Už do teho těpu

Eště něbyla premijera a už se objevilo paru tych krytyckich ohlasu. Prozatym vedě Mirka, kera vzala pořadně ostry ryč a kope ekstra hluboki hrob. Tuž považtě sami. Ale tu Frontu se rači kuptě.

Na druhu stranu je fajne, že sem hned vedle levnych bananu.

mirka

7 kidu k Už do teho těpu

 • Tož sem na to byl zvědavy, ale trailery jakesi divne. Vice trapne než k zasmani. Chvilu počkam, ale do kina nakoněc asik stejnak něpujdu. Bo času furt něni a to by musel byt pořadny spektakl. Radši si znova přečtu všecky knižki.

 • Michal

  A co tam ta robka v tym MF robi? Uklizečku na hajzlach, ni? Bo je chytra jak vratna na VŠB.

 • Zdravím Ostravaka Ostravskeho :- ))) jsem tu po delší době a koukám , že to tu vypadá jinak :- ) Na filmu jsem dneska byla a líbil se mi. :- ) přivedlo mě to i zpět k Tvým dřistům , které mě bavily dlouhé roky a dnes jsem se u nich znova od srdce zasmála . To mi už dlouho chybělo. Milý Ostravačku, za to Ti patří velký dík. MOžná kdo nezná Tvé dřisty , či kdo není z Ostravy, k filmu až tolik blízko mít nebude. nevím?..Každopádně, herecké obsazení s emi líbilo .. a dějově taky. Domnívám se, že humorem sobě vlastním svým způsobem „bojuješ“ proti tomu všemu hnusu, co se kolikrát děje …a tak jsem film ( tvou roli ve filmu a vlastně i Tebe v životě ) vnímala a vnímám. .. dneska si pročtu další z Tvých starších dřistů .. protože i po tom shlédnutí toho filmu, potřebuji trošku odlehčit :- ) jakási nostalgie na mě padla či co :- ) ..jak jsme si v mnohém my ostraváci podobní .. a v mnoha situacích se poznáváme :- ))) mmch taky potřebuju aby se syn „odreagoval“ na zahradě :-)))) ..jo ..zasmála jsem se. :- ) Takže ještě jednou zdravím , opatruj se a já si jdu pročítat ..:- )

 • dal

  Ležíš na smrtelné posteli a před očima ti jako film probíhá celý tvůj život….
  A vtom se objeví Mirka Spáčilová a dá ti 40 %!
  Tož tak

 • Peťa

  No něbylo to špatne. Ale netypoval bych tě na haviřa jak v tym bijaku. Kdyby to byl zvykly přiběh o hrdinovi z bani bez tvojich ostravskich kidu, tak to stalo za guvno. Palec nahoru Ostravakovi, palec dolu direktorovi tego spektaklu.

 • Kubus

  Nahodu byť vedle bananu v akciji je dobre no ni? Aspoň si je mužeš kupiť za Dvacku

 • peťan

  Se vsadím že ta pipina co to komentovala byla z Prahy. Je vidět že vůbec nic nepochopila. To je jak kdyby někdo poslal robit pražáka zvyklého vydělávat 50 000 měsíčně do Ostravy aby makal za 12 000…. Kritizovat umí pipina ale nic víc…

Přydať kidy

  

  

  

Možetě použivať aji hento HTML esli vitě jak

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>