Rychly koněc vyleta

Cely svět se proti mě spiknul. Šef mě přyhlasyl na jakisyk intenzyvni kurz o jakichsy capinach a bo pry sem perspektyvni robotnik, s kerym se počita do buducna, hned aji na pokračovani pro pokročile. Tuž se před nim tlemim jak japonski komik, že to je fajne, že stiham a po zbytek dňa se rvu pačesy, bo z tych rozdanych materyjalu rozumim akurat někerym obrazkum, spojkam a cytoslovcum, ale tych tam moc neni.

Přes tyden na mě už třyrazy zvonil otravny sused, kery se hraje na domovnika, bo našeho domovnika před rokem trefil šlak a on s nim byl parurazy na pivo, tuž se mysli, že tu funkcyju automatycki dědi. Pry třa poklidiť sklepy, bo je tam burdel jak v tanku a že pry hleda dobrovolniki. To viš že ja! Budu poklizať vymačkane střeva od bezďaku, keřy maju v našim sklepě hlavni stan. Dvarazy sem mu dal typ na susedy o patro vyš, ale potřeti sem mu omylem odkival, že tež přydu. Pry nas na to ale budě vic a z fondu se kupi basa piv, tuž snad to zvladněme. Semtam mi vola segra a drbe mě, ať to zdviham mamě, ale šak nejsem blby, vim, že je jaro a co mi tak asy chce, no ni? Mezytym skušam volať Blance a přemluvam tydlifon, aby ho zdvihla, ale vypada to, že je fakt nasmolena.

A ja sem ani něstihnul napsať čemu, co?

Jak už vitě, vajcove svatki začly něslavně, ale jak sme se do druheho dňa vyspali, všecko vypadalo lepši. Zajeli sme se na vylet, dokoňca sem aji s Adamem vyměnil paru dřystu o te jeho barevne televizy s šipkami v te jeho kaře. Syce mi odpověděl, že to bych stejnak něpochopil, ale jak sem ho poslal do Podoli, sklidnil se. Danek mi začnul vysvětlovať jakesyk dřysty prdy o navigacyji a satelitach, prd sem temu rozuměl, a nakoněc se mě zoptal, co je v tym Podoli a čemu tam stryk ma isť. Adam enem přes rameno odfrknul, že nikdě něpujdě, bo z lekarni nic něpotřebuje. Blanka se enem usmivala, bo měla radosť, že se trochu rozumime a pry že sme jak mali Jardi. Zbytek vyletu sme stravili vysvětlovanim, čemu se pravi mali Jardi a ni mali Dancy. Večer sem všeckich překvapil, bo sem se na pul hoďki ztratil v lese a vratil sem se s hromadu vrbovych prutku a za chvilu uplet třy pořadne šmigrustbiče. Blanka mi potem něnapadně ovazala rozřezanu pravu pazuru.

Druhi den odpoledně dorazyli dalši zufalcy do teho „fajneho ubytovani druhe kategoryje“. Třy celkem šikovne robki uprostřed lesu – tuž to mi pověztě, co tam tak možu hledať? Ale aspoň se bylo na co divať, bo to byly jakesyk zněuznane sportovkině, kere rano cvičily hned vedle parkovišťa. S Adamem mame kupodivu stejny vkus, bo sme ich pokrytyzovali a komentovali. Danek je asy z ine rodiny, bo po pulhoďce ruzneho protahovaňa a ohibaňa pravil, že se mu stejnak nejvic libi ten zeleny traktor s tu radlicu.

Nedělu sme stravili skoro cely den bluděnim po lese a určovanim světovych stran. Danek měl cosyk naštudovane z domu a furt ho to nechtělo přestať baviť. K večeru už ho to zmohlo a cestu zpatki už něchtěl isť po svojich, tuž sem ho vyfasoval jak baťoh na řbet a než sem pravil „seď rovno“, chrněl. Bambelal se mi na řbetě jak hadřeny pajac. On syce něvaži moc, ale skustě něsť paru kilometru na ramenach malu ovcu. V pulce cesty sem začnul stavkovať, že chcu střydať a ať ho něse aji Adam, ale ta bestyja se vymluvila na jakusyk skola jozu, tuž sem tahnul dal jak vlečne lano na Zarubku. U chajdy sem ztrhany jak volebni plagat navrhnul, že bysme mohli dať Danka spať a zajsť na jedno na dobru noc dolu do baru. Bar temu pravim enem temu, aby bylo všeckim jasne, že se tam nalival chlast. Inač to mohla klidně byť lyžarňa, stolařski sklad a nebo aji jakasyk dilna. V baře lapěly ty třy sportovkině a slompaly zelenu. V kutě eště lapěl ten par novomanželu a čučeli se do oči jak na vyšetřeňu očniho tlaku. Po te tuře ve mě zasyčely dva škopki jak slimak na pecu a bo se mi přestalo chtět spať, zoptal sem se recepčni a barmanki v jedne osobě, esli by nam mohla oprašiť a zapnuť šipky, kere visely v rohu. Kupodivu fungovaly, tuž sme se s Adamem začli předhaňať, kdo je lepši. Ty mladežnice už to asy slompaly delši dobu, bo se bez ptaňa infiltrovaly mezy nas tře a začly hrať tež. Adam asy neni moc zvykly na pivo, bo po třetim už byl taki fajně ohebny a jak sem šel na vecko (dufam, že to bylo vecko a ni sklad kramu na vařeni – šak take velke keramicke konvice se něrobja, no ni?), začnul se tak divně tlemiť a vykladať mi, že ta prostředni bloncka se mu moc libi a že by s ňu chtěl domluviť rande.

Hrali sme dal, roby objednaly zelenu aji nam, bo se im v šipkach dařylo. Jak už začinala byť šipkovana něbespečna, bo ty dvě nejmladši začly ze srandy hazať po sobě („…kdo trefi pušapku, ma sto bodu…“), Blanka zašla za recepčni, barmanku a dysžokejku v jedne osobě, esli by nam něpustila cosyk pomalšiho na sklidněni z teho džuboksa v rohu. Potem mě lapla za pazuru a bo se mi trochu po tych pivach s tu zelenu rozladila navigacyja, motali sme se po linu jak dva hluši nětopiřy. Blanka mi přy tym vykladala o Adamovi, že už je tak dluho bez roby, že mu semtam z teho šibe a že temu je tak protivny a že ji vykladal o te bloncce, co pravě trefila džuboks a esli bych se s ňu nězatancoval a nědomluvil ji to s Adamem, bo on je v jadře strašně něsměly synek. Podival sem se na teho něsměleho synka, kery se pravě rozetřel pěnu z piva na pysk jak fusy a pobekaval na roby, že je Santa a doněse im darki a pravil sem se, co bych nězrobil pro možna buducy familiju, no ni?

Zašel sem přy dalšim plužaku za tu robku (Maruška se menovala) a snažil sem se ji vysvětliť, co po ni chcu. Kajsyk se seplo špatne rele, bo mě jaksyk zle pochopila a začla mě omacavať jak poliš podezřeleho. Hned mi zecvaklo, že to se asy něbudě pozdavať ani jednemu z mojich spolunocležniku, ale vypadalo to, že se teho ani jeden něvšimnul, bo Adam pravě bavil kolektyv tym, že se natahnul na palu červeny poddupnik, aby byl eště dokonalejši Santa a Blanka pravě objednavala dalši zelenu. Poděkoval sem za taněc a šel rači ku stolu a nahazal do sebe pul pytla kobzoli. Adam šel přemluvať recepčni, barmanku, dysžokejku a kostymerku v jedne osobě, esli se može pojčať ten červeny zavěs jako plašť. Naraz sem vystřyzlivěl, jak sem ucytil ruku na dupě a Blanka seděla naproti. Ruka bludila jak turysta bez buzoly a ja sem nětušil, jak reagovať. Pravil sem, že musym na vecko, ale bloncka to pochopila jako vyzvu a vystartovala za mnu. Před dveřami se kolem mě omotala jak motorkař kolem slupa ve stoosumdesati, začla mě oblizovať jak děcko cukrovu vatu a než sem se stačil odervať, stal přede mnu nasmoleny Santaklaus, kery řval „segra, poď se podivat na toho svojeho darečka“.

Někere věcy něvysvětlitě.

Přespal sem, zalomeny jak paratko v zubu, v křesle prožranym molami v mezypatře, bo naš pokoj byl celu noc zamknuty. Jaksyk sem počital s tym, že dom pujdu asy pěšobusem, ale eště před snidaňu zešla chladna dvojka k autu, mezy nima poskakoval maly trpajzlik a pry ať pospišim, že už jeděme dom, bo eště musy vyšlehať babku, aby cely rok něuschla.

Zašel sem se posbirať svoje hadry (na někerych byl vidět otisk buty čislo štyry), zebral sem třy polamane karabače a šel do kary. Klimatyzacyja něbyla puštěna, ale mraz tam byl jak v teraryju s Leninem. Kusek před Ostravu sem eště chtěl vysvětliť, jak to vlasně bylo, ale dva ztuhle pyski jak po injekcyji u zubařa mě přesvěčily, že rači byť ticho. Posledni pokus sem zrobil, jak mi přybrzdili u lokalki, ale Blančin pohled skrz mě a věta „všichni chlapi sou stejni“ mě přesvěčil, že to budě jak s masem v tlakaču – chce to čas. Rači ji to všecko v klidu popišu.

Od te doby sem popsal asy sedum aštverek, sedum aštverek sem zas rozerval, znova napsal a zas rozerval. Co dvě hodiny posylam ezemesku, že to neni tajak to vypadalo, ale samemu mi to zni dosť hlupě.

Tuž tak. Štěsti se na mě vysmolilo a smula se ze mě zrobila hajzelpapir. Něbylo mi loni lepši?

No comments yet to Rychly koněc vyleta

 • Slez

  :-)Jak kdybych to zazil sam… :-)1*

 • Czyżby powrót formy?

 • Jaryn

  Fajn počteníčko,znám to neje z vlastní zkušenosti…Jo, na podělanýho i hajzlík spadne :-(((

 • Adamos

  Dokonalost samaTak takove pribehy pise jen zivot sam. Chlape fakt te lituji, tohle je sila. No kazdopadne neves hlavu kup Blance velkou kytici, omluv se ji, rekni ji ze je ti to vsechno strasne lito, ze jsi byl opily, ona byla takova pekna apod. Kdyz se budes chovat podle toho co si ona mysli, tak povoli, a jak vam bude zase dobre a bude ti verit, muzes ji rict co se doopravdy stalo 😉

 • VD

  :-(Jo, chlape, je mi tě fakt líto. :-(

 • zzz

  eh ehnikde tu nevidim zakladne slovo „PIČA“to je to tu zakazene nebo co? A co ostatní štavnatá slova?

 • dede23

  sqele !!!Fakt dost dobre, zivot je nekdy nekonecne dlouha rada katastrof jdoucich nepravidelne po sobe. A NEKTERE VECI FAKT NEVYSVETLIS !

 • Nie158

  a vseckozle…..je k necemu dobre. Ostravaku drzim vsech 20 aby si to s Blanku urovnal, kvuliva Adamovi potrhlemu ztratit takovou oporu, co ti schvalovala olimpijske kamosky a jeste s tebou drzela basu, kdyz hned za tepla ji to byla tvoje segra rict. To by byla skoda primo narodni neco takoveho ztratit.

 • Jana

  Plně souhlasím s Adamosem.

 • boogie

  Šak to něbudě tak zle.Vysmol se na to a daj temu čas. Myslim, že do tydňa už to budě v rychtyku, ale je jasne, že to v ni budě eště dluho. V babach to vydrži jak eskymo na mrazaku!Tuž puget do ruky a už val na lokalku stepovat před jich dveře.Cosi dotaň aji malemu, zrobiš dojem.

 • kukal

  …mala ovca na ramenach…Kua, díky té malé ovci jsem se poprskal kafem, kde Ty na to chodíš… :-))))

 • Dejf

  Ja bych spis navrhoval okamzite zavolat segre, at vi, jak to bylo, ale at to Blance nevysvetluje, ze si to vyridis sam. A pak tyden – dva pockat a pak teprv zajit za Blankou (nebo ji nekam pozvat na kafe), ze spolu mate co probrat. A vyklopit pravdu.Ale tak nejak tusim, ze vsici, co tu chytre radime, jdeme s krizkem po funuse a vsecko uz je zas dobre :-).

 • Zbycho

  Przi czytaniu Ostrawaka, miej po rynce uciyraka :-)Jo se zaś malem poprskoł monitor jatrówkóm przi „motali sme se po linu jak dva hluši nětopiřy“.Inaczy, to nasere. Se tako przilepi a narobi problemów jak cyp. A nima chłop, abyś jóm odżduchnył nebo doł przez pysk. Młodo jak to uwidzi, mo potym rudo przed oczyma a wyjaśnianim se to yny eszcze wiyncy posere. Chwile poczkać a zrobić jak prawi Adamos, i kdyż bych hned powiedzioł tóm prawóm wersje, na co eszcze wiyncy cyganić. Wszak cie do tego namoczyli sami. Ale Adam ci niedaruje, że Maruša jechała po tobie a ni po nim. Je to cyp a ni nesměly synek. Bacha na niego.

 • yarri

  No, nevím….Není dobré, aby si byla tak jistá. Trochu nejistoty neuškodí žádné ženské…..

 • Zbycho

  To 12 DejfMosz recht, asi nejlepsze rzeszeni.

 • jitysek

  čas vše spraviostravačku, chce to čas, vše se vysvětlí a přejde to, držím palečky:)

 • mirka

  to je ale PECHřešení dle bodu 12) se mi jeví jako dobrý nápad

 • Horyna

  Čas na změnu?Měl sis vzít číslo na tu bloncku, třeba se bude hodit…. I když zelená není nejlepší rádce…

 • mamča

  ach jo…Po delší době jsem se dostala ke čtení Ostravaka a hned takové trápení. Ale nevěš hlavu Ostravaku, vše dobře dopadne. Držím palce.Řešení podle 12 vypadá jako dobrý nápad, ale v takové situaci každá rada drahá.

 • Danijela

  Kdyz se musi, tak se musi..To plati i pro Blanku!Pockej – novy cyklus privede nove myslenky i Blance. Neni nad hormouny…

 • Deda

  VěřičiTo nemůžete číst jen tak pro zábavu? Bez toho, aby vás to tak pohltilo, že tomu bezvýhradně věříte. Víte, co je to autorská licence? Nechte se unášet příběhem, ale zachovejte odstup. Mám hrůzu z takových věřičů, navíc to jsou i voliči. S tímto státem to nemůže dobře dopadnout.

 • katka

  ???co je zelena?A“co je v tym Podoli a čemu tam stryk ma isť“???

 • TL

  to 22zeby zelena na semaforu ? 😉

 • aaluskaa

  to 21Ale my tomu nevěříme,neboj,my jen rozvíjíme příběh… :-))

 • ghost

  to 22zelena je pepermintka :)

 • KONY

  to 22To s tim Podolim a lekarnou je tusim z Cimrmana (Dobyti Severniho Polu)

 • džejn

  skolióza„ta bestyja se vymluvila na jakusyk skola jozu… “ :-))) to je tedy těžká choroba :-))

 • Docluk

  Žiczie to nie bajkaa sto frajerek jedna dobrá. Uvidíš, ale myslím, že to byl povedený večírek. Fajne tajak dicki.

 • Víťa

  PodolíJ. Cimrman: Dobytí severního pólu “ trudnomyslná lékárník: …vrátíme se. Domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny, doprdele – to je mi smutno.“

 • Neva

  A ja bych vyrazila do utoka, šak Blanka Ostravaka vehnala do naruči blondyny, tuž čemu se to s ni něvyřidila sama, no ni? A blondyna, bo je blondyna (sorry všem případným blondýnkám, ja su brunetta…) to poplantala a razem bylo ovijani u vecka…

 • Jsem snad jediná kdo by poslal Blanku i s celou její famílií do řiti??

 • mama

  Drzim pestickyOstravaku,jsem taky pro udobreni Blanky nejakym prekvapenim,kytice ruzi a k tomu vymyslet krasnou treba i kratkou basnicku,to vetsinou zabere a samozrejme potom vysvetlit jak k tomu nedorozumneni doslo.

 • děvucha z Prajzke

  Zajdi za segru a řekni, že s Blanku je koňec, bo je moc žarliva. Že tě zaukolovala, ale že ty za to ňemožeš, že tak baby za tebou lecou, že ta bloncka ňechčela Adama, ale těbě! A uvidiš, jak to segra Blance zveliči! A přestaň posylať esemesy a počkej tak tyděň. Držim ti pazury!

 • monitor

  Pozitivni vecje ta, ze nas ostrawak je furt u robek v kursu :))

 • kabernet

  Doc. Plzák radí,že to, co se stalo byl střet. A taky radí, že střet se má řešit ve 3 krocích. První -Blanka se nasmoli kvuli scence s Maruškou a od plic to řekne Ostravakovi, druhý-Ostravak se nasmoli, že mu Blanka nevěří (zvlášť, když ho do toho sama navezla) a Ostravak to Blance od plic řekne, třetí – Blanka pochopí absurditu nedorozumění a řekne něco jako „dobrá, ale bylo to naposledy“. Ale osobně vyzkoušený to nemám.

 • Dejf

  PlzakPlzaka radsi neposlouchat. Jak sem ho obcas nekde slysel, tak mi z tech jeho vyplodu bylo na bliti.Znovu radim zachovat klid a rozvahu. Dat Blance cas, at trochu vychladne (max dva tydny) a pak za ni zajit s tim, ze „mame si spolu co vysvetlit“. Kytka nikdy neuskodi. A rict PRAVDU, jak to bylo, rozhodne nedelat to, co radil Adamos (4)! Je treba si zachovat svoji hrdost. To, ze ho do toho Blanka „netlacila“ bych moc nezduraznoval, at to neveme, jako ze to je jeji chyba.

 • pěna

  Takové situace se moc špatně vysvětlují, vlastně ani nejdou vysvětlit. Pokud to Blanka překousne, máš po chlebě pokaždé, když se na tebe usměje i ta největší škréta v okolí a Ty ji za to na místě neuškrtíš.

 • Fakt dobryNedokazal jsem odolat a musim sem, napsat,Tvoje/Vaše ( Nevim, jestli Ti tikat nebo vykta, bo jsem prece jenom, jeste mlady synek – 20 ) dristy jsou fakt huste a docela cekam, jak to dopadne, bo ja ted ctu 13ctou uvolnenou sekci, z palmknihy.cz – bo to citam vzdycky v mobilu, jak jedu z dubiny, pres celou Ostravu, na tu Banskou ( 30 minut je dost na to abcych vzdycky skoror celou precet), a po ceste se semtam dost chlamu, tak se na me, lidi divaji, zkrs prsty, ale je mi to jedno, bo to bych moh cist od rana, do vecera, zadnou poradnou knizku jsem v zivote neprecet, vlastne ani ucebnici, ale Faktr Te/Vas musim pochvalit, protoze pisatelske streve, Te Vas, vubec neminulo, a doufam, ze budes psat dnes a denne, aktualne ctu zazitky z 1.08.2005 a 2.08. navrat snovce! :o) Fakt bomba, a tohle jsem tez preet, a nemam spatneho slova, jen snad, zkus/te, nejak sesumirovat co jsi/jste napsal zas do nejakych casovych udobi, at to zas muzu citat v mobilu, bo to je zatim, jen 15 dilu…

 • Super, ako vzdy!Prisiel som domov autom z dennej okolo 18:30 a na chodniku pred vchodom lezal sused v deliriu. Tak som ho postavil a vyviedol ho skoro az po dvere, ale prave vtedy zabalansoval a stiahol ma na seba. Otvorili sa dvere a v nich jeho zakonita : No co je, vy dvaja ozrani!?“Niektore veci nevysvetlis…

 • Miro

  Všecy ste sklerotycyLidi, spamatujte se. Od sameho začátku těch ostravakovych kydu je to furt o jednym – jak jsem cosy zdupal, když jsem měl vypite. To cele prošpikovane vcelku vtipnyma hlaškama. Ale život je cosy ineho, než do roboty, do domu, a čučet do bedny. Co ten synek vlasně doopravdy umi. Na co šahne, to se mu jaksy divně pod rukami zvrtne a je opět v prdeli. Připomina mi mojeho tchana – na pysku ředitel Evropy, v reálu umí tak akurát cizíma rukama hady chytat. Ani blbu žarovku si neumi sam vyměnit, bo ve vyšce (na stolku !) se mu toči hlava. Tož misto papežskych rad, jak to ma valit na Blanku bych mu ja dal enem jednu radu – přestaň chlastat !!!

 • Pazgřivěc

  To něvysvětlišOstravačku nic něvysvětluj!Počkej tyděň abo dva kup kytke aji cosi od střibra lebo zlata a val za Blanku.Však ona vyměkně.A jesli ni tak si Tě nězasluži.

 • irča

  Jake vysvětlovani ?Tuš chlopi!!! Jake pak darki a vysvětlovani. Jak robě cosik kupitě mimo jakesik vyroči atd. , tak potvrzujetě svoju vinu. Čim větši a drachši bebech dotahnětě tym jak by stě přiznali větši prušvih a svoju vinu. Všeckemu se musi dať čas bo jak všichni vime 90% věci se vyřeši samo.

 • mato

  jaja bod 12Tuz jasne,ze bod 12 muze zabrat,bo neni boha,aby jedna baba to druhe babe nevyblila.Pokud uz nedoslo ke spontannimu znovuusmireni,a to je asi kura jeste brzo,bo roby jak se naserou,tak ti to musi nechat vyzrat,tak bod 12 by aj mohl fachcit. Ale je fakt,ze u bab jeden chlopek nikda nevi,bo nekere baby jsou vsecky stejne. Jak to nebude fungovat, kup ji nakonec parfem (napr.ten novy svetle fialovy od Bosse) a Dankovi jakisyk englicky traktor.

 • Anonym

  Blanka si za to hlavne muze sama,Blani, dam ti jednu dobrou radu – NIKDY NEPOSILEJ SVEHO PRIOPILEHO PRiTELE ZA NADRZENOU SPORTOVKYNI NA TANECEK…A JESTE K TOMU DOMLOUVAT „nejake“ RANDE:-)!Priste si ho odtahnu radsi do postele a brachu nech napospas svym vlastnim hormonum – stary je na to dost, ne? Jinak mi te neni vubec lito…mas ,cos chtela!:-)

 • tuleň

  byla ta bloncka opravdu tak špatná? Ale vždycky može byt hůř ..

 • Kája

  To Dejf-jo tvůj názor a radu beru,to je rozumné.

 • pěna

  Vzkaz pro Mira (40)Na tvoji radu Ostravak určitě čekal. Když tě to nebaví, dej si kefír a přečti něco duchaplného, třeba nějaký fitnes časopis.

 • MIrka

  Teda já nevim, ale nevypadá to, že by se Ostravák moc bránil….

 • Miuan

  Pro Mira (40) – vzkaz IIA až dočteš ten fitnes časak, dej si eště dva kefiry bo nesmiš přijit o ten kysely gsycht bo to byla byla věčna škoda ty hňupe

 • flagelvmdei

  co chlapi…chlapi sjou stejní, ale kdyby nás ženský nezkazily a nenutily nás do věcí, které dělat nechcem, mohli jsme být úplně jiní

 • Rebeka

  Tož jak nenutili do věcí, které dělat nechcem, jednapadesátko? Ten můj pazgřivec, včil už dvacet roků bývalý, ten sa též tak vymlúval, že sa naňho vrhla a on sa nemohl bránit. Aj kdyby vrhla (tož to by musela mět nejakú oční vadu), tož sakra nemusí byť taký ješita, aby sa nechál, ne? Vem si, že na Blanku by sa taký debil uháňač nalepil kdesi za rohem, a myslíš že by sa obhájila, že jej nedá pokoja? Pendrek! Eště by si chlapé notovali, jaká je to dorota. Můj synek, než by přiznál, že mu taká chtivica kdesi v klubu není po chuti, tak též sa radši nechá oblétzať. Asi si myslí, že kdyby ju poslal do řiti, že by nebyl chlap, protože chlap chce přece vždycky, ne?

 • Hellowsh

  Souhlas s 12 a 33to fakt bude chtít čas, ale dopadne to. Nicméně nemohu nesouhlasit s poslední větou čísla 40 – NECHLASTEJ! Jinak bys nemohl kývnout na takovou blbost, jako je domluva rande pro Adama…

 • nevimja myslim, ze to vsechno sou jenom ostravakovy vzpominky z detstvi, Adam a Blanka sou jeho rozvedeni rodicove a Danecek je ostravak za mlada

 • Miro

  to 47 + 50Vy dva, co ste za lidi? Vas fakt bavi čitať furt dokola, jak se mu cosik zesralo? Dyť je to skoro jako Blesk – sama katastrofa. Za vtipnyma hlaškama je synek bez pořadne rodiny, kery žije ze dňa na den. Čitam to už enem proto, abych byl v obraze, co se mu zas vymamlasi a furt mi za tyma vtipnyma glosama chybi aspoň trochu šťastny člověk…. jo, a ten kefir se strčtě do dupy, ja žeru a piju enem to, co mi šmakuje, a ne, že kdosik řekne, že je to zdrave!

 • eine kleine deutchlander

  to Miro senko, te mosiš bét ale pořádné hňop, a mosiš trpět jak prase, deš toť čteš něco co se tě nelébí a estě seš takové potróblé masochista, že se sem vraciš jakt ten kus zahnutyho glocka. a ešis nás chtěl enem nasrat, tak o mě se tě to povedlo. a s tém chlastem opatrně, nešahé nikemu do svědomí, abe tebe jednó nekdo nenašil jak si na zemi vekokocené a zbořené jak kostel. Teho senka, co to toť piše be sme každé zvedl,aj deš nevime kdo be to měl neť, ale te dostaneš esče tak akorát do kobzole co máš na krko!!

 • pěna

  40+55Teď jsi nám to teda nandal nebo alespoň mě, nebudu psát za Miuana. Jsem z tebe na posrání a bez kefíru. Ze všeho nejvíce miluji moralisty, co se naváží do druhých a radí jim, co a jak mají dělat. A když si znovu přečtu začátek příspěvku 40 („Lidi,spamatujte se….“) , mám pocit, věřící neuražte se, že po nás chceš, aby jsme se misto čtení Ostravaka modlily.Haleluja

 • Danijela

  Co na to DanecekJak to vidi on???

 • STiR

  Kasli na ni…na kravu. Kdyz ti neveri, at de do dupy, no ni?

 • gonzik

  vcil je to v ritiNic proti,ale zadupals to jak Bata s drevakama.Preci vis,ze babam se neda verit.

 • Jencek

  peklojo tuž! drsné kura no.. co dodať no… :-( možná snad: „a co ta šipková Bloncka? máš na ňu chlope tydlifonové numero??

 • žižka74

  TOŽ…NĚKTERÉ ŽENSKÉ JSOU UPLNĚ VŠECKY STEJNÉ!!!

 • Ája

  Dejf ti radi dobře. Použij segru jako prostřednika. Když to povykladaš segře (a ona je chytra po tobě) – už ti Blanku trochu zpracuje (šak rodina ma držet pohromadě, no ni?) a esli Blance na tobě zaleži, tak po čase povoli a necha se to od tebe vysvětlit. A jak neněcha, tak to něni robka dobra pro Ostravaka. … Včil enem něvim, kdo se věcej bavi. Esli my nad dřistama Ostravaka, nebo on nad našima kydama.

 • Dejf

  To 63 – AjaNE! Segru jako prostrednika NE! Kohokoliv jako prostrednika NE! Segre to rict enem kvuli tomu, at po cele Ostrave a hlavne po familiji neroznese neco, co neni pravda. Ajo, precti si este jednou 12:…at vi, jak to bylo, ale at to Blance nevysvetluje, ze si to vyridis sam…Tohle sou veci, kere si musi kazdy vyridit sam.A tipuju, ze se vic bavi Ostravak :-)

 • Fišta a Pišta

  Do dupyOstravak, maš to kura jakesi zdupane. Už dvarazy sem ti posilal přispěvek (48 a 65) a dycky to zustaně prazdne.

 • Dejf

  Fišta a PištaNo ja ti nevim, esli to ma zdupane Ostravak, gdyž to fšeckim ostatnim funguje :-)

 • ale no tak

  Je to jinak- to 63 a jiníPravdu má Dejf – jak nejspolehlivěji doručit zprávu tomu, kdo se ji v žádném případě nemá dovědět -> říct to ženské, která dotyčnou zná a zdůraznit „Neříkej to nikomu!“

 • Ája

  to 68 a DejfAle no tak Dejfe! Říkám vlastně to samé co 68. Jakmile řekneš ségře „neříkej jí to, jenom ať víš, jak to bylo, vyřídíme si to sami mezi sebou“, tak to Blance stejně jemně předžvýkne. Je to ženská, a chytrá! Jde jí přece o bráchu. Nebude to roznášet po familii nedejž bůh po Ostravě! Nejde o podrobnosti, ale otupit trochu hroty, zpochybnit situaci (ale nic konkrétního), do které ses dostal (mnoho věcí není tak, jak vypadají). Bude nalomená, přístupnější, vstřícnější a nechá si to od něho vysvětlit. Takže ji použije vlastně jako prostředníka, i když ne přímo, jestli si rozmumíme. Samozřejmě jsem nemyslela poslat ségru vyjednávat. To v žádném případě. Všechno ostatní je už mezi něma dvěma, to si už fakt musí vyřídit jenom oni sami mezi sebou. Do toho jim tak můžeme dřystat a kidat jenom my.

 • Dejf

  To ÁjaAsy je pravda, že gdyš řekneš ženske, ať to nikomu neřika, tak to najust roztrubi. Takže ne řict segře, jak to bylo, ale „Až ti Blanka bude něco vykladat, tak to bylo jinak.“ Podle mě je pravě třeba zabranit tomu, aby segra Blance cokoliv vykladala. I to „otupeni hrotu“ by asy nebylo nejlepši.Ono, ja sy celkově myslim, že neni zrovna nejlepši mit svoju robku v jednom baraku se segrou, a eště k tomu jeji kamošku. Od začatku toho vztahu se bojim, gdy z toho začnou nějake problemy. Zatim sem přyjemně překvapeny, že eště žadne nevznikly.

 • Ája

  To DejfJa, ja, maš pravdu. I s tym barakem.

 • Squelch

  Jak kdysi rekl nejaky moudry, pan, problemy prichazeji v rade za sebou, za priznivych okolnosti i v dvojstupech. Na cyp.

 • ostrafuck

  Zmermomocněnemu hajzelpapiruEšče nědavno sem brblal, že mě smoli, jak hlupě sem se narodil. Jak sem byl puboš, litaly naše baby za staršima synkama, bo ti měli kozy dechy a aji pincky a partyzanki v pysku. Celu dobu sem se těšil, až budu starši a vhodně zraly pro dorostenki. Ja guvno, bo včil zas baby licu za zajochama. Ale ni, doba je fajna. Že budu baby znasylňovat chlapy, o tym se mi něsnilo ani v době, kdy mi koloval v žilach testosteron ředěny s krvu jedna ku jedne. Ale ty mě moc něfulej. Ani němusym byť Kolombo, abysem viděl tvoje pazury, kere moc dluho něbludily a azymut přes hory, přes doly chitly raz dva. Synku, to něbyly žadne obrane chvaty z Tchujkunda. Tuž ale inač to je enem taka mala duperela, kvuli kere se normalni ludě nerozchazaju. A dyž ja, pak něsu normalni a to pak zas něni žadna škoda.

 • Standagros

  Ostrafucku,,tys tu dlho chyběl,piš dál,ať je zas sranda.Myslim to upřimně.

 • docluk

  můj pohled.Kdyby to mělo být pro Blanku významné, tak to není žádná škoda. Někdy může být i hůř. Zdravím Tě¨, Ostrafucku. Taky dobré dřisty.

 • kaňka

  To nevysvětlíšTo ses dostal Ostravacku do pěkné kaše. Takovéhle akcičky se hodně blbě vysvětlujou a stejně pak vládne nedůvěra. Máš nervy na to, až Ti bude Blanka tuhle záležitost příležitostně připomínat? Dokážeš se natolik ovládat a ni očkem nezavadit o cizí kočku, abys Blanku neprovokoval? Dobře si to promysli, ať neztrácíš čas s tou nepravou.

 • ostrafuck

  Synci zdravim. Něvim, jak to budě s pisanim, bo zvažuju vyraziť do Beskyd a patrať po erotopatogennich zonach. Tuž kurnik šuplik, ostravak tam byl dvarazy a pokažde se ho jakasyk baba snažila povaliť do křaku. Tež chcu byť znasylněny. Aspoň raz.

 • Ája

  Ostrafucku, jeď misto do Beskyd do Ameriky. Čitala sem, že tam dochazi k znasilněňu každe tři minuty. Jak tam pobudeš tyděň, neni možne, aby se na tebe tež nědostalo.

 • Tom

  Tak tohle Ostravaku byl kousek, u ktereho jsem se tlemil od zacatku do konce a jeste kus dal. Drzim palce at se dari;)

 • mišin

  kiški liški kiški liškidobře ti tak. fuj, ja sem ale škodolibě přejici.viš co, sveď to na opticky klam.

 • Edisko z Těšina

  pro 42 – irča: Asy budeš nejbliže spravnemu řešeňu…jaketam vysvjetlovani, tych paru ezemesek by mělo stačiť a pak to nechat vyhnit… Žadne darki a podobne chujoviny! A esli tě ma Blanka rada, časem vychladně, esi budě furt nasrana, tak od ni rači dal, bo enem kvuli takej cypovině, chm… Jinak se myslim, že vic, než všecy tu dokupy shromažděni čitatěle, se bavi samotny ostravak, napismenkoval jeden dřyst a može se požadať patent na předmanželske kryze, kolik rad se mu tu zešlo, hehe…

 • Edisko z Těšina

  A pomimo teho se myslim, …že na tym školeňu, kere ostravak zkraja jenom tak lehko naťuknyl, to budě daleko zaimavějši! Jaksyk je třeba dať se od Blanki oraz a zyskať prostor pro ješče fajnovějši a ščavnatějši přyběhi z kolektivu na školeňu (cosyk mi řika, že se tam objevi možna zajimava osubka ženskeho pohlavi, že bych se mylil?)… Aji kdyby temu tak něbylo, bo ostravak je přeca charakter, tak to budě o to věči odvaz, no ni?

 • curinka

  Ulululululululu

 • pařez

  Jednou jsem viděl naučný film o netopýrech, pustili je do místnosti kde byla tma a nějaké překážky, pak jim sice rozsvítili, ale zapali uši, byli z nich hluchy netopyřy, boroci netopyři, a Blanka taky, jestli jste byli po tom tancu taky tak dobyti.

 • ostrafuck

  Á jo 78,tuž to už je hotovy grupač. To se pak možu diviť, že se mi ti Emeryčani pozdavaju už paru roku jacysyk zdegenerovani. Něchcu mezy take křovaky, kaj i bloncki maju kule.

 • Kurnik šopaCo myslitě, ma Blanka doma Internet?

 • Apajda

  To: Kurnik sopaToz mozne to je, ale zas svobodna mamka spis potrebuje jine veci nez jakesi internet….

 • rossia

  rossiaPIERDOLE PIERDOLE

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>