Pruda z Ostravy

Paru upřymnych slov pro pana Břetislava Uhliřa z Moravskosleskeho Denika k jeho članku.

Zdravim do Denika!

Rano sem se dostal přy čitani Internetu na stranku s vašim rozhovorem s pajtašem, kery se pravi Ruda z Ostravy.

Pan Kavalčik už zapomněl, jak se dostal na vysluni tym, že ukrad moju historku „Jak mama dodrbala mikrovlnku“, s keru vystupil na HBO bez teho, že by se zoptal skutečneho autora a potem měl eště blbe pindy v majlach, jak sem se mu ja, aji ludě z Repronysu ozvali, že autorske prava plaťa pro každeho (emajlova „dyskuse“ k dyspozycy). Čert to vem a šlak ho za to tref.

Ale!

V žadnym přypadku se něpřeju byť spojovany s nim žadnym spusobem. Temu vas prosym, vypusťtě v tym jeho životopise ve větě „Michal Kavalčík, známý pod přezdívkou Ruda z Ostravy nebo Ostravak“ to „nebo Ostravak“ bo on je spiš pražski herec, než pravy ostravak. Navic Ostravu ani nězna, bo enem chumaj by moch spivať ve svojim slavnym songu „Kdysyk sem byl hornik, ja na Dubině faral“. A esli mu kdosyk přezdiva Ostravak, tak možna enem on sam.

A esli cytitě z mojeho emajlu nasratosť, tuž ja, matě pravdu.

48 kidu k Pruda z Ostravy

 • nasratý pražák

  navrhuju odsunout tu mediální buznu co v rádiu čte z bulváru a sám se tomu směje zpět do Ostravy…

 • ostavačka

  Ale jen si ho tam pěkně nechte, šak je spiše vaš, než naš!

 • Hony

  Kurna ja uz dufal, ze Ostravak je zpatkya on sa jen prisel postezovat. Toz pravda opravnene. Ostravak je jen jeden!

 • iřik

  Ostravaku…synku zlaty. Už sem se myslel, že sy spatki. A ni. Synku chibiš nam..aj to tvoje pisani…

 • Herbit

  Na každu sviňu se vaři vodaTak konečně dochází na moje slova.. Magor s vinckami na ksichtě a s umaštěnou mařenou není jenom trapný plagiátor a mrvič dobrého odkazu, ale taky poberta. Jsem rád, že jsem si to tady dneska přečetl. To, co za dobu blogování a knížek náš pravý Ostravak dokázal, tj. "region razovity" pozvednout ojedinělou, humornou a inteligentní formou v očích zbytku národa (hlavně toho západního), tenhle pomatenec z Havířova spláchnul do mediální žumpy plné stereotypu a trapných hlášek. Na šachtu s ním! A do čelby!! Ostravaku drž se, chybíš nám.

 • Mamina

  Co na to řect..Tož co s takym axhibicijonystu.. Všecy vime, že píšeš inplognyto, to je přece Tvoje plus a tym dodavaš svojim textam take fajne kořeni.. Tak sa drž, něněchaj sa vyprovokovať, bo taky "okopirovany" Ruda, co si hraje na Ostravaka, za to fakt něstoji..

 • Rypoň

  Moš provde synku.Caly Pražski Rudek.Takimu cypovi po kinolu a je.Dyť on se něhodi ani do prušku na řigani.Ostraváku je hodně, ale "OSTRAVAK"enem jedyn. Čest jeho památce.

 • ja

  Ruda z Ostravy nesahá Pravému Ostravakovi ani po kotníky a dělá Ostravě jenom ostudu.

 • Zklamaný

  Ostravakuvěřim Ti, že seš naštvanej, ale mě už to taky přestává bavit. Ne pajtaš kery na to stejně dojede, protože ten jeho styl zábavy nemá dlouhou existenci, ale se.e mě spiš to, že sem se těšil na každy Tvuj přispěvek. měl sem Tě fakt rád, obdivoval Tě. Ale posledni měsice když už se tady objevi nějaky přispěvek, tak to neni pozdrav pro ty co Ti zustali věrni, ale je to jenom házeni hnoja na nejakyho cypa, furt jenom pořád dokola mikrovlnka, a že si nekdo řiká OSTRAVAK, si jak malé ukřivděné děcko. V životě bych si nemyslel, že Ti toto napišu, a furt jsem si to něčim omlouval. Umaštěnec nekolikrát prohlásil že neni autor Tvojeho blogu, já ho vubec nevyhledávám ale vždycky když se tu objevi přispěvek, tak neni o nikym jinym než o něm. Už mě připadá jak kdybys byl posedlej Ty něm, než on Tebou.Ta mikrovlnka byl blbej tah (každy přestřelime), ale tim se na to pomyslny vysluni nedostal.A to, že ze sebe dělá že pochází z Ostravy? Ať si dělá co chce, věřim, že to muže nekoho štvat, taky ho nemužu vystát, ale je to fakt furt dokola, a už mě to přestalo bavit. Byly doby, kdy tu bylo tolik přispěvku, že sem to ani nestihal čist, lidi kupovali Tvoje knižky, pořád Ti pišou krásny vzkazy, a te´d místo toho abys tu napsal aspoň jednu větu že nás zdraviš, tak tu furt jak malé děcko řešiš, že Ti nekdo sebral hračku. Měl jsem Tě fakt rád.

 • Jana- ostravacka

  Tuž se ozyvam Zklamanému, bo mi přypada tvoja ,,vložka,, jakasyk divna ež podivna. Povim ti že by to nasralo každeho, ale jak sy měl rad Ostravaka-ostravskeho , tuž se zajdi na hole dupy, tam buděš měť odkaz že eště egzystuje, enem podle mě už něma čas na cypoviny bo se musy zabyvať baj rodinu, alebo čimsyk inym. A že se Ostravaka pletu s tym vyše uvedenym, to možu potvrdiť, ti co Ostravaka něčitali se namudušu mysla, že to je un. A bylo by načase to rozlišit!!!Tuž temu, kery tudyk na tym blogu veli, přeju mooc uspěchu do budoucna a dalšiho roku, a co nejmeně tych skurduplu, co se na nim přiživaju!

 • Edisko z Těšina

  Esy se kery chce zrobit obrazek, …… tuž nejlepši je počitat se rovno to podřystani Břetika Uhlařa z Kavalčikem. A je fajne dovědět se, že určite zakoňovitosti plaťa po každeho. Myslim tym, že kdo s čim zachazy, tym tež schazy – vubec mě něpřekvapuje, že Kavalčik beči, jak z nim vydupali na Kolorsach. Pry mu je z teho smutno, bo un, ten vykraďoš, něvi, co komu zrobil. Škoda na ten temat pyskem klapať… Stejnak jako o traparně u Šipa nědavno v tyvi. Kurňa, na to musy ten cyp mět echt hrubu skuru, dyť oni se tam něsmjali jeho forkum, ale vysmjali se jemu. Či tež mu to vubec zecvaklo? Ale dyž su za to prašule, tuž se un vyleje na hlavu aj kibel z burdelem a nasype se na to kilo nulki.Zato se mi tu strašně zapodobalo od Rypoňa to "něhodí se ani do prušku na řigani", muhehehe!!! :-)))Sem enem zvědavy, kdy to vykradně a začně použivať aj estradni umjelec Kavalčik…Zdravim šecky!

 • Edisko z Těšina

  Postskryptum pro Zklamaneho …Myslim, že dybys byl ve skuře oryginal Ostravaka tu z teho bloga, tež by sy z Kavalčika nimjal dobry pocyt. A navic němam pocyt, že by na něho kidal hnoja a enem beči nad ukradnutu hračku.Ostravak se enem brani. Bo zloděina zustaně zloděinu, něch už idě o vykradnute pisničky, ukradnutu čilsku filfedru anebo – jak pišeš – o ukradnutu hračku…

 • Vendy682

  DivadelnikTen Kavalčik je divadelnik z Češina, a aj tam už by přez Olzu nětrefil,tuš něvym na co si ten synek na F1 hraje.A pry v hadečku,cyp. Naš Ostravak je jenom jeden.

 • Hegi

  Ten Kavalčík je jen přiblbly amater a velke hovno, jak už tadyk bylo dřystnuto dělá Ostravě jen ostudu a velkou, a ať si ho ti pražaci divní nechají bo on se k ním hodí, ale do Ostravy se nehodí. Chce byt za každu cenu vtipný originalni či co na te F1 je to slaboch a jak byl v tym pořadu od Šípa kaj ten Šíp řekl že by ho volil za prezidenta, tuž to ani omylem takeho chja za prezidenta!!!!! My chcem tebe "Ostravaku" za prezidenta.

 • Rypoň

  Tož ja. Ostravak za prezydentaMožne by se kajsyk ukrad prupiska, abo inšy blajštyft a dřisnul by jakysi kid.A na Kavak(čura)čika se vys.r, dyť je gupi jak třy dni stary pjes.P.s. Stejně by mje zajimalo, kjery cyp to temu Kavalcovi překlodo do "pepikovštiny", aby chumaj věděl o čym se dřišče?

 • Zparu otevřenych slov….Sem čitala včil na odkazu , co sem vevalila do www. stranek u teho meho dřystu,( komentař vevalil tam inačej fajny synek – Rene Stejskal )- že Naša Ostrava zrobila s Prudu rozhovor, i se ten pajtaš ( Pruda )tam rozplyva jak mu ty cypate hlašky jemu speciaľně robja dobře k egu, pleti i k sexiku…( to byla metafora, pro keresyk chytroliny, co im to třá v pali něpali) … a si tam vymyšľa tak blbě, že mu to něsežere ani gizd z mateřinky kery tu meška.Ten bibliograficky almanach co sesmolil aji s jakymsyk synkem ve dvujku, to nima podstatne s kerym, bo mi ten synek stejně nic němluvi… napyskoval pry po našemu…i vevalil tam aji překladač z ostravštiny do češtiny.Toš s tu našu fajnu ostravsku mluvu to napevno něbudě měť nic společneho, to enem Pruda Kavalčik planta pyskem a hustě a vyživně fantaziruje v přimem přenosu :-))))…toš se pajtašovi nědivim, že musel vevaliť do zadku teho sveho " bescelera" překladač z tych cypatych chujovin do češtiny, baj by mu ztuď z Ostravy synci i robky porozuměli, o čem to planta…no i o zbytku republiky ani němluvim, u tych može fest literárně i lineálně hlupnuť do hálelújáááá, bo ty to stejně něpoznaju, že ma zobak seštelolovanby jak cyp a ni jak origoš ztuď ostravak.Toš se na tu zaprděnu Prudy" imitaciju" skutečnho ostravaka – ostravskeho vysmolim, bo si kupim eště to co třá nimam v knihovničce od našeho Ostravka ztuď, bo mam rada kvalitu.Čemu bych měla valiť chechtaky za trabanta, baj možu měť mercedes – no ni ? :-)Toš tak asyk.Ostravaku, smol na teho cypa, bo ti ten tajtrlik za to něstoji, baj by si se z něho něrvoval.To jasne bečko, nikdy něbude ačkem Ostravka ostravskeho, baj se do dupy hryz 24 hodin děnně.Ludě z tuď to dobře vědi, i věrni ti zostanu , ti co Ostravu maju v srdci.I o tym to cele je.:-)Vevalim tu dva songy od našich jurodivych synku ztuď, bo ti bohatyři němaju chybu… NO …a Pruda by měl před jejich umem aji charakterem ostať hluboce v pokoře…bo to je rozdil propastny mezi Pruda " umělcem" a – tymi fajnymi synkami před kerymi enem klobuk dolu, a to ni enem mluvou.Haviř Slivka a Jarek Nohavica *http://youtu.be/WRrisxX3mNAhttp://youtu.be/0IoOqSaZV9oZdarec partyjo tu *I tobě Ostravaku i šeckim, kteři tě maju radi…fajny adventny čas přeju *:-)

 • Papec

  Ostravak Vs.Ruda z Ostravyčaute, nejdříve mě nějaký Ruda samozvaný Ostravak vytáčel,protože se svezl a přiživil na Ostravakově vlně (myslím tím na vlně našeho jediného pravého OSTRAVAKA) ,ale časem jsem si na něho zvykla. Dnes už mi nevadí,dokonce ho někdy zapnu v rádiu, ALE….. jediný OSTRAVAK je ten náš a vše ostatní je jen pokus o kopírování,JENŽE…. hlody našeho OSTRAVAKA v knížkách byly tak brutální a hlášky jak cyp,že ho prostě nikdo – NIKDO- nahradit ani zkopčit nemůže. Vždy to bude jen slabý odvar našeho Ostravaka.(Na závěr chci jen říct,že první Ostravakovu knížku jsem kdysi spíše náhodou koupila dole v Lasu a cestou přes Masarykáč jsem během chůze hodila okem na první kapitolu.No záchvat smíchu,slzy jak cyp,až se na mě lidi divně dívali.:-) Od Korza jsem se vrátila zpátky do Lasa a hned koupila i druhý díl,no musím říct,že takhle jsem smíchy neřvala nikdy u žádné knížky a když to četla moje mamka,tak se z kuchyně ozývaly brutální záchvaty smíchu..:-) Obzvlášť,když se v knížkách psalo o místech,které osobně znám a kde v okolí bydlím,včetně trolejbusové zastávky,kde se Ostravak vzbudil po tahu a ze které já jezdívám do práce)Tímto zdravím našeho Ostravaka , baba z Michalkovic :-)

 • Večernica

  možná by nějaký skalní fanda tady měl zájem*Kdysi, v létě roku 2005, jak měl ještě Ostravak v počátcích svoju partyju, tak jsem natočila na videokameru adoptování papagájů v ostravské ZOO, které se účastnila jeho jménem ostravakova partyja….je to natočeno jako dokument.Nevím co s tím….( záznam mám na videokazetě do starého , ještě stále funkčního videorekordéru ), ale originál kazety z videokamery zůstal, ( malá kazeta novější typ, Panasonic), mám ji navíc a vyhodit jenom tak – bych ji nechtěla, už z úcty k Ostravakovi. Kameru už nemám a tak ani přehrát ji stejně nemám na ničem.Pokud by ji někdo chtěl, ať mi napíše na uvedený mail v záhlaví mého komentáře.Přeji všem pohodový adventní čas *:-)

 • Večernica

  Ostravaku **Ještě bych snad dodala, férově,… že před časem jsem ji nábídla tobě přímo, ( dar ) psala jsem ti e-mail, protože jsem měla zato, že by si možná ji chtěl mít v archivu…hm.Ale bohužel, jsi do dnešní doby nereagoval. To není výčitka, to bych si nedovolila, pouze suché mentální konstatování…Já bych ji pro tebe nechala třeba u lidí v Repronisu, je to šumafuk, hlavně že by se k tobě nějak dostala, pokud by si ji chtěl.Mám zato, že máš stále hodně fandů, kteří tě mají rádi …a rádi pořád mít budou ( včetně mé maličkosti ) …a možná se počítají už mezi tvé " sběratele"…a to nejen knižní, ale i třeba- přes něco, co je s tebou spojeno :-)Je to hezký dokument a bylo by škoda, kdyby přišel vniveč…ty papagáje za nic nemůžou ( asi víš co tím myslím…).No. Ostravak- ten skutečný skvělý bloger Ostravak- ORIGINÁL – je jenom jeden.A vždy bude, byť se už autorsky v přímém přenosu na blogu odmlčel… hlavně že tady občas na nas – aspoň " zamava pazuru" :-)Plagiátorů – béček a céček ala Ruda- Pruda- bude vždy habaděj…to už tak bývá…a ne jenom v malém českém rybníku…že kdo umí, ten tvoří…a kdo neumí, ten opisuje.Lidi ale nejsou padlí na hlavu a umí rozeznat * perlu – od aušusu.To bylo, je a vždy bude.Toš tak asyk …Zdarec *:-)

 • babča

  Večernico moc zdravim.chpdila sem tu rada, zdalo se mi že je hef fajna partyja, jako se prvej chodil na bešedy pod lipu, ALE!? kaj su lude, tam je řeč, jak pravila moja maminka, tym se stalo, že polityce sme se něvyhli, jak nas začali okřikovač že sme socani a luza, tak sem to vzdala, něskaj po čaše mi to vrta v palici, Ostravak nas přecej bavil i tym, jak poukazoval na ludsku hlupotu, viděli sme se jako v zrcadle, že něukočiroval posměšne hlasy mu davam za vinu, bo čas ukazal jaka hnusna partyja nas po sametu směruje, naisto do čirej prdele, ožebračili fšecky, co chčeli robič i na tym našim regioně, lude su často zufali, zadluženi, bez svojich kutlochu a sranda uplně zmizla, dněskaj stači řect mezi kamošoma, že si spokojena a lude chcu vyklovač i to malučke ščešči, staři su vyžirky bo beru duchody a mladym a podnikatelum pry to potem chybi. HE kaj sme to došli?? Jak sme se pokušili ukazač na cosyk lepšiho, byli sme komanči, je vidač, že to už je tak omšele, ministři obhajuju svoje vily na Floridě, zloději teho najvětšiho kalibru su jako hroši se skurum smradlavum, škoda teho blogu, byla tam sranda, zajimalo by mě kaj su zalezli oni co tu prskali na tu našu luzu, ja ja pravda bolela a boli, inač ludi dobre vule zdravim, špary mě bolu aji přes kryky a na netu se už nic pořadneho něnajdě, ALE jednu adresu fajneho chlopa znam – Josef Orel – najdite se ten blog ludkove, chlop ma dobre hlašky, nětřa furt čumět na tu lokajsku čt, Ostravaku noblesa provaza v životě tych, co su mudři, buď nad věcum, každy poznal teho farizeja, ja baj na prvni pohled, podle teho to tu tež tak vypada

 • Večernica

  Babčo zdarec *Ten synek nima chybu, toš sem si ho liskla do oblibenych i se bavim celý deň, z tych jeho dřystu prdu :-)Hm…Je sviňa doba a budě asy huřej… třa třymať při sobě, ľudě by něměli enem pyskovať v knajpkach, že je včiľ život na guvno. To něpomože. Měli by ty zkorumpovane mafiany vyvaliť do gnoja, bo tam enem patři… ale mně něnapada, kerych misto nich, bo něni z řeho vybirať, jeden větši slizky chuj něž ten druhy… kolorkova partajnicka chobotnice po česku. No co juž mi dvě s tym zrobime tu na blogu Ostravaka…teš enem velke guvno, je Advent…toš poštěbetajme o čimysk optimistyčnějšim ni ?:-)http://youtu.be/KGelXC-6wCs http://youtu.be/dQrC0mSRNUk

 • babča

  Maš recht,fajni ti naši synečci Karlik i Jarek, duše poetycke i praktycke či tu poezyju snidali každe rano s ptačkami, a hnedaj se podělili s nama borakama, kaj su ty časy, jak sme se při každodenněj rachoče mohli počešič tym prameněm vody živej, jak nam bylo lehučko, že něsme sami v tym žalu po 68, že ten čisty prameň nas omyje, ja guvno, ale fakt, čas adventu, nězarmucujme se ešče vjec, tu hnojacku pakaž stejně to nakradene zaduši,šak jak nam to naši jako děckam bili do hlavy, že mame měč mravni zakony, jeden z nich je aji desatero, počešime se přirodum, fajnych ludi je ešče hafo, enem su přestrašeni, bo dneskaj kupiš kaj co za chechtaky, jako by se sam djabel vynořil a ten chemik je jejich ancikryst, tak na to narozeni teho skromneho synečka zase uvěřime a naděja umira posledni no ni??

 • Večernica

  Na tym sajtu mydli do Prudy, toš pobavte se taky partyjo tu ! :-))))*Valťě na ty fajne dřysty pod tu " Estradu bleskovu" heh :-)))http://www.blesk.cz…42/1#msg_8301fajně se to čyta to ja, nima pravda, Ostravaku?:-)

 • Janek

  Čaues babkyUž sem se tu dluho něpodival, bo se to tu už něrušalo…. Sem myslel že už je to kaput. Co noveho v Hradcu aji Ostravě ?

 • babča

  Vitaj Jankuškoda, je to pomaly kaput, naš mily Ostravak se ozve enem sem tam, nedivim se, že ho tak smoli ten šašor, co mu to fšecko pokrad, založil se na tym tu karyjeru, normalni smrtelnik poznal jakeho je mdleho mozgu, a či, keřy do nas rypli kvuliva teho režimu, včilej su zalezli, bo sme jaksyk čuli, co to je za pakaž, kteřyy nam vladnu no a němaju žaden argument, na Hradcu jako všudy, takova mora čmy chodi po luďach, něni už srandy, žadnych dobrych vyhlidek, ale tym spěšej je třa tu lisknuč jakesyk veselo, pekli sme s dědkem cukrove švidra po tym rumu a dožira mě, překvatyrovaly sme se bliži ku krchovu, ať nas němušu tak daleko nošič haha, kocur i pesek se zvykli, tak kromě te žimy je život furt fajn….

 • babča

  akoratna zkaženi nalady, oko trošičku švidra, jazyk je furt venku, ale to se nikda něsměju temu jak člověk vypada, enem to umocňuje pohrdani na tym sebevědomim, jak po nočnim tahu, ani muj dědek by se tak něztrapnil, a že tež rad šklenku obrači

 • Janek

  Čauky babčoNo ja už politiku něřešim. A za dobre rady jak na teraztu ekonomicku sytuacyju (od mojiho ekonomickego kamaradšaftu kerymu se dařy) se mi ludžiska odvděčili za dobre zlym, tuž něch se teraz v řyť uhryzu. .Žyjem se pomalu… no vlastně se dživim, že ještě žyjem. Pravdu řecy, aji temu Vaškovi zavidžim, že už to ma za sebu.

 • ja

  JankuTaky mu závidím-Dožil se důchodu..

 • Janek

  Ja to moče recht….Z moju generacyju něvjym jak bedže. Podla tego co tam hore kormidelnicy vystrojajum…. bedže třeba postavič na zogrodže jakumšyk pyramide, bo v něj še niby mjynso a obili dlugo třymje. Co nas učyli ve škole…. aj 2000 rokuv.

 • Michal KavalčíkTuž ten chlopek je z Těšina, študoval tu na tej Konzervatoři a pak ho ukradli pražáci … tak to je

 • ja

  Dobře, že ho ukradli, není ho tu v Ostravě žádná škoda..

 • cypek

  Jak ho vidim vždycky rozmyšlam čy se mu v těch vlasiskach nedrža všyska abo luňky.

 • ja

  Veselé Vánoce, Ostravaku :-)

 • Večernica

  Taky se připojujus přáním hezkých Vánoc a úspěšného vykročení do Nového roku 2012.

 • babča

  Hezulinke svatečkyfšecko najlepši, moc zdraví , přejeme i my s haviřyskem a tum zviřecy partyju, zrovna v telce ide Dařbujan …. jak proste a šumne zlo dostava na frak, ludkove dobrej vule zasej vyhravaju… da nebo, že temu tak bude na celym svěče!!

 • Večernica

  videokazeta[18]co sem tu avizovala je už podarovana. Juž si ju jeden fanda odsmyčil. Toš to tu valim, baj bystě o tym věděli keři by měli eště zajem , bo ji juž nima . Toš juž něpiště mi ja?Fajny Boži hod šeckim přeju *Naši fajne babči ztuď i Jankovi goralovi s pocalunkem :-)))Ostravaku i partyjo tu zdarec !:-)

 • Dva kokoti v tvNo je to cyp jak lampa, včil ze sebe nerobi hňupa, bo už jim je.

 • Janek

  KavalčíkTuž co se toho umělca tyče:Synek už v zakladnej škole tak jaksi "šmyrnul o slavu"… Jeho třydna učitelka se totiž jmenovala Nohavicova. Jak začal študovať tu ostravsku umělecku "fakultu"… muselo mu to ladiť, že je z Těšyna. Jarovi Nohavicovi v tem čase kulminovala "karyjera na ostravsku"… a ten maly těšynsky vyžlok (tele) prostě využyl sytuacyju po svojim. .Jenže robiť komedianta v Praglu a ještě z "ostravsku tematyku" něni na dluhe časy. Sami vjyče jak maju a zaco maju nas ostravaky Pražacy. Ich kultura je kajsyk indě. .Puberťakuv a postpuberťakuv a ruzne prosťačky co su jeho hlavni obecenstvo, može tento repertoar z přychodem složyteho ekonomickeho obdobi přestať baviť. A kaj potem pujdě jak se v Ostravě posmolil buty ?.Ale stejně, že synek z našeho chudeho kraja se tak rychlo vyšvihnul… to je na poklonu. Že aj po cudzym hřbetě z tym už asyk nic nězrobime :-/

 • Janek

  Všeckym vam všecko nejlepšy do Noveho roka 2012Tobě Večernico tež z tym pocalunkiem :-)

 • Petr

  Ten Ruda…Zdravím,myslel jsem si, že Vy a Ruda můžete fungovat vedle sebe. Za 1) deníky skončily, což je mi vážně líto a za 2) mistři mívají následovatele. Ovšem, co jsem si přečetl historku o "dodrbané mikrovlnce", rozhodl jsem se zrušit na YouTube odběr páně Kavalčíka a taky jsem mu napsal proč – zkopíroval Ostravákův blog na to téma. Zde je odpověď: pravyRUDAzOSTRAVY has sent you a message:synku …To:prdstarneSynku prosim te zjisti si cele skutecnosti a pak cin jasne …Je to tak stare ze uz se mi na to ani nechce odepisovat :-(((zdur a fajny rok 2012 ti preje RudaOdpověděl jsem mu, že Ostravakovi prostě věřím víc a že je hňup. Vám do 2012 přeju hodně zdraví, štěstí a zchudnutí. Abyste začal zase psát! (dělám si prdel 😉 ).Mějte se fajn! Petr A.

 • ja

  Šťastný Nový rok Ostravakovi i jeho věrným čtenářům..A Rudovi rachejtli do řiti..

 • babča

  Dalšich šumnych dnimoc lasky, zdravja a ludskeho pochopeni fšeckym dobrej vule vinšujeme, ale?! naše radošči -zviřecy trapeni, něpasuje mi to juchani za cenu strachu v přirodě, boracy pesani a kočenky co nevju kaj strachem se poděju, škoda, upřimny smich a radošč by je těšila tež….. no ni?

 • Rypoň

  Ostravaku děkujíVšem věrným přeji šťastný a veselý rok 2012 Hodně štěstí, zdraví, promile a chytřejší politiky.Do teras jsem se čul tež ostravakem, i po tem, jak jsem se odstěhoval ku Zlínu, tak jsem čekal na na každy kid.Rodiče, ani rodinu už na ostravsku nemám, už jsou všichni nahoře a jediné, co mi moje rodiště připominalo, byl Tvůj blog a ti, co jsou nad mým přízpěvkem.Jakou mi udělalo radost, že jedno CD nakecal můj kamarád René Šmotek.Čekal jsem na každy další kid …. jenže ???Paru upřymnych slov pro Ostravaka.Už to tak není.Buď došla inspirace, nebo stoupla sláva do hlavy.Nevím co je příčinouTobě Ostravaku přeju taky něco.Více článku od pana Břetislava Uhliřa a jiných pisalistu o Rudovi.To se Ti zas zasteskne po Tvojim FAN klubu, kaj se postěžuješ, aby Ti kery pofukal kuří oko.Ezli jsem Tě tym nasral, abo urazyl, tak se mi omluv a zapomnime na to.Váš, do koňca roku věrny RypoňPF 2012**_██_*。*. /★\ .˛* .˛.*.★* *★ 。*˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ° ˛_Π_____. * ˛* .°( . • . ) ˛°./• ‚♫ ‚ •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。*(…’•‘.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .¯˜";*°••°*"˜¯`´¯˜";*°••°*"˜¯` ´¯˜";*°´¯˜";*°••°*"˜¯

 • Pjoter z Kolonji

  PF 2012Vsecko nejlepsi, stesti a predevseckym zdravi vnovym roku preje vseckymOstravakum a partyjyPjoter z Kolonji n. R.

 • Marek

  Ten chachar v radiu naštěstí skončil. Aji Dalibor Zaruba, kery načital knihu o nejslavnějši sezoně Baniku byl lepši jak on. A liga bez Banika je naguvno, no ni? A Ostrava ma cosik, co Praha něměla, něma a něbudě měť – vlakovy spoj na letiště. Aspoň vidíš, že zme zase o kusek slavnějši. Tuž zdařbuh a zas napiš. Marek.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>