Kolorovana struska

Skoro dva tydně v dupě, v Dolni oblasti Vitkovic už vychladla struska rozžhavena do běla od nasmolenych ludi v sandalach a do dalšich Koloru zbyva už enem necely rok. Těšitě se tajak ja?

Asy už tušitě, že sem tam byl tež. Syce ni cele štyry dni, bo v patek mě vylapila mama, že je třeba zavesť na zahradu jakesyk bebechi. Marně sem ji vysvětloval, že bilet stal tajak horske kolo z Kauflandu. Tuž ale zadařylo se mi dorazyť aspoň na poslednich deset minut teho dredateho Bobika.

Tuž co bych tak napsal k temu novemu pavijanolonu? Hafo papira bylo potištěneho, kolik že chechtaku bylo do rekonstrukcyje naletych a jake to tam budě superextrabombastylistycke. Hafo travy, fajne cesty, opravene budovy. No povim vam, jak sem tam ve štvrtek vlez, tuž se mi zdalo, že sem předtym čital o inym areale. Bo hned po tym, co sem se zažil svuj prvni seksualni zažitek (svalnaty vratny mě kontroloval esli něpašuju v trenclach sodovku), sem zalitoval, že sem nědbal na varovani minysterstva pro Kolory, aby ludě něchali doma sandale, kroksy, či žabki a vyrazyli do areala v pohorkach. Na hlavnim place šutraki velke jak zanědbane hemerojdy. Tuž fajne – misto abych čučel na umělce, budu čučet pod nohi. Jak sem zdvihnul palu, tam to tež něbylo nic ekstra pro oči, bo ty zrezle baraki obtočene trubkami a železnymi zrezlymi žebřami mi moc optymizmu do žil něvlely.

Tuž sem se ho šel vleť do žil uměle za pědatřycet korun do ganc noveho plastoveho kališka, plus pajska za zalohu. Letos to vymysleli tak: aby ludě něrobili burdel vyhazovanim praznych kališku od škopku, něchali vylisovať hafo takich z tuhe uměle hmoty aji s takim uchem, aby se člověk moh vypity puliter pověsyť za okraj galat, jak chtěl zapleskať umělcum. Akurat to nědomysleli s tymi frontami, bo prazne kališki čepmajstřy brali a davali myť a deprem jak člověk dorazyl, začli čepovať škopek do čisteho.

Postavim se do prvni fronty a stojim a stojim a stojim – jak bych zežral modry prašek. Posuvalo se to rychlosťu jak když misto wede štyrycet šprycnětě na řetaz od kola patex. Nevim, esli to jaksyk suvisy s cenu, ale na řadu sem se dostal za pědatřycet minut. Tam celkem šikovna mlada robka, ale rychla jak brajlové korespondenčni šachi. Chvilu sem dumal, že bych se ty kelimki zebral hned zeštyry, ale banda za mnu už začla frflať, tuž sem zbalil jedno červene a valil za kulturu. Z prvniho dňa mi v ušach večer před usnutim duněl Babalet a Vlastik Redlu.

Jak už sem pravil, v patek sem dorazyl až na koněc Bobika. Co ten umi s tym pyskem a hlasyvkami! Po nim sem zabludil kusek vedle na jakehosyk meksyčana s garmošku. Ten mi přypomněl jedneho pajtaša, co hraval kdysyk u Šentala, jak se navalil, ruske častuški. Akurat že meksyčan se u teho vic šklebil. Asy měl v sobě vic tekily. Chtěl sem eště potem zajsť po pulnocy do teho plynojema, ale byla tam řada jak na espezetki na registru aut, tuž sem se dal na cestu jeden škopek a šel dom.

V sobotu sem dluho vyspaval, bo sem měl vyply tydlifon a něhrozylo, že by se mi dovolala mama s jakimsyk pohlupavym napadem – přyklad, že bych moch posekať zahradu, nebo vysadiť paru rybizu. Chvilu po snidani a počuměni do programu sem dumal, že bych se zašel zoptať teho holohlaveho potetovaneho synka z Refleksa, jak to je ze škodlivosťu te travy. Podle Milana ze šichty maryhujana s palu nic něrobi, ale jak čitam JxD članki, tuž bych pravil, že Milan něma až tak pravdu. Nakoněc sem se na to vyprdnul a zašel se v klidu na smažak do Indry. Šak mi stači trava, keru musym posekať na zahradě každy měsyc.

A bo šetřyť se musy, tuž sem se dal potem doma před akcyju třy velke fernety, ať ušetřym za škopki. Na braně mě někontrolovali, bo kdyby to kohosyk napadlo, zabiju ho fernetovym vankem. Na hlavnim place hral jakisyk regeman. To bylo fajne. Myslim, že by mi to huštalo bokami aji bez teho fernetu. Přydal sem se k jakesyk dredate děvuše oděne v dluhim batykovanym šatku. Chvilu sme se vlnili v rytmu, než sem přy blišim pruskumu zystil, že je to vcelku šikovny synek. Trochu mě natahlo, rozhlednul sem se, esli mě něviděl kdosyk znamy a valil sem co nejdal pryč. Kupil sem se na spraveni chuti škopek a valil na byvaleho poslaňca. Na Framusu sem se celkem sklidnil. A aji sem se trochu zařval „Umi!!!“, ale ludě na mě čučeli jak na vola, tuž sem se zašel doplniť kelimek.

Zbytek soboty mam taki trochu zahmleny, bo sem potkal jednu staru kamošku. Ta už ich tež měla jak ruski general vyznamenani a bo zme se dluho něviděli, pozvala mě na štamprlu. Po třeti pulce a zaspominani na stare časy ve škole sme se spolu šli chvilu pomotať dozadu na kantry workšok. Ale asy zme tam robili moc velki burdel, bo na nas jakasyk uvědoměla sudružka zavolala ochranku. Chvilu sem se snažil vysvětlovať, že za ty chechtaki, co sem dal za bilet, možu aji Světlikovi nalakovať přyčešek na červeno, ale asy mi moc něbylo rozumět. Bestyje nas vyvalili ven a ze zbytka večera se pamatuju chvilu na Stodolni a potem, jak sem se probral na hlavnim nadru ve dvě rano. Asy sem ju šel vyprovodiť na vlak, či kereho šlaka.

V nedělu sem se zařek, že cely den enem o kofole a enem Buty a tym pro mě Kolory letos skonča. Jak sem slibil, tak sem splnil, akurat na Butach začlo let, tuž sem se šel schovať do červeneho stanku a dal sem se aspoň jedno červene, jako taku tečku za letošnimi Kolorami.

Tuž povim vam, něbylo to nejhorši, ale hrad a Černa luka minule, předminule, předpředminule atakdal byl lepši. To moch člověk zajsť aji dom, bo to bylo blisko, něbyl zavřeny v klecy a němusel hleděť kaj šlape aby se něrozbil pysk. Tuž uvidime, co s tym zrobja napřesrok.

26 kidu k Kolorovana struska

 • Večernica

  Ostravaku, ty fajny synku… i moja srdcova zaležitosť!

  Toš vitaj zpatky *

  Sem se včil nachlamala, tajak dluho ni z tych tvych špicovych dřystu, kere nimaju chybu…a zablikala radosti, jak sem zmerčila čerstvy befel o Kolorach – na staro – novym placu * u Ostravaka.

  Ja, maš recht!
  Ta struska – to byly galeje!
  Spensery, v kerych sem vymetala dizy čerstvě nadopovana nadšenim z Woodstocku – i marijanku měla enem u dupy… toš ty juž na nožky něnarvu, toš sem tu strusku na Kolorach letos neriskovala.
  Sem to byla omerčiť eště v ostre verzi, jak tam ty tajtrlici eště nestepovali u vratek i vpušťali dovnitř bars koho.
  Ale čytam, že si si to užil fajně…i maš same jurodivě zažitky.
  Toš to ti synku přeju !
  Enem tak dalej, baj je potym o čym datlovať.
  A tvoje věrne mažoretky maju o čym čytať.
  :-)))
  Na ty Černe luce i hradě se mi teš libilo vice, bo sem tam sebu mohla lisknuť do travy, jak sem juž byla vyřyzena – i bylo po problemu. Toš uvidime co budě za rok.
  Esli nepřivalim na Kolory na chudach.
  Bo mi to bliklo paľu, jak sem viděla tu struskovu hruzu.
  Juž včil bych to měla asyk trenovať, bo ten čas leti.
  Zparu dni se vyspime i buděme tu štěbetať zas o Silvestru:-)

  Toš zdarec *

  Třymam ti pazury, baj tě to brzo zas lapně, i vevališ tu fofrem zas jakysyk čerstvy dřyst:-)
  Juž včil se těšim!

  Večernica *

 • Petrus

  Cely den stal za haviřsku spluvu, ale včil si mi ty chachare jeden zrobil moc fajnu naladu :)

 • Mulder

  Moc pjekne a zajymave …
  Diky OSTRAVAKU

 • babča

  Oh, synku zlaty vitam Tě, bo už sem se myslela, že se to všecko v mojim živoče posmolilo2 ztraceni Mikeši,/další maly je už zasej doma/ haviřysko važně nemocny, ja na posrani s boreliozum a šparami, haviřysko operovany na Fifejdach prim.Mrazkem, fajny to chlop, a aji Ty si se zmiznul – už sem dumala, že žadnej radošči, a LE!! mam naděju, že zasej přijdě partyja, budě kemu se posmič, pohudrovač, haviřysko se pomaly hrabe a jake bylo rumisko a pivsko?? je rad že depce, hraje a raduje se z kocurka, enem Amalka a ja sme z tych hycu na sračky a kaj je milovany rybnik, budě zas lepši, to včil dufam dvojnasob, no ni??

 • Kačena

  Konečně něco k počtení… :-) Ostravaku mohl by ses do toho zase pustit..celkem mě zajímá jak to stebou je..či tě stále sere mama, jestli jsi s Blankou…teda jestli mi něco neuteklo no a inši dřisty…. Dooobře se čteš…

 • Venca

  kura synku, chyběls mi. A doufam, že zvyšiš frekvenci keců aspon na jeden za měsic.
  A jak tak čtu, zařáží mě jedna věc. Zmínka o mamě byla. Ale co zmínka o Blance? Jen tam popisuješ, že ste se se starou kámoškou zamotali do kabelu a já si říkám cože? že by láska na celý život nevydržela?
  No každopádně, jestli ti dala kopačky a ty se díky tomu vrátíš zpátky na blog, je to jen dobře…

 • Zdravím z N. Jičína – Hurááá, Ostravak žije! Mám si snad znovu sehnat balík pemprsek, bo to se vždycky nedá prakticky bez nehody přečíst:-)
  Blanka mi tam taky podezřele chybí, tak snad je to jen zdání, to bych ti nepřál!!

 • Naďa

  Ahoj všichni,
  velké překvapení,milý příspěvek a hlavně se potvrdilo, že Ostravák má chuť psát, kdo by si to pomyslel… Letošní léto je ostatně plné zvratů – chvíli horko k zbláznění a chvíli leje a blýská se, extrémní počasí, extrémní doba, extrémní zážitky …

 • Luke

  No nazdar, Ostravak zas jak za starych casu. Doufam, ze se ti dari, synku, a nerozpakuj se sem co nejdriv zase neco napsat, my uz jsme ti odpustili, ze ses na nas vykvak ;-). Hodne stesti a uzij dna.

 • gizd

  Zdravim Ostravaka-fajneho synka. Před nědavnem sem to tu nazval scypnuta stranka a fčil PARADA!
  Při tem zdravim tež BABČU -děvucha je tež rda, že si Ostravačku naš zasej s nami.Ale ti to trvalo ty hromcu!

 • Nika

  Skvělé, zrovna, už po několikáté, čtu tvé knížky a tady svítá naděje nových dřystu:-)))Super jen ta dále!!

 • dzejnnnn

  Ha, ha, ha… super.

 • Pero

  Tuž v květnu sem byl na tych nahačoch v Myronovi a od te doby čekam na každy dřyst jak na smilovani. No ja Ostravaku, těm co už v Ostravě ani nebyvaji sa styska…

 • bobo

  Tak sem dočital „Prudu z Ostravy“. Aji ti věřym že to nesy ty, ale viš o tym, že těma odkazama mu vylepšuješ SEO na jeho članky ? … a vyhledavače ho budu davať do přednich mist .. tuž včil nevim, bo taka reklama se tež hodi, noni ?

 • bobo

  … no ale abych zas uplně neprudil, tak sem měl na dovolence tištěne vytisky Denika, … no chlamal sem se jak „Šemik“, (jak trefně pravil kerysyk fajny synek z Ostravy), až 6-ti leta dcerka „… maminko, tatínek se asi zbláznil“…. a otazka – kdy ti zas co vyjdě v papiru, nebo v elektronicke verzi? … na dovolence se to fajně čita … a ne všude je datova trubka do světa …

 • […] Kolorovana struska « Ostravak […]

 • gizd

  Zduř Ostravačku. Jaksi už neni co čitať bo od červenca ani fň. si něnapisal. A fčil je zaři – vino vaři a s Tebum to nic něrobi? Či se kvuli pančovanemu chlastu nemožeme ani posmič? Všeci su važni jak na funuse, jak by prohibica byla koňcem všeckeho. Tuž kdo musi , něch posbira padane jabka ve škarpě i vali s nima do palirni, no ni? .

 • Tak nevim estli všecky mamy ostravaku jsu naklonovane jak Dolly?Bo jak čitam o Tvoji mamě a zahradě tak někdy pochybuju esli moja mama nema čislo na tebe.A letos se asi spletla i tvoja kamoška co ju mas nekdy už od zařy tak ku mě se přikvartyvovala už včil bestyja depresyvna.Tuž pevne nervy s barevnym podzymem a s mamu kera ti vyčte nězryte zahony bo si bestak taka bestyja něvděčna jak ja.Tak ryču zmar.

 • Tonda

  Tuž zdruv synci. Tak sem si řykal esli by něbylo fajne kdyby tyhle suprove stranki němjely zase tajak na tych byvalych rss kod pro uloženi do čtečki. Bo ja to dosť využival a měl jsem přehled co přibylo noveho. Tež je ale možne že se jen špatně divam a někde na tych strankach je. Pomožetě? :)

 • Večernica

  zkouška

 • Večernica

  *
  Zdarec Ostravaku *

  “ Nejmenši frakce v horni komoře senatu… se nyní přejmenovala na Klub Starostové a Ostravak…“

  Toš sem včil čučela na tu čerstvu hlašku jak cigan na robotu!
  Jak sem tě synku zmerčila včiľ v senatě!

  Juž sme tu štěbetali kajsyk zpřed dvuma rokama o te bandě “ Ostravak“ kera do politiky a kariery lezla po tvojim hřbetu.

  No i včil si asyk synku juž demaskovany, bo z tebe ty senatni mažoretky zrobili Leopolda Sulovskeho.
  Toš buděš Ostravaku slavny juž aji v senatě!
  :-)
  Kerehosyk by možbyť z teho trefil aji šlak, jak to v gazetkach čita v ostre verzi.
  Lisknuť tu čerstvy demo dřyst, že ten pajtaš Sulovsky nima ty – origoš Ostravak Ostravski by šlo, ale beztak ti tajtrlici v Praglu něpoznaju, že Sulovsky je Ostravak ganc taky – jak ja sem Panna Orleanska:-))
  Toš co juž s tym?
  Asyk nic.

  NO!

  Juž mam na ty tvoje fajně dřysty prdy absťak velky jak plac Kuřyho rynka.

  Kdě sem o tym estradnim ansablu čytala? Toš pošpizuj tu, liskam ti to v tym odkazu:
  http://www.novinky.cz/domaci/284657-v-senatu-zustanou-ctyri-kluby-nejmensi-z-nich-pribere-ostravaka-sulovskeho.html

  Toš tak asyk *
  Přeju ti synku enem fajne dni!
  :-)

 • Michal

  teraz sem čital jedyn članek na idnesu od Merty. tuž ty jeho kidy ganc jak ostravak no ni?
  tu matě odkaz http://ostrava.idnes.cz/ostravske-stopy-vladimira-merty-d4t-/ostrava-zpravy.aspx?c=A121209_183020_ostrava-zpravy_jog

 • Večernica

  Sem se včil dorvala k zaimavemu komentařu, kaj štěbetaju organizatoři Koloru, že i letos budu ludě šmatlať po te chujove strusce.
  Bo keremusyk Ajnštajnu v Ostravě bliklo paľu, že ta struska se sama zrobi malu i třá enem vytřymať….hm.
  NO!
  Toš ja to napevno vytřymam, čemu ni – sem pro bars jaku srandu…i se mnu hafo mladežniku a fandu teho fesťaka.
  😀
  Ale esli to ale vytřymaju potym ty pajtaši, keři to schytaju v extra ostre verzi od fest nasmolenych ľudi – jak se ta truska šprajcně i se nězmenši:-)
  Toš to budě potym ostravska rarita:
  “ Techno Banderovcu “ :-))))

  Zdarec Ostravaku *

  I juž včil piluj ty přiskoky po tym marasu:-)))
  Bo po tym šmatlať budu zas brutaľne galeje!

 • Večernica

  Ty pajtači na ostravske velině su na guvno. Co vzorek, to “ zazrak boži a teš mentálního IQ“.
  Potym to v Ostravě vypada – jak vypada… jak včil datluju čerstvu zkušenost nižej.
  Barabove maju jasně juž navrch a nima na ně žadne paky. Jak mi pravili chlopy kere platime z našich chechtaku a keři maju na svych čtyřkolych meršmidach chujove “ pomahat a chránit“.

  Tak to je masakr na nervy to techno na soukromém pozemku v Přívoze.
  Policie řekla že je to někde u Oderky.
  Půl Ostravy nespalo.
  Já to prušácké bubnovací běsnění měla nahlas v přímém přenosu až u Jízdárny.
  Ten pulsar začal bušit včera ve 21 hodin a řval non stop do 8 rána. Pak to na chvili ztišili a teď to rozjeli znovu.
  Prý je to na soukromém pozemku od pátku do neděle v noci.
  Tři dny.
  Nikdo ten běsníci řev ale nepovolil.
  Jestli ti sjetí vypatlanci takhle budou řádit další dva dny, tak jim nejspíš nevyspalí a fest nasraní obyvatelé Ostravy vyspraví brutálně ciferník.
  A já jim to přeju.
  A bušit fest a tuc tuc rovněž agresivně a bezohledně do těch jejich vyráglovaných palic.
  Na nic jiného ty zrůdičky nereagují.

  Toš tak asyk *

 • Večernica

  Tos sem se spletla.

  V ostravě juž CHLOPU NIMA.
  ===========================
  Bo esli by tu jaci CHLOPI byli, toš to by juž po dvuch dňach – jak jejich nasrane roby i nevyspane děcka němohli zamhuřiť oka – ti zfetli agresivni tajtrlici juž měli fest dupu rozervanu i pysk seštelovany na – rudu řiť.

  No co juž s tym.
  Kaj su ty časy, co v Ostravě CHLOPI BYLI !
  A fajni!
  Juž to zdegenerovalo enem na trasořitky – se svalnatyma dřastama v kanjpě – nad zparu blonďakama.

  Toš tak asi *

  Poslala jsem do redakce regionalni iDNES.
  Od pátku 12. 7. 2013 – dosud non stop drží jako své rukojmí obyvazele 380 tisícové Ostravy – pro své agresivní bušící běsnění banda sfetovaných grázlů na soukromém pozemku v Přívoze kde pořádají soukromou “ techno párty“ – – a běsní s bušícím pulsarem dosud a půl Ostravy už dva dny nezamhouřilo oka. Včetně například i nemocných seniorů v domě s pečovatelskou službou – který je od ohniska zdroje těch agresivních běsnících vyhulenců 20 km. A policie s tím nemůže nic dělat, protože i když ty vyráglovaní zmetci porušili snad všechny zákony – nesmí vstoupit na soukromý pozemek a těch agresivním zrůdičkám to zatrhnout.
  Jak je tohle možné – v CIVILIZOVANÉ Ostravě?

  Toš sem zvědava, esli se kerysyk ozve….hm.

  Fajnu neděľu šeckim “ postiženym“ ztuď v Ostravě přeju i baj by se juž aspoň z neděle na pondělek – kapku vyspali.
  Až ten hystericki prušacki ansabl sbali typy i odtahne juž domu.

  Juž aby to bylo!

  NO!

 • Večernica

  Omluvam se, za ty překlepy, sem teš něvyspana, toš se mi fest blbě datluje…

  Ma byť:
  Juž to zdegenerovalo enem na trasořitky – se svalnatyma dřysty v knajpě – nad zparu blonďakama.

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>