Neni ostravak jak ostravak

Nědavno sem slyšel chlopy v robotě dřystať cosyk o tym, že pry tajemny Ostravak kandyduje na prymatora. Honem sem letěl na vecko mrknuť se, esli to mam fakt napsane na čele, bo se mi o tym semtam zda. Šak jak može kandydovať meduzovita manička, tuž čemu ni ja, no ni? Čelo čiste, krom jedne spominky z děctvi, tuž sem se něnapadně poptal, o co idě. Tuž pry syncy a děvuchi z teho magazyna se chistaju kandydovať. Raz sem ten magazyn čital, jak mě protahlo žradlo z kantyny. Jak vitali prymatora bilbordami v Ostravě, že pry meška kajsyk na dědině. Tuž něbylo to uplně zle čitani, i když se myslim, že každy može meškať, kaj chce.

Tuž ale jedno mi neni jasne: su to novinařy převlečeni za polityki a nebo politycy převlečeni za novinaře? A bo to nevim, tuž je rozhodně voliť něbudu. A aji jak vim, že na to meno němam kopyrajt, zda se mi, že na nim trošku parazytyruju.

Abych enem naprazno němlel bantem, ja kdybych byl prymatorem, tuž bych:

 • něchal chodiť měšťaki enem pěški, ať poznaju svuj rajon a ludi v nim
 • chtěl těžke chechtaki za tu zdupčenu dlažbu na Masarykaču
 • podporoval bysem take ty male podnikatěle v centru (bo baj cukrarny je v centru třa jak byk)
 • ty zhnilotiny, co stavjaju bicyklostezki, bych popohaňal eletryckim bičem, bo to je tu pro ostudu
 • staral bych se, čemu se něstavi ten mrakodrap u Naměsťa republiki, jak tam posekali všecke stromy
 • čemu se něstavi to megalomanske dilo u Indřycha
 • no a hlavně – na moje narozki bych zařydil, aby z teho bruzdališťa pro cygoše na Masarykaču těklo misto vody pivo

Tuž co, ludě? Mam do teho isť?!

56 kidu k Neni ostravak jak ostravak

 • Mišak

  Tuž ostravaku, na hrad s tebu!

 • krmič

  Dobré,až na ten bod 6. Protože bydlím vedle, tak blahořečím krizi, že se nestaví.

 • JOa to nejsu z Ostravy 😉

 • Lela

  Tož Ostravaku,vzhledem k temo, že to maš v makovici srovnany, tak do teho di. Enem se meslim, že to tendle rok ož nestihneš, pač kandidatky só ozavřeny. A měl bes za nekeho kandidovat. Tož snad za čtyre roke, to be ses mohl předat k piratom, no ni?

 • Neva

  Ostravaku, ni…bo by Tě brzo přešel humor, než bys zrušil věčinu cypatych zakonu a vyhlašek.

 • Přidavam se[1] (Mišak ) 21.09.2010, 21:37:08#Tuž ostravaku, na hrad s tebu! Tež sem za, kdy mam přisť, bude ti třa asystentky!!

 • FiRan

  a co kdybys začal zasa psat na blogTim bys potěšil eště vic lidi :)

 • pepe

  co na hrad do evropského parlamentu s tebu

 • Edisko z Těšina

  Bo něsem z Ostravy, …… tuž němožu ostravakum do teho moc kafrať (a ani něvim, kaj je Naměsti republiki a jaky mrakodrap se tam ma drapať). Ale mět blogera a glosatora polityckeho děni takeho formatu, jako je Ostravak bars tu u nas v Těšině, tuž to by se to tu inač žilo! Bo to by se ty kolery na radhauze sofort zpatki učily zdravemu selskemu rozumu, o kery přišly, leda co byly zvolene (a že poněkere tam bzďa do tych svoich fotelu přesčas)! A před tym, než by cosyk rozhodly, burkmajster by dycki před hlasovanim položil otazku: "Co na to řekně ostravak?" či spiše "Co tež o tem napiše ostravak?" A to by sy, mily ostravaku, viděl, jak by tym koleram hneda inač začly palce po tych tlačitkach tancovať!!! Tuž temu figura ukazuje, že nejlepši řešeni navrhnul FiRan – kdybys začnul zas psať na blog! Němuselo by to byť každy tydeň a němusela by to byť třeskuta sranda, ale jak by sy o polityce psal ty, tuž to by aj taka tragedyja, jako polityka, byla stravitelnějša. A vubec by ses němusel denervovať nad polityku. Stačilo by se enem tu a tam na cosyk zpytať, či enem klasť otazki, kere napadaju normalnich lidi. A bo by sy zostal v unonymitě, ale měl by sy jasne otazki, tuž by ti díky tvoji popularytě museli konšele tež odpovidať jasnymi odpověďami. A vubec by něpotřebovaly jakesy tiskove dřystaliny.No ni?Skus to! A rychlejši, než se teho napadu chitně a zkurvi ho jakysy cajzlovsky dezenter Kovalčik…:-).

 • Helča

  Moja řečTož synku, z duše ně mluviš. A ten capsky vymysel, na Naměsti republiky – jak měli stromy vykacane za jeden deń, a dva roky nic, to ně hlava něbere.

 • Jana-ostravačka

  ostravakovi našemuOstravaku jdi do toho !!!

 • Tuž cyknitě se na ten odkaz za moim menem…(http://www.youtube.com…4WBBj9VI). Aj dyž ta muzyka něni valdaufinka ani videňski štrauzmajer či Rytmicka skupina Františka Kalaba, a němusy štymovať každemu uchu, jevi se mi ten klip storazy lepši, než Kavalčikuv plagijat. Vysrať se spařťanum rovno doprostředka stadyjona, rozebrať staroměstky zygarek, odmontovať svateho Vencu a postaviť ho před ostrafsku radnicu s našrubovanym cyferblotem z orloja na věži, to už chce věčšu přectavivosť, než ma Kavalčik, kery se zmože akurat tak na pomalovane pijanoforte před radhauzem. A to před tym ešče musy "pijať forte"… :-))).

 • mučo

  Vraťte se do psaní blogu!Byl bych mnohem radši, kdybyste se zase rozhodl psát blog, chlape, bez Vás je internet (po Vašem) "polovični".

 • Franta

  Držím palce!Jsem rodilý pražák, který se dnes za pražáky stydí…Ale tobě radím, jdi do toho, bo jinak fpolitice srandy nebude.Vážně, držím ti palce, neboj se, sděl číslo účtu. Na chechtáky. Fakt ti je pošlu!Franta

 • Andy

  Běž do toho. Kdyby tam byli lidi jako ty, kteří ví přesně jaká je situace ve městě a jak pomoct OBYČEJNÝM lidem, tak by se žilo nádherně (a ještě kdyby takoví seděli v Prahe :)). Jenom bacha Ostravaku – všechny ostatní zkazily peníze a moc – nedopusť to :). "Koněc hlašeni ve (skoro)spisovnem jazyku :-D"

 • Cyp

  Prosím nechoď.Bo Tě ti magoři skorumpovani skurvi do roka tajak sami sebe a skončiš s tytulem JudrZplzně kdesi na Bahamach.

 • Ondřej

  Do politiky nePřesně jak píše Cyp. Do politiky ne, ta banda by tě akurát srala. Ale psát začni. Dívám se tu skoro každý den a každý nový článek vždycky potěší.

 • Marketi

  To by se Ostrava měla fajně

 • docluk

  PolitikaOstravak je básník, který nestojí o to, aby se stal hlupou celerbrytou, ikdyž na to má… Ale ztratil by svobodu, kterou mu anonymita přináší. Chybí mi ostravakova poetika, těším se na každý jeho postřeh. Na ostravakově vlně se snaží vyvézt pár srandistů, ale vitám i snahy těch ostravaku, kterým není jedno, že Primátor Ostravy nebydlí v Ostravě, ten Masarykač je odstrašující příklad. My, Ostravaci jsme hrdí na naši Ostravěnku, Primátorem Ostravy by měl být podle mě Ostravák, tedy obyvatel Ostravy. Těším se na další postřehy našeho ostravaka…

 • Anonym

  Zdarec Ostravaku :-)*Enem nělez do politiky , bo ty pazgřivci by ni enem tebe domordovaly , ale i ty idely, kvuliva kerym bys do teho gnoja vkuřyl.Zostaň u teho co ti facha dobře…i zas tu cosyk liskni…baj je co čytať i baj partyja vi, že s tebu je šecko v pořundečku :-)Na ty bilbordy smol, bo stejně ti barabčici se do bjura včiľ nědostanu. Baj lezu po tvym hřbetě.Toš tak asyk……

 • babča

  zdravim šecky Ostravakyvračila sem se zasej s krykami z tej musulmanskej země plne slunka, čeplunkej vody, omladla o 10 rokuv, počešila se vašimi kidami, přeju ščasnu volbu na radnicu a Tobě Ostravaku lehke pero, su i fajne věci na svěče hip, hip, hurá

 • Neva

  babčoVitajte a hneda fajne zažitky piště, ež se trochu potěšime z Vašej radosti.

 • Večernica

  ta 20 je moja!bo mi vypadl nick hm…i včiľ sem si teho všimla.Babčo teš zdravim i piště cosyk, jak pravi Neva, bo třá teš to trochu tu čymsyk fajnym pocukrovať:-)Juž je načase ni?

 • babča

  CHAtak děvušky to by bylo rychtyk na roman, letos sem ja dobra duša vzala kamošku, cely život ju znam, ale každy se měnime, tež chodi o kryce, možno časem až přežvykam to co se mi nělubilo, budu moct s nadhledem se temu vysmič, jak sem ju tahla do mořa, ona s plovacim kruhem a vlny mi ju sebraly a s ňum i muj spodni dil plavek a divadlo pro plažaky zadarmo, v žadnym připadku něsem abstinent, enem piju tehda, kdy se to šikně a vim dozajista, kdy přestač, tak řešeni mnohych momentuv bylo pro mě velkym bojem, ja cyp sem se myslela jak to zvladam s haviřyskem….., trošku jako kula na špaře, co chceče jak stare baby, kere enem v dědině maju ty svoje klebety vyjedu do světa jaja…. trošku sem polichocena, že ja ni ten štyl, bo sem se naučila trošičku po angelsky a vubec, sem moc tolerantni ku jinej kultuře a to tam třa, časem tu vesele přihody lisknu, až se z tej bitvy zotavim, duležite je, že ja sem přijechala opalena napolo zdravějši, mojemu haviřysku sem chyběla, bo tu malem zpustnul hihi!! o Amalce a jejim přivitani ani němluvim, idě za mnum včil i na vecko, tak se boji že mě ten fligr zase kajsyk do čerta poněse, v tej tureckej zemi moc slunečka, čeplulinka voda a zasej sem byla z radošči trošku děcko. Muj mrkaci Turek z loňska byl rad, zasej drmolil cosyk o tym, že tam v horach má jakysik RUN a prstenka na ruce něma, no zdvihlo se moje ego, enem škoda, že to skončilo enem mlaskem na moje ucho, bo un turecky umi enem ukazač, robi borak furt vratneho, tak za sezonu se isto počeši s mnohyma tlustyma robama chichichi, ač tu nězahlušim ostravakove stranky zababonama…

 • babča

  Fandove našeho Ostravakatuž kaj šče su je?? Či vam fšeckym ostravakum naočkovali předvolebni apatyju?? Naš guru tu napisal tolik inspiracyji ku debače a vy nic!!To neni nic povzbudiveho, přeju vam abyšče dobře zvolili, ač naša Ostrava je gryfna a fajna, sem tam tu cosyk kidniče, nebo už něni žadnej chuči do srandy??

 • Večernica

  Co mi došlo do mailu..za slinty ze Stodolní…HNUS !!!*Já sdruženi Ostravak nevolím! Ze zásady, protože podvodníky kteří ukradou známý nick anonymního blogera, který jej proslavil po celé republice a parazitují na něm veřejně- bez toho aby se jej zeptali jestli jej můžou použít…nebo mu vubec tuhle skutečnost dali na vědomí – zásadně nevolím.Koneckonců se sám Ostravak- ten skutečný anonymní bloger Ostravak…už se zval na svém blogu a kritizoval tyto žraločí způsoby- ufér hnus… protože s tím nechce mít nic společného.Nehce mít nic společného – jako skutečný ORIGINAL Ostravak.Takže když ta sebranka kolem toho agitačního časáku- co vydává pod tímto zneužitým nickem … si ještě dovolí kandidovat do zastupitelstva naší Ostravy-. co asi pak ti pokrytečtí tajrlici – už teď bezpáteřní žraloci bez jakýhkoliv zábran- pak budou vyvádět v ostré verzti když se dostanou ke korytům. Určitě znovu podrazy a podpásovky kde komu- v čem koliv a jakkoliv za cokoliv…Kdyby nechtěli lézt kariérou po hřebetě známé ostravské figurky- anonymního blogera Ostravaka… tak by si dali název Ostravák..ano s dlouhým á…protože tohle je spisovně…tak jako Pražák…nebo Brňák…a ne Ostravak s krátkým a- což je jasně " po našemu"…a tohle zavedl náš bloger Ostravak… a takhle proslavil i tenhle název pro osraváky – zavedením onoho specifického nicku . Název bez dlouhého a.No, …čili tohle sdružení volební které vnizklo z časáku Ostravak – vzniko cíleně za účelem mást podvodně lidi… podvádět je bezcharakterně…že Ostravak- ten pravý.- slavný bloger…je v čele toho hnutí…a doporučuje tohle hnutí do kandidátky v Ostravě. A protože je to celé PODVOD a hnus !!! naprosto odporný..vůči jak tomu blogerovi, který se nemá jak bránit- protože by jinak musel vylézt z anonymity..a to oni moc dobře vědí- že to neudělá … tak toho svinsky zneužili… K páchání podvou vůči voličům- čili občanům Ostravy… Ostraváááááákiům…je to jasné?…Takže mi tady neposílejte ty ubohé agitační slinty a strčte si je do dupy! Sbohem !* VečernicaPS…ty jejich volební slinty co byly v mailu přiloženy jsem odmazala.- protože tady nebudu propagovat jasné PODVODNÍKY!Nechala jsem jenom torzo-. abyste viděli- co to jsou za hňupy- schopni čekohokoliv. A že v tom jede i Stodolní – není se co divit- ono Stodolní sedla i na prdel před panem Božskym – Kovalčikem,… který stejným způsobem zkurvyl kde se co dá… vykradl kde co…a průkazně parazitoval na zdejším anonymním blogeru Ostravakovi.> ———— Původní zpráva ————> Od: > Předmět: Stodolni voli Ostravaka> Datum: 14.10.2010 20:58:41> —————————————-> > Stodolni voli Ostravaka!> V patek a v sobotu jsou komunalni volby, ve kterych se rozhoduje o fungovani> Ostravy. >> Podporte ve volbach hnuti obcanu Ostravak. Pomozte Ostravakovi svym hlasem i> podporou mezi svymi prateli i rodinou. > > Dekujeme.> > Vase Stodolni> > ww.ostravak.info

 • Večernica

  Babčo zdarec ** Díkes že tu cosyk valitě fajneho …to je dobře… bo ja cosyk tu lisknu až za zparu dni…včiľ ni…bo bych musela byť sprosta..jak čytam co se robi za svinstvo v ostre verzi brutaľně a megaplošně po Ostravě…hm.Toš tak asyk..

 • Večernica

  u te 26- ode mně- toš to je co sem jim odepsala v mailu – baj si tu agitku strči do dupytoš to je ta moja odpověď temu typku ze Stodolni i z te agitačni partyji manipulatoru , co za tym šeckim stoji v pozadi.

 • krmič

  Večernico,já je taky volit nebudu, ani by mě to nenapadlo. Ale obávám se, že spousta lidí v Ostravě má opačný názor. Tedy aspoň soudě podle internetových diskusí. Ta volební kampaň Ostravaku byla prý nejdražší ze všech, financuje je někdo hóódně bohatý. A to se počítá.

 • Anonym

  Tuž co, ludě? Mam do teho isť?! —–> zcela urcite bych to toho sla byt tebou. Ma to akorat jednu chybicky krasy: potom by jsi uz nebyl tajemny 😉

 • jeden z Ostravy

  Par slov k tomu združeni OstravakMi volala znama, že tu Švarcovou dobře zna, že to je ženska co pracuje v ČSOB a bez uplatku nic nevyřidi. Tak jak i ten chlap vedle co stoji a další dva co tam jsou jsou provazani přes finanční ustavy tady a chtějí ovládnout radnici přes bankovni sektory. Prej je to banda zkorupmovana až na pudu, v tom združeni Ostravak, uplatky berou přednostně u lidi než neco vyřidi vubec. Ona řikala že je roky dobře zna, pracuje teš v pro banky a pojišťovny a tak vi co jsou to za podvodni pokrytci. Řekla mi že maji takove paky na ovlivňovani voleb, že jak zjisti že jim jdou preference dolu, vemou penize někam je pošlou a hned jedou preference nahoru. Tak si lidi představte co to jsou za podvodnici!!! A takovi lidi chtěji ovladnout Ostravu tu a diktovat pak podminky všem ostatnim. Pošlite to dale, jestli to kdo čte, jestli se vůbec da ještě neco zachranit před tou zkorumpovanou mafií.

 • jeden z Ostravy

  A ta Švarcova chce byt primatorkou.Jestli se dostanou na radnici tak s Ostravou je amen.

 • Jaryn

  Tuž co, ludě? Mam do teho isť?! ….. Jasne, že ano!! 😉

 • Večernica

  Toš ten ansabl tych tajtrliku z teho béčka ostravakaasyk v komunalkach ziskal 15 procent hlasů. Pravili včiľ v kisni. To znamena že se ti tajtrlici dorvu zichr do magistratu ale v v kere cifře, toš to eště nima jasne. Esli se voli členu do stupitelstva 55, esli si to pamatuji přesně z te listiny volebni ( Krmiču toš mně upřesni v tym přypadku ja ? ) , toš 3 tajtrlici ztuď se tam napevno dorvu, počytam že ta Schvarcova a ty dva dalši typci, co zemby ceni vedle te roby na tych pohlupavych bilbordach kerymy oliskali celu Ostravu kaj to enem šlo. Asyk i vecka na Stodolni, bo nima možne, že ty jasne tajtrliky by – střyzlivi ostravaci mohli brať važně, to ni !No! Tym to teš napevno budě!Partyjo fajnu nědělu šeckim přeju, speciaľně tobě * naš synku Ostravaku…i něvěšej hlavu.Bo u nas se pravi, že na každu sviňu vždy kajsyk čeka řeznik :-))))Toš tak asyk… :-)

 • Večernica

  toš to su ofi vylsekdy garantovane statistickym uřademmandatu do zastupitelstva bylo 55 OstravazvolenoODS 12ČSSD 21Ostravak 10TOP9 4Komanči 8Z teho vyplyva že tym tajtrllikum z teho agitačniho časaku keřy lezli po hřbetě našeho Ostravaka ztuď se zadařylo urvať 10 židli.Toš cely ten ansabl i s tu robu Schvarczovou budě si valit dupu na radnicach Ostravy i psuť kdě se co da…bo jim něvěřym po tym zkorumpovanym šplhaňu se po nicku Ostravak ani nos mezi ušima. A esli su provazani šetci přes banky jak chobotnice – bo tam robja baj tam maju vliv, toš si nabeton kupja Ostravu a šetci tu enem budu třymať pysk…bo zafinancuju enem to co jim budě robiť kšefty, bo tam maju dluhe pazury v tych bankach…a o korupci ¨při vyběru zakazek pro město, soutěži o nejlepši navrh baj co je normalne u nezavisle a nězkorumpovane mafie…toš o tym si Ostrava juž enem može zdať…bo ty pojdu napevno enem do dupy. S tyma referencema co o nich pravja ľudě co ty mega žraloky z ostravak znaju…Ostrava je juž včil v dupě…bo se tam vervala " chobotnice"… i budě huřej!

 • šemik

  Hanba3x hanba plagiatorum

 • Lela

  Tož opřimněvas fšecki, co bedlite v Ostravě po tech volbách letojo. Esli se na vašo radnico dostale te potvore z teho pofiderniho spolko, tož to budó špatne čase…

 • docluk

  volbyV Moravské Ostravě vyhral Ostravak, Večernica má pravdu, tihle Ostravaci lezu po hřbetě ostravaka, věřím tež, že to jsou patrioti a že je třeba změna… Politika je svinstvo… ostravaku napiš cosik… Čekame…

 • Večernica

  Ostravak ? ale kaj ! – Semerák !Ostravak ? Semerák ! ( reagoval Jarda v diskusi Denik Moravsko slezkeho kraje včera )U zrodu Ostravaku stál významný ostravský developer a podnikatel v realitách LukᚠSemerák (figuruje ve třinácti převážně realitních firmách, z nichž mnohé mají sídlo na Kypru – to aby nemusel platit ve svém rodném městě daně více, než je nutné), který nejprve nasypal peníze do razantní protestní kampaně – především billboardů a výpravného časopisu. (Reflex)z vyjadření lidru bandy Ostravak co tam štěbetali na dotaz redaktoraPůjdeme do koaličních jednání s tím, že chceme křeslo starosty. Chceme se zaměřit na průhledné hospodaření radnice, ráda bych také něco udělala pro rodiny s dětmi,“ řekla Deníku jednička Ostravaka v centrálním obvodu Petra Bernfeldová.moja připominka: No ta roba tam chce sedět na velině bo budě tak dirigova´t šeckich co maju a němaju robi a šecko vetova co něpojdě pod fusy ten finančni chobotnici Semerála ( maskovaného za název blogera ztuď Ostravak )Chceme si v nejbližší době sednout ke kulatému stolu se všemi zvolenými stranami – spolupracovat můžeme s těmi, které budou chtít řešit problémy podle našich představ,“ konstatoval TomᚠMálek, předseda hnutí Ostravak. „Jde nám o radnici bez korupce,“ dodalNO! i ja pravim k temu:slogan : Jde nám o radnici bez korupce…toš to mně fest pobavil to ja!To bych jim sežrala, baj by něvěděla jak svinssky zneužili jak děvku na Stodolni- teho anonymniho blogera ztuď …no a to si ti cypy pušaju zobak na špacir o vymytani korupce na radnici.Važtě do dupy s takymi slintami, tajtrlici!Něvěřim vam ani slovo! Po tym jakymi stě žralokami bez jakychkoliv zabran moralnych i ekonomickych- toš to pravtě inym hřybum. keři vas něznaju z tych porodnich plinek na kerych stě vychcaně zesmolili cele to hnuti.Esli su provazani přes banky ztuď a finančni ustavy- jak pravil ten synek nahuře…a zainvestoval cele to hnutí vychcaně ten Semerak- kereho cilem asyk je ovladnu radnicu baj by něprotestoval nikdo ve finančych transakcich a on si tam mohl s mafiansky diktova co enem jemu a jeho lobistum budě lez do šrajtofly…toš to radnica a fer mantinely na radnici( projekty)- pojdu enem do dupy…a budě se realizova enem to ¨na čem zbohatně ta maskovana chobotnica – co zkurvila ten čisty štit blogera Ostravaka.Jak dopadly volby v Moravské Ostravě a PřívozuStrana – hlasy (%) – počet křeselOstravak – 25,31 – 10 ČSSD – 24,55 – 9 ODS – 21,10 – 8 KSČM – 13,03 – 5 TOP 09 – 8,51 – 3 Účast: 32,10 %

 • Večernica

  sakra-to se načetlo chujovo- začverečkovalo..ael čemu to mi paľa něbere…toš snaď to přeluskatě

 • Edisko z Těšina

  Štverečki se ti tam zrobily, …… bo sy to zkuďsy zkopla, kaj bylo inči kodovani, či podobne paskudctvo. Jinak lidi něbečtě nad volbami ani nad tymi, keřy se tam dostali, přežili zme komunardy, daju se přižiť aj ti debilopřy, ni? V Těšině do volebnich lokalu lozyli občani najebani jak rušti mužici, bo se jejich hlasy za třy stovki, kere hned přeslopali, kupil jeden, co už na radhauze raz byl a před štyrmi rokami ho stamtuď vypoklonklovali. No – a moc nechibělo a malem ty volby vyhral – skončil jako druhi. Svědči o tym, že Těšin na tym něni tak zle, bo jak figura ukazuje, ješčě asy je furt co pryvatyzovať a rozkradať. Uvidime za štyry roki. No co – to se všecy, keřy su blbi a něchaju se za paru korun kupiť, maju zardusyť? Tuž zas tak velky demograt něsem ani ja, mě hlavně těši, že rodina aj moje kočki su zdravi, vjec mi ku spokojenosti něni třeba.No ni?:-)))

 • Večernica

  V tym to něbudě Edis, to ni …Bo si to ve smiru pišu vdo zapisniku, robim korekturu i potym až naberu i lisknu tu.Tak to robim furt roky…a eště se mi to něstalo!Toš mi něprav že sem to zkuďsi sebrala kaj bylo inči kodovani či jakesy inše paskurstva.NO!V tym to rychtyk něbudě!Mně šlo o to, že ¨hlavny ostravsky magistrat budě pod velinu te mafii- keru diriguje ten Semerak…kery zkurvil a zneucitl na tu svoju pochybnu kampaň čisty štit našeho blogera ostravaka…bo jak vidno ¨take hyeně nima nic svate. A že ho zkurvi fest, bo je juž znamo jaka figura ma v tom pazury – je juž včiľ teš jasne.Toš tak asyk…No, žadna světla perspektiva pro Ostravu, to ni.Zostaně enem ta rodina v te mnizeriji, to male štěsti kere si zrobi každy enem sam se sebu baj s tymi kere ma rad…hm…toš v tym maš zichr pravdu. To ja!…

 • babča

  lutoščMoji mili fandove Ostravaka je mi moc luto, že na to fajne se tak lehučko zapomeně, bylo tu paru chutnych diskuteru, keři se vypařili, možna nesuhlaši s našim Ostravakem co se tyče polityky, či enem ganc obyčejně němaju čas nebo chuč se zasmič, napisač cosyk o tym, co je veseleho, mimochodem dněskaj se mi Večernico snilo, že sem se s Tebum potkala doma, nabidla štamprličku a Ty přesto, že si byla motorizovana si něodmitla, že maš kamoša, kery přiharcuje a zaveze Tě dodom, ha to se mi lubilo, bo po dluhej době sme se přiťukly a probraly horoskop kajkeho, juju fajny sen… možne přatele moji, že šče znechuceni čimsy, čim i ja, ale mame zakaz tu politycky horovač, přesto mě mrži, kaj to všecko idě do dupy, ale hlavně ta bozostšnošč minulych zloděju, keřy ešče čuju, že zubožu ten zbytek co tu zostal, z okna hledim na kaplu sv.Jakubka, kaj se u nas chova a sem rada, že sem za zenytem, už něbojuju, proči kemu?? i moje děti maju ine nazory, tak se pravim kdo chce kam, pomožme mu, chcu enem dožič a modlim se aby sem se vyvračila a žadneho moc nětřebovala, něumim najšč miru vděku a lezla bysem po kolenach, jako ten najvětši vinik moji bezmioci, tak se tu u nas čuju, na mu pravdu, dla teho něupiram haviřysku jeho achtlik, jak je mu po nim dobře, moji Amalce a kocurkovi i kuseček vuřtu, choč po nim zlenivju a je to nězdrave, šmakuje jim tak co! Vzpominam na fjny pobyt u mořa, na fajne ludi kere sem potkala a dumam, kaj se išč zaplavač ač něobrostu mechem a rozkyvu se. Vařime spolem se fšeckyma fajnu gulašovku a šunkofleky, šmakuje nam, bo to jidlo je erotyka staři, kromě pěknych slov, keryma se počastujem, tuž tak asy, přeju vam fšeckym takově fajne dni, spomenče svojich drahych, keři už tu nejsu a kere mame furt radi…

 • Neva

  babčoVy stě taka fajna robka, kdybystě meškala blizko mě, poprosila bysem Vas, ezy se Vas možu adoptovať za maminku, bo tu svoju už davno davno temu němam. Kdysi sem se tež taku jednu milu pani, byla to moja byvala spolupracovnica, adoptovala za mamku. Chodila sem k nim do chalupky často na navščevy, ona měla dva synky, tuž mě jako děvuchu opatrovala jak svoju. Setkavaly zme se ni enem na narozeniny a svatky, ale rada sem ju prosila o ruzne rady v životě, o vařeňu, o děckach, sem tam cosyk pomocť, ale hlavně ju tež potěšit enem tak, barz aj slovem, bo ona ten svuj život neměla jednoduchy, byla to taka starostliva mamka aj babka. Před třema rokama v tichučku skonala, pomahala sem ju oblekať do truhly, byla to pro mě bolestna ztrata. Zatym ji tež na všeckich svatych zas položim kytičku na hrob, zapalim svičku tajak aj svym inym blizkim. No a ludě su ztrapeni jak sleduju tu politiku, boja se o misto, ja tež čekam na jakesy organizačni změny, ale mam fajnu familiju a paru dobrych přatel, tuž se s nimi rada setkavam, aj po štamprličce se dame, bo to něide se enem trapiť, to matě recht. Tuž piště tu dalej svoje zažitky, to se fajně čita. A zdravim tež všecki ostatni kidale.

 • alenka.webnode.cz

  kidyTož ostravaku držím palec di do toho.Já šest roku srala pražáky,bo tam makalka a kidala po ostravsky a oni mi prd rozuměli.

 • Neva

  Úryvek z kázání Mistra Jana HusaTak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať!Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa?A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lidé vás vidí.Taky ho za to upálili.

 • babča

  tesat do kameňaNěvuš, ale co je na tym najsmutnějši, že ti lude vubec něsu ščasni, už fšecko maju, zakušili, o nic nětřa usilovač a tak je ten život zrychtovany, bo člověk žije kvuli temu, aby se radoval, aby šel do cila a jak tam dojdě, to je prava něfalšovana radošč, tak ganc obyčejně – chlopi maju radošč baj z posečenej luky, potem pivko šmakuje, robky zasej z povlečenych a vymachanych lužek, z čistych oken a ty drobne radošči robju život taky šumny. Je třeba išč po tej cešče, potkavač ine s podobnyma radoščama, to je potem děprem pěkny svět, no ni??

 • Martin Večerka

  Opravdu mi chybíš …. bylo pěkné počíst si a zasmát se, že to je stejné jak v Ostravě tak ve Zlíně :) jenom malý návrh … jak se má malý Einstein a Blanka ? :)

 • nijak

  mala uvaha…".Ostravak slysel chlopy v robote drystat o kandydatu na prymatora..a mel by to byt mozna on…"Takovou blbost mame cist,my mirne pritupeli obdivovatele…… ….Ostravak v robote……Uz to .".v robote", je absurdum.Ten clovek nikdy "v robote "nebyl a nebude.Skoda,ze po tom co napsal/a?/clovek nikdy nevi,je to on nebo ona?/ ty srandy co napsal,zmizel v neurcitu.Mam "nechut" se priklonit k Daniely nazoru,ze Ostravak nikdy nebyl….ale asi ma pravduSkoda,ze je tak naimpregnovana nenavisti k soucasnemu i minulemu Cesku,mohla by to byt zajimava polemika.

 • nijak

  P.S…a musim po letech nevereni priznat,ze knedliky z hrube mouky jsou rychle a nejlip vytvarovane knedliky…a hruba mouka se dostane koupit jenom ceskych samockach…a nemam v planu se o to hadat,Danielo

 • Jana-ostravačka

  OstravakoviSpravně Ostravaku, cenzura musy byť, bo kdejaku chujovinu tu něsy povinny snašať, a my ostatni čitať. Až mě to gesto rozesmjalo. Zdravim a tež čekam na občasnu malu hlašku.

 • krteček

  TchyněZdravím a jsem ráda, že to tu žije a že se ozval i Ostravak. Protože moje "skvělá" tchýně přišla s tím, že její kamarádka Ostraváka zná. Je to údajně cca 50-tiletý novinář,který přestal psát, protože prý ho skolil infarkt. Uf……. je super, že to pravda není. :-)

 • Neva

  Zima, zima…"Venku mrzne čím dál tím víc, a ta moje ženská nedělá nic jinýho,než že čumí přes okno… … Jestli to tak půjde dál, budu ji asi muset pustit dovnitř…"Zdravim všecky.

 • krmič

  Všichni kidaři zmrzli. (Nikdo je nepustil dovnitř :-))

 • Večernica

  Toš fajne svatky přeju *tobě Ostravaku naš * i partyji ztuď ….co tě věrně zprovazi juž od prniho kidu kery si tu vevalil *přeju Bohateho Ježiška * …chlopum spokojne roby i robam enem kapku navalene chlopy :-)))i baj je v srdečku fajně * hřejivo …v tym svatečnym času * * * :-)Novy rok eště vinšovať něbudu, bo to tu lisknu až to budě aktuaľně i s čymsyk speciaľnym :-) baj by bylo co čtať ni ?Toš tak asyk…NO !i k temu Vanočnimu času cosyk od našeho Jaryna baj matě šetci fajně dušičku v peřu …jak jodluje ten naš jurodivy synek :-)http://www.youtube.com…VQyalO9yX8http://www.youtube.com…weyyaYxQng…

 • babča

  fšeckym luďam dobre vulezvlašč vam mili kydaři, keři šče ku mojemu smutku kajsyk zmizli přeju spolem s Večernicum/extra pozdrav/ to nááájepčejší, hlavně zdravičko, došč tych drobilovin, bo pujdem za chfiličku o žebrackej holi, dobře, že už mam enem kusek cesty, neodpuščim se glosu pro ty, keřy tak fandili temu kapitalizmu, už je hevaj, ale enem pro kehosyk cheche, kdo na male hromadce sedi, lehučko seskoči, ale před Vanocama věcej klidu a pohody luďam poctivym

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>