyja chtěla robiť hnusne věcy s gumovymi rukavicami a kdovi co by mi zrobil včil. Poslal sem Laďovi ezemesku, že možna nepřydu ani v utery.

V utery rano sem se zbudil kolem poledňa. Pala mě bolela eště vic, jak včera. Vzal sem se dalši ibuprofen a dumal, že asy umiram. Tuž a co jak mam jakisyk nador? Šak se furt piše, že ty komputery a tydlifony zařa do paly a člověku to moc něprospiva. Asy třa psať zavěť. Pojed sem kusek sucheho chleba, bo sem neměl chuť, potem sem lapnul ku komputeru a hledal informacyje o bolesťach hlavy. Hned na prvni strance sem našel haldu informacyji a tak sem se tym začal probirať. Dočital sem se, že by to mohla byť migrena. Tež tam psali, že by za to mohla taka ta mala sviňa, co se zahryzně do člověka, saje mu krev, nafukně se jak žaba s vodovodni hadicu v dupě a do člověka pušťa fajne věcy. Potem sem se dostal kajsyk na stranki o nadorach na mozku. Kurnik šopa, to bylo fakt fajne. Po pulhodině čitaňa sem byl přesvěčeny, že to mam. Fakt. Aji sem cytil, jak se mi v pale cosyk nafukuje. Rači sem ten žďorb vypnul a šel pojesť dalši červenu lentylku.

Odpoledně se mi zrobilo trochu lepši, ale v pale mi eště trochu hučelo. Naraz kecafon – kura taki rachot, jak bysem byl ve zvonicy a začli vyzvaňať. V kecafoně podle hlasu přypity Marcel a pry, že to svinstvo asy bylo skažene a esli mi je tež tak zle jak jemu. Cosyk mi přebliklo přes nador. Svinstvo? Skažene? Naraz rele cvaklo a vyhibka se přehodila na spravnu kolej. Před očami mi proletěly obrazy z pondělniho večera.

Zvonek u dveřy…
Marcel s dvuma petflašami s čimsyk žlutym…
Sedime v obyvačce…
Burčak…
Koštujeme…
Sedime v kuchini na zemi…
Koštujeme…
Řvu z okna rusku himnu…
Sedim na zemi ve vytahu…

Zavěsyl sem mu to a rozhlednul se po obyvačce. V rohu pod fikusem sem našel dvě prazne petflaše. Do štajgrove řytě, šak sme se pravili, že enem trochu okoštujem. Spoměl sem se aji, že to chutnalo jak skažene droždi s jabčakem, ale Marcel pravil, že to ma od znameho a že to je zaručeně dobre. Tež pravil, že to dojdě v břuchu. A potem věřtě znamym.

Tuž ale aspoň mam istotu, že to neni nador.

97 kidu k Zdravotni dovolena

 • bobik

  super !!!zase super ostravačku a navíc jsem dnes jednička !!! :))

 • Hadiator

  :-)Fakt jak ze života!!

 • pocem a vem sebu řemen

  Překvapeníkrásné

 • bill

  co tak brzy ?:)

 • Chlast je sviňa a burčák obzvlášť! Se divim, že ses k tomu i nepos*al. Víno a burčák jsou strašný bolehlavy když nepiješ kvalitu. Jinak pěknej spotík, jako od hypochondra!!!

 • tulen

  zkažené mošt :-(to není nic pro mazlíčky. Zustaň u tvrdého nebo pořádně trénuj… Jinak jako obvykle – jedinečné.

 • libor

  burčákto je jak tkalcovský stroj – u řiti nitka pod řiťu plachtapokud je ale opravdu kvalitní neznám nic lepšího

 • ostghost

  skoda mohl jsem bejt prvnisice to ted pisi pozde ale zrovna v tu dobu jsem psal na jine forum no clovek nema delat picoviny a radeji makat kdyz uz je pres noc v rachote btw kdyz uz tady ostravak tak nahodil okno v hlave /* nekomu roste druha palice a nekomu okna ze :-] heh */ tak mam takove stesti jenom ja nebo nekoho pri sladkem spanku obrali? pod 2 tisice neberu vzhledem k memu pripadu /* cca 14k */ jako skodu

 • Brňák

  Ponecháno k rozmyšlení…Vážení čtenáři,nedalo mi to a než jsem se rozhodl sem něčím přispět, tak jsem si přečetl cca 2/3 tvých „příspěvků“, abych sem nepsal svůj první dojem a nepodlehl tak zbytečným emocím. Situaci musím okomentovat tak, že autor bude nejspíše frustrovaný primitiv, kterému už alkohol vyplavil i ty poslední zbytečky mozečku, které ve své "pale" mohl kdy být. Zcela pomíjím fakt, že vše je psáno s příšernými chybami, které trhají oči. Jistě, můžeme to svést na nářečí a podobně, a zřejmě je to dnes "cool" a "in" psát nespisovně. Mnoho lidí ty nesmysly hltá a nezištně se jim to začíná promítat do života, chytají ty otřesné výrazy a když to "dobře" půjde, tak v případě, že budou potřebovat posléze napsat např. nějaký dopis, tak tam nasekají dle tohoto vzoru tolik chyb, že to nejspíš ani koš nestráví bez zvracení.Rozum pak zůstává stát nad tím, jak může být vůbec nějaká odezva na takové prasárny, které jsou prostřednictvím internetu šířeny. Zřejmě lidičky nemají ani kousek sebeúcty a hlavně VLASTNÍHO rozumu, když s obdivem přispívají do takového "plátku", který mi silně připomíná blesk, poněvadž i z toho se chce člověku nikoli nevýznamně zvracet.

 • Brňák

  2/ Ponecháno k rozmyšlení…U tebe je každý cyp nebo chuj, vše je capovina, vše je "na guvno", pořád jen "a kura" a podobně. To má být nějaká úroveň? Je diskutabilní, zda autor dokončil alespoň těch 5 tříd ZŠ a zřejmě, jak o tom s oblibou píše, jsou jeho rodiče sourozenci. Autorův projev je naprosto otřesný a co mě doslova přivádí do stavu jakési "euforie" při zatmění Slunce, je fakt, že dokonce i nějaké nakladatelství se ještě odváží takové sprostoty vydat. Opravdu dobrá vizitka. Tvé „příspěvky“ nikomu nic nepřináší, nemá to ŽÁDNOU informační hodnotu, zdánlivě to může působit úsměvně.Avšak, nedivím se tomu, že jsi získal takovou popularitu, statistika o inteligenci v ČR mluví jasně a zřejmě i vydavatelství vycítilo, že hlupákům stačí málo…

 • Brňák

  3/ Ponecháno k rozmyšlení…Samozřejmě, že se zde nějaký "klasik" pokusí argumentovat ve smyslu: "však to nemusíš číst…" nebo "di do řiti…". Nemusí však mít ani trošku strach, protože po ostravském slovním průjmu sem opravdu již nikdy více nezavítám.

 • Brňák

  4/ Ponecháno k rozmyšlení…Objevuje-li se reklama tohoto "webu" v LN,tak mě to neudivuje, stejně tak jako rozhovor s váženou paní Jasnovidkou Sýkorovou, která zřejmě dosahuje podobně závratné inteligence jako autor těchto zhůvěřilostí. Opravdové noviny, které by fundovaně psaly o relevantních a závažných věcech v ČR již nenajdeme; otázkou je, zda někdy byly k nalezení… Možná snad před lety Špígl?Musím se jednoznačně připojit ke komentáři jednoho návštěvníka této hrůzy, který tento "deník" okomentoval ve stejném smyslu, jak to chápu i já, a v životě by si takovou snůšku hnusu nekoupil. Cena peněz je podstatně vyšší nežli bláboly frustrovaného jedince, který se však považuje za moderního člověka, který jde s dobou a „tvoří“ tak opravdu dobrý weblog(?)Tudíž jednoznačně upřednostním encyklopedii, možná nějakou detektivku od Simmela, případně se vydám na výlet do přírody s přítelkyní, které si narozdíl od autora vážím. I přesto však autorovi přeji mnoho štěstí při ztrátě času psaním nesmyslů, další úspěšnou podporu hypermarketových teroristů a hlavně „světlé zítřky“.

 • lo

  Brňáku, Brňáku, tys nám to všem nandal. Evidentně jsi nepochopil, že žádný Ostravak neexistuje. To je tak, když tak zvaný moderní člověk, za kterého se považuješ (hmmm, ten vokabularius…), nechápe ironii, ztotožňuje autora a vypravěče, případně cítí neodbytnou potřebu hledat v díle sebe sama. Húú, a ten obraz civilizace v rozkladu! Nezapomeň, že textu je třeba jít naproti a s tolerancí. Přeji ti hezký den (i když už sem nepáchneš).

 • Nobody

  Pro BrňákaNaprosto nechápu na základě čeho, a hlavně proč, tady soudíte autora blogu aniž o něm cokoliv víte ??? Nechci Vás žádným způsobem napadat, ale mě osobně Vaše úsudky připadají mnohem pokleslejší a ubožejší než to co sám odsuzujete. Úplně z Vás číší závist a pocit méněcennosti, jinak si to nedovedu vysvětlit. Je zjevné, že jste vůbec nepochopil o co tady jde. A pokud ve stylu, slohu, slovní zásobě a vůbec celkové formě blogu nevidíte nespornou autorovu inteligenci je mi Vás opravdu upřimně líto :(Mám pro Vás jednu radu, založte si vlastní blog a pište tam ty inteligentní příspěvky po kterých tak toužíte a až dosahnete návštěvnosti a věhlasu jako ostravak můžeme pokračovat v debatě !!!

 • Kája

  Kašlemež na Brňáka:-)).jde se dál:-)….tak teda jo,četlo se to už zase fajn, tož ale Ostravačku, pokud budeš takhle pokračovat, tak tě žádná ženská neuloví, bo kera by chtěla spiťara, co něumi chlastat…

 • malinka

  hehe"…..případně se vydám na výlet do přírody s přítelkyní, které si narozdíl od autora vážím" tak tohle mne dnes, vazeni, rozsekalo vic, nez Ostravakovi dristy :-) o jeho zaslouzenem bolehlavu. Jsem si jista, ze ten hektolitr jedu (tim myslim projev Brnaka, ne burcak) Ostravaka neotravi, a bude mi (a vam) dale prosvetlovat ponura rana v praci :-)

 • Hanys

  Chudák BrňákTen chudák zjevně ani netuší že to jak píše Ostravak je ještě pořád v souladu s dobrými mravy. Kdyby tež někdy poseděl v hospodě s haviřama nebo by sam šel rubat, tak by se nestačil divit. Ale nechme ho v jeho přízemnosti a doufejme že už tady nebude vyjadřovat své ……….. ehm názory.

 • Šárka

  To Brňák :Doufám, že svoje slovo splníš a četla jsem tvoje bláboly naposledy. P.S. : Upřímnou soustrast tvé přítelkyni.

 • li

  Ad Brňákto je hlíííínaaaa :-))))))))))))))

 • Ondon

  Neni to parodie?Jestli nekdo oznaci za seriozni platek byvaly Spigl, tak si z nas musi delat srandu, tusim, ze to predcilo i "Halo noviny". Cetli snad jen kovani komari v duchodu.

 • Miro

  Konec koncuNo, kdyz nad tim tak premyslim, tak nakonec temu Brnakovi musem dat za pravdu.Ad [13] A kdyz zadny ostravak neexistuje, tak co tu vlastne delam?!Co z tech sprostych kecu vlastne mam?Nic.

 • krmič

  Nedá mi to,abych se taky nevyjádřil k Brňákovi.Jestli to myslel vážně, tak jenom nevěřícně kroutím hlavou. (Že by bylo něco pravdy na tom, co Horníček kdysi vyprávěl o Brně a jeho obyvatelích?) Opravdu tomu nemohu uvěřit, takže nabízím jinou alternativu: co když je to pokus o vtip? Když si to člověk takto "přeloží", tak se to nečte špatně! :-)

 • MAŘA

  "Brno je zlatá loď"Už od děcka jsem slyšela, že "Ostravaki maji kratke zobaki a Brňák má velké frňák". Později jsem jich pár osobně poznala (B.) a musela jsem tomu úsloví dát za pravdu. Nad Brňáka není ani Pražáka…

 • Anonym

  rozmyšlenoNemám rád rektální vyšetření, hlučné koncerty, swingers party, vězení, stranické schůze… Tak tam (pokud možno) prostě nechodím.

 • krmič

  OndonVidím, že nejsem první, koho to napadlo. S tím Špíglem to je dobrý postřeh!

 • Anonym

  Ad Brnak…ehm, tak takovou blitku uz jsem dlouho necet. No nic, zrejmne jsem polointeligent a pro jistotu zapatram v rodokmenu jestli nahodou nejsou nekde dva sourozenci. Protoze Ostravak pise naprosto supeeeeeeeeer, jen houst.

 • džejn

  Ptačí chřipka by byla horší:))) ad brňák: taky to vidím na komplex méněcennosti a mozek velikosti protonu…

 • jiný Brňák

  ad pan chytrýTo že si tady nějaký jouda vylívá svoje záchvaty méněcennosti mi až tak nevadí, ale proč k tomu zneužívá město Brno a spojuje tak se svým ehm..zajímavým názorem ostatní brňáky mě docela sere!!! Takže vážení – i v Brně sledujem s nadšením Ostravákovy trampoty a knížky mám doma obě 😉

 • Ruská hymnaza to bys kamaráde mohl vyfasovat pěknej flastr, na to sedne paragraf "propagace fašismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských svobod" jak prdel na studený prkýnko, tedy pokud to byla ta klasická bolševická "Stavaj stará narodnaja…"

 • Vincent z Brna

  Ad BrňákJežiš zase nějakej cyp z Prahe. Neznám nikoho z Brna, komu by se to tu nelíbilo. Protože my tomu rozumíme. Takovouto psychopoznámku může napsat jen Pražák, no a jelikož nemá rád Brno, podepíše se jako Brňák. Nebo vy byste snad někdo napsal něco tak ukrutnýho a schoval se za svoje město? Ne ne ne, za město svýho nepřítele. Hlavně že jste Meeestřeeee!!!!

 • Aleš

  Brňáku, buď jsi hloupý člověknebo dobrý recesista.Díky vám všem, kdo jste doposud na brňáka reagovali, jsem rád, že jste se nenechali rozhodit a ostravakovi rozumíte.

 • Aleš

  Brňáku, buď jsi hloupý člověknebo dobrý recesista.Díky vám všem, kdo jste doposud na brňáka reagovali, jsem rád, že jste se nenechali rozhodit a ostravakovi rozumíte.

 • Jitka

  PrahaJsem z Prahy a na Ostravakovych stránkách jsem každý den pokud možno vícekrát, je to prostě čerstvý vzduch, inteligence, sranda, knížky mám obě a řehtám se nad nimi v tramvaji. Brňáka je mi líto, je to IQ-.

 • ad Brňák I.Ano, jděte do přírody a hlavně se nevracejte – sem na tyto stránky, tedy pokud existujete, čemuž se zdráhám uvěřit, protože mě napadlo, že to může být dost dobře fingovaný příspěvek jako pomsta všem Brňákům….., což bych jim nepřála, jakkoliv k nim mám své výhrady:-)

 • Roman

  Ponecháno k rozmyšlení panu BrňákoviVážený pane Brňáku,pokud se Vám nelíbí jakékoliv stránky (nejenom tyto), tak si o nich myslete co chcete a už je více nenavštěvujte, ale nenasírejte lidi svými sáhodlouhými výlevy, ze kterých číší Vaše zakomlexovanost. Pokud odsuzujete humor a zcela neškodnou recesi, tak je mi líto Vás, Vaší přítelkyně, ale i té přírody, do které chcete jít, protože takovému člověku nebude nikdy nic vhod a vždycky na všem něco negativního najde.

 • anquetil

  Jedna vlaštovka jaro neděláKurňa, přeci qůlivá jednomu Brňákovi nevodsoudíte celé štatl xmrti? Když mu to nepasuje, ať jde číst vo dům dál! Numerus stultorum infinitus est – tak proč by jeden z nich nemohl být zrovna vocaď? A náhodou – celý Brno je plný betelnéch suprlidiček! Nevím, jak ostatním 399.999 Brňákům, ale mně se Ostravák líbí!

 • Pé eS

  Ostravakunepiš do kidov a nepodpisuj sa "brňak" a dnes to bolo dosť slabé…. :-(((

 • Zeppelin

  Brnakovi a Vincentovi z BrnaNo, vy jste exeplarni prikladi zamindrakovanych trubcu… Kdyz nepomlouvat Ostravu, tak alespon Prahu. Mne je treba jako Prazakovi blizsi Ostrava, protoze se tam neco deje (kultura, sport) – neni mrtva jako Brno, ktere se od dob Franty Kocourka a jeho propagace hantecu o moc dal neposunulo. Proto slibuji, ze coby pragocentrista zacnu z ustredi bojovat za vyhlaseni Ostravy hlavnim mestem Moravy a Slezska, jelikoz si to zaslouzi (uz kvuli Ostravakovi) :-)) :-))

 • Jana

  ja jsem nikdy nepochopila, proc takovy veci takovi lidi pisou (jedine, jak uz to bylo receno, ukojovani komplexu) – kdyz se mi nekde nelibi, tak jdu pryc, protoze at budu komukoli jakkoli "promlouvat do duse", i kdybych mela pravdu, proc by me mel poslouchat? :) dokud to neni trestne, tak at si kazdy dela (primerene) co chce a ja si o nem taky muzu myslet co chci… :)

 • Tomik

  Jo, jo,měl jsi přijet k nám do Znojma na vinobraní. Nedopadl bys takhle…

 • Pražák

  PravdaHele ale vždyť má Brňák pravdu, viď. Proč jste na něj takoví zlí ? Jeho názor je přesnej, správnej, zkrátka nej. Viď.A také něchápu, jak můžete pít tu nevykvašenou hroznovou šťávu, viď, když je na světě tolik dobrého piva, viď, třeba toho našeho smíchovskýho, viď.

 • Pepa

  Message from…planet (?) EarthNo nevim, kdyz sem si tak precet vsechny ty prispevky, tak me docela prekvapuje, jak lidi pisou pod velkym vlivem emoci :-) Je to hezke cteni.Fakt ale je, ze nez nekdo odesle svuj vzkaz, tak by si ho mel aspon precist, protoze tam je majlant chyb a pak to dopada tak, jak o tom psal Brnak :-)Viz prispevek od Jany [39] – to ukojovanije fakt dobry :-)Jani, mozna bys mela vzit v uvahu, ze je demokracie a tak kdyz tady ostravak nadrysta sve kidy a pak vyzyva neprimo k diskusi tlacitkem Pošlitě mi vaše dřysty, tak kazdy snad muze prispet at je to souhlas nebo ne. Zda se mi, ze tu trochu dost pokulhava pravo na nazor, ktery jen tak pro vase info najdete v listine p. a s.A pokud jde o tu inteligenci, tak nevim, co je inteligentniho napr. na vete:"…zastupuje sefa, kery byl s tym svojim jebakem na minyoperacyji…"Taky tu zaznelo neco ve smyslu ze Brnak nic o ostravakovi nevi, no tak si myslim, ze charakter ostravaka je celkem jasny napr. z prispevku datovanych k zacatku jeho kariery, napr. Hovada v našim domje (30. prosince 2004, 7:10). Docela vtipne je sjet do sklepa a tam se vychcat, hm?Pak to v tech ostatnich sklepech nema tak vypadat, kdyz se tam sejde vic takovych ostravaku… :-DMozna byste, pred napsanim komentu, mohli nejdriv zkrotit sve vasne a vychladnout :-)Asi se pripojim k Mirovi [21], majte sa

 • Pepa

  Message from…planet (?) EarthNo nevim, kdyz sem si tak precet vsechny ty prispevky, tak me docela prekvapuje, jak lidi pisou pod velkym vlivem emoci :-) Je to hezke cteni.Fakt ale je, ze nez nekdo odesle svuj vzkaz, tak by si ho mel aspon precist, protoze tam je majlant chyb a pak to dopada tak, jak o tom psal Brnak :-)Viz prispevek od Jany [39] – to ukojovanije fakt dobry :-)Jani, mozna bys mela vzit v uvahu, ze je demokracie a tak kdyz tady ostravak nadrysta sve kidy a pak vyzyva neprimo k diskusi tlacitkem Pošlitě mi vaše dřysty, tak kazdy snad muze prispet at je to souhlas nebo ne. Zda se mi, ze tu trochu dost pokulhava pravo na nazor, ktery jen tak pro vase info najdete v listine p. a s.A pokud jde o tu inteligenci, tak nevim, co je inteligentniho napr. na vete:"…zastupuje sefa, kery byl s tym svojim jebakem na minyoperacyji…"Taky tu zaznelo neco ve smyslu ze Brnak nic o ostravakovi nevi, no tak si myslim, ze charakter ostravaka je celkem jasny napr. z prispevku datovanych k zacatku jeho kariery, napr. Hovada v našim domje (30. prosince 2004, 7:10). Docela vtipne je sjet do sklepa a tam se vychcat, hm?Pak to v tech ostatnich sklepech nema tak vypadat, kdyz se tam sejde vic takovych ostravaku… :-DMozna byste, pred napsanim komentu, mohli nejdriv zkrotit sve vasne a vychladnout :-)Asi se pripojim k Mirovi [21], majte sa

 • Jaryn

  I když jsem z Brna, jsem pravidelným návštěvníkem těchto oblíbených a čtivých stránek. Pokud si někdo zvolí nick Brňák, neznamená to nutně, že je z Brna… Procento výskytu blbů má zvyšující se tendenci a není důležité odkud jsou. Včera na HBO v pořadu Na stojáka byla povídka Jak mama dodrbala mikrovlnku. To nemělo chybu !!

 • ostravak

  Pozor, tajni!Ludě, pozor na špijony :-)Miro [21] a Pepo [42], esli nejsi schizofrenyk, tuž sy ten samy chachar, co ten, co se tu podepsal jako Brňak. Tuž buď přyznej barvu, kery ty sy, anebo přestaň hlupnuť ludi.

 • Nobody

  To Pepa[42] nebo snad Miro[21] a vlastně i pro Brnaka[9]Teď se ukázala Tvá inteligence v plné kráse. Copak do toho sklepa jel chcát ostravak? On přece nemůže za to, že po světě chodí taková "hovada" co to dělají …

 • Pepa

  To [46]kdo rikal ty hnupe, ze za to muze ostravak, ostravak to dela a pise o tom, ze to maj delat lidi po nem. Tak nebud linej a precti si ten clanek, na kerej sem odkazoval.

 • Pepa

  To [46]kdo rikal ty hnupe, ze za to muze ostravak, ostravak to dela a pise o tom, ze to maj delat lidi po nem. Tak nebud linej a precti si ten clanek, na kerej sem odkazoval.

 • Nobody

  To [46]Komu říkaš hňupe ????No jen tak dál, ať si o Tobě uděláme obrázek.Ten kdo ostraváka "zná" ví, že on to nedělá, nemůžeš přeci věřit všemu co tu leží …

 • Pepa

  To [48]Obrazek byste si meli udelat nejdriv sami o sobe a to nejlip pred zrcadlem ostravaku :-) Dobrej pokus :-)To ne, ostravak si jen pobleje svoje botky a pak to slozi ve vytahu :-)A kdyz uz recnis o tom, cemu ma clovek verit, tak ver tomu, ze spousta ctenaru se primo v tom chcani ve vytahu nebo ve sklepe vidi a kdyz jim to jeste nekdo "schvali", tak jsou spokojeni sami se sebou. Tak se vychovava mlada generace takovyma prasarnama. Pekny.

 • Pepa

  To [48]Obrazek byste si meli udelat nejdriv sami o sobe a to nejlip pred zrcadlem ostravaku :-) Dobrej pokus :-)To ne, ostravak si jen pobleje svoje botky a pak to slozi ve vytahu :-)A kdyz uz recnis o tom, cemu ma clovek verit, tak ver tomu, ze spousta ctenaru se primo v tom chcani ve vytahu nebo ve sklepe vidi a kdyz jim to jeste nekdo "schvali", tak jsou spokojeni sami se sebou. Tak se vychovava mlada generace takovyma prasarnama. Pekny.

 • mlč a šoupej nohama

  ….njlepší hláška dnešního dne:…V utery rano sem se zbudil kolem poledňa…

 • ostravak

  Jak chcetěTuž paně Pepo, Miro a Brňaku. Buď stě schizofrenyk, nebo roztrojena osobnosť, bo inač něchapu, jak bystě mohli psať všecy tře z jedne adresy. Kolega Tomaš mi tu vyjel totok:195.178.67.198www.ipm.czMožna to budě kohosyk zajimať.

 • l@ci

  Institute of Physics Of MaterialsToz to je jasne :-) Tak ahoj, pepo, miro aji brnaku, v jednom slove "hnupi" :-)

 • katka

  brnak si trapnytak napis miesto toho kritizovania nieco lepsie a vyves to na net, som zvedava na tie reakcie… Ostravaku, aspon si nikto nemoze mysiet, ze negativne ohlasy mazes ;)))

 • Nobody

  To [50]Tak tos šlapl vedle, já nejsu ostravak ani náhodou. Myslím, že on narozdíl od Tebe on s identitou fixlovat nemusí "pane vědátore" ;-)))

 • Stajger

  HezkyyyyJojo. A tak to dopada kdyz si nekdo mysli ze je nepolapitelny a internet je anonymni. V tu ranu se nekde objevi jeho ipecko a je v riti.Ostravaku dik za blog.

 • docluk

  Ad cyp BrňákMilý pane s přezdívkou brňák, je pravda, že je svoboda. Člověk může projevit i svoji nevoli k čemukoli, obzvláště když je anonymní tak je to lehké. Myslím, že nám příznivcům ostravaka to vyloudí jen lehký úsměv. V Ostravě máme pro takové lidi výraz … Tys je cyp jak lampa.

 • docluk

  Ad frajer OstravakTys je dobry jak cyp… Jako dicki.

 • Já říkám, hlína :-)) Brňák je docela dobrej srandista, moh by si založit vlastní blog a můžem se chodit tlemit na stránky brňáka i ostraváka :-)

 • l@ci

  IP adresy hlasovanipepo, miro aji brnaku, vite co by bylo zajimave? dyby ostravak uverejnil aji list IP-adresa/pridelene body k clanku. asi by sme se sici divili kdoze kolikrat hlasoval a s jakym skore, co? :-)

 • IPMJenom teda nevim jestli z toho IPM psal Novotny, Necesal nebo to byl nekdo uplne jiny?

 • monti

  Mam napad – zalozime samostatnou diskuzi pro Brňaka, Pepu a Miru… tam si budou "spolu" povídat a budou spokojeni :-))))

 • Jedna robka

  Ad BrnakKdyz se vam to nelibi, tak to nectete… vsichni si oddechneme, kdyz neuvidime vas komentar! Pochybuju o tom, ze byste vy byl schopen splodit neco alespon tisicinove urovne!!!

 • evka

  no tééda tolik optimismu…Tak jsem klikla na "vaše dřisty" a co mě tady čekalo… radší ani nemluvit, ale nadalo mi to. Lidi, víte co? Pro příště příspěvky podobných "osobností" jako je Brňák, Pepa, Miro a spol. nechte prostě být, vůbec si jich nevšímejte, ať si pro mě za mě píšou co je napadne, ale myslím že nejlepší by bylo tyto dle mně scestné názory (ale přeci jen názory) jednoduše ignorovat, jelikož se nám tu poté objeví spousta sporů a vzájemných neshod, až ztratím náladu zde vůbec něco číst. Ať si třeba výše jmenovaní nespokojenci založí svůj vlastní, klidně oficiální, "Klub antiostravaku" než aby nám tady rozvráceli naše vzájemné ostravakomilné krásné vztahy, hm? Ostravak je moje sluníčko … díky za optimismus, který do mě vkládáš svým psaním. Jsi vážně moc moc fajn. Měj se čuus

 • Nika

  ad/evka/přesně můj názor. Nám komu se ostravák líbí nějaký Brňák ten pocit nemůže zkazit.Ignorace je nejlepší prevence. Ostraváku opět super,dík .

 • Malvína

  To 52 ;))Hi hih, Ostravaku, to seš takovej optimista, že nepředpokládáš, že by se v IPM nesešli hned tři "takoví"? … co si notujou :))) … Třeba dávali hlavy dohromady nad jednou klávesnicí ;)) Jak zpívaj Horkýžové Slížové:"Rozmýšľali traja chlapi, lámali si hlavičku. V hlave našli veľké hovno, všetko mali v malíčku".

 • Malvína

  ad 38Uhmm … dobrej názor, Zepelíne ;))

 • ostrafuck

  Mili KaBrňacy,uznavam, že matě pravdu. Něvim, jak su na tom ostatni, ale s mojim ikve to budě zychr nachylene. Ani Šredinger s Maksvelem mi svojimi rovnicami tak nědali pokuřyť, tajak sem cely poplantany hnedka z prvni věty Brňaka. Něrozumim, ale jako spravny primityv obdivuju jedinečnu syntezu pluralu se syngularem. Oceňuju taki, jake stě vesele kopy, bo dneska stě fuckt pobavili kupu dřystalu. Myslim, že i šef vas pochvali, jake štěpne materyjaly produkujetě v pracovni době. Asyk mu napišu děkovny listek, jak stě mi ozařyli obzory gramatyky a odvčilejška budu psať Blesk s malym b a čarki ve větě tež zkusym sazet jak Ščastnych deset. Se zrušenim členu v emeryčtině sy to ešče rozmyslim, dyž tak pišu ti, co su „kul in“ a jak vidim, moje nove autoryty su spiš „šul in“. Esli stě se poctivě prokutali dvěma třetinama blogu s dřystama, měl by vam Ostravak věnovať svoje sebrane spisy jako věrnym čtenařum, bo trapiť se dobrovolně cele hodiny v take sproste žumpě, to su jasne syndromy fekalniho masochizmu a nemocne je třa pozytyvně stimulovať. Jak viditě, žaden vas do řiti něposlal, bo my sme v Ostravě vychovani, že by z nas měl aji Špaček radosť a posilame zasadně do řyti. Tuž syncy, běžtě se proluftovať s kamoškama a Zimla vam rozhodně, jako začinajicim grafomanum, vřele doporučuju. Těšim se na vaše dalši srandovni dřysty a věřym, že svojeho jedineho obdivovatele nězklametě.

 • STiR78

  Brnaku, ty jsi uplny a naprosty kreten…

 • Nikotin

  Určitě nebudu hledat brnak.bloguje.czMno, jaxi mám rači lidi co občas chlastaj, blejí, dělaj blbiny a umí o tom normálním životě ještě s nadsázkou napsat tydle kydy – než jedince abstinenty co čtou encyklopedie, sbíraj brouky, souloží jen za účelem zplození dětí a (parafráze na Švejka) večer uléhají do postele spokojeně s myšlénkou Dneska jsem byl zase racionální, kultivovaný, zodpovědný… (poctivej). Osobo s nickem Brňák – jseš suchar! To není nadávka, to je konstatování.

 • docluk

  Ad cyp brňak i Pepa aj MiroO vaší vysoké intelektuální úrovni svědčí i to, že kritizujete a zároveň si píšete pozitivní ohlasy na svoji kritiku pod jinými jmény, abyste dodali váhu svým stupiditám. Chápu, že každý nemůže mít nadhled a inteligenci, aby rozpoznal vtip, pro který ostravaka obdivujeme. Těším se na další ostravakovy dřysty. Jsou poetické, pro mě…

 • mišin

  i takych pohlupavcu je třa… jako je trojjediny brňak, pepa a miro. bo inspiruje, rozviři stojate vody a ludi donuti reagovat.fanoušci ostravaka všech zemi spojte se!ostravaku a ostrafucku, ste borci.

 • Diviš

  Ten Brňáknavíc ani neumí vkládat tagy…

 • AZet

  Imrichu, diskuse na http://az.bloguje.cz/200236_item.php, kdo by se mohl skrývat za Ostravakem pokračuje. Máš nějaké nové indície? Jinak Brňák je ozajstný dement. Už skutečnost, že reaguje na vlastní příspěvky jasně indikuje duševní poruchu. Vypadá to na komplex malosti (čeho, to si každý může tipnout).

 • Gagarin

  No kura…Sem se zas chlamal jak lachtan…Fakt dost dorbe!Jo tak mimochodem.Su z Ostravy a narodil jsem se v Brně-tak mě fakt nasralo, že někdo tak debilni, mi moji porodni stanici tak zamarasil…

 • Malvína

  ad 72)Jo – Ostravaku a Ostrafucku – ste borci … skoro jakoby z jednoho vrhu ;)))))& Bez sucharů by nebylo těch šťavnatejch ;)) … tak toho trojhlavýho chudáka nechte eště chvilku dejchat ;)) … I když – já se neposmívám! :)) Jsem se zrovna tak mohla narodit beze smyslu pro humor. :DDD a že to bylo to o chlup! :))) … Nakonec uplně stačilo, že mě suchar vychovával.

 • Babka z Prahy

  Pište dál.Srážka s hlupákem je údělem každého z nás, tak se nenechte otrávit. Mám dva syny, odhaduji asi ve vašem věku, máme vás rádi a čekáme na každou další stránku. Pozdravujete svoji maminku. My, Pražané, (alespoň ti, co znám a čtou vaše "dřísty") vám rozumíme.

 • mormy

  195.178.67.198****VELMI SE OMLOUVAM ZA SPAM A ZVETSENI DISKUZE ALE NEODOLAM***inetnum: 195.178.67.0 – 195.178.67.255netname: AS-BRNO-T34CZdescr: Institute of Physics of Materials, AS CRdescr: Brnocountry: CZadmin-c: LN77-RIPEtech-c: MN250-RIPEstatus: ASSIGNED PA mnt-by: TENCZ-MNTremarks: Please report network abuse -> abuse@ipm.czsource: RIPE # Filteredperson: Ludek Novotnyaddress: Institute of Physics of Materialsaddress: Academy of Sciences of the Czech Republicaddress: Zizkova 22address: Brnoaddress: 616 62address: The Czech Republicphone: +420 541636385fax-no: +420 543211346e-mail: Novotny@ipm.cznic-hdl: LN77-RIPEsource: RIPE # Filteredperson: Mario Necesaladdress: Institute of Physics of Materials, AS CRaddress: Ustav fysiky materialu, AV CRaddress: Zizkova 22address: Brnoaddress: 616 62address: The Czech Republicphone: +420 532290377fax-no: +420 541218657e-mail: Necesal@ipm.cznic-hdl: MN250-RIPEsource: RIPE # Filtered% Information related to ‚195.178.64.0/19AS2852’route: 195.178.64.0/19descr: CESNET2origin: AS2852mnt-by: AS2852-MNTremarks: Please report abuse -> abuse@cesnet.czsource: RIPE # Filteredz ripe.net ;)TO OSTRAFUCK > IQ +++

 • Dobra praceWhosip:-) spravne…tak na nej, na brnaka_de*enta….

 • BrňakoviBrno je moc pěkne miasto (no stanki z burčakym tam měli na každym rogu), ale aji taky cyp se tam objevi. Tu je tej ironyje jak nasmolone a on kidze jak na třy encyklopedyje. Jo se tu učym jak dřystať po našymu aby se mi to z paly něvykuřylo v tych školach, a ešče se u tego aji zahihňam.Ostravak je nej blogger co znam!!!

 • nijak

  Tož burčak je sviňa a ty jsi ostravaku agent:o)) Hlavně že to není nádor na mozku:o))

 • Brňák, Miro a Pepa (jak kdy ;-)

  :-)Milý ostraváku,dík za zajímavou informaci o tvé osobě, kterou jsi mi prostřednictvím této "diskuse" poskytl. Moje identita, narozdíl od tvé, tajná není… ;-)Možná jsem podle tvého fan-klubu "cyp", i to jsem ochoten připustit, nikdo není neomylný, ale je fajn vědět, jak maličko stačilo, abys o sobě vše prozradil. Nemusíš mít vůbec strach, nic netrvá věčně, jen cesta poznání je poněkud trnitá, jak vyplývá ze statistiky :-)Pa pa

 • Brňák, Miro a Pepa (jak kdy ;-)

  :-)Milý ostraváku,dík za zajímavou informaci o tvé osobě, kterou jsi mi prostřednictvím této "diskuse" poskytl. Moje identita, narozdíl od tvé, tajná není… ;-)Možná jsem podle tvého fan-klubu "cyp", i to jsem ochoten připustit, nikdo není neomylný, ale je fajn vědět, jak maličko stačilo, abys o sobě vše prozradil. Nemusíš mít vůbec strach, nic netrvá věčně, jen cesta poznání je poněkud trnitá, jak vyplývá ze statistiky :-)Pa pa

 • Ichtyl

  Brňáku a vy další dva, co to tu mektáte???

 • docluk

  ad Kabrňak a Miro a PepaTy zje uplny cyp jak lampa. To se malokdy vidi…

 • Neva

  Při čtení diskuse o Brňákovi……mi až tváře rozhořely… No teda !!! V každém případě (pokud to není něčí legrácka, protože myslet vážně to snad nikdo nemůže) má ten někdo celkem kuráž napsat ono slohové cvičení na něco, co je mu z duše nepříjemné. Pane Brno – docela by mě zajímalo jak vypadáte a jak jste na Ostravakuv blog narazil?Možná se budete divit, ale my tu v Ostravě v úředním styku píšeme velmi dobře spisovně.A není tak v tom Vašem ústavu někdy nuda v Brně? Právě proto přijďte občas pobejt k nám a poznáte, že zde je naopak sranda, tedy vlastně legrace…

 • Petriver

  To IchtylTi tri (dva,jeden – kdo vi) chteli asi naznacit, ze vyprovokovali tuhle diskuzi proto, aby se dozvedeli Ostravakovu identitu. At premyslim, jak premyslim, nedochazi mi, jak by se jim to mohlo povest. Jedine snad tim, ze zareagoval Ostravak primo v diskuzi…? Je tu nekdo z IT, kdo by vedel jestli je to mozne? Podle me to je hovadina, taky do toho delam…nejspis jenom ospravedlnujou ty svoje blbe kecy…

 • nijak

  2 Nijak [83]

 • nijak

  2 NijakEeee, taxme tu dva Nijaci – no neva, mě to nesere :-)

 • mgg

  2Petrivermozne :) no mozne to je….:) ale nepravdepodobne protoze pokud maji napichnuty bloguje.cz tak potom by to nepotrebovaly nebo esi maju naky vypis IPcek ale jenom tech verejnych taxe potrebovali asi ujistit od koho jim to chodi …… :D:D:D:D ale to sou kraviny…:D

 • burčákBurčák nepozřu. Taková divná hmota s bublikama,…. Rači si dám panáka, ať vím po čem je mi špatně.

 • Zdendula

  NadorTož to su rad, že ten nador nemaš. Spadnnyl mi kamen jak cyp.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>