Jak mi chachaři podvedli mamu

Včeraj sem se stavil za mamu popřať ji všecko nejlepši do noveho roka bo sem konečně v celkem střyzlivym stavu. Fotr byl tež doma, tož sme si dali po pivu a fajně pokecali o vanocach, sylvestru a tak. Mama se trochu přypila a začala buliť, že mi chtěla kupiť fajny darek pod vanočni stromek, ale cosik se posralo, tak sem dostal akurat od ni ponožki jak každy rok. Něvadi, stare už se mi stejnak rozpadaly, bo jak je každy den peru v ruce mydlem (bo se mi poťa nohy jak cyp) a drhnu je kartačem, tož moc dluho něvydrža. Ale mama furt něchcela přestať a furt o tym darku vykladala, tož sem z ni začal mamiť detajly.

Vytahla jakysik barevny letak, kdě byly štyry obrazki a velki napis „Jeden tento dárek je váš“. Na obrazkach byl dygi foťak, jakesik dyvidy či co, radijo a eště jakasik konvica s hafem hrnku a taliřu. Dalej tam psali, že jak si objednam (no ja ni, mama) cosik z katalogu Magnet, tak si k temu možu přybrať jednu z tych štyrech capin zadarmo. Mamě to kdosik hodil do schranki štrnasť dni do ščedreho dňa, tuž natěšena jak cyp si objednala hafo vjeci z katalogu a k temu chtěla aji ten dygifoťak. Sice něvim, čemu mi rači nechtěla objednať radijo – bo to moje už sotva dycha a foťak mam dobry bo Zenit je dobra značka, ale čert to vem. Tuž dva dni před ščedrym dněm přyšly dva baliki – jeden velky jak podprda od tej Haliny z tych rybiček a druhy taki spiše menši. V tym velkim byly ty bebechi, co si mama objednala z teho katalogu a v tym druhim byly dva hrnki a dva taliřki. Mama v šoku, pry kaj je foťak? Tuž volala tym hňupum podvodnickim a baba na druhe straně dratu pry „Všechno je v pořádku, přečtěte si důkladně objednávkový leták“ Mama slepa jak jednodeni kotě něpřečita ani čislo lokalki, natož jakesik male pismenka, tuž se na to vysrala a hrnki vzteki rozmlatila. Tuž ja – znamy chytrolin čitam a čitam a nic mi na tym něpřijdě divneho. Třa si objednať jakesik zboži a podle teho, za kolik člověk objedna, si može vybrať jeden z tych čtyrech bebechu. Tuž kaj je zakopany foxteryer?

Tuž sme dalej chlastali pivo, žrali smažene kobzole a kecali a mi se začlo chceť srať, tuž idu na zachod a beru sebu ten barevny hajzelpapir z Magnetu. Jak tak sedim a tlačim, obratil sem na posledni stranu a tam uplně dole takim malym pismem, že aji vyučeny mravenec by měl problem to přečitať bylo napsane cosik o tym, že ty štyry darki dostanu prvni štyry ludě, co zrobja největši nakup od 1. řyjna do 31. řyjna. Řyjna, do řyti!!! Ostatni, co si objednaju, dostanu ty zasrane hrnki s taliřkama. Tuž něsu to hovada? Se mi zda, že si s mamu kdosik pěkně vytřel řyť.

No comments yet to Jak mi chachaři podvedli mamu

 • Eva

  Chudák mama,Ti chtěla udělat radost.No,co aj ponožky sou pěkný darek,nééé :-)))

 • Martin

  To je dneska normálníLež a podvod je dnes normální a běžná metoda práce. Bohužel :-( Tež mám občas chuť popadnout někoho za límec a upravit mu ciferník na poslední model typu "míchaná vejce", ale co už. Je nutno být velmi opatrný…

 • Point*

  *Znam docela hezkou radku chacharu tam od vas.(ne sice primo z Ostravy) Vim jak mluvi a ze to jsou prevazne dobri chlapi. Ted uz vim i jak pisou. At se vam tam dari!!;)

 • Vždycky je v tom nějaký háček. Takové reklamy posílám směr Košice bez přestupu. Ale zase máš o čem psát, ne?

 • cancour

  Tuž to je divne, že tu ani raz neni psane do pyči.

 • ostravak

  Bo něsme v hospodě, ni? A nejsem pražak nebo fotbalovy funkcyjonař, abych to řykal za každym slovem.

 • oskarak

  ostravaku, tenhle typ humoru mi hodne chybel. Doufam, ze to nezabalis a budes nas zasobovat dal takymi fajnymi historkami! I my tu v Praglu zereme moravsky slang :-)

 • ostravak

  Tuž jasne, ogare. Pokuď budě o čim psať, tak budu psať jak Puškin. Nu a jak něbude, tož to budu asik po smrti, bo jak řek kdosik – "Furt se něco děje"

 • OSTRAVAK RULEZZ! Bejt tak populární hned od začátku se jen tak někomu nepovede :)

 • cancour

  …naposled vose na jazyku a to už je ňákej pátek.

 • :O)Ale vosa už není mezi blogy, sem říkal Sharkanovi, piš v Hantecu a jak by mu tam lidi chodili. Ostravak ma proste styl jak cyp……..

 • Mawall

  Bravo!Ty vole, to nemá vůbec chybu!!!! Vydrž, pozdrav Ti letí ze severu Čech – z Děčína! Smál jsem se jak cyp při čtení těch povídek!!!!

 • Aja

  Supééér!!!!!!!!!!!!!Gratuluji k velikému talentu, tady s tím bavím celou firmu, bo vedení je z Ostravy. Domů tahám výtisky a mlátí se u toho celá rodina smíchy. Konečně mám proč chodit do práce! Aja z Brna

 • Diessel

  BombaGratuji lidem, kteří tuto stránku píšou, je to fakt super, taková stránka na netu chyběla :-) HODNĚ DOBRÝ NÁPAD. Jen tak dále !!!!Držím palce.

 • lastboyscout

  :-))Taky se připojuji k nadšeným ohlasům… :-))

 • Prazak

  :-)tak tohle jsem vazne necekal, fakt super ostravaku, uz se to rozsirilo do mnoha koutu republiky a vsichni vcetne me jsou z toho nadseny a smichy se rezou jak male deti. Fakt super :-) hlavne pokracuj, nema to chybu !!

 • :)Tož že to naše nařeči dobře zni to jsem věděl, bo ho slyšim každy den (jestem z Haviřova, denně v Ostravě), ale že i tak dobře vypada napsane, tož to jsem nečekal, jen tak dal chlape :)

 • Tožcyp mě střeli, bo pupek malem praskne. Tak se bavim. Fajne!!!!

 • fantastické!tož toto nema chybu!

 • Lenka

  paráda!Tož jsem si taky přečetla ty tvoje chujoviny a musim říct, že takhle jsem se dlouho nepobavila. Těším se na další!

 • Hele, ostravakuMy pražáci neřikáme za každym slovem do pyči, my řikáme "Ty vole!". Btw tenhle blog je suprovej – jen tak dál:)))

 • prajzak

  p*čaad 5, 22) esli se něpletu, tak na na ostravsku dycky s měkym kratkym…

 • Taťka

  Je to dosť faňAhoj, Ostravaku!Na mú dušu, že sem nevěďél, že tam u vás máte také faň nářečí a ešče takého dobrého ogaru, kerý s ním tak dobře řečňuje, že to má hlavu aj patu a člověk sa má čem zasmít. Potěšíls a myslím, že né enem mňa, ogaru z Valašska. Nech Ti to vydrží!

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>