Sylvester jak sviňa

Už sem zas na šichtě, do řyti. Tuž musim vam popsať, jak sme prožili teho Sylvestra. Chtěl sem to zrobiť v nedělu z domu, ale zaprve mi bylo eště zle jak cyp a zadruhe mi v sobotu jeden chachar z roboty rozšteloval ten muj komputer tak, že mi ani ten internet nešel spustiť. Hňup jeden – pry „Já ti upravím nastavení.“ Mu asi dněskaj upravim fasadu. Ale zpatki k Sylvestru. Tuž to bylo něco.

Jak už sem psal dřyve, ve štvrtek sem vyrazil do Kaufu kupiť jakesik žradlo a piti. Kupil sem paru vek, salam a krabicu salatu na chlebički. Pozval sem pět lidi z roboty, aji Jarunu z konstrukce, bo s ňu je dycky sranda, tak sem dufal, že budě aji na Sylvestra. Kdyžtak može o pulnoci zrobiť stryptyz. No a tež mi može pomocť s tyma chlebičkama, ni? Mjel sem ščesti, bo tam mjeli zrovna to fajne pivo Ambrozyja, kere sem už parukrat pil a kere je skoro take fajne jak Plzeň, akurat je o dosť levnějši – stoji enem 3 koruny flaša. Tož sem kupil tři basy, bo ty hovada jak začnu piť, tak nevija kdy přestať. V Kaufu bylo vic lidi jak obvykle, bo každy se chtěl na Sylvestra pořadně nažrať. Mimo duchodce sem tam potkal aji par hňupu v oblekach adydas od vjetnamcu, jak se tam naparovali nad nas ostatni smrtelniki, tuž sem se jim v duchu vysmal.

Jak sem dorazil s tu hromadu žradla a chlastu dom, tuž mě napadlo, že bych moh pozvať aji teho cypa z prace, co mě furt sere a moh by sem si z něho zrobiť jakusik prdel. Potem sem si to ale rozmyslel, bo ten hňup by si beztak doved tu svoju rebeku aji s tym uřvanym parchantem a to by mi asi jeblo dřiv, než by na čete zahrali hymnu. Tuž sem se převlek do svatečnich značkovych teplaku, kere sem dostal od fotra pod stromek, trochu poklidil ten burdel, co se mi tu nazhromaždil, vyhodil paru kyblu ze smetim a čekal.

Kolem šeste dorazili prvni borci – Franta, Milan a Pepik. Hned jsme načli paru ambrozyji, ale ti hňupi pry, že to chutna jak soboli chcanki. Tuž to nemožu posoudiť, bo sem v Norsku ešče něbyl, ale řek sem jim, že jak něchcu, tak ať idu do řyti, že si to vypiju sam z Jarunu, esli přyjdě. Potem už drželi pyski a lopali. V sedum hodin dorazila Jaruna s Karlem. Oba už byli dosť najebani, bo se stavili na jedno z roboty. Hehe – enem hňup robi na Sylvestra, ja sem mjel dovolenu. Jaruna mi pomohla zrobiť chlebički a Karel se vrhnul na piva. Asi to nemjal kombinovať s vodku, bo v osum hodin už byl najebany jak čolek a vypadalo to, že to s nim brzo jebně o zem. A tež ja! V pul devate usnul v přecyni a nědalo se s nim hnuť, tuž sme ho uložili do stabilizovane polohi a něchali ho ležeť. Jak sme večer chodili scať, srať a někeři aji bluť, semtam sme ho jebli dveřami do hlavy. Proto se asi zbudil až druhi den ve dvanasť.

Pomalu se bližila pulnoc a partyja byla čim dal vic najebana. Posledni ambrozyju sme dopili kolem jedenaste a vudka už tež dochazala. Něvim, kdo s tym přyšel prvni – myslim, že Franta – že bysme si mohli připiť tym sladkim syrupem, co kdosik našel v moji lekarničce, keru mam v baře. Byla to jakasik šťava na kašel či co. No nic moc chuť. Mi se to eklovalo, tož sem si enem srknul, ale Franta to vyslopal skoro cele. Cyp! Po přypitku a po hromadnem zpěvu himny sme vyrazili ven jebnuť paru rachejtli. Šli sme kusek od baraku, bo tam maju susedi auta a nerad by sem komusik platil vyhořelu kraksnu. Ten chuj Franta se vykosil na čelni sklo oktafki od stareho Chvějki – ten se budě rano diviť, co to na Sylvestra padalo za divny dešť. Potom se eště vyblil na přechodu a jacisik fagani co šli na Stodolni se nam řehtali. Tuž sme vytasili rachejtle a zapalili sme je hneď tam na kolejach – co se s tym buděm srať, no ni? Jeba jak cyp a fagani zmlkli, bo to jednemu proletělo kusek od gzychtu. Druha rachejtla buchla Milanovi eště než k ni přibližil zapalku. Kura, co mi to ten cyp fotr kupil? Řikal, že to su bezpečne rachejtle z Teska, tam jak kupil ty teplaki. Že by to ten hňup kupil u rakosniku? Dalšich paru proletělo blizko ludi, co čuměli na ten burdel z okolnich oken, tuž sme to zabalili a zdrhli se schovať na Stodolni, bo gdosik zařval, že na nas zavolal benga. Vul – Sylvester je enem raz v roce, tuž co?

Na Stodolni – to byl mazec. Milan s Frantu se rozprchli kajsik do řyti a ja sem zustal enem s Jarunu a Pepu. Jaruna to tam znala, bo tam chodiva pařiť a tak nas zatahla do jakesik knajpy, kde byli sami najebani mladežnici a smrdělo to tam jak v květinařstvi po požaru. Dali sme si pivo a mi se začala motať palica jak cyp. Nevim esli z tej hudby či z teho smradu. Jaruna chtěla tancovať, tož sme šli. Ale ja ty moderni tance něumim, tuž sem se tam krutil jak tasemnica v hovně a čekal na ploužak, na kerym se snaď neda nic zkaziť – krom přypadu, kdy ma v sobě člověk chlastu jak husa nadivki. Jak se na mě naprana Jaruna přilepila, tuž mi huklo a začal sem ji valiť kliny do paly. No nevim jak by to skončilo, kdyby nas něnašel Mirek s Frantu. Franta jak nas viděl, vletěl na parket a zařval „Budě dysko!“ Začal šejčiť jak šileny, ale dluho mu to něvydrželo, bo ten syrup v nim eště pracoval. Kdyby pogrcal enem mě, tuž to by něbylo tak zle. Horši bida byla, jak poblul barmana. Ten zavolal jakehosik švarcenegra, ten nas všecki popadnul za fliger a vyhodil nas do mrazu. Cyp jakisik. Mi už bylo tak zle, že ani nevim, jak sem se dostal dom.

Rano, jak sem se zbudil kolem jedenaste, byli všeci pryč kromě Karla, kery zrovna staval a ptal se, kdy přydu ostatni, že už se němože dočkať sylvestrovskeho přypitku…

No comments yet to Sylvester jak sviňa

 • Rhapsody

  Super! :-)))

 • Tak tohle je nejlepší spot o silvesteru co sem letos četl.

 • Point*

  *:)))))))))))))))))

 • mao

  wow:-))))) špica!!!

 • neviem

  lolProste ROFL :]

 • Porscheman

  To nemá chybu. Tomu se říká profesionální práce !!! Kloubouk dolů.

 • jirIN

  Na kalbu Ambrosius?tos fakt koupil? Dyt to musi byt fakt jak chcanky, tyhle pive se daji pit akort vychlazene dusikem, jinak je to mocka.

 • PéeS

  BóóóžeJak sme večer chodili scať, srať a někeři aji bluť, semtam sme ho jebli dveřami do hlavy. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • RoflTohle nemá chybu, takovejhle Silvestr zažít, to muselo bejt super:D

 • Kuba

  superjak jsem se dostal na "tuž sem se tam krutil jak tasemnica v hovně a čekal na ploužak" tak jsem skoro dostal infarkt… fajny silvestr

 • Ap@che

  smrad jak v kvetinarstvi po pozaru.. cool hlaska:))))))

 • vojencinabol som v Ostrave pri vojakoch, robil som v žoske, velmo sa mi pacia tieto cypoviny…

 • Postreh zo SlovenskaNeskutočné články! Najviac som sa pobavila na: Jak mama dodrbala mikrovlnku. Posledný článok na stránke: "Jak mi chachaři podvedli mamu" sa mi nezobrazil celý, že vraj buď je tam zakázané slovo, alebo prekročená tolerancia sporných slov. Tak s tým, ogare , niečo sprav. Inak nemám problém porozumieť, takmer všetko sa dá z textu pochopiť. Kedysi som počula Heidi Janku interpretovať príbeh mladej tehotnej ostravskej dievčiny, ktorý chodil po internete,takže odtiaľ poznám ostravštinu a jej prízvuk, aj keď som u Vás nikdy nebola. Držím palec.

 • frkotik

  chachááááTeda dneska jsem našel tentok blog a od tej doby sa chlemtám jak prasa :o)))

 • Běžte jinde k ostravskemu brigošoviLidičky , byl jsem na internetu a objevil jsem ješ ještě něco lepšího než je ostravak objevil jsem ostravského břigoše , který je mnohem lepší – je to stránka http://www.ostravskybrigos.bloguje.cz třeba tam je napsáno , jak ostravský brigoš travil vánoční svátky.Tak si to ,, popřečitejte´´

 • ajfel

  ze životato je jak ze života, bo jak bych to sam zažil. gdo žije na ostravě vi o čem mluvi.bo ostrava je kraj razovyty a luďa tu su taci fajni že aji gdyž je to tu všecko dojebane jak cip tak mně odcud nigdo nedostane. a to je fajne.

 • Větší náser…….byl jen film Chocking hazard. Neskutečny…. Měl bys na index dát varování,že by se na to neměli dívat vykouřený lidi,bo jim praskne bránica ty pičo!

 • kryša

  Pražaci-OtraváciKdyž Pražák řekne Cíp tak je to Cyp jak cyhla

 • Mucko

  peckaFakt som sa super pobavil,neskutočné!:-)))))))))

 • haty

  čau ostravaci, máte dobrý hlášky!:)

 • Pozdraf z KarwinejSqvěle kidy a řechtam se jak cip :o)

 • Anonym

  Jsem taky Ostravák a jsem na to hrdý.(nebudu se pokoušet napodobovat Tvůj styl psaní,protože to by bylo ubohé opičení se a vyznělo by to určitě trapně)Myslel jsem si že naše nářečí už je v úpadku,ale Ty jsi mě vyvedl z omylu za což děkuju.Myslím,jak už tady zaznělo,že by jsi měl vystupovat v rádiu,nebo v klubech.Určitě bys neměl problém s návštěvností.Kéž se Tě můza drží dál!!David

 • Peta z Frydku

  FtipPotka se Ostravak s Prazakem. Prazak se pta:" Helee, proc vy Ostravaaci mluviite tak rychle, coo?" Ostravak:" Bo mame malo casu, ty pico."Jinak jsou ty historky k uchcani….:-)

 • Mišula

  Skvělé!!!stránky jsem objevila dnes, když jsem na netu hledala "Kerfůr". Vůbec jsem netušila, že je tady více takových parádních "dílek" :o))) Jižní listy házím do sběru, jinak bych už zhruba měsíc byla v obraze. Hned poreferuju ostatním, kam mají chodit, pokud si budou chtít spravit náladu. Fakt bomba!!! Jen houšť!

 • fracek

  BombaSuper:-)))))) málem jsem se z těch článku pochcal smíchy. už jsem to rozeslal všem kamošum:-)))) nejlepší blog co jsem zatím čet:-)))))

 • bassaq

  sylvestermno tuz tez sem mial podobnego sylvestera, ale ten chlop nelezal v chodbe, ale u hajzla a byl jak jakisz instalater :)

 • Caci

  SUPER!Zvedlo mi to náladu o 1000%.Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála.Dík

 • bobo77

  SuperTodle by se dalo snad i prodat. Dost dobrý

 • tomas

  Fajne a spravneVelmi dobre poctenicko jsem stary Privozak a to je mluva meho mladijen tak dal ! !

 • nadpisje to fakt maras jak cyp. ale o tom radiu bys uvazovat moch. ostravak je king jak cyp. a ta knizká je uplne cool

 • Anonym

  diiiky!!!!

 • Terez

  bombaTak to nemělo chybu,tak dluho sem sa nezachlamala. :DProstě super

 • Pe

  SuprBylo to v klidu až na ty chyby ale to se vstřebá.Nic si z toho nedělej!Zkus mi taky napsat něco srandovního!!!!!!!!!

 • Pe

  tak ti píšu ještěmusím říct,že zprávu kterou jsem ti psala prvně nebyla ode mně.tahle stránka se mi vůbec nelíbí je to děs.ty trapný ostraváku.byla jsem tu poprvé a naposled.fuj…takove kidy si posli do domova duchodcu.radši se zahrabej 100m pod zem.-bude to lepší-věř mi.

 • Ben

  NařezNesu z ostravi ale je to fasa stranka taki cypi jako Pe se se muzu zahrabat. 😀

 • Héj, tak tohle je fakt mazec! Dneska jsem o tobě četl v lidovkách, tak sem to musel omrknout, když tě tam chválil i Nohavica.A musím konstatovat, žes mě s tímhle slivestrem fakt dostal. Budu šířit dál po mejlech. Tož ti posjelam ťeň "dřyst", a lebo ako to voláš.

 • Palo

  Baník pičóNo proste a jednoduse, silvester ak sviňa………..

 • silvestrtož jsem ted‘ dočetl, ten Tvuj silvestr a povím Ti, že mi to připomína moje akce asi pred 10ti lety. Dost dobře napsané. Jen tak dalej

 • johanka

  fajnežila jsem dlouho v Ostravě, teď dlouho v Praze, milé je mi to číst…Díky

 • Opavak

  Goooodddtož dost dobre to bylo, jen tak dalej.

 • czechtekdobry, vole… 😉

 • Mikeš

  O.K.Si dost šileny chalan

 • zavri hubu!,lebo Sulke

  Nadpis:toz ogare…capka dole!!!…todlencto je neco sileneho…po precteni vety "…, tuž sem se tam krutil jak tasemnica v hovně…" me popadla taka chlama,ze som lehla na zom a vypadala jag pri epyleptyckom zachvate…matka malem volala ty z tego cerveneho kriza…ogare…pisaj dalej…urco sa esce ozvem…zdarec…cieszt pracej…rukam klid soudrzi :ö)

 • Umiraaaaaaaam:)hustejsi kidy sem ete neslysela je to tak luxusni ze z toho chciju:)))))))

 • Já se málem smíchy utřískala… (hlavně u Karla, co ste ho zjebali do hlavy dveřma, jak jste chodili kosit:).

 • džuno

  Ostravaku žij dluho,synkuTo tu fakt chybělo,toje život,esli se o tem nebude psavat,všecko to vydechne a kuľtura nezustane doma.Bloguj dalej.Tvoji fanušci s Čadce.

 • Kura to bulo zas čitani:-)))))))) rofl :DDpis pis pis 😉 furt furt

 • ty blbecku fialovy

  ja nemuzuctu chlamu se,slzy v očach,břicho mi skače jak vibrator a potem ze baby nedokazu delat vice věci naraz:-)))

 • lukaskimla

  TO JE HUSTYty woe ja cet knizku je to omg lol super

 • zabule

  hustééééétatík mi to ukázal na netu a tuž sem študovala…nejvíc mě bavilo na te kalbě u toho nevyučeného chemika…..měl si krásnou šachovnicu…. bloguj dal

 • To je bomba !Už hodně dlouho jsem se nesmál tak, až bych slzel. Perfektní, vtipné, super ! Jen tak dál, přeji nevysychající inspiraci.

 • Mia

  Dobre hlody,Ostravakufakt jsem ráda, že jsem na doporučení kamaráda koukla na tyhle stránky. Jenže teď z toho mám akorát křeče a kdybych nebyla v práci, tak lezu smíchy po čtyřech:o)

 • turbonegro

  bombastik texttyvado, HUMÁČ !!!!! také kidy občas slýchávám od strygála z Ostravy, ale toto je konec!!!! dix a enem tak dál!!!!

 • LD

  :o))toz sem dneska dostala denik ostravaka. cetla sem si to u jidla a kdyz sem dosla k tomu, jak ses vrtel na diskotece jak tasemnice v guvnu, dostala sem zachvat smichu a celu knihu mam pocakanou od cinske polevky- i s nudlemi…

 • berunka

  mazeeec!!!hejky, dneska sem dostala k svatku (ovsem trochu predcasne) darecek – 2 svazecky knizecek denik ostravaka. i presto, zhe posl. dobou moc nectu, tuto knihu sem doslova zhltla a moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc se mi libila… i kdyz ty slova sou suche… neda se vyjadrit, co presne citim… je to uuuuuuplne uuuuuuuuzasne knizka!!! a toto o sylvestru bylo naprosto paradni… nejvic se mi libilo, jak tam je o svatecnich znackovych teplakach:DDD jee, aspon neco, co se da cist a da se u toho poradne nasmaaaaaaaaaat!!!! jen tak dal;)

 • Prcek

  je to fakt supr my s kámoškou něco bodobneho pisame!!!

 • brigi

  nemá chybuje to supa jak bych si četl svoje zažitky z pařeb,jen dál

 • Pusik

  KurňaTož potkat takiho Ostravaka tož to musí byť prdel!

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>