Koněc roka – třa isť nakupovať

Tuž pomaly se bliži ten Sylvester, tuž je třeba zajisť do obchodu a nakupiť jakesyk žradlo na chlebički a jednohubki, bo přyjdu znami a kamaradi z roboty a němožu im přecy dať enem suchi chleba, to by mě pomluvili hovada. Aji jakisyk chlast musym obstarať, abysme něbyli jak u Suchanka, bo bez piťa je s tymi kolikami nuda jak cyp. Ale zas jak se oni ožeru, tuž vyvaďaju take hovadiny, že se potem cely barak divi. Raz na šichtě sme slavili Jozefove padesatiny a tak zme se zgichali gzychty, že sem sy potykal aji s ředitelem. Druhi den se mě pozval na kobereček a pohrozyl mi, že jak se to eště raz budě opakovať, tuž mam po premijach. Hňup – jak bych jakesyk dostaval, no ni?

Tuž zytra vyrazym do Kauflandu. Tam syce byva dycki ludi jak cyp, zvlašť po vyplatach a nebo potym, jak duchodcy dostavaju duchod, ale co už se da robiť. Kaufland je nejlevnějši. Syce jim to tam na hajzlu smrdi jak by tam zabijali měsyc stare ryby, ale vydržim. Koněc roka je enem jeden, no ni?

No comments yet to Koněc roka – třa isť nakupovať

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>