Vyzva všeckim!

Vyzva všeckim, keřy radi čitaju Ostravaka!

Ludě, dovčilejška někere z vas bylo slyšet enem v dřystach pod člankami a věčinu ani to ni. Chcetě byť slyšet vic? Tuž přyďtě se zařechtať jak Šemicy

v utery 1.11.2005 ve štyry hodiny odpoledně
do ostravskeho rozhlasu na Šmeralove ulicy

na živu nahravku Denik Ostravaka. Partyja s tymi mikrakami a magneťakami to nahraje a potem z teho zrobja haldu cedeček.

U vchodu němusytě nic platit – je to zadara.

Přyďtě v co nejvěčim počtu, ať ten řehot slyša až v čete v Praze.

29 kidu k Vyzva všeckim!

 • sette

  No buhužel, já si to poslechnu až to bude tady v Praze. Ale je mi to fakt moc líto, jinak bych tam zašla aj s partyjou, co furt není schopná sehnat jakysik ten net a doma mi kradu ostravakovi deníky.Jinak pác a pusu Ostravakovi

 • Darina

  hiBUDU TAM, to každopádně

 • Rád bych…… ale moc daleko.

 • pg

  copak myLidi jako kompars se vždycky najdou, ale mám spíš obavu o Ostravaka, aby ten přišel …

 • jarecek

  hmkoukam, ze uz se z toho stava vyvar na entou

 • Rumcajz

  Proč vývar, jarecku?

 • Plachow

  Re: JarecekJarecek: Ty jseš takovej malej závistivej človíček, co? Chudáku…Ostravak: Už se těším, jak si v autě poslechnu "dřisty"! :-)

 • Fan klub přednostněOstravakova partyja by měla mět rezervovane mista v prvni řadě no ne? A cedečka ziskat se slevu bo je to spolek tych nejvěrnějšich. Uvažuju že je smutne mět rad kohosik gdo neni vidět ale fšeci si mysli že existuje. Nechcu se rouhat – věřici prominu – ale Ostravak je taky jako že Kristus. Jedni ho miluju aš nekriticky, druha grupa ho zatracuje, halda lidi o něm mluvi a žaden ho něviděl. S Kristem se dalo mluvit přes farařa nebo keresi ty keři slyšeli boži hlasy, s Ostravakem přes internet nebo pani Repronisovu.Oj hlasy. Fčil uslyšime sprostřetkovaně aj Ostravaka….. Bibla vyjde uš třeti, hlasy se budu nahravat a zachovavat pro věčne časy.Muj stary nad tym vrti hlavu a divně se tvaři ale my roby vime svoje, že holky. Jak něvime jak zbožňovany chlop vypada tak si mužeme přectavovat nejužasnějšiho krasavca…… Eště gdyby ten hlas byl takovy Pavel Soukup (u teho ja malem blahem stracim vědomi), nebo Miroslav Moravec (taky mužny hlas že?)….. Ale bojim se že naše nařeči je take specifične že ho žaden herec se školenym hlasem nětrefi bo je zvykly mluvit pořadně česky…..

 • HmmNo všecko pěkné – knížky, čtení, rozhlas… Ale pro samý marketing už ostravak skoro nepíše a když, tak to pomalu ztrácí šmrnc. Není to škoda? Není na čase soustředit se znovu na kvalitu dřystů?

 • Ichtyl

  Trudo, ty rači nemluv. Ty tež furt jenom píšeš, že někde přijdeš, ale v životě si nikdy na žádný sraz nepřišla a jenom se vymlouváš :-)

 • Truda je stejně imaginární jako ostravak :-)

 • Krleš, Krleš, Krleš

  To TRUDA – no, přeci Donutil, ni ?

 • Evka

  souhlasAckoliv patrim mezi ostravakovy verne fanousky, posledni dobou zacinam mit stejny pocit jako tady Milan[9] … ostravaku, naber sily a pisaj at to ma zas ten spravny sajn!!

 • Zbyňa

  Tož tak.Chtělo by to nějaki inši napad. Rad bysem viděl např.: Cestopis Ostravaka. Zajeď kajsi do řiti:-) po republice nebo i dalej a nadřystaj nějaky cestopis. Porovnavať nařeči, ludi a tož tak. Pisani zduř. Si talent- tak Gou ostravaku gou!!!!Zbyňa.

 • Eithlinn

  mi se to nezdá..nahrát ostravakovy kidy, proč ne, to bude fajne, ale aby tam byl za každou hláškou nahraný smích jak v amerických sitkomech, aby posluchači věděli, kde se mají smát, je podle mě hloupé.. to se pak bude blbě poslouchat

 • bohužel, je to moc z ruky

 • mipo

  Nedávno jsem vidělna kanále HBO v pořadu Na stojáka jakéhosi Rudu z Ostravy, který říkal, že mu všeci říkají Ostravak, a vyprávěl tam o tom Jak mama dodrbala mikrovlnku. Takže si myslím, že s anonymitou je konec. Ale nic to nemění na skutečnosti, že to bývá většinou fajn čtení.

 • docluk

  komercePříběhy viděné očima ostravaka jsou vtipné, jsou poetické a dobře se prodávají. Taky jsem si je koupil, a nevyhodil jsem peníze… A budu je číst, pokud je bude dál psát… Diky, fakt.

 • Pes

  kdo?Tož, myslim, že ty kydy muže čis aj Jarek Nohavica nebo Pavel Dobeš, sveho času mu to šlo celkem fajn. A nějake chlamy v pozadi, neni problem, šak aj stare vynilky s Šimkem a Grossmanem to maju, o Cimrmanech nemluvě.Horši je, když ftip žaden a chlama jak sviňa (sitkom po amerykansku)

 • Tim

  KomerceJak uz tu jednou bylo receno, posledni dobou se Ostravak snazi ze sveho napadu vytriskat co nejvic chechtaku, ale kvalita a hlavne cetnost jeho prispevku uz neni to, co byvalo. Pro pravidelneho ctenare neprinasi nic noveho, jsou jim pouze fascinovani novi ctenari. PS: Nezavidim, neni co zavidet…

 • Maxa

  Re:TimNo tomu říkám vděk. To bylo pořád "Ostravaku kdy bude další díl knížky","Ostraváku, kdy vydáš CD"? A když ho konečně ukecají, tak se najde rejpal. Vždyť je to hlavně o hromadě práce. Myslíš, že má kdovíjaké chechtáky, když knížka stojí jenom to, co stojí? A CD určitě taky nebude za 300,-. Mně se ani manžel nevěnuje tak, jak Ostravak svým čtenářům. Prostě na dobré se dobře zvyká, ale vymyslet něco ještě lepšího je fuška. A každý den taky není posvícení. Ty bys to tak pravidelně zvládnul? I když bys měl moc práce, blbou náladu, byls nemocný nebo měl starosti? Tak vidíš. Kritizovat je jednoduché, to umí každý…

 • JOO TAK TO BUDE KALBA!!!Tož to se rád přindu podívat! Z Bruntála to není zas tak daleko! Jestli máte čas, vy co to teď čtete, podívejte se na můj blogík! http://www.StaNov.bloguje.cz

 • kristinka

  zadnypisu jak smsky na tydlifonu v cesku.Nemam ceskou klavesnici,bo uz dluho nejsem na ostravsku.Ale jinak bych tez dosla,aspon ze zvedavosti.Ale od jadranu to nestihnu do 24 hodin tam a zpet.Zrob neco po vanocich pro nasince za hranicami.Ty tvoje drysty si tisknu na tiskarne a ctu pred spanim,bo pak spim jak andilek s usmevem na rtech.Kam tez na to chodis.

 • regi

  toš dněskaj je už prvniho nigdě žadne kidy. něflaka se ostravak ostravski?

 • jiný Honza

  Byl jsem tama bylo to super, partija se chlamala jak prokopnuta, čital to taky gizd jak zrzavy hřebik, no bomba. Vaša chyba, že se se bloncali kajsik indě.

 • Kyblik

  Kurnik sopaChystal sem se tam, bo sem videl na dverach teho nakladatelstva tu vyzvu, ale mame teraz v praci jekesyk ty skoleni a musim tu s temi gizdy z Nemecka, Finska a Svedska zustavat az do pate ….Toz nekedy indy

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>