Buch egzystuje!

Včera sem se vratil po tydňu valaňa se namazany masťu proti slunku, kupaňa se a očumovaňa vrchnich aji spodnich dilu plavek a porovnavaňa s Blančinymi (tuž jasne, že hodnotim enem barvu) a inych fajnych dovolenkovych kratochvil (hromadki furt na stejnym mistě a ve stejnym počtu). Byli sme s Blanku na jejich chajdě sami, bo Danka vzal hodny stryk Adam (brrr) na tyden na dovolenu. Tuž povim vam, tyden sam s robku, to už je celkem směrodatny test, esli spolu dva ludě vydrža, no ni?

Test dopadnul jakžtakž, bo sme se ani něpozabijali, ani něrozešli a jak přyšla jeden večer u vinka řeč na to, esli bysme spolu vydrželi aji cosyk delšiho, otřepalo mě enem tak zlechka. Tuž uvidime.

Jak sme dorazyli v nedělu odpoledně zpatki, pomoh sem Blance s kufrem a něchal se přemluviť na turka a ať počkam na Danka, že mě rad uvidi. Chtěl sem spichať dom, ať večer vklidu počumim na to, jak ti šnekojedi narvu trencle tym špagetystum za to, že nad nami vyhrali, ale nakoněc sem počkal. A dobře sem zrobil.

Kolem pate zvonek, za dveřami vesely Danek a pry, že to bylo fajne a že ma hlad a že stryk přyjdě za chvilu, že bere z kary jeho věcy, ale že pry je jakisyk smutny. Vic sme z něho nědostali, bo valil do pokojiku skontrolovať všecke hrački, esli mu za ten tyděň jakasyk nězmizla. Za chvilu dovalila masna pala, tvařyl se jak kuřy řyť a pry že ani nějdě dal, bo vali dom a idě se sklidniť kajsyk do knajpy. Stal sem ticho za dveřami, aby něslyšel, že sem tam tež a čekal, co z něho vyleze. Jak se Blanka mezy dveřami ptala, co se robi, esli Danek zlobil, či kereho šlaka, chvilu z něho lezly enem take něurčite dřysty, ale nakoněc se rozmluvil. Jak jeli zpatki, Danek chvilu posluchal cedečko s pohadku, chvilu se cosyk čital, ale potem se začnul nudiť a pry esli by se němoh pojčať ten strykuv novy tydlifon, kaj ma tolik fajnych her. Jak mu ho Adam podaval, něvšimnul se dvuch měsckich cajtu s dalekohledem a už ho stavjali. Chvilu s nimi dyskutoval, snažil se to vysvětliť a dohadoval se s nimi, že něvolal, tuž ale čim byl v pysku rudši, tym byli cajti asertyvnějši. Možna jak viděli seladona v beemve, čekali jakesyk to papirove omluvne, ale na to je on moc zasadity, tuž se rozlučil s cajtami aji s třemi bodami. Musel sem se držeť, než za nim zaklaply dveře a potem eště, než zaklaply za mnu, než sem se moch zatancovať odzemek u feliny. Babka, co šla kolem, na mě hleděla tajak Zydan na modřynu na čele.

Vidiš gizde, pambuch tě potrestal – to maš za ty vajcove svatki. Tuž to vitě, novy zakon je novy zakon. K narozkam letos nic něchcu, bo taki darek mi stači.

Idu chrnět, bo rano valim na šichtu. Dufam, že po tym tydňu, co sem byl fuč, tam něnastal jakisyk převrat a mam furt svuj stul.

No comments yet to Buch egzystuje!

 • Dan

  Mozna aji prvyToz tak je mu treba hadovi jednemu….. a ostravaku, ty si davej bacha, at ti nezeberu papiry a felu aby si pak nenarokoval uprimny

 • tony

  něboj seTy body mu Paroubek neamnestuje, to byla jenom předvolební cypovina. Může blokovat parlament, ale amnestovat smí jenom president

 • Ája

  Dočkala sem se!Tuž už sem chtěla napsat, že Ostravak něpiše, bo konečně zistil, že je vlastně gerontofil a zamiloval se do zapaleneho podhrdli odrostle mladežnice Miladky. Opustil Blanku s Danečkem aji webove stranky a s Miladku se navzajem oplacavaju jogurtem. Ale nic takeho – slava, naš Ostravak je spatki! Už bylo na čase, bo vlivem jeho absencije zme asi přišli o Gorola. Enem mě mrzi, že sy ty fajne dovolenkove kratochvile tak odbyl (myslim v dřistu). Tuž sem tě ohodnotila a možu isť spat. Dobru noc všeckym, kteři chcu zrobiť to same.

 • Juzek

  moc fajne,fajne čtenipo tym tydnu dramatyckich dřystuv

 • nena

  Asi fakt egzystuje, když boži mlyny občas semelu aj seladony v BMV, ne enem nas ve škodovkach … To zjištěni potěši…No a ta Zidanova modřina… :-)

 • zydan

  dobre to zas bylo, gizde…

 • lucinka

  jupi konecne ostravacku

 • lucinka

  bod sem bod tamdobře mu tak:-)měli mu jich vzit i vic a přidat mastnou pokutku:-) však jak bude jezdit slušně tak mu jich pak odečtou:-)znam ale hodne lidi co rovnou rekli ze odevzdavaji řidičak a prodaju auto pač se jim nechce vydělavat na pokuty:-)

 • Richmond

  Já jsem zvědavej, jak přežil bodovej systém ostravakuv švagr – „Makak“ …. :-) Možná, že orangutan už sedí v base …. 😀

 • docluk

  Konec radiového tichaUž jsem si říkal, co se robi, že ostravak docela dlho nenapsal. Teď už je mi zasek fajně. Dobre jak cyp. Diky.

 • Edisko z Těšina

  Zahada je vyřešena, ostravak naleznuty!!!…měl sem recht v předchozych kidancach [145], že se ostravak kajsyk vala šunki u kačaka, muhehe (:-D)))A po tydňu s Blanku sy ostravaku něztratil nic ze svojeho stylu, to tě beztak ujisťa všecy, keřy tudyk dřystnu zparu pismenek dřyv, než radosťu nad tvym navratem zatanča odezemek aji oni. Ja už sem se juchnul, bo sem byl celkem opravněněně označeny jako zavislak tuž něbuďte, jak už zme tu zemleli kaj co zčechizovani laponske klavijatury, basniki Bezruča i Frana Směju a skoro už aji na konzumacu kvaku došlo, checht :-)))

 • Edisko z Těšina

  Vzkaz pro Lidu a LucinkuLido, měli stě ze svojim chlopkem recht (kid [141] o tym fotbale :)Lucinko, něboj se o gorola, myslim, že jeho styl poznaš bez problemu aji pod inšim nykem. Jemu to něda přysť o taku fajnu partyju, heh 😉

 • ZydanDost dobre prirovnani….

 • ander

  Boži mlyny meloupomalu, ale jistě :).

 • Lida

  Ostravačku,jako vždy perfektní. Příště nám ale možná raději dopředu dřystni, že jedeš na dovču, ať tady pak nemalujeme čerty na zeď. Na druhou stranu zase bychom neměli rekord.. :))

 • Hynek Mucalík

  Je potřeba přemýšlet.Ostraváku – pokud tedy zmíněný Adam skutečně existuje, měl by používat mozek, protože snadným předvedením přijatých a odeslaných volání a příslušných časů je schopen policistům ukázat na displeji, že v inkriminovanou dobu ani nevolal, ani hovor nepřijal.Zhraví Hynek Mucalík

 • Lida

  Edisko,ten kid v „předchozich kidancach“ byl z hlavy mého fotbalu znalého mladšího gizda, který je ještě navíc holka. Ale jak je vidět, nespletla se a kdybych se s ní poradila na začátku června, možná by nám to mohlo taky něco sypnout. Ani nevím, jak vysoký byl kurz na případnou výhru Itálie. Já už jsem včera raději ani nemyslela na to, kdo by se mohl stát vítězem, protože moji favoriti vypadávali jeden po druhém: Brazilci, Portugalci, tak jsem to včera v duchu přála té velké bílé kočce – Zizovi, když prý končil. No a dopadlo to jak dopadlo. Pěkný den všem. :))

 • LittleRose

  Pro 18Kdo používá mozek ví, že se netrestá telefonování, ale držení telefonu nebo jiného záznamového zařízení v ruce…Jinak mě dneska dostalo pojmenování šnekojedi a špagetysti… fakt dost dobré!

 • Pisinka

  EdysonoviTy dedektyve Babočko,co je nykem ?,nickname?Ale abych ti řeknul pravdu už zakratko po tym pokusu mě přešla chuť.

 • Pisinek

  Ešče EdyskoviČemu?Bo sem nikdy něrobil rad v JZD

 • Pepek přes dobrovolnu knihovnicu

  Mam vosypod střechu.Vi kdosi co se s tym da robiť?Bravek už je v chlivku.To enem pro milovniki přirody.Krmiča?

 • Baby

  Billboardyto si este nikdo nefsim tech velkych ceduli pri rygolach u cesty?

 • ani něvim

  OstravakoviOstravaku,tvoje čteni je pohlazeni duše.Bo sy mister.Ve srandě aji v jazyku.My,masa,ať robime co robime,je to furt enem křečovita snaha.Tuž,klobuk dolu.

 • kaňka

  Už je to tady..Super počteníčko, taky už bylo na čase. Jestlipak už má Blanka cuky ke společné domácnosti? Po těch letech staromládeneckého života by to bylo celkem vzrůšo 😀

 • Kondor

  Joj, ty jeden škodolibáku:-)))

 • Vanatu

  Ještě že egzystuješ, Ostravaku,jinak bych už měl cely den posrany, kdybych si nepřečet tvoje dřysty. Vždycky dostanu novu chuť do žyvota, i když je všecko na chuja. Diky.

 • Zbycho

  To 23: Osy pod strzechómOblycz se do plawek a postrzikej je repelentym :-).Jinak se doporuczuje sírný knot, ale jak żech potrzebowoł zlikwidować osy na balkónie w panelaku, tak żech go nie zegnoł. Tóż żech to z nimi przeżył całe lato. Ganc były wychowane, do kwartyra mi nie lazły, kumory a muchy żech fakt nimioł całe lato, asi je czuły z daleka, tak mi to tam omijały z daleka, taki przirodni Rejd. Akurat na jesiyń żech wygnoł nebo ukatrupił pore jejich młoduch, kiere chciały u mnie przezimować. Ja a kurzić żech chodził przez okno, to im kapke wadziło. Akurat jak było przed burzkóm, tak były kapke nerwowe, toch tyn balkón raczy prziwrził. A w listopadzie żech tóm skrzinke, kaj se usadziły wywalił do kontejnera.Teda, pokiel ci moc niezawadzajóm, nimajóm banie kajsi nad dwiyrzami, niech je żyć. Je to sice troche dziwny pocit, jak o nich wiysz, ale wiysz co to zlikwiduje za hafo hawieci.

 • Lida

  No vidíš Pepku přes dobrovolnu knihovnicu(23),mít doma vosy je vlastně podle Zbycha užitečné a zábavné. Taky pěkný příspěvek (29). Kdysi jsme také měli doma vosy, ale ty nebyly tak vychované a chtěly s námi, když zrovna nebydlely u sebe pod dřevěným obložením, bydlet. Nejvíc se jim líbilo, když nám vlezly do volně pohozených svršků a tam na nás číhaly Au.. Už ani nevím, jak jsme se jich tenkrát zbavili.

 • System punktowy jest cholernie ostry…

 • Žížala

  Ostravakova hymnaMelodie: František Josef Haydn 1732-1809Zachovej nám hospodine ostravaka jeho krajDej ať z úst moc mu plyne, ať je moudrým písařem.Hajme věrně blogy jeho proti nepřátelům všem,osud blogu chacharského jest internetu osudem.Plňme věrně povinosti, chraňme jeho psaní počestněa třeba s ochotností v boj se dejme statečně!Na paměti vděčně mějme slávu cypů vítěznou,jmění, krev i život dejme za Ediska, za vlast tou.Čehona byl občan málo pilný, Ty čtenáři písmem zastávejrumem a pivem silný duch potláčej, prázdné láhve nevracej!

 • LOLNo pěkné :-) ale modli se, ať se ti to nevrátí, ostravaku :-))

 • Norma

  tuž vitej z dovolenki, ty kidy su fajne a pjekne:-)

 • Edisko z Těšina

  Ja, Zbycho, maš recht a ekologicki přystup, furt lepši osy, než chemija…A vubec nejlepši su syršně, ti umja odehnať ešče věči havěť… Take hejno ochočenych syršňu by odradilo od navštěvy aji makaka či masnu Adamovu palu, muhehe :-D)))Ale taky pohodovy klid by něměl dluheho trvani, bo asy by za ostravakem odmitla chodit segra, aji Blanka a co bylo bylo nejhorši – aji mama s naškvařenymi řyzkami. A tuž to by se ten hlidacy efekt zvyrhnul kaj to něbylo v zaměru. Tuž rači enjem ty osy, no ni?Lido, mala technycko-strategycka – vsadil sem tyden temu dvarazy třy kila na dvě dvě kombinove sazki: remiza ve finale (kurz 2,85) x celkove vitězstvim Italie (kurz 6,00) kombi kurz 17,1 (a ty same kurzy byly aji v přypadě vyhry frantiku). Takže nejduležitějši pro mě včera byl enem ten remizovy křyžek… A vyšlo:) :) :)

 • raz Vincek raz Pepek

  Zbychovi na 29Bardzo děkuju za ten fajny dřyst poradovyNěcham je tam ty osy vosy kaj su a na podzimek vyhodzim cielu střechu aji z vosama a mojim dvojčem Vinckem do kontejnera.Tu v tym momentu su všichni bardzo spokojeni aji bravek LojzekČemu?Bo muchi nima žadne bo mam ty osy vosy.A dal se terazki něbudu rozezpisova’t bo něskaj je den Ostravaka.A byl to bardzo dobry přyběh.Na paru řadkach a v paru větach.Maestro…bravek omluvam se….bravo. / bo sem z teho bravka a Vincka a te dobrovolne knihovnice cely ztvrdly..pardon ..natvrdly./Přišče,až už zas buděm mleť naprazdno,napišu vice.

 • irča

  tuš konečněUž sem si připadala jak jakisyk zavislak.Přidu tu kte bedně a volim tu tvoju adresu a furt nic noveho. Začinala sem byť trochu nervozni ,ale včil sem už v klidu. Všecko je v pořadku.No potvrdilo se stare heslo :“Za všeckim hledej babu!“ Maš recht, lepši tydeň straveny s fajnu robku než s tym kompijuterem.

 • Edisko z Těšina

  Kurňa, tuž včil sem nevěděl, či se mam chlamať, či bečet jak krokodyl Vodomil……stačilo mi viděť reportaž o tem, jak se z ostravskiho křečka stal veliky Neptun, buch vodstva, co prudkim prudem prudi ostravskymi veřejno-sukromymi lajtungami… Křeček se vyrazyl na vander do Bordo předyskutovať duležite otazki, a něch už tam ostravšti občani plaťa za vodu cenu tajak za fajne francuske vino, chmm…No ja – je třa užyť tych paru tydňu do voleb, bo co je dovolene koňovi, něni dovolene volovi. A aji v Ostravě se može z koňa stat vul…A je ganc egal, esli su kdesyk občani za voly, indě za hňupy, tuž tak asy…

 • minus

  To 29:Zbycho, to bylo dokonalý. Takhle jsem se dlouho nenasmál.

 • Tomas

  superOstravaku perfektni jako vzdy ale ten dovolenkovy tyden jsi teda odbyl :-) uz mi ty tvoje dřisty chyběly!Tak dufam že to včil napravíš a budeš zas psat častěji!!

 • Zas jo

  Fajnie napisaneale troche krotki

 • Terminator

  Pozor,pozorbo ten Hanka z 18 a ta Žížala z 32 mi začinaju kymsik zavaňať.Podobnosť čistě nahodna?

 • stary rypal

  Co to vidimTak bo nimam po ranu co robiť tak se divam na začatki z prosinca a potem ledna 2005.A tež na dřysty.A to se divim …, čemu připisuješ do dřystu z ledna dřysty z červenca/srpna/ zaři.Na př. 22.1.05.Dal už sem nešel.Same pozitivni dřysty.To by ta tvoja nakladatělka něměla robiť,bo my tě čitame radi aji bez tych figlu.

 • Ichtyl

  Stary rypale……co to meleš?

 • LittleRose

  Ichtylovi…Posledni větu stareho rypala taky nechapu, ale do 22.1.05 jsou doplňovane odkazy do magazynu apod.

 • jacmen

  PozdravOstravaku. Zdravim Přimdiše od Rykalu a Žalmánků. :-)

 • Ichtyl

  LitleRosoviNo a co je na tom? Články vycházejí a ostravak je doplňuje ne?

 • LittleRose

  Ichtylovi…Však ať doplňuje, já to vítám, Rypal tady rypal… :-))

 • stary rypal

  dyť sem tak moc něřekAkorať mi přypadlo divne jak možu byť v dřystach v lednu /2005/ dřysty z červeňca kyž ten teprve přišel o 1/2 roku pozděj.Ale třa tam ty ludi napsali v červencu do dřystu v lednu.Tuž mně nězabijtě,uš skaču z okna sam

 • kochatko (f. k. a. nijak)

  staremu rypalovivčil se divam a v ledňu 05 su enem dřisty z ledňa 05. Zprubuj se podivat eště raz a ezli to tam budeš měť eště, zkus se vymazat „keš“ v internetovym prohližeču. (tež „dyskova vyrovnavaci paměť.) Je ale možne, že ostravak ostravski robil ordnung na blogu a jaksyk se mu to pomišalo… Pravda ale je, že okno (abo založka), v kerem/kere se odevře kerykoliv archiv (kromě červňa a červenca letos), se menuje „vikendovy bluci hyc“, to byl ale ostravakuv předposledni dřyst…

 • Lida

  (kochatko (f.k.a.nijak)),já mám asi taky rozbitý komputer, protože v dřystech z ledna 2005 jsou i dřysty z února 2005, března 2005 a dokonce z ledna 2006! Máme novou hru? :))

 • Lida

  (kochatko (f.k.a.nijak)),asi mám taky rozbitý komputer, protože v lednových dřystech 2005 jsem našla dřysty z února a března 2005 a taky z ledna 2006. Máme novou hru? Budem hledat nové dřysty ve starých ostravačkových vyprávění? :)

 • Lida

  asi mám fakt nějaký přehřátý komuter….

 • Lida

  oprava: komputer-computer. Raději vypínám.

 • kochatko (f. k. a. nijak)

  LiděTu je zakopany jakysik maxypes. Typuju to na mezisiťovy listovač. Na mojim kompu je Firefox. Něvyhodil sem ani Internet Explodera a tam to zobrazuje stejně. Němatě nahodu oba ze starym rypalem Operu?

 • kochatko (f. k. a. nijak)

  Eště cosi sem uviděl –tak vprostředku stranki je dřyst „Bilance jak za Bilaka“ a v nim (pod fotku „Potraviny „U Parku“ „) je třynastero jakychsi kidu z desateho mjesyca. A ten dřyst ma v „Kidach“ 206 kiduv, posledni z letošniho června. Ale něvim, či to je to, o čim oba mluvitě. To može byť, že se na rokapul stary dřyst pišu kidy dovčil.

 • Lida

  (kochatko (f.k.a.nijak)),nevím, co má stary rypal,ale já otvírám stejně jako ty přes Firefox. Tak a teď mudruj. A jinak je to nijaku tak jak říkáš, že někteří teprve teď poznali ostravačka a z radosti tam připojují svoje dřysty. Proč ne? Ale myslím, že staremu rypalovi šlo o něco jiného, né? Když tak s ním půjdu do té Opery. :))

 • Hafera

  Co kdyby jste si dali navzájem papírové omluvné…a to propili. Už mne z toho bolí kula!

 • Edisko z Těšina

  Dyť je to tak jednoduche, …Ostravak napiše dřyst a pod to se přydavaju kidy tych, co to čitali. A ty se možu přydavať furt, tuž se nědivte, že každy, kery přidě a prvni raz to čice, je tak ohromeny a vysmjaty, že se musy podělit o svuj kulturni čtenařski zažitek… Dyť ostravak je razovity fenomen, a stary rypala je spiše stary plantala, no ni?:-)))

 • stary rypal

  Kurnik šopadyť už sem řikal ve 49 že asy psali lidi v červencu zpatki do ledna.Ja sem se chtěl rano podivať na ludi co psali před rokem a 1/2.Vlastne sem hledal kdy začal Ostrafuk,bo to byl Ostravakuv klon.A tak sem viděl ten 22.leden 203 kidu a šlo to až do červeňca.Ale o nic NĚŠLO, enm sem sy myslel,že by to mohlo patřiť do jakehosyk nakladatělki stuntu a to se mi zdalo že to O. něpotřebuje.Ale zapomeňte na to bo už sem se stejně oběsyl.Ale předtym sem se četl teho Ostrafuka.Začinal až o paruv měsycuv později.A byla to sranda,kera je pryč.Tak by mě enem zajimalo čemu přestal.Trudy už teš skončila bo ju asy něvzali něbo možna vzali na tu bakalařku a nima čas.Tuš to je všecko.

 • Edisko z Těšina

  A tuž dobre, dobre, rypalu, tu se kupa lidi poměnila, ale aji přeměnila……bo hafo stejnych ludi sem přyspiva enem se změnila nyk, a někeřy jedincy už aji parurazy, tuž se nevěšaj a piš tež, ni?:-)

 • kochatko (f. k. a. nijak)

  Na ja, tak sem to trefil,bo prvni sem se myslel, ni že idě o KIDY ale o DŘYSTY (dřyst = ostravakuv vytvor, kid = odezva čtenařuv na dřyst)Nale je zajimave, že zrovna u teho dřystu ho kidy přežily o jedenapul roka :-)Hafera [58]: no to už zme se porozdavali a za chvilu všecko přepijem, nas budě pala boleť tež, něboj 😉

 • stary rypal

  a co teď se mnu?vy se tu teď budětě chlastač a ja sem už na marach

 • mama

  To se mi libi….:)Presne tak,ja bych se taky tak odreagovala,nebo spis presne receno,to tak taky delam,skodolibost tem koho nemame radi a jsou skaredi k nam,jen tak dal a brzy napis Ostravaku.

 • Pedro

  radek?nechapu, proc Ostravak pije Radka a ne Ostravar….. ???? Copak ztratil vsecky chutove poharky? :-)

 • Krleš 3 x

  Fakt ?A temu je ten Ostravar tak oblibeny po cele republice, ni ?

 • Hafera

  Juhuj !!!krleš je tříkát zpátky. Kdepak se potloukalo?

 • Edisko z Těšina

  Ostravar aji Radek na Smichov němaju…To se němožu pomoc, tak to vidim ja už pořadně dluho, od roku moji vojny… A včil mě kamenujtě, heh…:-)))

 • Krleš 3 x

  Hledejte bod GVíte, kde hledat bod G ? Na konci slova SHOPPING ! řekl Krleš a vmísil se tak nenápadně do hovoru. Jako obvykle.A kaj se co tluklo, to nevim, ale na chatě holt ešče internet nemam.

 • Krleš 3 x

  SMICHOVKdo pije Smichov, ten je vysmaty (slovni hřička). Tež mam cosi takeho doma na ledu, ale ma to jakusi pro mě novu vinětu, ni ? Nepoznam včil, kaj je předek a kaj řyť teho piva. Bo sem na to narazyl v Lidlu, tam, kaj se přepadnul ten dach. A nemělo by se psat SMICHOFF podle vzoru SMIRNOFF ?

 • vselijak

  SMICHOFFto je dobre. Myslim ten napis, bo pivo sem esce nepil.

 • Hafera

  Chudá žížeň která musí pít pivo…Mineaoráolní voda + víno je proti duřtu

 • Krleš 3 x

  STARA PAKANahodou, vino Stara Paka (zase slovni hřyčka) je tež fajne, ale moc lacne. Zejmena ponikere.

 • napaditě

  Nevíte, jak odnaučit babičku nalévat hostům (vč. mě) Sklepmistra?

 • Pepek přes dobrovolnu knihovnicu

  Krlešovi 69Tuž teď uš sem z teho cely hlupy bo včera mi ta moja knihovnica vysvetlovala kaj se ten bod G najdě a tam v tym šopinGu to něbylo.

 • Karl fon Banhoff

  to 18 HynekDržení telefonního přístroje nebo jiného hovorového nebo záznamového zařízení v ruce nebo jiným způsobem při řízení vozidla (§ 22/1f) bod1) se pokutuje 3 body, blokově 1000 nebo ve správním řízení 1500-2500 CZK viz http://www.novapravidla.cz/prestupky_a_postihy/prehled_prestupku/takže je jedno, jestli člověk drží mobil, vysílačku, diktafon či co…

 • Krleš 3 x

  Pro 75 teho Pepka přes dobrovolnu knihovnicuTak možne budu ty body dvuch urovni, interni a externi. Problem može byt v tym, že ten externi vydrži asy delši čas. Nejlepši potem bude spojit ty body přymku. Včil hlavně, aby se to pro tu knihovnicu nestalo koničkem, bo to bude o zdravi.

 • Hafera

  Pro trojnásobného krleše 77Je-li znám pouze jeden bod G (x, y) a směrnice přímky g, pak rovnice takové přímky zní: y -y1 = g(x – x1)Jasné?

 • Jan z Rokycan

  Tuz kurnik, co to je, kidy su jakesyk slabsi. Danijela z Husi – slovnik historicky naucny co vseckich stenkruje, nigde, Edisko tez enem tak polehucku. Gorol kajsyk v dupe. Este ze ten Krles uz je spatki. Je to jakesik zadrhnute v tym vedru.

 • Krleš 3 x

  ROVNICAPro mne ni, ja včera G bod nehledal, shopping, ten jistotu mi dal.

 • kochatko (f. k. a. nijak)

  Kdo ho znatě, tak mě zaražtěStroskotaju Amik, Rusak a Čech na ostrově u lidožrutu. Načelnik lidožrutu im pravi: „Asy vas zežerem, ale dam vam jednu šancu. Tu matě každy dvě velke křyšťalove kuly. Esli mi s nima do rana předvedetě cosik, co sem eště něviděl, tak vas pustime.“ Rano vleze načelnik do stanu k Amikovi. Amik sedi na zemi, ruky ma založene a kolem něho se kutalaju kuly po dlažce – same. Načelnik prai: „Ty vole, dobre jak cip, ale… smolik, synku, to už sem viděl…“ Jak ho zežrali, vlezl načelnik k Rusakovi. Rusak stoji, ruky ma vbok a kuly mu litaju same od sebe kolem hlavy a eště hažu prasatka. Načelnik: „Kura, to je dobre jak chleba – ale nic naplat, znam…“ Po objedě vleze načelnik k Čechovi, ale za deset vteřyn je spatki, nasrany jak stara o vyplatě: „…kura, ten cip jednu kulu rozbil a druhu stratil, to sem eště něviděl…“

 • Ája

  určitě znate, ale coZtroskotala loď u opuštěneho ostrova a po čase tam přistala ina loď. Zachranit už nebylo keho, bo to byl ostrov lidožrutu. Enem jeden stary dědeček tam zustal. Tuž ptali se ho, čemu ho tež nezežrali. A stařiček pravěl: „tuž chtěli po mě občanku, no a tam mam napsane, že sem Nejedly“. No nic moc, ale tež su tam lidožruti. S Ostravakem to něma nic společneho, to enem my sme se tu trochu požrali. Gorolu a Danijelo, přečitajtě se posledni kid k minulemu dřistu (od Rudika). K temu se možu akurat přidať.

 • Kanalnik

  AjeZa všeckim hledej guvno,bo Danijela si to tu s tym Masarykem ganc posrala,Gorol se na to vysral,Edysko eště furt sere zlehka jak ten Juzeka 4 Krleši se poseru smichi až se přečitaju ten vtip od Kochatka

 • Kanalnik

  76 Nadražnikovia hladovku možu držeť nebo ni?

 • Pepek přes dobrovolnu knihovnicu

  Pro 77 :3 x KrlešPro dobrovolnu knihovnicu by se to mohlo stať koničkem bo na hlupoty mě užije ale furt eště ide o teho bravka.Osy vosy su tež už pryc.Nastřyknul sem na kus hadry permethrin a strčil to do hnizda bo zatim co sem hledal ten bodG našla ta dobrovolna knihovnica v lexykonu co je dobre na škorpiony a inu havěť

 • ostrafuck

  Děckam co chodivaju k AjeJa, byl to fajny rok. Pamatuju se to, jak by to bylo včil, co sem prvy raz čital ostravaka. Až se mi tenkrak pozdavalo, esli něsem jakisyk schizofrenyk. Moja mama tež robila rozbuškove vajca v mikrovlnce, sem dvěma krykama raněny veteran Bitvy u Kerfuru, s jednym malym gizdem sem byl na Bazalach na poharu a ten urviš celu dobu fandil žluťaskum z Jihlavy, až sem malem dostal do budki, na hradě sem zažil tu fajnu hromadnu pichačku markytanek se šveckima vojakama a dalši a dalši dřysty tu rezonovaly s mojim bytim. A dřystaliště tenkrat byla taka cypolapka a bylo třa bojovať za česť naši Šumne a aji teho našeho synka s takim zlatym napadem. Mluviť to šlo, ale s pisemnu formu sem chodil k synkovi do učeňa. Jak se nuditě, doporučuju přečitať se stare kidy aji s dřystama, bo ten vyvoj je zajimavy. Je srandovni viděť, jak se i ten naš věrozvěst postupně učil a vyvijal. Tuž včil už moc něpišu, bo je to tu cele jakesyk složitějši. Tyděň sem byl na pozorovaňu naolejovanych rypoušu a kosatek z byvale endeer v jednym kuločvachtim raju, a mezytym tu partyja nafedrovala vic jak 500 dřystu. Tuž hotovy dyslektykuv sen. Ja sem tež taki maly mudrala, že bysem hnedka ke všeckemu cosyk napisal. No ja, ale kerysyk musy budova’t prvobytně pospolny kapitalizmus, dyž tolik ludi čita hlupoty, misto aby robili cosyk užitečneho.Dneska se mnu tež něni žadna sranda a sem jaksyk melancholecycki. Je to divne, ale posledni dobu mam mrněni, že ešče letos zažijeme dernijeru. V tym přypadku budu rad pomyleny.

 • Škodolibost až za roh Ostravačisko, ale chápu a pěkně si to napsal. Bodovej systém funguje, jen doufám že se nepřesvědčím na vlastní kůži.

 • mišin

  ostrafuck… nerob zagorku a partycypuj. musiš ty vědecke disputace nabourat udernymi hesly. je čas na praci a čas na zabavu, tak tu s nama chvilu spočni. a neplaš s depkoidnimi předtuchami. mam z tebe pocit, jako by ses loučil sam.

 • žadnyTuŽ si super Čitam tě furt dokola až se mi stego mota pala:)

 • Anonym

  duchovia egzistuju

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>