Jak sem se viděl a neviděl

Ludě zlati, neska mě malem šlak trefil. Tuž se přectavtě, že matě vlesť něnapadně do gejbaru oblečeny v tangach a natřeny olivovym olejem (nic proti gejum, šak su to ludě tajak my). Tak sem se přypadal neska večer, jak sem mezy bandu novinařu, režizeru, sponzoru a kdovikohoeště něnapadně vchazal do kina Luna. Měla tam byť předpremijera teho spektaklu, kery zepsali podle tych mojich dřystu. Tuž řeknu vam, šil sem sebu jak slimak na rozpalenym pecku, než se zhaslo, bo tam furt lital taki jeden menši tajtrlik s dluhim objektyvem – asy hledal nejvic červeneho pajtaša. Nakoněc zhasli a začlo kino.

oofilm

Tuž povim vam, že to něbylo špatne. Ono to možna aji bylo docela dobre. Nejlepši byla mama. Přysambuch, že v někerych scenach jak bych slyšel svoju babku, jak sem byl maly gizd. Škoda, že tam pani Smutna něbyla, bo možna bych ji aspoň anonymně potřepal pazuru. Foter byl tež celkem fajny. Igor hral spiš enem pyskem, bo esli dobře počitam, tak cely film teho moc něnamluvil. A Furdebanikovic pamatna scena z raniho překvapiveho probuzeňa, to se řezalo cele kino.

Po tym přectavěnu sem se snažil co nejněnapadnějši dostať ven, ale guvno. Teho žradla, co tam bylo! Tuž sem něnapadně chodil od stolka ku stolku, semtam cosyk zežral, vypil a posluchal ludi kolem sebe. A zdalo se mi, že se jim to libilo. Naštěsti mě nikdo něpoznal – tuž ani němoh, šak mě nikdo nězna, no ni? A jak už sem byl plny dojmu a žradla, sednul sem na lokalku a cely roztřepany odfičel dom.

Povim vam, asy se matě na co těšit. Tuž dvacateho se uvidime v Kinestaru.

Zdař buch!

5 kidu k Jak sem se viděl a neviděl

 • bilovcak

  A tuž to sem zvědavý, jake to nakonec bude :-)

 • Tuž hlavní hrdina malo kecá? No poteš koště… ale sem zvědavy

 • kamil

  Videl sem film….nejvetsi a nejtrapnejsi ubohost pod sluncem,bez naboje,bez akce,jako kdyz vylejvate pomyje prasatum!!!
  To i ten krypl co ti slohnul tvuj napad byl lepsi! Stejne nej zpracovana verze bylo to divadelni predstaveni z roku 2006

 • Neviděla jsem a ani nechci. Ostravaka nejde zahrát ,to se musí zažít, anebo číst, kdy fantazie promítá obrazy a asociace které konkrétní člověk zažil , a každý je má jiné .Čest tvé práci ,rozvíjíš mou fantazii.

 • Helena

  Musím říct, že jsem viděla poprvé v kině a byla jsem dost rozpačitá, protože jsem to srovnávala s Deníkem ostravaka. Ale jak to dávali v TV na Nově, tak jsem se zase dívala, na povídky z Deníku ostravaka jsem „zapoměla“ a už jsem si film vychutnala. Líbil se mi, zasmála jsem se. Herci – celá rodinka, Igor, máma, táta, ségra tak ti neměli chybu. Film jsem si nahrála a určitě se ještě jednou podívám.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>