Už vim, co budě v patek

V ponděli mě banda z roboty přemluvila na jedno, abysme splachli ten den-vul a pomluvili šefa, keremu s tym jebakem z krku odoperovali asy aji kusek mozka, bo je včil jakisyk iny. Kdysyk dal ukol. Jak kdosyk vyryval, zdrbal ho jak financ kozu, pajtaš odešel a stejnak se to zrobil po svojim a až chtěl. Včil je schopny s kimsyk štvrhodiny dyskutovať a zduvodňovať a analizovať a normalizovať, až ho umořy. Divne věcy se robja. Možna bysme mohli trochu postavkovať a vydupať se kohosyk noveho. S transparentami by mi moh pomosť upřymny synovec. Už vidim, jak pochodujeme před fabryku s cychami, na kerych je napsane „Chcem noveho šefa“, „Šef ztratil hlavu – pryč s nim“ a podobne. Přy mojim štěsťu by se teho koryta ujal Laďa lezdoprdelka – znamy odborař a to by bylo z dešťa do dvametry hluboke kaluže.

Jak sme se rozchazali po jednym dom, spoměl sem se cestu, že sem se chtěl poptať upřymneho synovca, co se to robi u nich doma v ten statni svatek v patek. Vytahnul sem tydlifon, ale jaksyk zle se mi ostřylo, tak sem ho trefil až napodruhe. Předtym sem se musel vyslechnuť trochu te staroslivosti mamy, čemu volam v deset večer a čemu mam taki divny hlas. Moc sem nězabihal do detajlu a honem sem se rozlučil. Ten gizd mi to něbral, tuž asy už chrněl.

V utery sem trochu zaspal. Zdal se mi taki divny sen, že mam všude po kvartyře kamery, keryma vidi šef, co pravě robim a přes repraki mě dyryguje na dalku, co mam robiť dal. A jak to nězrobim, tuž mě vyhodi z kvartyra. Take video na přani. Naraz v šoku otevřu oči a na budiku šest rano. Do štajgrove řytě, to už přecy robim! Tak honem sem se něoblek ani tenkrat, jak se vratil foter jedne moji byvale studenske laski a my sme pravě byli v polovičce praktyckich testu podle přyručki „Sexuologie pro střední školy“. Naštěsti uvěřyl, že sem ji enem bral miru na vrchni dil monterek do dilen. Tuž amaterski boks je sviňstvo, to zanechava nasledki.

Na šichtě mi moc něpomoh ani turek. Asy sem neměl den předtym michať ty utopence s kobzolami, arašidami a korbačikami k temu pivu. A ten Kamiluv kobližek na koněc, co mu zbyl ze svačiny, tež něbyl moc dobry napad. Šef byl na jakesyk vystavě, tuž ho zas zastupoval Laďa. Vysvětloval sem mu, že lokalka měla vyluku a že to je poprve, co se mi cosyk take stalo. Přypoměl mi tu oslavu narozek od Jaruny tak před rokem a pul. To pry sem přyšel až v osum. Cyp jakisyk, tuž či ma na to dyjař? Tež mu něpřypominam, jak byl za vola v tym Vegasu. Pravě jak sme byli v nejlepšim, zahikal mi tydlifon jak osel (už se umim stahnuť z Interneta ruzne zvuki a umim sy ich přyřadiť k ruznym luďam – mam tam aji kdakani slepic). Laďa byl ale duležity jak meter a pul vysoki městski stražnik a tak sem moh zazvoniť zpatki až za dvacet minut. Misto upřymneho mi jakisyk břytki vysoki hlas oznamil, abych byl te laski a něvolal do hodiny. Kura, do jake hodiny? Či synovec robi v hodinařstvi? Za štvrhodiny volal celkem nasrany, že kvuli mě ma na přyště referat o politycke sytuacyji v čeer. Pozdě mi došlo, že ten pajtaš měl školu. Tuž ale jak kvuli mě? Kdyby se vypinal zvoněni v hodině… Zavčasu sem se ale zarazyl ve vyčitkach, bo sem vlasně po nim cosyk chtěl. Na moje „Jak se maš, co děvuchi“ vypalil, že čemu ho zhaňam. Tuž sem hryznul do kisleho jabka a zoptal sem se, čemu je u nich v patek ten sraz. Chvilu bylo ticho, potem se mě zoptal, esli se „robim kozy“ a že apryla už bylo a že kvuli mě utraca chechtaki za kredyt. Tuž kurnik šopa, co sem prosral? Fakt nevim, pravil sem mu. Zas ticho, potem sem slyšel nadech a take smutne, že mi volal stejnak enem proto, že se naivně myslel, že mu chcu dať svoju felinu. Dať felinu?

Do dupy, šak ten pajtaš ma narozki! A esli se němylim, tak osumnaste!!

Abych to napravil, zařval sem „Řyjéééén“ a vysvětlil mu, že včil mame v robotě s partyju taku novu srandu misto apryla a že vlasně volam kvuli teho, abych z něho dostal, co by se tak přal. Chvilu robil uraženeho, ale byl sem asy dosť přesvěčivy, bo sem mu navrch slibil, že ten referat za něho zrobim ja. To ho asy znormalizovalo, bo jak nakoněc pravil, že v patek na ty kluče od feliny ani němusym davať mašlu, už byl zas v klidu. Ufff, to bylo o kozy chlup!

Včil mam pěknu depresyju. Referat – tuž snad cosyk zesmolim, akurat mam obavy, esli to zhryze učitelka. Možna potem cela rodina pujdě do krymu. A tež ten darek – moc času němam a napad tež žaden. Osumnast ma synek enem raz v životě, no ni? Ale že bych mu dal svoju felinu, tuž zas tak moc rad ho němam. No ale v ponděli sme se bavili o levnych žďorbach z autobazaru, že se da kupiť stara stovka za liter. Tuž že bych byl oblibeny stryk? A mrtvy bracha a syn?

No nic. Idu sepisovať referat o tym, jak je těžke se dozvoniť do televize, jak tam dva pajtaši dřystaju o polityce, jeden z nich je potem z teho smutny a ubečeny jak napul přejeta koza a vola ředitelum televizy a klepe s nima tepichi. Potem se mrknu na ten Internet, esli tam něnajdu jakisyk bezpečnějši darek pro osumnastileteho mladežnika. Tuž přyklad – babetu, ať s ňu synek može zajet na Masarykač.

40 kidu k Už vim, co budě v patek

 • keydee

  babety sou drahe jak cyp :)

 • joudo

  diky tobe rusim nocni klid :-))) Je to super!!!! Ryjeeeen :-)) To se ti povedlo :-))))

 • Anonym

  Dej mu trabanta. To je vozidlo akorát pro něj, nedá se s ním vyvádět a tak se v něm nejspíš nezabije, na to aby se naučil řídít to stačí. Opraví si ho sám, a nedá se z něj vytáhnout 150 km v hodině jako ze Škody 120.

 • Tak nevim,jestli je Babeta bezpecnejsi nez stara stovka … Doporucuju vedecky test na porovnani: sednout do stovky, rozjet se na 20kmh a narazit do blizkeho patniku. Pak stejne obleceny (kosile, bunda, dziny) sednout na babetu, rozjet se 20kmh a narazit do blizkeho patniku. Ne ze bych mela babetu, ale se 750cc vrazit do jelena na dalnici – to znam… :-))Jinak, my si taky chceme precist ten referat !!! :-))

 • joudo

  skoda 12ono zima se blizi, musim rict ze v zime nababete nekam jed je za trest, zlata skodovka i kdyz topi az po nekolik desitek odjetych kilometru….

 • LENA

  jeee,to bylo super..Babeta na masarykač..haha

 • pepe

  Darek pro synovcavem ho do bordelu a bude…

 • Krleš, Krleš, Krleš

  Tak náš Ostravák chodí do práce na šestou ? Božatko ! V 0,30 h na netu a v 6 h na šichtě, nic moc…..

 • Eithlinn

  Teda ten referát bych chtěla vidět:-))) To bude učitelka koukat.

 • kmet

  dufamže ten referat napišeš v chacharštině a potem pujděš na tepich ty a to u segry.

 • Misa.35

  Tož tak,já si myslela, že jste tak uvědomělá rodina, co se schází na statní svátek na sváteční obědy…:))))

 • Danijela

  Kam az saha Ostrava?Ptam se jen zcela hloupe; v zadnem kidu, kydu, kytu neni zminka o premierech, ni byvalych, ni soucasnych, ni budoucich. V jake okurkove lahvi ten ostravak vlastne zije?

 • Jejka

  Referat, referat!

 • STiR

  Pro [3]Bezpecnej trabant? To snad nemyslis vazne, clovece. :)) Vzdyt je to pojizdna bakelitova rakev…

 • CheGuevara

  OstravačkuKup mlademu listek na šalinu a vstupenku na Banik na nedělu a maš klid. Bo ten maly je upřymny jak Standa "Mašinfíra" Grosssssssss :-)

 • Pro [12]Koukni do novin a uvidis temer breciciho Paroubka… Vsichni novinari mu ublizujou a vysledky televiznich aknket jsou zmanipulovane. Buldozer se nam tak nejak lehce pomatnul :o)))

 • moki

  Tužtajak dneskaj sem sa u ostravaka nachlamal tak před prazdninama.Super a pokračuj bo už včil mam zasej absťak jak cyp, a to sem dočet před chvilu.

 • swa

  :o)ja cu tež referat..a kup mu tu 120, bude tě milovat dosmrti:o)))

 • kaj zebrať vlasek z pazury… bo fšecko je o inte lektu… štajgrova řiť!! – isť před Elektru a od tych dam brať inspiraci?… bo idě o dřysty (o legraci – pro Pražaky ten termin jebnu)… a nalijtě mi eště jednu… ni pulku!… třeba do břucha celu! – jsem pilnej…. napodobím včelu- a hrůzou vám povstanou vlasy, jak poslední bojovníci kdysy… já byl sem někým a budu čímsi… hehe:-))

 • fred

  Tak ten referat bych si tež rad přečet. A synowcovi kup Ipod-a a budeš jeho mega-oblibeny stryk. Nebo mu kup nějaku knižku, třeba Ostravaka 1 až 3 – a mužeš nam potom napsat esli se poznal:-)

 • džejn

  úúúúžasný sen… :-)) mívám podobné.Referát bych taky chtěla číst…please..

 • Zuzana

  darekSynovcovi kup k osmnactce nějake příslušenství k počítači nebo mobilu, aby už držel klapačku :-)

 • docluk

  18 te narozeninyFajne. Ja na 18 té narozeniny dostal fajny řetizek, který jsem za tyden na oslavě s kamarady někde pod vlivem ztratil…

 • fido

  Už se také těším, až si Ostravak načechrá své modré peří a napíše nám bujarý referát o politické situaci. Může to pak udat i v Mladé Frontě ( kde ostatně, podle mého názoru, pracuje).

 • Něblaznitě s premijerem!Ostravak o nim němože napsat bo my tu na severu Moravy mame take radikalni nazory a tak silně vyjadřovane že by se zbytek republiky spolehlivě fest vyděsil.

 • nijak

  Se ostravakovi nědivim…, že něpiše slovičko o politice – dyť to je na grcani, tych cipu su plne noviny aji kisňa a hovno z nich – ať pravy nebo levy, všecko sam zloděj a korytař a karyjerista, všecko uplně ten sam zkurdupel. A eště tu se ich tahat? Gdo je na nich zvědavy? Danijelo [12], si normalni?

 • Jaryn

  Re: [26] Se ostravakovi nědivim (nijak )Naprosto souhlasím. Danijelo [12] toho má asi málo :-(((

 • krmič

  >19Pěkné veršíky! Musím ocenit!Jak jste přišel k těm Národním Nástrojům? (Syn u nich v Austinu svého času dělal na diplomce.)

 • krmič

  ještě 19Anebo to ni znamená prostě ne? :-)Ono tam skočí http://www.ni.com (ni = National Instruments) To je náhoda nebo fór? :-)

 • sasa

  dobrý,čtem to s kolegyní v práci a válíme se smíchy. Fidovi bych vzkázala, ať de do řyti, cyp jeden. Už jsem si objednala všechny 3 knišky, i tu co ma deprem vyjist. To bude primovej podzim, zima, jaro, leto…

 • hehehehe, ze Babeta :)

 • janek

  pravopysmaly dotaz od středočecha: piše se spravně po ostravsky "pěkne" anebo "pjekne" ??

 • Anonym

  Pro synka Imrycha tu mam kajsyk ten odkaz, kery sa mu tak echtloval.A, tu ho mam: http://az.bloguje.cz/200236_item.php – je to o hladani identyty Ostravaka.

 • le@

  a jotuhle zrovna se jeden na babete zabil…

 • cype zjebany

  Ta pitka si ju oholila..Kdysik, je temu už darmo let dozadu sem měl taku pěknu babu, dobře se s ňu jebalo, mně bylo asi o třynact rokov vicej, ale to něbylo na zavadu. Už sem ju měl tak vycvičenu, že ten zkurveny bod G, jak pyšu doktořy sem uměl najit potmě aji jazykem. Pak sem jednou už byl tak přejebany, že po takých dvacet mynutach nadherneho jebani, kdy už byla uplně mimo, sem svym tvrdym natlačyl dopředu nahoru svym kořenem a včil se představtě, on to byl ten bod G. Děvucha zařvala a začala sebou hadzať rozkošu, ale ja sem měl co robiť, abych se tam udržal. Bylo to bohovske. Škoda, že už je to za nami a ja už si boha dnes neškrtnu. No a bo bysem nezapoměl. Po te krasne jebačke zapadla a druhy den mi ju ukazala vyholenu. Pry na moju počest, že to vraj robija tatarky. Tož co vrajetě ? Stalo to zato ?

 • Malvína

  35/ hany (zje)bany:DDD … Co si nám to sem poslal? Nepřehodils obálky?

 • Neva

  35A pak ses probudil nebo to muselo byt fakt tak davno, bo už Ti z teho haraši v pale, co? Erotykon je na inych strankach…

 • Flax

  Kdo je Ostravak?Je to pravda, nebo je to jakysik dřyst -> http://partyja.wz.cz/jine/Solokapr.pdf

 • Pisza

  kurevsky fajnečitam ty tvoje dřisty a divim se že ešče něsi kajsi v papalašmentě :-) Jen tak dalej

 • to nejde k sobjemlecne a pivni kulturi se neradi :)

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>