Peefko 2015

Ať je novy lepši jak stary!

peefko2015

6 kidu k Peefko 2015

 • Taťka Standa

  Ostravaku, aji tobě všecko fajne v novym roce. Snad přyde i jakysik novy dřyst!

 • Edisko z Těšina

  Mily Ostravaku, diky za tvoje peefko, moc se mi libi, že něsy žaden iksty z davu, ale pjekně vyčuhuješ nad syvu masu pruměrnosti!
  :-)
  Přeju ti, aby sy z davu vyčuhoval po cely rok! Aj když nepišeš a my, tvoji přyznivci se z tvoich dřystu těšit nemožeme. Tuž ti vinčuju, aby sy svoimi historkami a zažitkami těšil aspoň svoje okoli.

  Postskryptum: ani se něchce věřyt, ale už je to deset roku, co sy napisal svuj první dřyst! A to je duvod, abysem zvednul na tvoje zdravi ešče raz štamprlu tej nejlepši slivki. A to něni enem tak, mam ju přymo ze Stražnice a každym rokem dava sylu, krasni lica, ta stražnicka slivovica!!!

  Tuž na tvoje zdravi – PROZYT!!!

  😀

 • Večernica

  Toš to maš těžce Ostravaku aby kerysyk včil brutaľně vyčuhoval z davu.
  Esli k také exhibici najdě odvahu, toš enem dostaně fest po pysčisku od barabu z kde jake knajpy a ni enem z pražske.
  Toš je třá se třymať stada, bo nima včiľ nad zdravu skuru, pysk i nedoliskanu paľu – bo potym se zichr da šecko vytřymať. I ni enem tu v naši Ostravěnce *
  No!
  Toš tak asyk *

  Pazuru sem ti virtuaľně a aktuaĺně potřasla už v kidu v tvym dřystu nižej, toš tě něchcu i tu furt pleskanim po hřbětě – domordovať :-))))

  .

 • Ja

  Nedalo mi to a přečetl jsem si všechny Silvestrovské dřysty z minula. Hned se to slaví líp :) Zdravím z Hrabůvky od Buďaku :)

 • jana-ostravačka

  Zdravi fšeckich v tym novym 2015 roku!!! hlavně Ostravaka našeho, že dal zas o sobě věděť, že eště JE a zpoměl na nás, co zme ho deset roku brali a ,,žrali,, a čekali, až zas cosyk pisně fajneho , originalního a něopakovatelneho-tak ať se daří všem a ni enem ostravakum

 • Michal

  Moji mili drazy,

  bo Ostravak nic nedřistně tuž Vam tu davam jeden odkaz na knižku u kere sem se nařechtal jak Šemik v hořycym seniku.
  Menuje se JAK MĚ POTKAL BANIK.
  Tuž taka relax knižka v našym dialektu ať tu nescypneme nudu než naš Ostravak zas cosyk pisně.

  http://neoluxor.cz/popularne-naucna/jak-me-potkal-banik–19926/

  Zdař buch !

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>