Olimpijada v dupě

V nedělu sem povysaval ten burdel v obyvačce po tych šesnasti dňach a přepnul se zas na normalni režim. O poslednich zapasach sem měl syce inši přectavy, ale to by člověk musel meškať na pustym ostrově, bez tydlifonu a spojeňa na familiju. A mama by stejnak doplavala aji tam.

Na patek sem planoval, že se na ten třykorunkovy zapas počumime společně s Blanku, ale jaksyk sem ji to zapoměl řeknuť předem. Jak sem ji potem volal se svojim skvělym planem, pověděla, že to je fajne, že nas na to fanděni aspoň budě vic, bo v patek se k ni ma staviť Adam. Tuž to ani zadarmo! Čučeť na taki duležity hokej s tym vlasatym přechitřelym masňakem. Dumal sem, jak se z teho vykrutiť, bo do tydlifonu sem tajak dycki nadšeně suhlasyl, ale přyroda to pořešila za mě. Danek ma zas jakusyk malu zakeřnu bestyju v sobě. Jak tak nad tym dumam, ma to jaksyk často. Je to možne, že by bylo male děcko tak často chore? Esli raz buděme meškať spolu, abych tež cosyk něchitnul.

Jak sem se zaradoval, že sem se zbavil Adama, volal foter. To bylo podezřele, bo on tydlifony a vubec všecku tu moderni technyku něnavidi, bo s tym něumi. Raz mi volal a to bylo omylem, bo daval tydlifon pryč ze stola a zmačknul jakisyk čudel. Řval sem do teho jak šatnařka na plese hluchoněmych, ale něodpovidal. Včil ale začnul dluhim monologem, jak sme zamlada čučeli na mistrovstvi spolu a fandili, tuž sem mu přyzvukoval a ani sem se něuvědomil, že sem mu odkival, že ty Švedy proklejeme spolu. Večer to eště potuplovala mama, že ať určitě přydu, klidně aji s Blanku, bo foter pry je cely naměko jak stary rohlik v mikrovlnce. Pry ma posledni dobu jakesyk depresyje, ale včil je lepši. Tuž čemu ni? Snad to k čemusyk budě.

Jak sem dorazyl, zystil sem, že foter pro istotu pozval aji švagra, kery přyved pajtaški, bo segra měla jakusyk damsku izdu. Mali vypadali natěšeně, bo im pry upřymny dal fiksy, aby se mohli počmarať pyski na fanděni. Akurat im zapoměl vysvětliť, že vlajkami.

Na chvilu se zavřeli v pokojiku a jak vylezli, vypadali, jak by je přepadnul nasmoleny spajdrmen. Mama se hned zhrozyla, že tak němožu jet lokalku dom a esli tam něchcu přespať. Z teho navrhu byl nejvic nadšeny švager, kery vycytil nětušene obzory v dalce. Mali prvni pozyšťovali, co budě na večeřu a snidani a potem se honem poradili a nakoněc suhlasyli.

Ledva začla prvni minuta, foter na nas z obyvački zamaval flašku, že buděme zapijať každy gol. Po prvnich minutach už mi ledviny filtrovaly prvni dvě štamprle a všecy sme měli taku tu fajnu fanuškovsku naladu. Potem se k nam ale lapla mama, bo jak tam něbyla segra, neměla s kim dřystať v kuchini a furt ju vyhaňať robiť obložene chleby tež něšlo. Tajak přy každym zapase se prvni něchala vysvětliť, keřy su naši, kaj je ten jeji Jarda, kaj je puk, esli hraje Poborski a čemu tak všecy řvu.

Prvni třetinu sem jakžtakž vydržel. Slivka byla od fotroveho byvaleho kolegi z Pezinka, s kerym se nachodili po rubaňach jak turysti po Beskidach. Tuž pořadne anystetykum. V přestavce sme dali dalši pulku, mama zdrbala pajtaše, že im nědovolila čmarať vlajki na tryka a mohli sme pokračovať dal.

Druha třetina – to byla tragedyja a ni enem v kisni. Mama se furt roščilovala, jak kerysyk z našich po žduchaňcu sebu bechnul o led, nadavala Švedum, až se v Ikeji pokladni křyžovaly, furt se ptala, čemu ten černy trestaněc furt hvizda na tu pišťalu jak konvica a radila, co ma robiť a kaj ma isť. A to měla enem jednu pulku, bo ju po dvuch boli žlučnik. Žadny odchod našeho hrača na trestnu lavku něuznavala, bo pry to je něspravedlive a každeho Šveda vyprovazala na trestnu mavanim. Na koňcu druhe třetiny se nas po třystadevatnaste ptala, co to vlasně je ten ofsajd. Jak o přestavce honem chistala večeřu, foter honem nalel po pulkach aji jak nas ti žluti pajtaši golama dosť zasobovali v třetině. Jak začla třeti třetina, makak se sčuchnul s mamu. Syce se něptal na ofsajdy, ale všecko svaďal na rozhodčiho a ostatni potvory a že jak by on piskal, tuž by to bylo všecko lepši aji bysme vyhrali. Vul tajak dycki. Tuž ale stejnak bylo všeckim jasne, že naši hraju jak po platu Belasponu zapitym okenu.

Po tym něštěsti sem eště u našich povečeřal, poslechnul sem se kusek fotrove hororove pohadki O ztracenym haviřovi, keru povykladal na dobru noc gizdum a chistal sem se dom. Spolu se mnu se zdvihnul aji švager. Chtěl sem isť o chvilu spiš a zdrhnuť mu na schodach, ale asy mi to bylo vidět na gzychtu, bo se mě držel jak cukrova vata pleteneho svetra. Venku začnul dřystať, kaj zajděme zapařyť, jak ma ten volny večer. Hňup jakisyk, ten ma skoro každy večer volny, bo o male se stara segra a jak je raz za čas dostaně na opatrovani, hned se mu nabidně mama, že u nich možu přespať. Beztak im ty pyski počmaral on.

Nakoněc mě přemluvil, bo mi chtěl řeknuť cosyk duležite o Blance, tuž sme zašli na jedno do Bastyly. Asy se mi rozležela ta slivka, bo sem se s nim aji shodnul, že ten hokej je třeba zapiť. Kolem třeti rano z něho koněčně vypadlo, co mi chtěl povědět o Blance. Pry je to skvěla roba. Tuž fajn. Venku byla zyma jak v ruskim filmu. Aby nam bylo teplejši, cestu k zastavce sme se trochu pořvali našu verzyju Ladovske zymy. Mladežnicy na nas čuměli jak šťur na Veselu kravu.

Druhi den sem se odpoledně zbudil utahany jak karavan. Přyšlo mi paru ezemesek, esli přydu fandiť do knajpy, ale obum sem se vymluvil, že už cosyk mam a Rusaki sem sledoval vleže. Na pozdni oběd sem se dal šumivy aspiryn, ale večer už mi bylo fajně a hokej sem se vychutnal. Jak sem zamaval smutnym Rusakum, zavolal sem Blance a podřystali sme o Dankovi. Pry už mu je lepši, tuž sem se domluvil na kafe na nedělu. Prvni sem ale něnapadně vysondoval, esli tam něbudě ten něuspěšny manekin z reklamy na Hedenšolders. Něbudě, ale Blanka přyšla s fajnu jobovku. Pry ma ze šichty listki na firemni ples a esli pujdu s ňu.

Ja, kery něnavidim plesy. Ja, kery na plesach nětancuju. Ja, kery něnavidim ty plesove kutalki, kere hraju dycki to same a stejnak, bo asy egzystuje jakasyk burza not pro kapely na plesy, kaj se to vyměňuju. Ja, kereho raz vyhodili z kulturaku v Zabřehu, bo mi už nad ranem nechtěli nalet a tak sem šel pomahať chlopovi, kery tam měl na starosť uklid a poklizal sem s nim stoly. Po svojemu.

Suhlasyl sem…

No comments yet to Olimpijada v dupě

 • babi

  Dobrou noc,prectu si to rano

 • harv

  druhydos dobry kyd :-)

 • jihlavak

  třetízase skvělé

 • levar

  třetíFajne čtení,už se zase těším na knížku.Minule jsem četla v šalině a nechci ani vědět, co si o mě mysleli ti ostatni:-)

 • SamWest

  Super story. Drž se chlope :-)

 • dart

  PlesGreif Ostravaku, tak s tim plesem sme na tom stejne, taxi to uzij, mje ceka cosik podobneho, akorat mi baba nastesti dala kosem, tak beru kamosoveho tchana. prubni to priste taky tak, nemusis tancovat jak mastny papir v prujezdu. Mjej se fajn, dart.

 • Vlcak

  to zas neni moznykeřy su naši, kaj je ten jeji Jarda, kaj je puk, esli hraje Poborski a čemu tak všecy řvu. Opet vynikajici ! Diky chlape !P.V.

 • rebeka

  osmaostravacku ja chcu do ostravy, tak krasne si to napsal, thanks.

 • Lenka

  DIKY.Baječne jako vždy!!!!!!!!!!!!!!!

 • krysak

  zdardobry dobry…darte ty stara vojno tys nekdy nejakou babu mel?:o))) jinak zdrawimplesy konci vzdycky stejne, odchazim domu navaleny a sam :o)))

 • jeni

  SuperJá si to fandění vůbec neužila, byla jsem v práci…Ale asi to bylo lepší na idnes než na to koukat s mamou :-)

 • ichtil

  hokejteš sem řikal že cely zapas ze švedami zdupala spolupracija Jagra s nedvedem. Ani ten cyp koller se nebyl schophy prosadit. a to ho švedi ani jednou nepřehlavičkovali

 • ichtil

  hokejteš sem řikal že cely zapas ze švedami zdupala spolupracija Jagra s nedvedem. Ani ten cyp koller se nebyl schophy prosadit. a to ho švedi ani jednou nepřehlavičkovali

 • Tom

  FajneTak fajně popsat narodni tagedyju.

 • Barbucha

  SuperOstravačku,dnes to nemělo chybu.!!!:-)Hlášky nemá cenu rozebirat(všecky super),ale jedna za všechny – mama nadavala,az se v IKEji pokladni křižovaly:-))) Jsem uplne probrana, a to se mi jeste pred chvili zdalo to rano uplne na h…o. DIKY

 • NadpisTuž zase v klidu, ale nevím, kde to číst, ve škole mě smích vždycky prozradí, v lokálce na mně lidi blbě čumí a když sedím na záchodě už dvacet minut, taky to vypadá perverzně… tuž co včil.Jsem zvědavý, kdy tě to psaní přestane bavit, ale zatím to stojí za to, jen tak dál… 😉

 • babi

  Vtipne,jako temer vzdycky.Pozor na Dankovy virusy,od malych deti dostanes ty nejhorsi rymy a kasle.Mam bohate zkusenosti / 6 unudlenych vnoucatek/.Po prve se citim na stejne lince s tvoji mamou…kde je puk,keri su nasi.P.S.moje mama uzivala casto vyraz „brblat“,vetsinou kdyz slo o otce.Treba se ti bude nekdy hodit v dalsim pribehu.

 • Danijela

  Satnarka na plese hluchonemychTo mne vzalo. A to krizovani v Ikeii take.Jenze, co je Vesela krava?

 • Bomba…nádherné čtení, už se tlemím na celé kolo. Trošku jsem se těšila, že Ostravak okomentuje, tak jak to umí jen on, i zlato Katky Neumannové. Snad to ještě napraví :-)

 • mrk

  To DanijelaVesela krava je sejra – tavenej :-)

 • jarecek

  ojojja byl na poslednim plese minuly patek a pamatuji si jen foceni s portrety marxe, engelse, lenina, stalina .. potom ty lisci kozichy a nakonec omotavani nahodnych kolemjdoucich hajzlpapirem na panskych zachodech .. dal uz je jen jedna velka vykladni skrin .. takze opatrne

 • Radek

  Klobouk dolůTyto kydy, jsem navštívil nedávno a jsou super.Bo moje mama je ostravanda, a já jsem ten pajtoš ze severních Čech, konkrétně s Teplic. Aapoň máme něco společneho, doly(akorát my je máme na povrchu) a ten sever. Když na mě můj neboštík děda mluvil kolikrát jsem mu nerozuměl,,di do dupy ty gizde, dam ti takovů baňu že se zesmoliš etc.“ Zdravim tu fajnů Ostravu Radek

 • Fišta a Pišta

  DnesTuž dneskaj je to inši kafe. S tym MFD jaksik nejsi ve svojej koži a my potym tež ni. Skvěle hlašky!

 • mirka

  supernádherné hodnocení výkonu se Švédy: „naši hraju jak po platu Belasponu zapitym okenu“stručné jasné výstižnéjá z nich málem dostala infarkt, po 3. gólu jsem řekla, že to budu radši jen poslouchat, po 4. jsem se šla oblíct a na nákup, ale než jsem to stihla, padnul pátý a já málem do mdlob. Děs.Proč nechali obranu v šatně?

 • Fišta a Pišta

  To 24Vidíš, a já jsem za stavu 5:3 ještě znova začal doufat. Pak nás ale poškodil rozhodčí s tou přesilovkou pro nás 😉 a už jsme jeli. Obrana byla na bzum a Jágr se od svého zranění na začátku turnaje už neprobral.

 • Mirka

  to 25ty dva góly naši dali, když jsem šla na ten nákup… v krámě mi to hned hlásili. Radši už jsem doufat nezačala, po vyřazení v Qfin. v Praze mi bylo zle 2 dny a slíbila jsem si, že už se do toho hokeje tak nepoložím, ale zase jsem se nechala unést. Tak pak jsem zase radši zopatrněla, vždyť je to jen sport.

 • vychodnar

  po hokejiV Stropkove pred Uradom prace rano po hokeji pije akysi chlap vodu zfontany. Pride k nemu ujo a vravi:- Sluchaj, nepij totu vodu, bo včera po hokeju jak še chlopi vracali z karčmy, ta do tej vody ščali aj bľuvali.“.- Hele pane,“ – otoci sa chlap – ja vam vubec nerozumim, ja jsem z Prahy.“.- Jo, povidal jsem, voda je to dobra, minerálna, ale studena, tak pijte pomalu, at se nenachladite

 • Barbucha

  pro 27:-)))))))))))))))))))))dost dobre!

 • aja

  krásaopravdu opět nezklamal, jako vždy krása. Díky

 • mirin

  Suhlasyls? stejnes nemel jinou moznost.

 • Docluk

  olimpijadaHokej nebyl špatný bo sme přejeli Slovaky a v práci jsme se těm nacionalistum posmali. Ti Švédi zase nas. Ale slza mi ukápla při vítězství Neumanové. A teď jak jsem si přečetl další zamyšleni ostravaka. Fajne dik.

 • Pé eS

  esliesli hraje Poborski :-)))))))))) to je jak u nas

 • Anika

  PlesíkSkvělý přístup k plesům…. Jinak bezva. :o)

 • Tuž všecko se mi lybilo i ten clanek o olympyadě byl fajny jen tak dal ať mame co čitat jineho než ty pitome dřysty od pražaku. CICIN

 • No ten…hokej stál zaprd, ale aspoň máme bronz. No fajne čtení.

 • snad se ti ty chlope libiloostravačku doufam že sis zasportoval :o)

 • dart

  to: krysakajta, zname se? ozvi se na mejl! dart

 • Miro - antisportovec

  Abych řekl pravdu,tak mě ta sportovni estrada moc pobavila. V robotě jsem získal pověst podivina, kery někvaltuje do nejbližši knajpy s televizu, po někerych mojich dotazach si ťukali na čelo a vubec byla sranda. Eště že ten cirkus nebyl někde na druhe straně světa a partyja chodila celkem vyspaná. Dcera sledovala akurát krasobruslení a ja sem vylezl z kupelky zrovna pul minuty před tim, než scipnul ten oheň na slupu, ale vypadalo to, že jim předtim chitnul cely stadion. A včera na šichtě už si nikdo na žadnu olympijadu ani nevzpoměl.

 • Zdar jak sviňato je prdel jak v tanku

 • Lumír

  Ladovská zimaTa verze by mně zajímala :)

 • po svojemuPoklizal sem s nim stoly…po svojemu:) Pekny vtipek,podobne jako vsechny narazky na reklamy!

 • mamina

  to 40Ladovská zima“Za vločkou vločka z oblohy padáchvilinku počká a potom tajeNa staré sesli sedí pan Ladaobrázky kreslí zimního krajeLadovská zima za okny jea srdce jímá bílá nostalgieLadovská zima děti a sáněa já jdu s nima do chrámu PáněBim bam bim bambim bam bim bambim bam bimTo mokré bílé svinstvo padá mi za límecuž čtvrtý měsíc v jednym kuse furt prosinecVečer to odhážu namažu zádaa ráno se vzbudím a zas kurva padáDěcka majú zmrzlé kostia sáňkujú už jenom z povinnostiMrzne jak sviňa třicet pod nuluauto ani neškytne hrudky se dělaju v MoguluKolony aut krok-sun-krokbo silničáři ta jak každý roksu překvapení veliceže sníh zasypal jim silnicePendolíno stojí kdesi gu Polomyzamrzli mu všecky CD-ROMyA policajti?Ti to jistí z dálky zalezlý do AralkyLadovská zima…Na Vysočině zavřeli D jedničku kamióny hráli na honičkuTakzvané rallye Letní gumy v tym kopcu u Meziřícíspěchali s melounama a teď jsou v…Však víte kdeNa ČT1 Studio sníh Voldanova sedi na saníchA v Praze kalamita jak na Sibiři tři centimetry sněhua u Muzea štyřiJak v dálce vidim zasněženy Řípřikám si: Praotče Čechu tys byl ale strašny cypKdyby si popošel ještě o pár kilometrů dáletak jsem se teďka mohl kdesi v teple v plavkach valetMísto toho aby se člověk bál zajít do Tesca na nakupyjak jsou tam na tych rovných střechách sněhu kupyDo toho všeho jak mi jak mám zmrzlý nos aj lícea tak ještě z radia provokater NohavicaLadovská zima…“(Jarek Nohavica)

 • Lumír

  To 42Díky, ale chtěl bych slyšet tu Ostravakovu.

 • kantor

  pekne me to tu seretoz ja chcu ohodnotit ja se mi to libi a ono to nefunguje, tak aspon sem to napisu – vyborny jen tak dale!

 • MINA

  ostravaku, po delsi dobe se ti povedl clanek, nad kterym jsem smichy slzela, diky! Ja ti vzdycky davam jednicku, bo v porovnani s ostatnima blokama je to nejlepsi, ale jednotlive clanky u tebe maji ruznou kvalitu a to co pises v patky se mi zda nejhorsi z tveho vyberu. Prosim, prosim, nezanedbavej nas a pis pres tyden viiiic! ja se nikdy nemuzu dockat dalsiho dristu, ty stare uz znam skoro vsecky nazpamet.

 • Jebly

  KuraKura tyž je tež taki cyp. Bo na všycko skočíš. Ideš na ples, kura to zaš beje přyspěvek. Gluvně něrob ostude, ty barabo.

 • Anonym

  Ladovska zimato je tedy pekne hloupy text,zpivat bez textu by bylo mozna mnohem lepsi

 • 47, ty si mi ale chytrolín :-)

 • Paráda!Ostravačku, kratky zobačku: p a r á d a ! Kódl

 • Miro

  LumíroviJelikož bydlim na Dubině jak ten makak švagr (ostravakuv), a v noci mi chodi pod oknami ožrale partije z ruznych hospod, tak se vsadim o pivo, že jejich verzyja zněla „rano se vzbudim a kurva zas pada“ – furt dokola. Cokoli delšiho je pro ožralce nevhodne, bo oni citi potřebu vyřvat svoju pravdu.

 • fiku

  fajne…Toš fajně se čitaju ty tvoje kidy ostravaku faajně. Enom bych se chtěl zoptat bo sem slyšel maminu dodrbanu mikrovlnku namluvenu od jakehošik gizda. Tos byl ty?

 • ČESKÉ NAHATÉ CELEBRITY, NAHÉ SUPERSTÁR, NAHÉ MODELKY, HEREČKY, A ZPĚVAČKY TOTÁLNĚ NAHÉ, JEJICH KOZIČKY I KUNDIČKY ODKRYTÉ,DÁLE I JEJICH TANGA, TANGA NAŠICH CELEBRIT, VYKUKUJÍCÍ TANGA, DOKONCE I PRVNÍ ZÁBĚRY Z CASTINGŮ NA REALITY SHOW VYVOLENÍ A BIG BROTHER TO MUSÍŠ VIDĚT http://realityshow.kundicka.czhttp://tangace.ic.cz

 • děvuha z prajzke

  pro 47Ladovska zyma je fajna pisnička, enem je třeba ju slyšet a ne čitať. Jarda Nohavica ju spiva moc fajně!

 • Super story. Drž se chlope :-)

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>