S Jarynem na lodi

Tuž asy se eště spominatě, že to mam fčil v tym osobnim, aji nakladnim životě jaksyk nahnute. Tuž a stalo se, že ta moja němoja se mezy řeču postěžovala, jaki je to burdel, že čitala v ostravskim Programu o Jarynovym koncertě na začatku ledna a už u teho bylo vytištěne, že je vyprodane. Tuž to už bylo vykupene, enem Jaryn doma ve špajzce polohlasem pravil slovo Parnik. No a ona, že na ňho chce isť a že jak ho něuslyši, tuž ju šlak trefi a ine duperele. Chvilu sem dumal, ale bo pořby němam moc rad, tuž sem zkusyl to a tamto a naštěsti dobřy ludě eště egzystuju a tak se stalo, že sem s tu moju neska před osmu vplul do teho kulturystyckeho stanku. Syce sem robil, že sem něviditělny, bo v tym Parniku je každy každemu na očach, ale nigdo se na nic něptal, tuž asy mě nikdo něpoznal.

Tuž ale povim vam, že moc dobry manager ten synek neni, bo zněuznany organyzator ve mě hned viděl ty prazne prostory dookola, kaj by nacpal dalši hafo ludi, ale robka se pochvalovala, že je to take fajne domacke, tuž asy to tak bylo dobře. Ja sem eště chvilu pospominal na manažerske přyručki z devadesatych roku a v duchu sem začal přeskladavať ludi naležato tajak tetrys, aby se ich tam vic vlezlo.

Naraz ale ludě začli pleskať a přerušili moje skladani. A už na podyju sam velki ON! A už to valilo jak z rypaku alergika.

jaryn

Jaryn se komorni prostředi užival a z někerych songu musel otřeť pořadnu vrstvu prachu. Ale bo je to šoumen jak cyp, sem tam bechnul cosyk znameho, aby se aji partyja mohla zabekať s nim.

Blanka se nejvic tlemila u Mylijonařa dvojki, bo ta je eště lepši jak jednička. Ja sem zas u někerych prastarych zaspominal, jak zme s partyju jezdivali za mlada na Žerki oblbovať s kitaru mlade děvuchi. Semtam mi to vyšlo a semtam ni. Živě se mi vybavilo, jak sem se raz gvuli jabla zacyklil na fajnym songu a doněkonečna opakoval „Ja viděl divoke husy“. Malem zme se povalili po pyščiskach, bo kamarad Lumir tvrdil, že žadne husy, ale jak divoke, tak jedině bravki. Te mlade děvuchi, co zufale vyřvavala „Koně! Koně!!!“, sme se moc něvšimali, bo co se ma co plesť do duležite chlopske debaty, no ni? Potem sem se ju chtěl udobřyť moju oblibenu balicy skladbu a na cele Žerki sem řval „Zpiva, zpiva a zameta!“. Na to sem dostal jednu přes pysk a druhi den mi jeji nejlepši kamoška vysvětlila, že Marketa je hakliva na hlupe dřysty o svoji mamě uklizečce a že pry ma papir na to, že to mama ma v pale v rychtyku.

Tuž a potem se plynule přešlo zas do sučasnosti. Trochu te amnestyje a šup s Okamuru do jedneho songu, tuž to my – prosty lid – mame moc radi! Eště fčil mě bola pazury od mohutneho pleskaňa a furt čučim z okna, bo Jaryn slibil vločki, jak pěl Ladovsku zymu a prd z teho!

Na koněc se pustil aji do Mozarta a Blanka na mě mrkla vlhkim zrakem, že o tym čitala a že už dluho chce isť na tu jeho přebasněnu operu. A cosyk se aji pod nosem mluvila, že bych moch tež. Tuž ale šak vitě, jak ja rad lezu do obleku, tuž eště uvidime.

Jaryne/ježišku, dik, žes mi přyněs taku fajnu akcyju s tu moju němoju robku.

9 kidu k S Jarynem na lodi

 • Venca

  čtvrtý dřist během měsíce… haleluja, ostravak se vrátil…
  konečně bude co čitat

 • Terka :D

  Fajnéé :DDD

 • Pepa

  ostravaku super :-)… mám lístek na Jaryna do Parniku na 1. dubna, tak se těším, že to bude stejně fajne, že to nebude apríl :-)

 • :-) tak divoké huso-koně mě docela odrovnaly.

  A jsem taky moc ráda, že zas píšeš. Před časem mi Tvé knížky pomáhaly odlehčit jedno těžší období. :-)

 • Naďa

  Říkala jsem, že se vše v dobré obrátí. Pokud chlap za něco stojí a navíc má pěkný vztah k dítěti – ženská by byla blázen, aby ho pustila – pokud tedy je ta ženská normální a kouzlo úplně nevyprchalo.
  Životní kotrmelce momentálně řeším doma, neboť syn se po 5 letech rozešel s dívkou, kterou jsem měla moc ráda, ale zaskřípalo to takovým nějakým podivným způsobem a je po kouzlu.

 • žižkovák

  Znova se pokládám do Tvých chytlavých textů až tak, že se mi dere do pusy „díky synku“. To si já ovšem nemůžu dovolit, takže pouze díky a dobrý nový rok 2013 bez všemožných tenzí.

 • Ani něviš Ostravačku, jak sem rada, že si zas začal pisat. Na Jarynovi sem tež byla (s fakultku a Janačkovu filharmoniju, zažitek na cely život) :-)
  Na Žerkach sem se narodila, sbirala tam prvni sexualni zkušenosti a zapalovani lytek na čajach o pate a letnich karnevalach a obdivovanim Petra Němca, kery tam jezdil autobusem. Akurat sme na diskoškach tancovali u pisniček od Omegy, u Endžil (něvi kery z pamětniku, esli tu pisničku najdu na you tube a pod jakym odkazem?) a „Ž’tém“. Krasna doba.

 • Šárka

  http://www.youtube.com/watch?v=RcZn2-bGXq když k tomu odkazu přidáte na konec velké Q, tak to bude fungovat

 • Večernica

  Zdarec Ostravaku *
  Toš to byl fajny Ježišek – ten naš Jaryn.
  To ja.
  I k temu dva fajni synci na jednym placu i jedna nasmolena roba :-)))

  Něrob zas take obr drahoty. Ještě z paru měsicu, i Blanka se poohlidně po jakymsi inšim synkovi. Kery něbudě furt obřyndlivy i fest nasmoleny, že mu roba liskla – v ostre verzi – štabni kulturu:-)
  Vylez z trucšpleňky, bo je třa se dať zas s Blanku na jednu hromadku.
  Bo nima u chlopa nad šmakovne domaci žradlo, vysmyčeny kvartyr i zahřate lužečko s kymsi ve dvujku, no ni ?
  :-)
  Fajny čas ti přeju, enem dobru mysl i nadatluj tu zas cosyk.
  Toš tak asi *

  :-)

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>