Paru fotek z chřesta

Zešlo se vas celkem dosť na to, že paty dřyst vyšel skoro před dvuma uplňkami.

Dík všeckim za to, že stě došli. Dufam, že vam burčak chutnal a že stě cosyk aji vyhrali.

P.S.: všecke fotki zrobil kamarad pani Repronysove, pan Martin. Dik za ně.

Miťa Dostal Věrni fanušcy Burčak – škoda, že sem někoštnul
Vesela pani Repronysova Pan Repronys v tryku Losovani
Čitani ukazki Papagaj majster Už se chřesti
Dejtě mi svaty pokuj Fanušcy Nejstarši ostravak

No comments yet to Paru fotek z chřesta

 • Jaksik malo……..Ostravaku ty si buď jaksik liny nebo němaš inspiraci. Kurec faja gde je doba gdy si psal dvakrat tydně, něbyl si slavny, byl si sam flam, baba a putyka a byl si normalni. Fčil maš babu jednu, knižek pět a přispěfku pro obveseleni lidi ubyva. Fotky to tu fajn oživi ale to hlavni žive na co každy čeka – zas nic.Nězbyde nam ubohym a opuštěnym abstinujicim zavislakum jak si psat zase svoje kidy o ničem, zato dluhe a četne. Za každy den bes tvojiho psani – padesat kidu od obecneho lidu.Makej synku, makej, bo se šesteho dilu nědočkaš bo něbude s čeho brat.

 • podvyživa

  =oD „dejtě mi svaty pokuj“

 • za co

  já bychto tak tragicky neviděla / řeba ta pěkná 4 z biologie….chi chi vzpoměla jsem si na jeden za svých oblíbených filmů ..Marečku podejte mi pero/…až bude chuť …Dřysty budou:o)

 • podvyživa

  To 3tak,tak,synek spočně a pak si zase poprskáme monitory…=o)

 • šemik

  Hlavně aby se synek probral z toho šoku, co zažil v Chorvacku. Až se z toho jaksepatří oklepe, tak nám snad zase začne psát nějaký srandy.

 • MINA

  strepinytak sem jukla na novu, na ty strepiny, kdyz uz to bylo o ostravakove, ale pekne me to zklamalo, nic noveho, redaktorka nepripravena – jak jinak by mohla zapomenout na uprimneho, ci udelat z ostravaka ctyricetileteho chlopa (vsak ta 40 na dortu byla neopravnene). proste nuda nuda sed sed.

 • Ája

  i my tam byli, burčak pili,přyště přydem zase,odešli sme pobaveni,aji s vyhru v kapse…všecky šramy vždy se zhoja,zapomeň, co vadi,dyť tu je partyja tvoja,a sme s tebu radi.

 • Edisko z Těšina

  Ostravaku, na tych chřestach tvoich knižek se mi podoba, ……že to su akcyje pro normalnich ludi a ni pro zparu vyvolenych viajpi tajako byvaju ty akcyje pro snopy v Praglu. Tam ti boracy, keřy su přysně vybirani a zvani, potem ze sklenku v pěstěnych pazurach enem čekaju, až se ich očucha jakysyk černy francuski pes, aby se mohli jeho paničce pochlubiť do kamery z každym svoim novym beďarem.Na tvoje akcyje se može se přysť každy, kdo chce a pobaviť se – každy podle svojeho gusta. Tajak ten nejstarši ostravak z rudym frňakem aji ten nejmenjši pajtašek.Ale podle mě se asy se moc něvyznaš ve vyrazovych prostředkach, bo ten maly knajtek něvřyskal „dejtě mi pokuj“ ale „kurňa, ja chcu novy dřyst“!:)))))

 • Edisko z Těšina

  Pro [6] -MINA: Na Novu někukam, …… bo němam sygnal. Ale spiše temu, že sem liny litať kajsyk po střeše s antenu na patyku a hledat sygnal, to mi auzgerechnet tentu kanal (doslova, checht :-)) za ten rysk něstoji. Ale střepiny sem viděl, bo jakesyk dobrotisko přypichlo tu na ostravakuv blog odkaz.Musym se přyznať, že sem ten přyspěvek nědokukal ani do koňca, bo mi v kuchini začla piskať konevka na kavu a čučet odnova se mi nechtělo – tuž něvim, ku jakim uzavěrum ti redaktořy došli. Ale co se tyka tej štyrycytki, mam podezřeňi, ostravak ma fakt štyrycet a ten tryk jeho mamy z přepisanu dortu byl enem ostravakuv figel, jak publikum zmasť. Bo mu zecvaklo, že to je hromsko přesna indycyja, kera jeho lovce može navesť na přesnu stopu.Ostravaku, držim pazury, nech se im to něpodařy, bo ta tvoja anonimita tě chrani. Tym, že by te kerysyk gizd lapnul, zabil by tě, bo anonimitu něchraněny ostravak by už něnapisal ani řadku… Enem by čital pozvanki na viajpyj akcyje, a to bys asy nechtěl, no ni? :-)))

 • lucinka

  tuž už sem zpět a jak tak kukam tak jsem za ten měsíc o nic moc nepřišla,páč ostravak stavkuje :-)ještě že tak..nemusím aspon sedět 3 hodiny u kompu a čitat a čitat…no je pravda že to jaksik flaká,ale asik cosik robí a není času,třeba nám to pak zpětně vysvětlí..

 • leona

  prosím prosím Ostravaku napiš!

 • Diky ostravakuNekteri tu zbrblaji nad tim ze uz Ostravak tolik nepise. Ja mu naopak chci podekovat, ze vydrzel tak dlouho, skoro dva roky tu dokazal publikovat, coz u blogu je nadprumerna doba. Malokdo to po prvnich prispevcich ocekaval (prectete si ty skepticke kidy pod prispevky behem prvnich tydnu). Ja uz od rocniho vyroci blogu beru kazdy drist jako bonus… :)

 • Pro koho chřestEdisko pišeš že je fajn že chřest je u Ostravaka pro normalni lidi a ne pro celebrity. No ony by asi něchodily na chřest od kohosik gdo je furt taky virtualni. Přijdě mi to podobně uchylne jako – věřici prominu nebo taky neprominu – chodit do kostela gvuli bohovi kery pry zichr je, žaden ho něviděl, hromada lidi o něm mluvi, dalši hromada si s teho zrobila kšeft a všeci zaangažovani dokupy se tvaři že je to fajn a fšeci tomu věři.Na Ostravakuv chřest chodi ti keři s teho maju kšeft – repronisova partyja, ti kere to bavi – ostravakova partyja, a fšeci dokupy misto bible maju blog a pevně věři že co se tam piše je pravda. Jeden Ostravak, čtyřicet roku, jedna roba, Chorvatsko.Co gdyby fčil přišel jakysik blogovy muslim nebo hinduista a zařval Blbost, fšecko je jinak, vaš pambuch neni ten pravy, pravy je ten naš, ma deset ruk a čtyři ruzne převtěleni, nam zasvěcenym se zjevuje a vy ostatni matě smulu?Co tim chcu řeknut? Že bes těch obyčejnych lidi by to divadlo něbylo vubec. Ono to zas něni aš take velke divadlo aby se ty prave a slavne celebrity rvaly kera tam budě dřif a dele.A čtenaři něsu divakama, oni su tam za herce. Cely Ostravak je jedno velke a fčil už asi dobře placene divadlo. Dobeš aj Nohavica maju na svojem vyrobnim kontě taky vesele zaležitosti v ostravštině a němaju potřebu schovavat se za anonymitu. Aj Cimrman je jasny gdo ho vyrobil a fšeci vzali za svoje že je to uměle vyrobeny virtualni chlop.Sem akorat zvědava jak dluho se vydrži partyja čtenařu tvařit že věři že Ostravak je jeden, živy a skutečny.A fčil bestak začnu někeři řvat že jim jejich pambička pomluvam, beru, kazim jim radost s te iluze a ať tahnu jinam, gde něbudu škodit.

 • za co

  pro Truduja myslim , že ne…Tvůj je nepochybně k popřemyšlani a mě osobně nevadi když se tu kida ….ale o ostarvakovi a ne o jinych cypovinach kere nikoho nezajimaji…mě je jedno jestli ma s teho ostravak hafo peněz/ ja sem přejici a obzvlašť v připadech kdy člověk vymysli něco ganz noveho a zajimaveho/ikdyž knižka pod kilo je dneska maly zazrak a tak bych z teho zase nedělala kovbojku…zaslouži si to on , repronisacy bo v době kdy ho oslovili, těžko mohli vědět jaký bude mít ostravak ůspěch a určitě to bylo i pro ně riziko jestli se bude prodavat …to víš internet si každy pusti v praci …ale jit do knihkupectvi a kupit si bichlu to je něco inšiho…Vydržel dlouho rozdavat potěšení nam všem….a jestli je to on, ona nebo cela partyja…chuj s tym…dokazal mnoha lidem vykouzlit usměv , zlepšit naladu …prostě udělat život hezči…

 • Edisko z Těšina

  Trudo, podle mě je ostravakova anonimita……pro jeho sameho cosyk podobneho, jako pro Dobeša nebo Jaryna Nohavicu publikum, ale v obracenym gardu. Ty dva těši, dyž vidi narvany sal, jak se s nimi zpiva, ostravaka zasek bavi pisať a přytem byt něznamy, kukat na ten cvrkot kolem sebe a bavit se, jak se lidi snaža odhadnut, co robi, kaj meška, jak to dopadně z Blanku a podobne capiny… To možna pro něho zajimavějši, než mět vilu kajsyk v Jebanach.A že se přy tym něskonale bavi něni pochib. A to može byť pro něho takym hnacym motorem, jako pro ty muzykanty potlesk. Enem se to přectav: jedě se v lokalce a včil slyši, jak vedle něho dvě švarne robki rozebiraju jeho přyhody, dyskutuju, jak by zareagovaly ony na Blančinym mistě a typuju, jak vyhliža, co asy zrovna včil robi a že už asy lokalku jezdit něbudě, bo už ma zarobene a tak! Kurňa, u teho bych chtěl byt!!! Enem ja bych měl asi problem, bo bych se rozchlamal na plne kolo, jaka by to byla řyť!!!A že je to dobře placene divadlo? Možna, aji dyž sy nejsu isty, či se fakt napakoval. Ale esli mu jakasyk věči korunka z tej srandy kapla – tuž čemu ni? Byl prvni, oryginalni a hlavně – je dobry! Ani ti syncy z kitarami něodmitnu honorař – aji dyž o Jarkovi vim, že zahraje často enem za korunu, to dyž je to na jakysyk bohuliby, luďum potřebny učel…A co my vime, esli ostravak z tych zarobenych šušni nědal zpoloviny na podobnu potřebnu srandu?No a celerbryty? Tuž se myslim, že ty navoňane viajpyj přeca něbudu chodiť kajsyk, kaj su normalni lidi, kaj se nikdo z nich něposmoli, nikdo se kvuli nim nědřystně na dupu a žadny francuski pes ich tam něočucha… To by pro nich něbyl taky rajc… No ni? :-D)))

 • Jedna nula pro Ediskapři porovnání E:O

 • za co

  Danijelo……někeři nechapou….vysvětli co máš na mysli kidem čislo šestnact…děkuji

 • Lidka

  Za co,možná Edisko versus Ostravak?Je fakt, že ostravak včera kidal a Edisko nás od včerejška opět baví.Díky Edis. :)))

 • viky

  Edisko ( 15 )mluvíš mi z duše, máš 1.

 • za co

  asi bych nebyla objektivnítak nechci nikoho soudit………pro mě je Edisko Edisko a ostravak ostravak……..dvě nesrovnatelné osoby…Edisko má smysl pro humor …to já nepopíram….ale postrada ostravak smysl pro zkratku.To co legračně popíše Edisko na třech řádcích…..ostravak vystihne jednou hlaškou…To je pro mě na ostravakovych dřystach velmi lakave….že dokaže vystihnout vtipně jednou větou něco…co já bych do detajluv musela rozepsat.Nezlob te se, ostravaka nebudu nikdy srovnavat…..s nikym……..

 • Edisko z Těšina

  Pro [20] – zaco: Tuž kvuli tej schopnosti zkratki tvrdim, že ostravak je genyjalni a něsrovnatělny, něni v tym žadny problem :)Se počitejtě u staršiho dřysta hlaški [207] a [211]).

 • za co

  Edisko první shoda názorů?…ostravak je best of pro mě už jen kvuli tomu , že přesně vystihuje ten vtip: pražák: “ a proč vy v týýýýýý ostravě mááááte tak krááááátkýýýý zobáááky.ostravak: bo neni čas …pič..

 • Neva

  Edis…Maš recht, enem valim bulvy na někere baby, sem se myslela, že si Danijela pojčala meno Trudy…

 • Edisko z Těšina

  A něroibtě z teho sutěž E v.O, ……bo ja sam ostravakovi napišu, aby muj nyk zablokoval. Aby z mojim kidanim zrobil fajrunt on, bo ja sam bych to nědokazal!:)

 • Lidka

  Edisko-těšiňku,žádná soutěž ani srovnání určitě neproběhne, neměj strach. Protože jak sám říkáš a my ostatní víme, je to nesrovnatelné. A je to dobře. :))A vůbec, komentujte fotky a nekidejte nesmysly, od toho tady přece vy všichni chodíte, abyste mluvili k věci. A hlavně vtipně! Kromě Edy tady totiž momentálně nikdo z kidačů vtipem nějak moc nesrší. Ostravačku, slituj se nad námi opuštěnými a dřystni něco! Cokoliv!

 • vib

  Na, nic nima na věki.

 • za co

  Liduš….a kde je napisane, že se tu ma kidat “ vtipně“?!Já osobně se považuji za velkého milovníka srandy a recese….Ale vysloveně bliju…jak vidim někere komiky v Tv…bo “ zabavu za každu cenu“ …tak tu nemusim

 • Neva

  LiduškoA co říct k nic neříkajícím fotkám? Na nich je možná zajímavý akorát ten burčák, který bych si dala. Omlouvám se případně těm, co na nich jsou. Víťu znám, je to zajímavá ostravská muzikanstská figura, to je pravda. Je fajné ho někdy pozorovat.

 • Lidka

  Za co,přece stručně, vtipně, k věci, nejlépe po ostravski… Copak to tady nečteš? :))A když k věci, tak mě se líbí ten malý pajtašek, co nic nepředstíral. :)

 • za co

  oki k věci Lidušfotky su fajne…maji jednu chybu..a to, že na nich nejsem ja.No , ale kdo pozdě chodi….ten je všude pozdě…./ a v tym přypadku se nemože uculovat na fotkach na ostravakovam blogu/

 • šemik

  Kdepak svaty pokuj – burčák!To ten malý je proto taký nasratý, že mu nedali burčák! Taky bysem kolem sebe prskal a plival byt na jeho mistě.

 • leona

  Strašně to chybí že Ostravak přestal psat.

 • Panda

  To Truda.Jak je Cimrmann uměle vyrobeny chlop. To nechapu. Dyk se pravidelně divam na to jeho divadlo (pravda, včil už to vedu ti dva Sfěrak a ten druhi vlasaty), ale ty hry snad musel napsat un, ni, a žadny robot, či co sy to myslela.

 • Alena

  Ostravák....je ohleduplný chlopek,chce aby sme se zbavili závislosti,proto už nepíše!…tož asi tak…Ostraváku přesto piš,bo si asi udělám závislost za chvilku na čokoládě,kterou po večerech futruju,když s napětím čekám na Tvůj dřyst!!!!Ty fotky..no,jsou fajné,ale dřysty jsou lepší!:-)

 • Jája

  ChřestTak já jsem tedy nic nevyhrála ( jako obyčejně), ale neva, burčák mi to vynahradili. Jo a taky výstava obrázků – proto, že je Ostravák jako paní Colombová (pořád se o ní mluví, ale nikdo ji neviděl), alespoň mohly vzniknout vtipné představy podoby Ostraváka. Mně osobně se nejvíce líbil Ostravák na hospodském účtu :-)))A protože jsem optimistka, věřím, že ho jeho smysl pro humor neopustil a dříve nebo později určitě něco dřystne :-) Nebo vyhlásí nějakou novou soutěž, abychom se zabavili :-))

 • Anna

  Fotkysu fajne, ale tetokrak sem neobjevila ani povedomou ruku, natoz segrine zada. Ja, taky uz je zivot. Raz si dole, raz nahore. A ja sem dneska skoro v nebi, ale o tym se nebudu rozepisovat, bo je to od veci. Zdar!

 • Pěna

  To je nuda co. Už je to tady čeho jsem se obával. Stále jsem tvrdil, že když má ostravak babu, stojí to za milu pilu a teď to vypadá, že nás vyměnil za tu svoji Blanku s tím malým géniem. A fenomen ostravak je rázem fuč. Leda že by se našel někdo, kdo se obětuje, zajede na Dubinu, najde Blanku a ….. , to už je na něm.

 • MINA

  [9] to EdiskoEdisko,ani ja nemam doma novu, ale strepiny jsem si nasla na netu, pokud mas rychle spojeni, tak to jede v celku dobre. I kdyz nevim, jestli ti to mam doporucit, bo to neni moc kvalitni porad. Uz jen ten chlapek, ktery tam cetl ostravakovy kydy mi pekne lezl na nervy.

 • Jana1

  Můžete mi někdo vysvětlit, k čemu jsou ty ikony „Linkuj“ a „Jaggni to“ ?

 • za co

  kdo víkdo je to ten „papagaj majster“ na fotce z křestu?……..Mezi námi je to pěknej chlap…:o)

 • Anna

  Kdo vi procmne zaujal ten pan s cervenym nosem (nejstarsi ostravak). Presne tak si predstavuju Gorola.

 • MP3 ZDARMAMP3, texty, karaoke, videoklipy ZDARMA ke stažení!http://www.mp3ky.com

 • Edisko z Těšina

  Mě ten rudonosy ostravak spiše přypoměl haviřa Slivku!Anebo že by to byl jeho švager – haviř Kotas? Ten co mival po bratrske internacypalni pomocy na schuzach dotaz? Po polityckym referatě vstanul a zoptal se: „Sem haviř Kotas a mam dotaz: kdy odejdu Rusy?“ Sudruzy za přecednickim stolem to zakecali a Kotas odpověď nědostal. Na druhej schuzy za paru tydnu zasek po referatě sudruzy vybidli haviře, něch se ptaju, co ich zajima. Zasek se přyhlasil ten sam haviř a pravi: „Sem haviř Kotas a mam dotaz. Kdy odejdu Rusy?“ Sudruzy to zasek zakecali. A na třeti schuzy za paru měsycu hned jak skončil referat se sudruzy zeptali, esli ma kdosyk dotaz. Mezy haviřami zasek vylitla jedna ruka a ten co se hlasyl, vstanul a pravi: „Sem haviř Mačeřunka a mam dotaz. Kdy odejdu Rusy a kaj je haviř Kotas?“Kurňa upadaju v zapoměni stare haviřske forki, aji ty nahravki starych ostravskych vypravěčskich bardu, co už něžiju, su už asy ztracene. Bo byly na starych, šelakovach deskach, rychlost zvrtaňa 72. Su asy už v něnavratnu, rozbite, bo byly moc křechke, kaj vtedy ešče byl ohebnějši vinyl…

 • Jája

  Včeraodsud zmizela reklama Českého rozhlasu. Dnes je opět na svém místě, takže mám aktuální informace, i když jim občas nerozumím :-))

 • kaňka

  K chřestuSe tu má psát k tématu, hmmmm. Bohužel to mám do Ostravy daleko tak mi ty fotky moc neřeknou. Ale je fajn , že přibylo aspoň něco. Já se vůbec nedivím, že se Ostravak stahuje do ústraní. Jen on ví, co všechno ve svých dřistech o sobě prozradil. No a teď, když o něm natočili reportáž, mohl by ho nějakej čmuchal začít opravdu usilovně hledat. Mě je třeba jedno jestli je Ostravak živý člověk, který zažívá tady popisovaný události. Já se chci prostě jen pobavit, ale sou lidi, který jeho dřísty moc nezajímaj, ale chtěj rozlousknout to velké tajemství. Proto bych Ostravakovi odpustila, že teď píše spíš takový hesla než pořádnou literatůru. Ostravaku drž se, ať tě žádnej čmuchal nevyčmuchá.

 • Tytlok

  havíř Slivka…Uplynuly věky. Havíř Kotas se navrátil, Rusové odešli. Jediné co se nezměnilo jsou ti páni soudruzi v předu.Není to věc k zamyšlení…

 • chuj

  OvEudělejte si čaj z už použitého sáčku = to je edisko k ostravakovi! … i když ostravaka bych přirovnal spíš horkému čaji, kterým zaliju kafe (odzkoušeno v časech výšky, bacha chce ta oaspoň 3 cukry) – prostě pecka, co tě nakopne!

 • Jan za chrta Nor

  Když se blíží konec měsícetak mozková aktivita (ba i jiné aktivity) klesá.Kde jsou profesionelní přispěvatelé… Gorola asi někdo bacil. Snad to byl bacil…

 • Anna

  Pro 47No jenom jestli to nebyla Bobula. Treba uz mela toho jeho vecneho vysedavani u pocitace dost :-)))

 • Nikdo nevi kdo je Ostravak ?Pořád čtu jak je Ostravak anonymni, že ani vydavtel neví o koho jde, atd. Ale nejde jen o marketingový tah? Např. z těchto fotek přece snad plno lidi z jeho okolí i učastníci „akce“ dost snadno uhádnou kdo je autorem.

 • dobře napařená (že něvite co)

  Dva dny robotyi tak se tu nic nězměnilo. Ostravak furt štrajkuje, dřystaliště srši ftipem jak vždycky … Tož temu se řika ticho před buřkou, ….anebo už jsme po?

 • Anna

  Tuz zehlicko,ty mas paru. Nevim jak je u vas, ale tu neni zadna burka v dohledu. Jen vysoke modre nebe, slunicko a 23 st. C

 • Lidka

  Tož Aničko,to abys vzala foťák nebo kameru a šla nám to krásné nebe vyfotit, protože jak víš, je to tady momentálně na téma „Řekni to fotkou“. :))

 • Anna

  Lidus,jo, podzim se nam vydaril, houby rostou o 106, coz vysvetluje nepritomnost skalnaku a kdybych nebyla nachlazena, toz misto toho vysedavani u pocitace tez beham po lese. Ja, ja vcera skoro v 7. nebi a dnes v posteli s aspirinem. Nafotim a poslu, zatim nezbyva nez verit ;-)))

 • krmič

  Edisko [42]Šelakové desky (tzv. standardní) měly 78ot/min.

 • ihound

  Ostravaku piš!Chtěla jsem si dneska a zlepšit náladu a zasmát se a ono tu nic není. Začínám propadat depresi.Ale musím poděkovat všem, co přispívají do diskuse, vaše kidy su taky fajne :-)Dík

 • Pitrys

  Ostravak už nepřijde……podle mě se ta Lafetka z Novy přiblížila moc natěsno a Ostravak se zalekl, bo si představil, jak pak bude ráno jezdit lokalkou na šichtu a ta banda „zpocenych ludi“ poznajíce ho, na něj bude vrhat nenávistné pohledy a možná si i nenápadně deštníkem píchne do slabin. Chudák by musel jezdit na kole nebo Felinou, ale to by zas slýchal v práci, jak je v balíku, že může pálit benzín a že ani nepřispěje na nemocné děti, žebráky na náměstí nebo na Jarunin nový byt.Holt začarovaný kruh. Daň za slávu…

 • šemik

  Aničkoa já myslel, že jsi ve Švédsku. Tím počasím jsi mě ale zmátla.

 • Anna

  Semiku,co te mate? To, ze je na 56. rovnobezce v zari 23 st.C neni snad nic neobvykleho. Nebo je?

 • Neva

  Tuž dobře to tu zas hajcuje, jak za starych dobrych času…

 • kochatko

  Pro [56]Lafetka alijas Gaba Šramkova/Lafenda je sice moc mila a fajn děvucha, ale minymalně třy věcy tam zdupala, lepši řeknute řekla ich inač, niž zname my tudyk z dřistuv – takže podle mojeho spiš „zmlžila“ niž přezradila.

 • Pitrys

  Pro 60Keré tři věcy?

 • Pitrys

  Pro 60Které třy věci?

 • Anna

  Pro Nevutuz jasne, ze hajcuje. Ja tez bo horecka je potvora. Uz tu chybi je Gorol s Bobulu. Ze by se snazil napodobit Ostravaka s tym pauzovanim????

 • kochatko

  Pro [61], [63]A či ja vim, hledej… Včil se spominam akorat na ostravakuv věk.

 • šemik

  no a taky děcka jeho ségry

 • Jája

  Aničko,tak se brzy uzdrav :-). Je to škoda, takový krásný podzim trávit v posteli. Díky alespoň za to, že nějaký genius vymyslel “ www.“, to se pak i ta horečka snáší lépe :-)

 • Pravdomluvny synek

  Bomba!!!!Lidičky, mám tady pro vás, šťouraly, pecku!Ta reportáž mi nedala spat, tak sem se spojil s jednou svojí bývalou známou, která teď dělá investigativní reportáže o anonymních spisovatelích pro Novu. Kdysi jsme spolu strávili několik hodin zamčeni v koupelně na párty jednoho společného známého – vyrušila nás až jedna neodbytná osoba, která pak zbytek večera trousila intelektuální výpotky na rozličná témata o prasatech a sexuálních zvrhlících a nebrala si na nás servítky a uváděla i rozličné příklady ze života. Navíc byla hnusná. Ale to je nepodstatné.Podle informací, které asi nikdo neautorizuje, se Lafetka během natáčení sešla se skutečným Ostravakem!!! Domlouval prý to někdo z nakladatelství, ale paní Repronisová prý ne. Ke schůzce došlo na haldě Ema v pozdních večerních hodinách. Dovolím si citovat: „— je tam tma jako v prdeli a smrad jako u Břešťáka v koupelně, takže jsem mu neviděla do ksichtu, ale měl příjemný hlas —„Řekla mi toho ještě víc, ale bohužel, nemohu víc sdělit. Lafetka mě zapřísahala, že jestli někde něco kecnu, pošle na mě ukrajinské kopáče kanálů s Tunou v čele a ti mi to už vysvětlí.No věřte – nevěřte…

 • Jája

  Ad 67A bude nakonec rozluštění – jako v tom oblíbeném televizním pořadu „Věřte- nevěřte“? Tam nakonec divákům vždy prozradí, jestli příběh byl pravdivý nebo ne :-)

 • gargamelka

  Preo [46] – chuj (příhodný nick)Jak můžeš srovnávat nesrovnatelné? To, že jsou třeba jabka a hrušky v jednom koši ještě neznamená, že jabko bude chutnat jako hruška a naopak. Že tys z těch vysokoškolských dryáků přešel na lehčí drogy? Možná sis dokonce i šlehnul! Přejdi raději na použité sáčky z čaje, to je jediná cesta z tvé neveselé situace…Je to marný, je to marný, je to marný – pařez zůstane pařezem, cyp cypem a chuj chujem…

 • chuj

  pro gargarděkuji za netoleranci k jinému něž tvému názoru. myslím, že ses zbytečně zdžela na uzdě a žes svůj talent mohla rozvinout do celé šíře. v tom nicku byla a je neskrývaná ironie. ale, kdo nechce, nepochopí …

 • gargamelka

  Pro [70] – chuj: v tom případě sorry…(i když ironii tohoto stylu opravdu nechápu – možná ani opravdu nechci). Ale – O.K.

 • za co

  pro chuj…jestli sis stačil všimnout, tak jediné reakce gargamelky JSOU ty, že každému kdo nepatří do „Těšingrupy“ ..ŘEKNE KONEČNĚ PRAVDU DO OČI.Co jsme to za cypi a imbecilové…kolikrát i zmačkaný leták z Kaufu je proti trotlům co tu chodí …více inteligntní a prospěšný…cha chaGargamelko..ty zje zajimavy ukaz…negativismus mi lze z monitora ze tych přispěvku až do chalupy….Mám pro Tebe , ale dobrou zprávu…tvoje kariera by se mohle ubirat k praci profesionalni Dominy a mohla by si chrlit ten svůj hnus na chlopky co by ti za to aji poděkovaly…bo tvoji aroganci by znesli enem opravdu silnějši natury…

 • gargamelka

  Nerada dloubám do lejna, …proto bys mi „za co“ neměla stát za odpověď. Přesto – označ můj příspěvek, kde jsem vytvořila „Těšingrupu“? Tu sis vytvořila jen ty ve své nenávistné útočnosti.Ale v jednom ti dám za pravdu – je tu pár příspěvků, proti nimž je i ten leták z Kaufu přímo krásná literatura. Mimochodem – pro někoho subjektivně vnímaný negativismus zpravidla objektivně obsahuje byť jen minimální zrnko logiky. I ten tvůj. Je jím ta tvoje virtuální domina – je logické, že „hladová bude žvanit především o chlebu“…Neboj, a keep smilling! :)))

 • Jája

  Ježíši, lidi, co blbnete :-(((((, nechcete ještě přitvrdit, že ne :-)))

 • za co

  ach joJeště větší blbec , než jsme doufali…….muhehe

 • šemik

  za coUž s tím přestaň. Máš na myši kolečko, tak Ediska a grgamelku nečti. Jestli na ní kritizuješ, jak se do druhých trefuje a ty se tady už po několikáté trefuješ do ní, tak si tak trochu kálíš do huby. Sere tě, prosím, to se stává, řekni jí to jednou pak si jí nevšímej. To samé s Edysem. Nedávno jsi tady pofňukávala že tě snad někdo uráží a teď tu vedeš řeči o blbcích. Trochu si to srovnej, hlavně zas nezačni s tím svým pofňukáváním. Radši zapracuj na interpunkci, když čte člověk tvoje příspěvky tak jak jsou psané, tedy s těmi vytečkovanými pauzami, má pocit, že jsi myšlení poněkud mdlého či těžkopádného.Muhehe a íhaha!

 • Irénka

  Milá dřystající partyjo!Tak se mi zdá, že jste se asi museli nakazit od těch našich politiků, protože ti na sebe též jenom poslední dobou kidají hnůj. Je smutné, že se ten konfrontační tón objevuje i zde…na blogu, který by pro nás všechny mohl být (pro mne osobně i přesto všechno stále je, díky Ostravakovi a děkterým dalším lidem) oázou inteligentního humoru, nadhledu a tolerance, tedy vlastností, které těm našim papalášům tolik chybí. Taky to tak podle toho vypadá. Vykašlete se už na to! Ať si každý sám u sebe dělá autocenzuru a snaží se co nejméně prudit svými příspěvky… a bude zase fajně, jako kdysi. Konfliktů je kolem nás všude dost, tak proč si pro sebe nezachovat aspoň tuto životodárnou oázu…?P.S. Dovolte mi ještě jednu rýpavou poznámku, takovou malou anallýzku (to je móóóc pěkné slovo, Edisko).Rozdělilo se to tu na dva tábory: danijelovce a nedanijelovce. Myslím, že názory na její příspěvky zde jsou otázkou vkusu každého z nás. Já Danijelu nemusím, mám na ni svůj názor, ale nikdy jsem neměla ani potřebu jí to sdělovat, protože mě tato dáma nezajímá.Tím ovšem nechci řící, že ji ignoruji, že to není hodnotný člověk, nebo že nemůže být pro někoho bohyní.A tak, když mám doboru náladu, tak si nějaký ten její dřyst přečtu a pak žasnu a někdy se i zasměju, co vše je možné napsat do ostravakovych dřystů. Mějte se fajn a už na sebe nebuďte jako psi, venku svítí sluníčko…

 • leona

  konečně někdo normální

 • Pravdomluvny synek

  Bomba!!!![67] Bomba!!!! (Pravdomluvny synek ) 22.09.2006, 07:18:16#Lidičky, mám tady pro vás, šťouraly, pecku! Ta reportáž mi nedala spat, tak sem se spojil s jednou svojí bývalou známou, která teď dělá investigativní reportáže o anonymních spisovatelích pro Novu. Kdysi jsme spolu strávili několik hodin zamčeni v koupelně na párty jednoho společného známého – vyrušila nás až jedna neodbytná osoba, která pak zbytek večera trousila intelektuální výpotky na rozličná témata o prasatech a sexuálních zvrhlících a nebrala si na nás servítky a uváděla i rozličné příklady ze života. Navíc byla hnusná. Ale to je nepodstatné. Podle informací, které asi nikdo neautorizuje, se Lafetka během natáčení sešla se skutečným Ostravakem!!! Domlouval prý to někdo z nakladatelství, ale paní Repronisová prý ne. Ke schůzce došlo na haldě Ema v pozdních večerních hodinách. Dovolím si citovat: „— je tam tma jako v prdeli a smrad jako u Břešťáka v koupelně, takže jsem mu neviděla do ksichtu, ale měl příjemný hlas —“ Řekla mi toho ještě víc, ale bohužel, nemohu víc sdělit. Lafetka mě zapřísahala, že jestli někde něco kecnu, pošle na mě ukrajinské kopáče kanálů s Tunou v čele a ti mi to už vysvětlí. No věřte – nevěřte…

 • šemik

  A ty taky, pravdomluvný synkumusíš mít nějaký komplex, že to sem cpeš znovu když napoprve nikdo nereagoval. Stačilo jednou, nemusíš být 2x po sobě stejně originální, pak už se tomu neříká originální, víš?

 • Pravdomluvny synek

  Bomba!!!!Lidičky, mám tady pro vás, šťouraly, pecku! Ta reportáž mi nedala spat, tak sem se spojil s jednou svojí bývalou známou, která teď dělá investigativní reportáže o anonymních spisovatelích pro Novu. Kdysi jsme spolu strávili několik hodin zamčeni v koupelně na párty jednoho společného známého – vyrušila nás až jedna neodbytná osoba, která pak zbytek večera trousila intelektuální výpotky na rozličná témata o prasatech a sexuálních zvrhlících a nebrala si na nás servítky a uváděla i rozličné příklady ze života. Navíc byla hnusná. Ale to je nepodstatné. Podle informací, které asi nikdo neautorizuje, se Lafetka během natáčení sešla se skutečným Ostravakem!!! Domlouval prý to někdo z nakladatelství, ale paní Repronisová prý ne. Ke schůzce došlo na haldě Ema v pozdních večerních hodinách. Dovolím si citovat: „— je tam tma jako v prdeli a smrad jako u Břešťáka v koupelně, takže jsem mu neviděla do ksichtu, ale měl příjemný hlas —“ Řekla mi toho ještě víc, ale bohužel, nemohu víc sdělit. Lafetka mě zapřísahala, že jestli někde něco kecnu, pošle na mě ukrajinské kopáče kanálů s Tunou v čele a ti mi to už vysvětlí. No věřte – nevěřte…

 • Pravdomluvny synek

  Bomba!!!!Lidičky, mám tady pro vás, šťouraly, pecku! Ta reportáž mi nedala spat, tak sem se spojil s jednou svojí bývalou známou, která teď dělá investigativní reportáže o anonymních spisovatelích pro Novu. Kdysi jsme spolu strávili několik hodin zamčeni v koupelně na párty jednoho společného známého – vyrušila nás až jedna neodbytná osoba, která pak zbytek večera trousila intelektuální výpotky na rozličná témata o prasatech a sexuálních zvrhlících a nebrala si na nás servítky a uváděla i rozličné příklady ze života. Navíc byla hnusná. Ale to je nepodstatné. Podle informací, které asi nikdo neautorizuje, se Lafetka během natáčení sešla se skutečným Ostravakem!!! Domlouval prý to někdo z nakladatelství, ale paní Repronisová prý ne. Ke schůzce došlo na haldě Ema v pozdních večerních hodinách. Dovolím si citovat: „— je tam tma jako v prdeli a smrad jako u Břešťáka v koupelně, takže jsem mu neviděla do ksichtu, ale měl příjemný hlas —“ Řekla mi toho ještě víc, ale bohužel, nemohu víc sdělit. Lafetka mě zapřísahala, že jestli někde něco kecnu, pošle na mě ukrajinské kopáče kanálů s Tunou v čele a ti mi to už vysvětlí. No věřte – nevěřte…

 • Neva

  IrénkoHezky jsi to napsala, akorát je smůla v tom, že to zřejmě chápeme někteří ostatní, enem ne ti, kerych se to přímo týká. Proto to někdy vypadá tak, že si tu navzájem nadáváme. Ono by to ale možná byla i trochu nuda, kdyby tu kecy překypovaly jen samou chválou a úžasem. Bo bohužel, take danyjelo-gargamely v tym žyvotě furt kajsyk potkavaš a něvyhněš se im…ale sluníčko fakt pěkně hřeje a svítí, to dělá ten den hezčí.

 • za co

  šemik…kritizovala jsem někdy tebe?…Gargamelka s určitě ubrání sama../ ikdyž nevím, proč jsi můj poslední příspěvek ihned vztáhl jako urážku na ni/…Strašně nerada soudím lidi jen podle toho jak píšou sem do kidů…protože někdo má písemný projev slabší někdo naopak brilantní…ale v životě je to třeba jinak …

 • za co ( blbinka)

  pro IrenkuIrenko Ty mě znáš, mám své mouchy..al nemůžu mlčet když tady někdo bezdůvodně uráží . Každý má právo sem napsat. A já mám právo se bránit…ne Iris?

 • chuj

  pro gargar2není nutné se omlouvat. ani když nesouhlasíš. ale když nemáš snahu pochopit, že může být i jiný názor, tak ta omluva hlavně nemá žádný smysl. tohle fórum mělo, aspoň podle mého, být hlavně o tom, co píše o. ale tady se po jeho vlně kdekdo sveze, potahá vlastní triko, hledá svých 5 minut slávy, místo aby to zkusil vlastní cestou, jako to udělal o. a díky tomu to tady tak i vypadá.

 • Edisko

  Nale robki, robki, kaj byzme bez my chlopi vas byli?Tuž se dve děvuchi něpadly hneda kolem krka, aji to se stava. Aspoň je to dukaz, že ostravakuv blog je takym malym špigelkem, co ukazuje nas, co tu chodime. A nedělte na na Těšinpartyju a ostatni, bo nic takeho něni. Všecy sme „ostrakova partyja“, enemže na rozdil od tych realnych ostravaku, keřy maju možnost se v Ostravě zejst a poznat se, my zme dědiňoře, každy z inši strany od Ostravy, tuž se zname enem přes ty pismenka.Dovi, jak by to bylo, dyby se „za co“ potkala z gargamelku, co? Myslim, že by z nich nakoněc byly ganc fajne kamaradki, chmmm…Bo ludě su všelijacy, no ni?

 • Nevo, dík za názor.

  Nemusíme si přece za každou cenu tady notovat, to bych nechtěla! Brr, to by fakt byla nuda. Ale i oponovat se dá kulturnějšími způsoby, né? Já bych navrhovala použít zdravý selský rozum a obyčejnou lidskou slušnost. Co ty na to?

 • Irénka

  Promiňte, zapomněla jsem se podepsat. Dřyst 88 je můj. Jsem z toho volaká zmetená.

 • Edisko z Těšina

  Kurec palec – už aji ja začinam přemyšlať a pisať v přesmyčkach,…rači se zajdu do Lukaša srovnat myšlenki aji pismenka v tej moji pale :)))

 • za co ( blbinka)

  Edisko…nbudš mi věřit, ale myslela jsm na to same..jak by se asi garguša chovala v osobním kontaktu…Těšingrupa-neznamena hanlive slovo ,pozor!/bo jsem skoro těšíňák/A s tím, že se nemůžou lidi s kidů sejít nesouhlasím…Protože, před rokem když se založila OP…přijeli do Ostravy partyjnici až z Prahy.Jinak jen pro info členov OP jsou z měst: Praha,Opava,Švábenice /Vyškov/ atd..Nemyslím si, že cesta z Těšina cugem do OVY…je nepřekonatlna dálka, ale klidně Tě vyzvednu autem v Těšině…stačí napsat jmeno knajpy , kerou šefuje Lukaš

 • za co ( blbinka)

  omlouvám se za absencipísmenka E …ale stávkuje mi klávesnice:o(

 • boba

  Irénko !Zlatá slova, zlatá slova… :-)

 • za co ( blbinka)

  bobanení možné…bobuš zdruvka

 • Edisko z Těšina

  Tuž jak by se mohla Lukašova knajpa ……nazyvat inači, než „country hospůdka Těšiňak“? Checheche…Aji dyž Lukaš je z dalekej Azyje :)))Akurat už v ni ta muzyka něni moc kantry, bo Lukaš kupil klimperkastlik, do kereho omladina rada haže pětikoruny a pušča se tam duc duc duc…Ale znam taki fajny figel, kery šecy mladi respektuju – natěpu tan zeštyry pětikoruny (anebo dvacku) a pustim zepět razy za sebu staré dobre pochody – nejoblibenějši su Vpřed smělo sudruzy spějme, Kupředu leva, internacyjonala, Pochod rudych namořniku a Rudy šatek. A je to.Stařy se směja (někeřy aji zpivaju!), mladi vala bulvy a Lukaš něstači čepovať! Tuž take kantry mame někdy na Těšině!(:-D)))

 • Boba

  A ještě jednou – k tématu: na chřestu jsem byla, moc se mi líbil, burčák fajny, vyhraná kniha poučná :-). Tož nevim, jak hneď ve dveřách poznali, že nésu z Ostravy, že mi dali slovník… 😀

 • za co ( blbinka)

  Edisko…kde přesně je ta hospoda? Vím kd byl bývalý těšíňák…nebo to je u náměstí kousek od teho night klubu…jak se to větši parkoviště / teraz po novemu : „vyhrazeno pro zákazníky Fa Miczka“?

 • Lidka

  Ostravaka jsme nevypátrali,začíná hon na Ediska.Edis utíkej!!! :)))

 • Lidka

  Ostravaka jsme nevypátrali,začína hon na Ediska. :))Edis utíkej!!!

 • za co ( blbinka)

  Lidka…:o)

 • Irénka

  Blbi,klídek. Já jsem dlouho váhala, než jsem ten svůj dřyst napsala. Dlouho jsem tady ničím do diskuze nepřispěla. Ale bylo to z toho důvodu, že mě ta diskuze nějak přestala těšit. I když za jiných okolností bych sem tam určitě něco dřystla.Nevím proč se tak stalo, jestli je to tím, že jsem některým dřystům moc nerozumněla, nebo jsem k tomu neměla já mdlého rozumu co říct, nebo to bylo pocitem, že tady bylo předanijelováno, přešemíkováno, přeediskováno atd. a můj dřyst by stejně zapadl (každý jsme tak trochu exhibicionista, jak říká krásně Ostravak).Nevím, ale v každém případě jsem radši držela hubu (tedy v tomhle případě klávesnici) a nikoho nekritizovala, vědoma si toho, že když nic lepšího nenapíšu, tak nemám právo kritizovat druhé (jak tady někdo již dříve poznamenal). A taky (to mě naučil život)… někdy je lepší, Blbi, myslet si svoje.Za velké věci se budu rvát a svoje názory obhajovat do krve, ale tady…A už dost, končím s těmi sebemrskačskými výlevy, beztak už jsem protivná. Jedu za sluníčkem.

 • Anna

  pro Jaju (66)Nic netrva vecne (ani laska k jedne slecne) natoz pak nejake nachlazeni. Po vcerejsi aspirinove kure jsem zase ciperka;-))) Jajo,dik za ucast.Toho pravdomluvneho synka musela v te koupelne vyhmatnout jeho manzelka, bo ktera robka by jinac plytvala energiju na jakesi komentare.Bobo jsi to ty? M.N.? Fajny vekendek vseckym, ale hlavne Ostravakovi :-)))))Zdar!

 • Irénka

  Bobo,už jsem to fakt nemohla vydržet! Mí Švábeňičané mi rozumí…

 • za co ( blbinka)

  irisjá vím…já vím…máš zase pravduJenže já mlčla tři měsíc…no a pověstná kapka udělala své

 • Irénka

  Edisko,Blbinka má pravdu. Klidně můžeš někdy přijet na nějaký sraz OP, tak jako ostatně každý (kdo tedy má zrovna možnost – čas, peníze atd.), a z Těšína to není tak daleko. Když to zvládne máma od dvou malých dětí s náročnou prací a koničky až od Vyškova (že, Bobo)… Vždycky je mezi námi vítán ten, koho baví Ostravak a jiné srandy. A třeba můžem udělat příště nějakou tu pařbičku i v té tvojí hospůdce. Aspoň bychom se lépe poznali a zjistili, že vlastně o nic nejde.

 • za co ( blbinka)

  IrenkoTy se nezdáš…myslím, že je to super nápad…příští sraz bude v Těšině u Lukaša…

 • Irénka

  Blbinko,emoce jsou sviňa, to já znám.Nejlepší to je ze sebe dostat – třebas na náklaďáku v E99. Vzpomínáš?Teď ale nevím, je tam ještě vůbec?Myslím, že se ten klub předělával.Teď už ale fakt musím za tím sluníčkem.

 • Boba

  pro 102Aničko, tož fčil nevim, či su :-(. Boba jo, ale M.N. mi nic neříká :-(

 • Anna

  Boboa rika ti neco cislo 48?

 • nenapařená sestra ETA

  Tuž tady na určitě luděseda jakasyk podzimni depresyja, kera se projevuje typickimi českymi vyjevy – nadavky, uražky atak dale. Jenže tady je ostravsko a česke vyjevy tu němaji co robiť. Hlavně ať ta atmosfera nědolehne i na ostravaka, bo to pak budu ty dřysty meně přyjemne jak ty od těch chuju co mě na misteckym rynku třykrat do dňa rvu do play ty-mobajla.

 • za co ( blbinka)

  bobapořád čekám ,jestli zareaguješ i na mé dva vzkazy…ale nic…:o(

 • Jája

  Irénko,já tě tedy beru za slovo a příště určitě na nějaký sraz OP přijedu :-). A konečně přispěji na papagája, na co už se dlouho chystám :-))

 • Edisko z Těšina

  Děvuchi, tuž na sraz ostravakovych přyznivcu …… aji přyjedu, bo lidi, keřy maju radi ostravakove teksty a srandu vubec, nikdy němaju zlu naturu a takych dycki rad poznam!Šak špitnitě, až cosyk budě v luftě! Včil ale musym ešče zaject za jednu kamaradku do Třynce, kera tam v jednej knajpě čepuje a pravěla mi, něch se stavim zhodnotiť, či to robi dobře. Tuž tam idu zamachrovat a zrobit ze sebe degustatora!:)

 • Oralfuck

  Do tydňatady bude přiběch z dovolene. Už se na tym pracuje!

 • Boba

  Jéje,špatně čtu: Blbinko, tebe samozřejmě taky zdravím :-).Aničko – Bobula nejsem :-(Jájo a Edisko – tož to jsem zvědavá, jestli se na dalším srazu opravdu ukážete :-) !!!!

 • Za tyděň bude akorat tak pohřeb Ostravaka…..a ni dalši dřyst. Něni vam žadnemu jakesik divne že tak dluho něpiše? Že ma v posledni době take podezřele poznamky – jako že žadny dluhy članek, jen taky kratky vskaz že dalši uš budě delši, pak pro hladove na zacpani huby pak fotek s chřestu…..Psani čtenařu do komentařu je akorat take cukani nohy od žaby kera uš je mrtva…… Ale eště temu hafo lidi něvěři. Neni uš ta dychtivost ze začatku, radost že Ostravakove zažitky on svěři aj nam druhym, vlak knižek a cedeček jedě dal, ale připada mi že mašinfira uš je jakysik utahany a davno si něpiska zvesela Jede jede mašinka…..Mame par krasnych nadraži, moderni koridor, perfektni nadražni rozhlas, haldu nadšenych cestujicich, jen mašinfira tu už dluho něni, jen semtam pošle vskaz – Lide bděte, Ja přijdu…..A cestujici plkaju na peroně………..

 • Pitrys

  Pro 117A ty se mu Trudo divíš? Šak i mašinfírové chodí na zasloužený odpočinek a tenhle strojvedoucí nás bavil skoro dva roky, zpočátku den co den. Však si to zaslouží. I když… Já si myslím, že se ještě vrátí.

 • Ája

  zkuškabo včil sem cosi napsala a jaksi se mi to kajsi zašantročilo – taki nědokončeny polotovar. Tuž sem zvědava, esli se to dostalo do kiduv, či ni.

 • Ája

  nědostalo,škoda, bo to bylo ganc pozytyvni.

 • Ostra-vack

  Zdar lidi!Sem novy Ostravak. Budu tu pisať do dřystališťa svoje přyběhy, bo stary ostravak na to sere, tož vas aspoň budu baviť ja. Tu mě mate, no ni! A jak Ostravak už nepiše, tuž sy mě všimnu v Repronise a tež mi vydajů bichlu, za ktorů pojedu na dovolenu do Chorvatcka.Ve středu sem se ožral s partyjou na Stodolni a jak sem šel dom, šlapnul sem do psiho guvna. Do štajgrove řiti, zařval sem na cele kolo. Musym si kupiť nove buty, bo budu smrdět v lokalce jak psi guvno.V patek sem zašel do Bati a tam měli fajne buty ve slevě, tuž sem si kupil hned troje. U pokladni sem s robu šprymoval, jesli mi da slevu, když kupuju troje. Nedala sviňa, tuž sem ji pravil, ať ju cyp střeli. Zavolala na mě veduciho, tuž sem rači valil dom.Esli se vam to libi, přyšče napišu vic.Česť buch.

 • gargamelka

  Pro [121] Ostra-vack: Nelíbí.Je to duté a prázdné, jako vacksy-systém. Nikoliv neprávem máš na konci svého nicka koncovku -vack…:(((

 • Ája

  pro Trudu – 117Trudo, žadne literarni umirani! Ostravak se od nas vzal planovanu (a dopředku oznamenu) řadnu dovolenu na zotavenu. Vzkazal, že časem zase napiše a ja mu věřym.Dyť to něma jednoduche – na jedne straně un sam, a na druhe my všeci (už přes 2 500 000 vstupu). Tuž jasna přesyla, no ni? A jak přestaně psat, tuž vedem eště take „bečkove“ (nebo cečkove?) kolo mezy sebu.Plně suhlasim s Irénku – 77 (timto tě zdravim, měla bys častějši psat). Tajak pro ňu, i pro mě je Ostravakuv blog taka oaza… tuž ludi, někazme si to!

 • Ája

  pro 121no nazdar…

 • Malika

  pomocOstravaku, kde si? Kde jsou ty doby kdy jsi psával častěji, bylo fajn přijít večer z práce a kouknout se co jsi de vyváděl. Teď jenom furt koukám na staré příspěvky a nic nového u čeho bych mohla polechtat bránici. Doufám, že to je jen přechodný stav a brzy se nám vrátíš. Malika z Prahy

 • Anna

  Zdar stodvacetjednickoTuz sebevedomi mas dobre, o tym zadna :-))) Me pobavil uz jen ten tvuj napad. A jak tu kdosi drive zminil, prubnut se ma vsecko no ni? GO AHEAD MAKE MY DAY!

 • Haryn

  Každy ma pravona nějaku tu pauzu ni? Nigo něni superman, aby pisal co druhi den štyry aštverki… Myslim si, že naš spisovatel neumira, jen si musi něco nutně zařidit třeba s Blanku :-) Jinak si taky myslim, že ty přiběhy su z časti pravda a zčasti ni, ale no přece nevadi, de o to, že to je vtipne, ma to spad a je to originalni. Nic podobneho nikdo pred nim nepsal. Verim v Ostravakuv navrat!

 • lucinka

  pro 121moc se nechytáš páč kopíruješ něco,co už tu bylo a ještě k temu to děláš blbě,ale je pravda,že jsem se zasmála,ale ne nad tvým dílem,ale nad tou marnou snahou se na něčem jako je ostravak přiživit a zvýraznit!doporučuji pro příště originalitu a né kopírování ostravakových hlášek.. :-))

 • šemik

  Už aby si to Chorvátsko s Blankou vyříkali, ujasnili si, že starý pardál jeho věku se už měnit nebude a pro vztah se nehodí a on začal zase psát jako předtím. Nejlépe mu to stejně šlo v období předblankovním.

 • Lidka

  Šemiku,ty jsi nějaký nepřející. :))Ale máš pravdu, doba před Blankou byla veselejší.

 • Jája

  Ad 116Bobo, já to vážně myslím vážně. A určitě se ukážu, když dáte vědět :-)

 • šemik

  Lidko,nejsem nepřející:-))Jen nám všem přeji co nejvíc zábavy.

 • za co

  Ediskotak sem včera byla na kontrole u Lukaša / jasně, že to bylo tam kde sem myslela/

 • Anna-Lisa

  Za co/kontrolatuz a jake pivo tam cepuju?

 • kaňka

  Čekání….Mi přijde divný, že by neměl Ostravak čas nám sdělit svý příhody. V ,, předblančiným období“ to vypadalo, že je celej hrrrr nám rychle předat svý zážitky, ale teď? Mám dojem jestli to o své druhé identitě Blance omylem neřek a teď už nám nemůže nic moc psát aby se Blanka nedočetla něco nevhodnýho. Pokud někdo má potřebu se o svý zážitky dělit, jak to ze začátku vypadalo, jen tak svou zálibu přece neopustí, že ho to třeba přestalo bavit. Fakt divný je i to, že poslední příspěvky mi přijdou takový chladný.

 • Jája

  Kaňko,Blanka mi z vyprávění Ostraváka příjde moc sympatická a se smyslem pro humor, takže si myslím, že je a bude nad věcí. A přece jí nemůže vadit vyprávění třeba o tom, jak Ostravák tančí s vosami (tahle povídka byla skvělá!). Jo a taky nevěřím, že by ta sympatická Blanka nepustila Ostraváka s kamarády do hospody a vadilo by jí, kdyby o tom povyprávěl :-)

 • lucinka

  čekánípodle mého názoru ostravak ani v žádným chorvatsku nebyl,kde by pořád brali s Blankou dovolené,když předtím byli na chatě a mezitím ještě Blanka v tych lazních!podle mě má ostravak moc roboty a než psat blbě,zbrkle a něco odbyvat,tuž rači nepíše nic…aspon to je můj názor,ale pěkně si to zamotal,páč ted musí vymyslet co jako bylo v tym chorvatsku :-)

 • Anna-Lisa

  Cosiby s tym meli zrobit na kazdy pad, bo mi to rve srdce jak tu vsichni tesknime. Tobe ne Ostravaku?

 • Jája

  ČekáníLucinko, takže myslíš, že ho tak moc zaměstnává vymýšlení toho, jak to jako bylo v tom Chorvatsku nebo má moc práce proto, že v tom Chorvatsku byl a teď dohání to, co se mu nakupilo na stole, protože měl dovolenou ?Tak či tak, doufám, že to čekání už nebude moc dlouhé :-(

 • lucinka

  pro 140ne myslím,že má moc roboty,bud nějaký šibeniční termín v robotě a nebo třebas něco robí doma…rozhodně je to něco co nepočká,něco proč nemůže ani na chvilu sednut ke kompu a dřistnut ty zážitky z minulých dní atd…je to smutné!!!!!!!!!není co čist na co se těšit..

 • kaňka

  Ostravsky bzukotPodle mě to šibeničním termínem nebude. Těch už za tu dobu proběhlo a vždycky napsal v nějakým slušným čase. Už mě to trochu štve se sem připojovat a čučet na ty samý fotky furt dokola, ty starší příběhy mám už poněkolikráte přečtený. Co já v tý práci sakra budu dělat. Možná, že si Ostravak usmyslel, že si šplhne u našich zaměstnavatelů, když se v pracovní době nebudeme zdržovat čtením jeho blogu. Mám úplnej absťák…… fňuk :-(

 • The napad

  Tak mezi tim, nez se objevi neco noveho muzeme zfilmovat stare deniky. Kulisy (Ostrava) sou zadarmo, scenar taky je, staci sehnat kdo bude hrat ostravaka a naky realizacni tym:) Bo jinak to zfilmuje Polesny a ja se pobliju

 • Anna-Lisa

  Vyborny napadJa osobne bych se teda uchazela o roli Jaruny, protoze gzycht-kuri-ryt-permanent mi fakt ide moc dobre;-))))

 • Jája

  Škoda,že jsem šílená trémistka, to by opakované záběry se mnou brzy zruinovaly rozpočet filmu a asi brzy i štáb – psychicky :-)). Takže bych se mohla ucházet maximálně o klapku nebo rekvizitářku :-)

 • Pitrys

  Já chci ……hrát makaka :)))))

 • za co

  proč být skromnýjá bych se teda zajímala o roli “ samotné Blanky“ a Danka mám …dokonce i věk souhlasí…

 • šemik

  Já bych si vzal Adama, či jak se ten hňup menuje 😀

 • Edisko z Těšina

  A ja by sem se nejrači zahral rolu maleho Ajnštajna, …… bo ma něpochibně fajnu mamu a jak to vyhliža, je to jeden z mala chlopu, kere ostravak respektuje. A bavilo by mě, dyby se o mě „za co“ musela starať :)))Ale asy ten kastynk něvyhraju, bo ve scenařu je napisane, že postava ma gzychtik hladki jako děcka prdelka a moje pyščisko je rapate a furt zarostle…Tuž zas žaden honorař v dohledu!

 • Toš ten filmby něbyl marny. Mohlo by to probihat trochu jak u Cimrmana – mohl by gdosi chvilu stat a mluvit jak to bylo s Cimrmanem, pak to zahrat. Napadlo mě aj to že by němusel byt problem s autorskyma pravama bo Ostravak je tak třeskutě a umyslně a stoprocentně anonymni že aj dokonce nakladatelstvi tvrdi že ho nězna – tak by žaden němohl bečet že jeho autorske prava byly pošlapane.Ja su ale roba něznala hromady věci a poněkud těškopadně přemyšliva tak prosim o radu. Jak se robi ten kopyrajt na anonyma? Že ho tu ten scela anonymni Ostravak ma……Jinak prosim ať se taky přihlasi něgdo gdo da k zapujčeni feldu a zahradku v Kyjovicach. Ja zeženu teho ratlika co ho měla někera s těch byvalych bab.

 • Jája

  Trudko,geniální myšlenka. Já tedy nabízím svou zahrádku (i když není v Kyjovicích, ale to se nemusí poznat), ale musí se ve správném ročním období točit ty scény, jak ji Ostravák alespoň dvakrát přeryje:-)

 • Lidka

  Trudo,já půjčím zahrádku, i když to nebude v Kyjovicích, ale však filmaři točí na různých místech, ne? Zahrádka jako zahrádka. V tom případě bych měla zájem hrát ostravákovu mamu, maskéři mi trochu pomůžou. :)))

 • lucinka

  pro 143skvělá myšlenka,jak ale vidím,role jsou rozebrány :-( i když ostravak chybí!to se asi všeci bojí vzat:-) a tož já chcu byt ostravakova segra,gizdy mi musí někdo pojčat,ale s tím myslím problém nebude :-)))

 • Lidka

  Tak mezitím co jsem to stihla poslat,už mě předběhla Ája.

 • lucinka

  lidcetuž ahoj mamo,ještě si sežen tatu a bracha(ostravak) nam chybi :-)))

 • Ája

  moc, moc fajny napad…ale, všecky role rozebrane! Konkurz na zahradku by měla vyhrat ja, bo moja zahradka je nejbliž Kijovicam a určitě je nejzanedbanější. Ať je ten Ostravakuv pot opravdicky. A felinu tež mam.Tuž, ja by se mohla baj střihnuť jakysi ten „štěk“, nakonec něni malych roli, no ni? Co tak tu sněhovu nebo velikonočni susedku, listonošku s baličkem knižek, možna, že při troše mejkapu i kamoša Marcela.Včil mě napada hřišna myšlenka, že by se mohla zahrať i OSTRAVAKA. Dyť Cimermana tež hrala v ramci konspiracije baba, no ni? No a Ostravaka mimo konspiraciju by se moh zahrať Ostravak sam, bo ho nikdo nězna a tak by se něvědělo, že je to un, no ni?

 • Ája

  no…to sem zasek napsala hovadinu. Ale omluva mě, že to bylo v ramci zapala a nadšeňa pro věc.

 • Ája

  poděkovaniVčil musim moc poděkovat Danijele za poslane (fajne, FAJNE! pralinky). Prvni sem přece enem dala zkusit listonošce za přyneseni (co dyby byly otravene, že). Danijelo, z te tvoji ciziny nědošly a z Brna poslane ja. Tuž kaj se vlastně kradě?

 • pina

  nééni tu nééni co by mě těšilo …:-(((

 • Irénka

  No, fajnedivadlo tu vymýšlite. Jenom bacha, aby nás někdo nenapadl, že chceme z Ostravaka vytřískat nějaké love, bo někteří lidi nemají smysl pro humor.Pro Ediska a Jáju /113 a 114/ – budete vítáni na jakékoliv akci, tož přijeďte, informace jsou na stránkách Ostravakove partyje. I ten nápad s „Lukašem“ se mi začiná líbit, vím minimálně o jednom pajtašovi, který by chtěl vstoupit do OP. Co kdybychom posezení u „Lukaša“ pojali jako takový chřest nováčků? Co vy na to, partyjo. Ájo, taky tě zdravím! Ještě ti dlužím jízdenku, máš ju u mě a doufám, že se zas brzy uvidíme.

 • Jája

  Ájo,no, asi jsi neviděla moji zahrádku :-), ale pravda je, že odtučňovací kůra při údržbě zahrádky mi neuškodí. Ale inspirovala jsi mne – pokusila bych se přihlásit alespoň do komparzu mezi návštěvníky knajpy.Irénko, nápad s chřestem nováčků se mi fakt líbí. Takže začnu poctivěji sledovat stránky Ostravákovy partyje.

 • Neva

  Ja by sem se třeba střyhla tu robu co ho kajsyk svaďala a Blanka žarlila…hahahahaha…

 • šemik

  Nevo,myslíš tu, co po ní jel Blanky brácha a ostravak mu to chtěl domluvit? 😀

 • Ája

  Nevo,menovala se Maruška a budě to moc fajna rola. To se da rozjet…zvlašť u teho vecka.

 • Lidka

  Děcka, bude to filmnebo nekonečný seriál?

 • Pitrys

  FilmNa co to chcete natáčet? Myslím, že to není špatný nápad, ale pozor – požádal bych o svolení paní Repronisovou :-)

 • Film něbo serijalToš asi koněčny serial bo Ostravak asi skončil že. Mohlo by se to davat večer misto Ulice a cela republika by viděla jake mame fajne město aj lidi. Stači točit kratke kusky take epizody tak na dvacet minut a aby to něbylo pravně zavadove tak to nazvat jako že Ostravakova Partyja Vspomina a zahrat jak to asi bylo.Na druhe straně natočit film uplně o tom co robi ostravakova partyja aj přiznifci tu na strankach – to by byl film skoro zajimavějši jak cely Ostravak.

 • Pitrys

  Trudo……kdyby Ostravak skončil, tak napíše, že skončil ne? A ne takové nejasné mlhavé obrysy jak hovno pod pauzákem.

 • lucinka

  no herců tu je fůra,ale jaksik ten realizační tým schází,nějaká produkční kerá by ukecávala papaláše at místo daní vervou prachy do „nás“ jako sponzoři nejúspěšnějšího filmu či seriálu či co z teho vyleze a tež jakehosik režiséra atd… :-)jinak jako se mi moooocinky moc líbí že místo fnukání nad tím co asi ostravák robí se to tu trošku rozjelo ve veselejším duchu a je aj co číst (nápady na to co kdo bude hrát a co kdo pojčá :-)) kdo tu vůbec hodil ten kid čislo 143???

 • Irénka

  Nevěřímtomu, že Ostravak přestane psát!Trudo, proč tolik pesimizmu? Já myslím, že se jenom potřebuje trochu nadechnout… jen si vzpomeňte na sebe,jaké to je, když se vrátíte z dovolené… halda restů na stole, plno úkolů od šéfa do toho se vám něco vymamlasí doma a o zábavu je postaráno. Zkuste pak ještě v noci sednout k počítači a vymyslet něco duchaplného a vtipného.Nebojte, však on se nám syneček zase vrátí.

 • Jája

  Holky,jsem zvědavá, která z vás začne dříve shánět ty trenky, co dostal Ostravák na Valentýna a pak se v nich fotil v knajpě na vecku :-).A nápad se seriálem se mi líbí :-))

 • Ája

  zároveň s Irénkou nevěřímNaš Ostravak je synek přymy. Jak napiše, že včil asy na chvilu polevi, a že se za chvilu vrati a navic že se němamy bať… tuž mu bezmezně věřym.Však jak vyměnil to gumove křeslo s rakiju za tu štokrlu, co ma v robotě, tak je to přechod. No a přechod – to je přece aji dyjagnoza, no ni?

 • Jája

  No jo,ale nebylo by to s tím seriálem zase o čekání ? To by se musel vysílat tak, ať si ho můžeme pustit kdykoliv :-)

 • Žaden pesimizmusto ode mě něni ale něsem zas uplně blba. Šak vidim že od Ostravaka měsic nic pořadneho něvidim. Aby měl taku pauzu to se eště něstalo. A těško budě při snašani zlatych vajec vykřikovat To bylo posledni něchodite do kurniku Všecko marne Zavirame Něnapišu Spominejte na mě v dobrem Pište si tu akorat tak sami.Pak by bylo blbe za čas napsat Vstal sem z mrtvych Maměnko chystajte slávu…….No nic, idu zavolat kamaradovi ať mi robi kameramana, šak kameru mame doma. Stary mě asi zabije ale to je mi fuk.Gdo chce hrat v prvnim vanočnim dilu?

 • Danijela

  158…Jsem ráda, že tentokrát ty pralinky nezmizely kdesi v neznámu.To byla strašná diskuse na počtě. Chtěla jsem to poslat doporučeně, prý to ale nejde k vůli mé adresse. Tak jsem balík odevzdala do rukou Vyšší Mocnosti /a počtě/!

 • Ája

  Danijele – 175Danijelo, ještě jednou díky… ale jedno patro pranilek už je pryč. Jsou zatrackaně dobré! Čert vem tajlu.Včera jsem měla narozeniny, tak to beru od tebe jako dárek. P.S. Ale Ostravak mě zklamal! Ja sem mu popřala k narozkam tak, že na zachytce zrušili všecky dovolene a vyhlasili mimořadnu pohotovost, a UN NIC!!! Čekala sem včera u PC cely děň… No nic, jaksi se tym vyrovnam.

 • Neva

  Trudo,mysliš jako v tom po ščedrovečerni večeři kerysik hodil šavlu na schodach? Tak v tym ja nehraju…ja chcu enem balit ty chlapy…

 • Neva

  Ájotuž zdruv…

 • Jája

  Ájo,teď jsi mě dostala. Nepochopila jsem a přemýšlela, kolikrát v roce Ostravák slaví narozeniny. A že ty jsi čekala, že ti popřeje on :-)A to si člověk myslí, že umí číst :-))Tož dodatečně – happy birthday!

 • Ája

  oprava 176pranilky = pralinky

 • Jotvor

  Tož honem,dokud neni pozděse hlásím o roli Kajoša.Ajo,všecko nejlepší!

 • Gorol

  Sem spatkiTuš sem zasek mezy vama.Čitam a čitam co se stalo v moji absency /bohužel ni abstynency /,vidim,že se to tu v minulych kidach porvalo mezy sebu, jak se do nas starych přyspisovatělu pustili Ješiňáci dohromady s Habrováky / pro srozumitělnosť uživam čarki pana Polačka / a jak zme se zas v novych kidach dali dohromady,bo naš všeckich společny zajem je jak da rozum Ostravak,ale ni v knišce ale v dřystach,bo to je naš nahon,naš energit abyzme mohli zasek rozvinuť naše fajne dyskuze a šarvatki.Tuš to jenom na uvod,pokračovani zytra.Pro Annu / 41 /:Sem se hned myslel že mě poznaš.Temu sem se dal ten na nos ten nos.

 • Anna

  Tuz Gorole,vitej zase zpatky mezi nami udrystancami!!! Ale ze ti to trvalo. To vzdycky nechavas ostatni tak dlouho cekat? No,hlavne, ze jsi zpatky. Pri trose fantazie a po paru decach burcaku bysem te poznala i bez toho frnaku ;-)))

 • Edisko z Těšina

  A jak už tu (zatym teoretycki) točime ten film, ……tuž to bych se rad mimo maleho Ajnštajna chtěl zhostit aji role tajneho rady medyjalni komise a esli mi to pujdě, tuž bych chtěl byť tiskovym mluvčim přez burčak celeho filmoveho štaba…Mam enem dotaz – budě ten film barevny, anebo jak ze starej televize??Gorolu, esli si ten fajny chlopek s tym narudlym frňakem, tuž to sem moc rad! Bo ty a ten syneček, co fňuka nad nedostatkem ostravakovych dřystu, stě bespochiby lidřy mezy všeckymi ostatnimi sympatyckimi učastnikami tej akcyje!!!:)))

 • Edisko z Těšina

  Lidko, v přyštim kole hos´TA Pumpařy burčakove synki…:)

 • Lidka

  Edisko-těšiňku,jak vyjde počasí, možná se tam rozjedu, omrknu nové posily z Brazílie. :))

 • ppa

  Papagaj masterNevim, proc mam ten pocit, ze onen Papagaj master z fotky je prave Ostravak. Navic pripomina kreslenou postavicku z obalu knizek….

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>